http://chess-results.com/tnr463857.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1ŠK Slovan Bratislava E * 7541939,00
2ŠK Cífer * 35761835,50
3ŠK Skalica5 * 5451327,50
4ŠK Senec13 * 41326,00
5ŠK Osuské B * 51229,00
6ŠK Slovan Bratislava D3 * 21228,50
7TŠŠ Trnava MŠK Sereď46 * 361029,50
8ŠK Modra B3 * 5929,50
9ŠK Kúpele Piešťany13 * 925,50
10ŠK Krasňany345 * 727,00
11ŠK Nafta Gbely24 * 119,50
12ŠK Doprastav B32 * 019,50

Súpisky družstiev

  2. ŠK Osuské B (Elo Ø:2127 / TB1: 12 / TB2: 29)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMGasa Andrej2205SVK14905647A1,04,0
2Jozefek Michal2224SVK149235483,04,0
3Spacek Oliver2210SVK149176293,04,0
4Bury Rastislav2110SVK149075850,51,0
5Gzib David2023SVK149408681,57,0
6Cajka Tibor2128SVK149125461,02,0
7Hecko Dusan2025SVK149032450,52,0
8Diviak Rastislav2002SVK149082040,53,0
9Ocko Martin2054SVK149253034,04,0
10Polasek Filip2062SVK149090570,01,0
11Pericka Tomas1944SVK149090813,56,0
12Nemeckay Rastislav1936SVK149187650,51,0
13Spacek Marcel1868SVK149176102,02,0
14Pericka Pavol1833SVK149142980,02,0
15Diviak Rudolf1766SVK149082200,00,0
16Skapik Branislav1743SVK149135500,00,0
17Jarabek Milan1765SVK149282640,00,0
18Ulehla Jakub1775SVK149446341,53,0
19Hrdlicka Martin1813SVK149408764,06,0
20Vozarova Adriana1785SVK14940752B2,54,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  5. ŠK Osuské B (Elo Ø:2127, TB1: 12 / TB2: 29)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMGasa Andrej2205SVK14905647A10001,042291
2Jozefek Michal2224SVK14923548½1½13,042121
3Spacek Oliver2210SVK149176291½½13,042152
4Bury Rastislav2110SVK14907585½0,512079
5Gzib David2023SVK1494086810000½01,572086
6Cajka Tibor2128SVK14912546011,021933
7Hecko Dusan2025SVK149032450½0,522055
8Diviak Rastislav2002SVK1490820400½0,531979
9Ocko Martin2054SVK1492530311114,041970
10Polasek Filip2062SVK1490905700,012288
11Pericka Tomas1944SVK14909081½10½½13,561976
12Nemeckay Rastislav1936SVK14918765½0,511932
13Spacek Marcel1868SVK14917610112,021877
14Pericka Pavol1833SVK14914298000,021931
18Ulehla Jakub1775SVK14944634½011,531905
19Hrdlicka Martin1813SVK1494087601½½+14,061883
20Vozarova Adriana1785SVK14940752B10½12,541750

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2019/10/26 o 10:00
š.2  ŠK Osuské BElo-12  ŠK Modra BElo5 : 3
3.1FM
Gasa, Andrej
2205A-
Banas, Kamil
2261A1 - 0
3.2
Spacek, Oliver
2210-
Sobek, Michal
20901 - 0
3.3
Gzib, David
2023-
Bochnicka, Vladimir ml.
1972B1 - 0
3.4
Hecko, Dusan
2025-FM
Federic, Jozef
22230 - 1
3.5
Pericka, Tomas
1944-
Antol, Ladislav
1936½ - ½
3.6
Nemeckay, Rastislav
1936-
Sustak, Roman
1932½ - ½
3.7
Hrdlicka, Martin
1813-
Horvath, Marek
18300 - 1
3.8
Vozarova, Adriana
1785B-
Bochnickova, Simona
1557B1 - 0
2. kolo dňa 2019/10/27 o 10:00
š.2  ŠK Osuské BElo-9  ŠK CíferElo3½:4½
3.1FM
Gasa, Andrej
2205A-FM
Sahidi, Samir
2396B0 - 1
3.2
Spacek, Oliver
2210-IM
Banas, Jan
2237B½ - ½
3.3
Gzib, David
2023-
Liptak, Tomas
21820 - 1
3.4
Ocko, Martin
2054-
Liptak, Dusan
21381 - 0
3.5
Polasek, Filip
2062-
Kovacocy, Pavel
22880 - 1
3.6
Pericka, Tomas
1944-
Sarmir, Milos
20601 - 0
3.7
Hrdlicka, Martin
1813-
Bohunicky, Ivan
1899A1 - 0
3.8
Vozarova, Adriana
1785B-
Markuliak, Mario
18220 - 1
3. kolo dňa 2019/11/16 o 10:00
š.2  ŠK Osuské BElo-7  ŠK Slovan Bratislava EElo2½:5½
3.1FM
Gasa, Andrej
2205A-FM
Jancovic, Peter
2307A0 - 1
3.2
Jozefek, Michal
2224-
Privara, Igor
2182½ - ½
3.3
Gzib, David
2023-
Nestorenko, Dmitry
2164A0 - 1
3.4
Diviak, Rastislav
2002-
Zetocha, Adrian
1970B0 - 1
3.5
Ocko, Martin
2054-
Vadila, Ondrej
2025B1 - 0
3.6
Pericka, Tomas
1944-
Cambel, Vladimir
19750 - 1
3.7
Ulehla, Jakub
1775-
Chlpek, Daniel
2001½ - ½
3.8
Hrdlicka, Martin
1813-
Djubek, Boris
2020½ - ½
4. kolo dňa 2019/11/17 o 10:00
š.2  ŠK Osuské BElo-6  ŠK Slovan Bratislava DElo2½:5½
3.1
Gzib, David
2023-FM
Ruckschloss, Karol
2204B0 - 1
3.2
Diviak, Rastislav
2002-FM
Kolcak, Marek
21190 - 1
3.3
Pericka, Tomas
1944-
Fabry, Robert
2079½ - ½
3.4
Spacek, Marcel
1868-
Janos, Jozef
20721 - 0
3.5
Pericka, Pavol
1833-
Oprea, Erik
21140 - 1
3.6
Ulehla, Jakub
1775-FM
Tepper, Frantisek
20080 - 1
3.7
Hrdlicka, Martin
1813-
Kolman, Richard
1999½ - ½
3.8
Vozarova, Adriana
1785B-
Kuna, Vladimir
1963½ - ½
5. kolo dňa 2019/12/14 o 10:00
š.2  ŠK Osuské BElo-3  ŠK Nafta GbelyElo5½:2½
2.1
Jozefek, Michal
2224-
Veselsky, Jozef
2102B1 - 0
2.2
Gzib, David
2023-
Travnicek, Petr
2126N0 - 1
2.3
Cajka, Tibor
2128-
Brunovsky, Peter
19120 - 1
2.4
Hecko, Dusan
2025-
Danada, Ondrej
1887½ - ½
2.5
Ocko, Martin
2054-
Kanka, Tomas
17551 - 0
2.6
Spacek, Marcel
1868-
Kastler, Peter
16811 - 0
2.7
Ulehla, Jakub
1775-
Zajicek, Ferdinand
17071 - 0
2.8
Hrdlicka, Martin
1813-
bez hráča
0+ - -
6. kolo dňa 2019/12/15 o 10:00
š.1  ŠK Kúpele PiešťanyElo-2  ŠK Osuské BElo3½:4½
2.1
Gasa, Patrik
2200A-FM
Gasa, Andrej
2205A1 - 0
2.2
Abel, Peter
2212-
Jozefek, Michal
2224½ - ½
2.3
Kundrik, Peter
2227-
Spacek, Oliver
2210½ - ½
2.4
Nemsak, Denis
2079A-
Bury, Rastislav
2110½ - ½
2.5
Bincik, Pavol
1935-
Gzib, David
2023½ - ½
2.6
Manak, Adrian
1954-
Cajka, Tibor
21280 - 1
2.7
Mihalik, Marek
1960-
Ocko, Martin
20540 - 1
2.8
Manak, Jozef
1962-
Pericka, Tomas
1944½ - ½
7. kolo dňa 2020/01/26 o 10:00
š.2  ŠK Osuské BElo-4  ŠK SkalicaElo5½:2½
1.1
Jozefek, Michal
2224-
Sefcik, Marek
1988A1 - 0
1.2
Spacek, Oliver
2210-
Kucharek, Jaroslav
20531 - 0
1.3
Gzib, David
2023-
Horak, Ivan
2022A0 - 1
1.4
Diviak, Rastislav
2002-
Hrubsa, Marian
1847½ - ½
1.5
Pericka, Tomas
1944-
Vogl, Zdenek
18441 - 0
1.6
Pericka, Pavol
1833-
Sosovickova, Jana
1747CIS0 - 1
1.7
Hrdlicka, Martin
1813-
Krakovsky, Peter
16691 - 0
1.8
Vozarova, Adriana
1785B-
Harasta, Marian
16571 - 0
8. kolo dňa 2020/02/15 o 10:00
š.8  ŠK KrasňanyElo-2  ŠK Osuské BElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2020/02/16 o 10:00
š.5  ŠK Doprastav BElo-2  ŠK Osuské BElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2020/03/07 o 10:00
š.11  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo-2  ŠK Osuské BElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2020/03/08 o 10:00
š.10  ŠK SenecElo-2  ŠK Osuské BElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoElo DružstvoBodyPartie%š.
1Kovacocy Pavel2288ŠK Cífer6,5792,94
2FMSahidi Samir2396ŠK Cífer6,0785,71
3Oprea Erik2114ŠK Slovan Bratislava D6,0785,74
4Chlpek Daniel2001ŠK Slovan Bratislava E6,0785,76
5Nestorenko Dmitry2164ŠK Slovan Bratislava E5,5778,62
6FMFederic Jozef2223ŠK Modra B5,05100,04
7IMLanc Alois2286TŠŠ Trnava MŠK Sereď4,5590,03
8Zetocha Adrian1970ŠK Slovan Bratislava E4,5675,03
9IMBanas Jan2237ŠK Cífer4,5764,32
10Travnicek Petr2126ŠK Nafta Gbely4,5764,33
11Bronis Marian2108ŠK Krasňany4,5764,33
12Liptak Dusan2138ŠK Cífer4,5764,33
13Vadila Ondrej2025ŠK Slovan Bratislava E4,5764,34
14Slobodnik Michal2059TŠŠ Trnava MŠK Sereď4,5764,35
15Kolman Richard1999ŠK Slovan Bratislava D4,5764,36
16Ocko Martin2054ŠK Osuské B4,04100,05
17FMJancovic Peter2307ŠK Slovan Bratislava E4,0580,01
18Balogh Peter2254ŠK Senec4,0666,71
19Abel Peter2212ŠK Kúpele Piešťany4,0666,71
20Brunovsky Peter1912ŠK Nafta Gbely4,0666,73
21Lukacovic Miroslav1919TŠŠ Trnava MŠK Sereď4,0757,17
22Puchart Vladimir2049ŠK Cífer3,5487,57
23Musaev Matej Elbek1723ŠK Kúpele Piešťany3,5487,57
24Manak Jozef1962ŠK Kúpele Piešťany3,5570,06
25Pericka Tomas1944ŠK Osuské B3,5658,35
26Djubek Boris2020ŠK Slovan Bratislava E3,5658,37
27Sosovicka Jakub2111ŠK Krasňany3,5750,01
28Nemsak Denis2079ŠK Kúpele Piešťany3,5750,03
29Ujhelyi Matus1909ŠK Senec3,5750,06
30Gyurkovics Bence2268ŠK Senec3,03100,02
31Skalsky Alexandr2205ŠK Skalica3,03100,04
32Bochnickova Andrea2112ŠK Modra B3,03100,05
33Kebis Milos1851ŠK Krasňany3,03100,07
34IMSosna Jan2346ŠK Skalica3,0475,01
35Jozefek Michal2224ŠK Osuské B3,0475,01
36Spacek Oliver2210ŠK Osuské B3,0475,02
37Liptak Tomas2182ŠK Cífer3,0475,03
38Valovic Matus2073ŠK Doprastav B3,0475,06
39Horvath Marek1830ŠK Modra B3,0475,07
40Ac Michal2147ŠK Slovan Bratislava D3,0560,01
41FMMikulas Dusan1969ŠK Slovan Bratislava D3,0560,05
42Cambel Vladimir1975ŠK Slovan Bratislava E3,0560,05
43Hrdlicka Martin1813ŠK Osuské B3,0560,07
44FMJablonicky Martin2258TŠŠ Trnava MŠK Sereď3,0650,01
45Mydlarik Martin2095ŠK Modra B3,0650,03
46Kucharek Jaroslav2053ŠK Skalica3,0650,03
47Sukuba Zdeno2103ŠK Krasňany3,0742,92
48Biro Karol2026ŠK Krasňany3,0742,94
49Slacky Stanislav2152ŠK Senec2,5383,33
50Husek Martin2221ŠK Skalica2,5383,34
51Lintner Igor2204TŠŠ Trnava MŠK Sereď2,5462,52
52Kundrik Peter2227ŠK Kúpele Piešťany2,5462,52
53Kapusta Petr2145ŠK Skalica2,5462,53
54Gettler Daniel2033ŠK Krasňany2,5462,57
55Sosovickova Jana1747ŠK Skalica2,5462,57
56Vozarova Adriana1785ŠK Osuské B2,5462,58
57Danada Ondrej1887ŠK Nafta Gbely2,5550,05
58Sustak Roman1932ŠK Modra B2,5550,06
59Bango Lukas2144TŠŠ Trnava MŠK Sereď2,5641,73
60Jablonicky Frantisek2017TŠŠ Trnava MŠK Sereď2,5641,75
61Kuna Vladimir1963ŠK Slovan Bratislava D2,5641,77
62Bednar Jan2018ŠK Doprastav B2,5735,74
63Sarmir Milos2060ŠK Cífer2,5735,75
64Bohunicky Ivan1899ŠK Cífer2,5735,76
65GMPechac Jergus2487TŠŠ Trnava MŠK Sereď2,02100,01
66Spacek Marcel1868ŠK Osuské B2,02100,05
67Sulek Viliam2003ŠK Slovan Bratislava E2,02100,08
68Horak Ivan2022ŠK Skalica2,0366,72
69Antol Ladislav1936ŠK Modra B2,0366,75
70Jelenciak Jozef1915ŠK Doprastav B2,0366,77
71Machalec Vladimir1869ŠK Doprastav B2,0366,78
72FMRuckschloss Karol2204ŠK Slovan Bratislava D2,0450,01
73Koutny Petr2233ŠK Skalica2,0450,02
74Mandak Miroslav1905ŠK Krasňany2,0450,06
75Gasa Patrik2200ŠK Kúpele Piešťany2,0540,01
76Podjavorinsky Michal1979ŠK Kúpele Piešťany2,0540,05
77Bochnickova Simona1557ŠK Modra B2,0540,07
78Markuliak Mario1822ŠK Cífer2,0540,08
79FMKolcak Marek2119ŠK Slovan Bratislava D2,0633,32
80Gruca Miroslav2149ŠK Senec2,0633,33
81Macka Oto2086ŠK Doprastav B2,0728,61
82Bochnicka Vladimir ml.1972ŠK Modra B2,0728,62
83Fabry Robert2079ŠK Slovan Bratislava D2,0728,63
84Chovanec Vladimir1999ŠK Doprastav B2,0728,65
85Hrubsa Marian1847ŠK Skalica2,0728,66
86FMKostolansky Sebastian Lukas2408ŠK Slovan Bratislava E1,5275,01
87Cech Dominik2134ŠK Doprastav B1,5275,02
88Bochnicka Vladimir st.2094ŠK Modra B1,5275,04
89Hudacek Josef2099ŠK Skalica1,5275,05
90Kundrak Vladimir1885ŠK Modra B1,5275,06
91FMTakacs Laszlo2185ŠK Senec1,5350,01
92Lesny Stefan2013ŠK Senec1,5350,05
93Ulehla Jakub1775ŠK Osuské B1,5350,06
94Valla Tomas1854ŠK Nafta Gbely1,5350,06
95Mikudik Ivan1896ŠK Krasňany1,5350,07
96Soldan Jan1783ŠK Modra B1,5350,08
97FMFinszter Mate2235ŠK Senec1,5437,53
98Maslonka Marek2042ŠK Senec1,5437,54
99Bincik Pavol1935ŠK Kúpele Piešťany1,5437,54
100Koval Michal2027ŠK Senec1,5437,55
101Londin Martin1933ŠK Skalica1,5437,55
102Lacko Anton1919ŠK Senec1,5437,57
103Pribila Gerhard2103ŠK Nafta Gbely1,5530,02
104Privara Igor2182ŠK Slovan Bratislava E1,5530,02
105Janos Ivan2061ŠK Krasňany1,5530,04
106Sobek Michal2090ŠK Modra B1,5625,01
107Gzib David2023ŠK Osuské B1,5721,42
108IMLoeffler Stefan2376TŠŠ Trnava MŠK Sereď1,01100,01
109Travenec Igor2102ŠK Slovan Bratislava D1,01100,06
110Bella Julius1880TŠŠ Trnava MŠK Sereď1,01100,06
111Pobjecky Ivan2052ŠK Kúpele Piešťany1,01100,07
112Compel Daniel1837ŠK Slovan Bratislava E1,01100,08
113Hacik Radomir2110ŠK Slovan Bratislava E1,0250,03
114Cajka Tibor2128ŠK Osuské B1,0250,04
115FMTepper Frantisek2008ŠK Slovan Bratislava D1,0250,05
116Kohlmann Robert2055ŠK Krasňany1,0250,06
117Zdrazil Bohumir1806ŠK Slovan Bratislava D1,0250,08
118Matejovic Juraj2216ŠK Nafta Gbely1,0333,31
119FMPetrik Stanislav2126ŠK Doprastav B1,0333,32
120Orosi Peter2079ŠK Doprastav B1,0333,33
121FMGasa Andrej2205ŠK Osuské B1,0425,01
122FMPetrik Karol2075ŠK Doprastav B1,0425,02
123Pozsar Peter1846ŠK Senec1,0425,05
124Siska Kristof1797ŠK Kúpele Piešťany1,0425,06
125Krakovsky Peter1669ŠK Skalica1,0425,07
126Kavon Rastislav2150TŠŠ Trnava MŠK Sereď1,0520,04
127Kanka Tomas1755ŠK Nafta Gbely1,0520,06
128Danada Tomas2277ŠK Nafta Gbely0,5150,01
129Dolnak Michal2240ŠK Krasňany0,5150,01
130Kovac Andrej2197ŠK Nafta Gbely0,5150,02
131Bury Rastislav2110ŠK Osuské B0,5150,04
132Bilovsky Milan1908ŠK Nafta Gbely0,5150,05
133Cechovic Stefan2105ŠK Cífer0,5150,05
134Dugovic Branislav2172ŠK Modra B0,5150,05
135Nemeckay Rastislav1936ŠK Osuské B0,5150,06
136Simon Szilard1733ŠK Senec0,5150,08
137Mikulasek Viktor1786ŠK Krasňany0,5150,08
138Sefcik Marek1988ŠK Skalica0,5225,01
139Sosovicka Juraj2117ŠK Nafta Gbely0,5225,02
140Hecko Dusan2025ŠK Osuské B0,5225,04
141Harastova Viera1798ŠK Skalica0,5225,06
142Curidlo Jan1803ŠK Kúpele Piešťany0,5225,06
143Cibik Jan1884ŠK Senec0,5225,06
144Mrkvik Jan1927ŠK Slovan Bratislava D0,5225,07
145Helbich Branislav1952ŠK Doprastav B0,5225,07
146Zajicek Ferdinand1707ŠK Nafta Gbely0,5225,07
147Zacik Anton1884ŠK Krasňany0,5225,07
148Cmarada Juraj1803TŠŠ Trnava MŠK Sereď0,5225,08
149Banas Kamil2261ŠK Modra B0,5316,71
150Veselsky Jozef2102ŠK Nafta Gbely0,5316,71

poznámka: kontumácie sú vynechané



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. ŠK Kúpele Piešťany (Elo Ø:2099 / TB1: 9 / TB2: 25,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Gasa Patrik2200SVK14925168A2,05,0
2Abel Peter2212SVK149023464,06,0
3Kundrik Peter2227SVK149031482,54,0
4Nemsak Denis2079SVK14917866A3,57,0
5Bincik Pavol1935SVK149113881,54,0
6Matulik Daniel2081SVK149021680,01,0
7Manak Adrian1954SVK149180640,02,0
8Mihalik Marek1960SVK149011880,53,0
9Manak Jozef1962SVK149050273,55,0
10Pobjecky Ivan2052SVK149047301,01,0
11Podjavorinsky Michal1979SVK14936925A2,05,0
12Mihalik Anton1955SVK149106910,00,0
13Siska Kristof1797SVK149603381,04,0
14Strapko Tomas1874SVK149254510,01,0
15Curidlo Jan1803SVK149054180,52,0
16Musaev Urmat1797SVK149401240,01,0
17Bzdusek Jan1822SVK149608340,00,0
18Musaev Matej Elbek1723SVK736016593,54,0
19Bardik Jozef1854SVK149250440,01,0
20Stolar Michal1548SVK149458780,00,0
  3. ŠK Nafta Gbely (Elo Ø:2155 / TB1: 1 / TB2: 19,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Danada Tomas2277SVK14919362A0,51,0
2Matejovic Juraj2216SVK14906040A1,03,0
3Kovac Andrej2197SVK14912767A0,51,0
4Buran Jaroslav2105CZE309966Z0,00,0
5Veselsky Jozef2102SVK14900726B0,53,0
6Sosovicka Juraj2117SVK149114180,52,0
7Pribila Gerhard2103SVK149105431,55,0
8Travnicek Petr2126CZE316091N4,57,0
9Ambros Rafael1971SVK149112210,00,0
10Brunovsky Peter1912SVK149133804,06,0
11Kocak Branislav1881SVK149160610,01,0
12Bilovsky Milan1908SVK149115820,51,0
13Kubis Ivan1863SVK149060230,02,0
14Valla Tomas1854SVK149263341,53,0
15Danada Ondrej1887SVK149155612,55,0
16Takacs Zsolt1738SVK149323260,02,0
17Kanka Tomas1755SVK149382191,05,0
18Kastler Peter1681SVK149124060,56,0
19Zajicek Ferdinand1707SVK149143790,52,0
  4. ŠK Skalica (Elo Ø:2169 / TB1: 13 / TB2: 27,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMSosna Jan2346CZE304379Z3,04,0
2Koutny Petr2233CZE310743N2,04,0
3Kapusta Petr2145CZE315222N2,54,0
4Husek Martin2221CZE384054Z2,53,0
5Skalsky Alexandr2205CZE381799Z3,03,0
6Hudacek Josef2099CZE316610N1,52,0
7Berger Patrik1993SVK149195750,00,0
8Stanec Stanislav2050CZE317217N0,00,0
9Sefcik Marek1988SVK14903644A0,52,0
10Kucharek Jaroslav2053SVK149172623,06,0
11Horak Ivan2022SVK14903237A2,03,0
12Londin Martin1933SVK149101521,54,0
13Hrubsa Marian1847SVK149158982,07,0
14Vogl Zdenek1844SVK149209720,02,0
15Harastova Viera1798SVK149158200,52,0
16Sosovickova Jana1747SVK14944596CIS2,54,0
17Krakovsky Peter1669SVK149685251,04,0
18Harasta Marian1657SVK149251920,02,0
  5. ŠK Doprastav B (Elo Ø:2104 / TB1: 0 / TB2: 19,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Macka Oto2086SVK149087432,07,0
2Cech Dominik2134SVK14908212A1,52,0
3WFMVrbova Niki2142SVK14906341B0,00,0
4FMPetrik Stanislav2126SVK149013661,03,0
5FMPetrik Karol2075SVK149002381,04,0
6Zatko Gregor2119SVK14917084A0,01,0
7Orosi Peter2079SVK149138101,03,0
8WFMKovacova Zuzana2050BER14901510N0,01,0
9Valkovic Tomas1982SVK149363210,01,0
10Bednar Jan2018SVK149045512,57,0
11Chovanec Vladimir1999SVK149078602,07,0
12Salgovic Simon1907SVK149435810,00,0
13Valovic Matus2073SVK149402133,04,0
14Krajnak Robert2004SVK149049770,53,0
15Helbich Branislav1952SVK149047800,52,0
16Novak Stanislav1930SVK149049850,01,0
17Henc Marian1851SVK149158470,54,0
18Jelenciak Jozef1915SVK149100552,03,0
19Huncar Martin1838SVK149586350,00,0
20Machalec Vladimir1869SVK149291632,03,0
  6. ŠK Slovan Bratislava D (Elo Ø:2113 / TB1: 12 / TB2: 28,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMRuckschloss Karol2204SVK14900386B2,04,0
2Ac Michal2147SVK149003193,05,0
3FMKolcak Marek2119SVK149002202,06,0
4Fabry Robert2079SVK149013582,07,0
5Janos Jozef2072SVK149029400,02,0
6Oprea Erik2114SVK149046166,07,0
7Travenec Igor2102SVK149007001,01,0
8FMTepper Frantisek2008SVK149006101,02,0
9FMMikulas Dusan1969SVK149005213,05,0
10Slapak Zdenek2070SVK149009470,00,0
11Kolman Richard1999SVK149049934,57,0
12Kuna Vladimir1963SVK149061802,56,0
13Mrkvik Jan1927SVK149335350,52,0
14Hecht Tomas1976SVK149086380,00,0
15Sturc Jan1937SVK149228190,00,0
16Sturc Gustav1923SVK149023030,00,0
17Munk Lubomir1801SVK149038060,00,0
18Zdrazil Bohumir1806CZE316830N1,02,0
19Cervenak Ladislav1781SVK149503080,00,0
20Kralovic Peter1782SVK149532260,00,0
  7. ŠK Slovan Bratislava E (Elo Ø:2152 / TB1: 19 / TB2: 39)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMKostolansky Sebastian Lukas2408SVK14950596B1,52,0
2FMJancovic Peter2307SVK14913321A4,05,0
3Privara Igor2182SVK149013401,55,0
4Nestorenko Dmitry2164UKR14129728A5,57,0
5Hacik Radomir2110SVK149014631,02,0
6Zetocha Adrian1970SVK14950430B4,56,0
7Vadila Ondrej2025SVK14944642B4,57,0
8Cambel Vladimir1975SVK149089303,05,0
9Chlpek Daniel2001SVK149406986,07,0
10Djubek Boris2020SVK149002034,57,0
11Sulek Viliam2003SVK149026722,02,0
12WCMJancovicova Andrea1980SVK149028850,00,0
13Vimmer Michal1957SVK149084840,00,0
14Isa Vlastimil1928SVK149060150,00,0
15Breja Stanislav1937SVK149007180,00,0
16Compel Daniel1837SVK149526451,01,0
17Hudec Timotej1756SVK149327500,00,0
18Petrek David1659SVK149485590,00,0
19Skrinar Marek1608SVK149407100,00,0
  8. ŠK Krasňany (Elo Ø:2114 / TB1: 7 / TB2: 27)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Dolnak Michal2240SVK149276080,51,0
2Sosovicka Jakub2111SVK14929210B3,57,0
3Sukuba Zdeno2103SVK14903270A3,07,0
4Bronis Marian2108SVK149058924,57,0
5Janos Ivan2061SVK149065971,55,0
6Biro Karol2026SVK149003273,07,0
7Danek Pavol2201SVK149039380,00,0
8Povysil Peter1946SVK149083440,03,0
9Kohlmann Robert2055SVK149004671,02,0
10Gettler Daniel2033SVK149127082,54,0
11Mandak Miroslav1905SVK149029902,04,0
12Zacik Anton1884SVK149041520,52,0
13Mikudik Ivan1896SVK149119141,53,0
14Strouts Graham1888SVK149641390,00,0
15Kebis Milos1851SVK149014713,03,0
16Faltan Peter1984SVK149040200,00,0
17Mikulasek Viktor1786SVK149134880,51,0
18Juhaniak Lubomir1790SVK149358800,00,0
  9. ŠK Cífer (Elo Ø:2182 / TB1: 18 / TB2: 35,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMSahidi Samir2396SVK14936372B6,07,0
2IMBanas Jan2237SVK14900076B4,57,0
3Liptak Tomas2182SVK149131003,04,0
4Liptak Dusan2138SVK149142204,57,0
5Kovacocy Pavel2288SVK149017656,57,0
6Cechovic Stefan2105SVK149038810,51,0
7Sarmir Milos2060SVK149018892,57,0
8Bohunicky Ivan1899SVK14925508A2,57,0
9Puchart Vladimir2049SVK149052053,54,0
10Markuliak Mario1822SVK149142632,05,0
11Vlkovic Pavol1828SVK149130620,00,0
12Vagovsky Jozef1784SVK149130540,00,0
13Hornak Pavol1750SVK149187730,00,0
14Kavuljak Alojz1672SVK149334970,00,0
15Cisar Marian1534SVK149140690,00,0
16Stefik Miroslav1610SVK149259580,00,0
17Prigoda Lubos1457SVK149209480,00,0
18Stanko Michal1480SVK149505020,00,0
19Zelensky Ivan1427SVK149505370,00,0
  10. ŠK Senec (Elo Ø:2170 / TB1: 13 / TB2: 26)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMTakacs Laszlo2185SVK14918854A1,53,0
2Balogh Peter2254SVK149008824,06,0
3Gyurkovics Bence2268HUN731927Z3,03,0
4FMFinszter Mate2235HUN739170Z1,54,0
5Gruca Miroslav2149SVK149059062,06,0
6Slacky Stanislav2152SVK14907828A2,53,0
7Simonics Peter2071HUN739731Z0,00,0
8Maslonka Marek2042SVK149173781,54,0
9Koval Michal2027SVK149110191,54,0
10Lesny Stefan2013SVK149040121,53,0
11Pusec Pavel1926SVK149023380,00,0
12Pozsar Peter1846SVK149215291,04,0
13Ujhelyi Matus1909SVK149132593,57,0
14Cibik Jan1884SVK149210650,52,0
15Lacko Anton1919SVK149648721,54,0
16Walterova Ema1787SVK14960710B0,00,0
17Halasz Adam1748SVK149276400,01,0
18Simon Szilard1733SVK149346390,51,0
19Vrbiar Tomas1610SVK149216930,00,0
20Meszaros Laszlo1598SVK149214050,00,0
  11. TŠŠ Trnava MŠK Sereď (Elo Ø:2278 / TB1: 10 / TB2: 29,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMPechac Jergus2487SVK14926970A2,02,0
2FMJablonicky Martin2258SVK14925621A3,06,0
3IMLoeffler Stefan2376GER4603257Z1,01,0
4Lintner Igor2204SVK14932970A2,54,0
5IMLanc Alois2286SVK14900041B4,55,0
6Bango Lukas2144SVK149333652,56,0
7Kavon Rastislav2150SVK149256481,05,0
8IMBalogh Tomas2317SVK14900858A0,00,0
9Slobodnik Michal2059SVK149364884,57,0
10Jablonicky Frantisek2017SVK149013902,56,0
11Bella Julius1880SVK14909740A1,01,0
12Bukovsky Milan1864SVK149069880,53,0
13Lukacovic Miroslav1919SVK149107724,07,0
14Horecky Peter1966SVK149158800,00,0
15Kincel Frantisek1828SVK149256560,01,0
16Cmarada Juraj1803SVK149300050,52,0
17Sipkovsky Ladislav1753SVK149047720,00,0
18Foltinovic Tomas1666SVK149255590,00,0
  12. ŠK Modra B (Elo Ø:2206 / TB1: 9 / TB2: 29,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMMaslik Miroslav2358SVK14902192A0,00,0
2Schwarz Dusan2309SVK14903890A0,01,0
3Banas Kamil2261SVK14902141A0,53,0
4Sobek Michal2090SVK149446261,56,0
5Bochnicka Vladimir ml.1972SVK14943450B2,07,0
6Mydlarik Martin2095SVK149048293,06,0
7FMFederic Jozef2223SVK149106595,05,0
8Dugovic Branislav2172SVK149080260,51,0
9Bochnickova Andrea2112SVK149017813,03,0
10Federic Pavol2120SVK149069960,00,0
11Bochnicka Vladimir st.2094SVK149021761,52,0
12Bartos Miloslav2036AUT1637290N0,00,0
13Mruskovic Radoslav1951SVK149052130,00,0
14Antol Ladislav1936SVK149034662,03,0
15Sustak Roman1932SVK149168512,55,0
16Kundrak Vladimir1885SVK149080771,52,0
17Horvath Marek1830SVK149136823,04,0
18Bochnickova Simona1557SVK14958562B2,05,0
19Soldan Jan1783SVK149056391,53,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. ŠK Slovan Bratislava E (Elo Ø:2152, TB1: 19 / TB2: 39)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMKostolansky Sebastian Lukas2408SVK14950596B1½1,522204
2FMJancovic Peter2307SVK14913321A1½½114,052129
3Privara Igor2182SVK14901340½0½½01,552113
4Nestorenko Dmitry2164UKR14129728A10111½15,572074
5Hacik Radomir2110SVK14901463101,021998
6Zetocha Adrian1970SVK14950430B11101½4,562031
7Vadila Ondrej2025SVK14944642B1½01½½14,571965
8Cambel Vladimir1975SVK14908930½011½3,051920
9Chlpek Daniel2001SVK1494069811½111½6,071889
10Djubek Boris2020SVK14900203+1½½½½½4,571896
11Sulek Viliam2003SVK14902672112,021920
16Compel Daniel1837SVK1495264511,011851
  2. ŠK Cífer (Elo Ø:2182, TB1: 18 / TB2: 35,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMSahidi Samir2396SVK14936372B11½11½16,072228
2IMBanas Jan2237SVK14900076B1½½1½½½4,572189
3Liptak Tomas2182SVK1491310010113,042029
4Liptak Dusan2138SVK14914220½0011114,572046
5Kovacocy Pavel2288SVK1490176511½11116,572033
6Cechovic Stefan2105SVK14903881½0,512013
7Sarmir Milos2060SVK14901889½0010102,571951
8Bohunicky Ivan1899SVK14925508A10100½02,571887
9Puchart Vladimir2049SVK14905205½1113,541861
10Markuliak Mario1822SVK14914263½1½002,051792
  3. ŠK Skalica (Elo Ø:2169, TB1: 13 / TB2: 27,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMSosna Jan2346CZE304379Z1½½13,042198
2Koutny Petr2233CZE310743N01½½2,042170
3Kapusta Petr2145CZE315222N101½2,542112
4Husek Martin2221CZE384054Z½112,532072
5Skalsky Alexandr2205CZE381799Z1113,031993
6Hudacek Josef2099CZE316610N½11,522124
9Sefcik Marek1988SVK14903644A½00,522220
10Kucharek Jaroslav2053SVK14917262½1½½½03,062057
11Horak Ivan2022SVK14903237A0112,032033
12Londin Martin1933SVK14910152½½0½1,542045
13Hrubsa Marian1847SVK149158980½0½0½½2,071957
14Vogl Zdenek1844SVK14920972000,021916
15Harastova Viera1798SVK14915820½00,521846
16Sosovickova Jana1747SVK14944596CIS1½012,541864
17Krakovsky Peter1669SVK1496852500101,041694
18Harasta Marian1657SVK14925192000,021784
  4. ŠK Senec (Elo Ø:2170, TB1: 13 / TB2: 26)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMTakacs Laszlo2185SVK14918854A0½11,532381
2Balogh Peter2254SVK14900882011½½14,062155
3Gyurkovics Bence2268HUN731927Z1113,032098
4FMFinszter Mate2235HUN739170Z½0011,542141
5Gruca Miroslav2149SVK149059060010102,062189
6Slacky Stanislav2152SVK14907828A½112,532088
8Maslonka Marek2042SVK14917378½1001,542059
9Koval Michal2027SVK149110190½101,542150
10Lesny Stefan2013SVK14904012½½½1,532054
12Pozsar Peter1846SVK1492152901001,042032
13Ujhelyi Matus1909SVK1491325901½1½½03,571928
14Cibik Jan1884SVK14921065½00,521936
15Lacko Anton1919SVK14964872001½1,541812
17Halasz Adam1748SVK1492764000,011851
18Simon Szilard1733SVK14934639½0,511786
  6. ŠK Slovan Bratislava D (Elo Ø:2113, TB1: 12 / TB2: 28,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMRuckschloss Karol2204SVK14900386B01½½2,042149
2Ac Michal2147SVK1490031901½1½3,052158
3FMKolcak Marek2119SVK149002200001½½2,062174
4Fabry Robert2079SVK149013580½0½0½½2,072106
5Janos Jozef2072SVK14902940000,021890
6Oprea Erik2114SVK1490461601111116,071986
7Travenec Igor2102SVK1490070011,011738
8FMTepper Frantisek2008SVK14900610011,021964
9FMMikulas Dusan1969SVK14900521½½½½13,052007
11Kolman Richard1999SVK14904993½½1½½1½4,571917
12Kuna Vladimir1963SVK1490618010½0½½2,561895
13Mrkvik Jan1927SVK14933535½00,521936
18Zdrazil Bohumir1806CZE316830N101,021842
  7. TŠŠ Trnava MŠK Sereď (Elo Ø:2278, TB1: 10 / TB2: 29,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMPechac Jergus2487SVK14926970A112,022138
2FMJablonicky Martin2258SVK14925621A½10½103,062205
3IMLoeffler Stefan2376GER4603257Z11,012204
4Lintner Igor2204SVK14932970A11½02,542183
5IMLanc Alois2286SVK14900041B1111½4,552176
6Bango Lukas2144SVK1493336510½1002,562069
7Kavon Rastislav2150SVK14925648½½0001,052108
9Slobodnik Michal2059SVK149364881½1½½104,572041
10Jablonicky Frantisek2017SVK14901390½110002,561999
11Bella Julius1880SVK14909740A11,012060
12Bukovsky Milan1864SVK14906988½000,532011
13Lukacovic Miroslav1919SVK1491077200½1½114,071919
15Kincel Frantisek1828SVK1492565600,011851
16Cmarada Juraj1803SVK14930005½00,521916
  8. ŠK Modra B (Elo Ø:2206, TB1: 9 / TB2: 29,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
2Schwarz Dusan2309SVK14903890A00,012396
3Banas Kamil2261SVK14902141A0½00,532209
4Sobek Michal2090SVK149446260½½½001,562249
5Bochnicka Vladimir ml.1972SVK14943450B0½½10002,072162
6Mydlarik Martin2095SVK149048291010103,062133
7FMFederic Jozef2223SVK14910659111115,052097
8Dugovic Branislav2172SVK14908026½0,512126
9Bochnickova Andrea2112SVK149017811113,031959
11Bochnicka Vladimir st.2094SVK149021761½1,521913
14Antol Ladislav1936SVK14903466½½12,031884
15Sustak Roman1932SVK14916851½11002,551918
16Kundrak Vladimir1885SVK14908077½11,521910
17Horvath Marek1830SVK1491368211103,041854
18Bochnickova Simona1557SVK14958562B00½1½2,051790
19Soldan Jan1783SVK1490563901½1,531782
  9. ŠK Kúpele Piešťany (Elo Ø:2099, TB1: 9 / TB2: 25,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Gasa Patrik2200SVK14925168A½001½2,052193
2Abel Peter2212SVK14902346½1½½½14,062138
3Kundrik Peter2227SVK14903148½1½½2,542085
4Nemsak Denis2079SVK14917866A1½10½½03,572136
5Bincik Pavol1935SVK14911388½0½½1,542012
6Matulik Daniel2081SVK1490216800,012026
7Manak Adrian1954SVK14918064000,022167
8Mihalik Marek1960SVK1490118800½0,532020
9Manak Jozef1962SVK14905027½1½½13,551967
10Pobjecky Ivan2052SVK1490473011,011755
11Podjavorinsky Michal1979SVK14936925A½½0012,052000
13Siska Kristof1797SVK1496033810001,041967
14Strapko Tomas1874SVK1492545100,012138
15Curidlo Jan1803SVK14905418½00,522087
16Musaev Urmat1797SVK1494012400,012060
18Musaev Matej Elbek1723SVK73601659½1113,541702
19Bardik Jozef1854SVK1492504400,012049
  10. ŠK Krasňany (Elo Ø:2114, TB1: 7 / TB2: 27)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Dolnak Michal2240SVK14927608½0,512086
2Sosovicka Jakub2111SVK14929210B½½0110½3,572235
3Sukuba Zdeno2103SVK14903270A½010½½½3,072173
4Bronis Marian2108SVK14905892½10½11½4,572120
5Janos Ivan2061SVK1490659700½101,552069
6Biro Karol2026SVK149003271001½½03,072041
8Povysil Peter1946SVK149083440000,032014
9Kohlmann Robert2055SVK14900467½½1,021991
10Gettler Daniel2033SVK14912708110½2,541968
11Mandak Miroslav1905SVK14902990½½½½2,041976
12Zacik Anton1884SVK149041520½0,521865
13Mikudik Ivan1896SVK14911914½101,531883
15Kebis Milos1851SVK149014711113,031834
17Mikulasek Viktor1786SVK14913488½0,511733
  11. ŠK Nafta Gbely (Elo Ø:2155, TB1: 1 / TB2: 19,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Danada Tomas2277SVK14919362A½0,512090
2Matejovic Juraj2216SVK14906040A0½½1,032195
3Kovac Andrej2197SVK14912767A½0,511972
5Veselsky Jozef2102SVK14900726B0½00,532203
6Sosovicka Juraj2117SVK149114180½0,522074
7Pribila Gerhard2103SVK14910543½01001,552143
8Travnicek Petr2126CZE316091N0½1½1½14,572126
10Brunovsky Peter1912SVK14913380½1½1½½4,062037
11Kocak Branislav1881SVK1491606100,012164
12Bilovsky Milan1908SVK14911582½0,511960
13Kubis Ivan1863SVK14906023000,021972
14Valla Tomas1854SVK14926334½101,531856
15Danada Ondrej1887SVK14915561010½12,551932
16Takacs Zsolt1738SVK14932326000,022064
17Kanka Tomas1755SVK14938219000101,051976
18Kastler Peter1681SVK14912406½000000,561815
19Zajicek Ferdinand1707SVK14914379½00,521898
  12. ŠK Doprastav B (Elo Ø:2104, TB1: 0 / TB2: 19,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Macka Oto2086SVK149087430100½½02,072258
2Cech Dominik2134SVK14908212A½11,522177
4FMPetrik Stanislav2126SVK149013661001,032222
5FMPetrik Karol2075SVK1490023800011,042164
6Zatko Gregor2119SVK14917084A00,012164
7Orosi Peter2079SVK149138100½½1,032122
8WFMKovacova Zuzana2050BER14901510N00,012227
9Valkovic Tomas1982SVK1493632100,012108
10Bednar Jan2018SVK14904551½½½00½½2,572085
11Chovanec Vladimir1999SVK149078600½½½½002,072067
13Valovic Matus2073SVK14940213½11½3,041932
14Krajnak Robert2004SVK1490497700½0,532020
15Helbich Branislav1952SVK149047800½0,522010
16Novak Stanislav1930SVK1490498500,011962
17Henc Marian1851SVK1491584700½00,541932
18Jelenciak Jozef1915SVK149100551½½2,031915
20Machalec Vladimir1869SVK149291630112,031821