http://chess-results.com/tnr471741.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1ŠK Dunajská Streda B * 576873065,00
2CVČ Senica * 5555432854,50
3ŠK Cífer B33 * 45575752557,00
4Lokomotíva Trnava A34 * 842356,50
5ŠK Nafta Gbely B3 * 55451643,00
6ŠK Holíč30 * 48641444,50
7ŠK Skalica B3334 * 41442,00
8ŠK Senica14140 * 761438,00
9ŠK Kúpele Piešťany B2324 * 51342,00
10ŠK Trnava-Modranka½½3 * 633,00
11DSC Potônská veža B051441 * 525,50
12Lokomotíva Trnava B13323 * 327,00

Súpisky družstiev

  2. CVČ Senica (Elo Ø:2052 / TB1: 28 / TB2: 54,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Spacek Oliver22380SVK14917629A5493,55,02275
2Gzib David20260SVK14940868B5502,55,02095
3Cajka Tibor21200SVK14912546A5514,06,02150
4Hecko Dusan20450SVK14903245A5522,04,01976
5Ocko Martin20640SVK149253032,03,02027
6Nemeckay Rastislav19350SVK149187652,55,01964
7Diviak Rastislav20050SVK14908204A5536,09,02057
8Pericka Tomas19800SVK149090813,57,01832
9Jarabek Milan17650SVK149282641,02,00
10Spacek Marcel18630SVK149176105,06,02064
11Sadlon Juraj18750SVK149334460,51,00
12Hanzluvka Peter18510SVK149046400,00,00
13Pericka Pavol18340SVK149142983,03,02474
14Diviak Rudolf17400SVK149082200,53,01522
15Skapik Branislav17120SVK149135502,05,01645
16Hrdlicka Martin17940SVK149408766,010,01755
17Ulehla Jakub18600SVK149446345,06,01855
18Sadlon Matus17180SVK149288845,07,01729
19Celustkova Lubica17050SVK149328900,51,00

Výsledky družstiev po šachovniciach

  2. CVČ Senica (Elo Ø:2052, TB1: 28 / TB2: 54,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRp
1Spacek Oliver22380SVK14917629A5490111½3,5521262275
2Gzib David20260SVK14940868B550½½½012,5520952095
3Cajka Tibor21200SVK14912546A551111½0½4,0620252150
4Hecko Dusan20450SVK14903245A552½1½02,0419761976
5Ocko Martin20640SVK149253030112,0319022027
6Nemeckay Rastislav19350SVK14918765½1½½02,5519641964
7Diviak Rastislav20050SVK14908204A5531½1½½½1½½6,0919322057
8Pericka Tomas19800SVK149090810½110½½3,5718321832
9Jarabek Milan17650SVK14928264½½1,0218420
10Spacek Marcel18630SVK14917610111½1½5,0617912064
11Sadlon Juraj18750SVK14933446½0,5118030
13Pericka Pavol18340SVK149142981113,0316742474
14Diviak Rudolf17400SVK149082200½00,5317951522
15Skapik Branislav17120SVK14913550½½½½02,0517171645
16Hrdlicka Martin17940SVK1494087611½111000½6,01016831755
17Ulehla Jakub18600SVK149446340111115,0615821855
18Sadlon Matus17180SVK1492888411½101½5,0715711729
19Celustkova Lubica17050SVK14932890½0,5116900

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2019/10/06
š.2  CVČ SenicaElo-11  Lokomotíva Trnava AElo5 : 3
2.1
Spacek, Oliver
2238A549-IM
Lanc, Alois
23000 - 1
2.2
Gzib, David
2026B550-
Nicolini, Alexander
2160½ - ½
2.3
Cajka, Tibor
2120A551-FM
Szitkey, Milan
20471 - 0
2.4
Diviak, Rastislav
2005A553-
Felcir, Jaroslav
21321 - 0
2.5
Pericka, Tomas
1980-
Mosny, Jaroslav
18800 - 1
2.6
Spacek, Marcel
1863-
Doucha, Ludvig
18131 - 0
2.7
Sadlon, Juraj
1875-
Klanica, Anton
1803½ - ½
2.8
Pericka, Pavol
1834-
Bahna, Jan
18011 - 0
2. kolo dňa 2019/10/20
š.1  ŠK HolíčElo-2  CVČ SenicaElo2½:5½
6.1
Horak, Ivan
2044-
Cajka, Tibor
2120A5510 - 1
6.2
Sefcik, Marek
1994-
Nemeckay, Rastislav
1935½ - ½
6.3
Jakubec, Milan
1995-
Diviak, Rastislav
2005A553½ - ½
6.4
Zlamal, Marek
1884-
Spacek, Marcel
18630 - 1
6.5
Stehlik, Jan
1642-
Diviak, Rudolf
17401 - 0
6.6
Benak, Peter
1623-
Skapik, Branislav
1712½ - ½
6.7
Svrcek, Daniel
1508-
Hrdlicka, Martin
17940 - 1
6.8
Sefcik, Oliver
1249-
Sadlon, Matus
17180 - 1
3. kolo dňa 2019/11/03
š.2  CVČ SenicaElo-12  ŠK Trnava-ModrankaElo5½:2½
1.1
Cajka, Tibor
2120A551-
Kozinka, Roman
19491 - 0
1.2
Nemeckay, Rastislav
1935-
Bango, Dominik
18071 - 0
1.3
Diviak, Rastislav
2005A553-
Skreko, Igor
17611 - 0
1.4
Pericka, Tomas
1980-
Capanda, Jan
1887½ - ½
1.5
Diviak, Rudolf
1740-
Lopatievov, Alexander
1878½ - ½
1.6
Skapik, Branislav
1712-
Zarecky, Eduard
1778½ - ½
1.7
Hrdlicka, Martin
1794-
Kramar, Matus
16861 - 0
1.8
Ulehla, Jakub
1860-
Rau, Vladimir
17040 - 1
4. kolo dňa 2019/11/24
š.2  CVČ SenicaElo-3  ŠK Dunajská Streda BElo4½:3½
6.1
Spacek, Oliver
2238A549-FM
Takacs, Laszlo
21871 - 0
6.2
Gzib, David
2026B550-FM
Cibulka, Vladimir
2141½ - ½
6.3
Cajka, Tibor
2120A551-
Blaho, Stefan
2050A038½ - ½
6.4
Ocko, Martin
2064-
Bugar, Peter
20130 - 1
6.5
Nemeckay, Rastislav
1935-
Simonics, Peter
2072Z008½ - ½
6.6
Diviak, Rastislav
2005A553-
Matis, Tibor
1939½ - ½
6.7
Spacek, Marcel
1863-
Rachela, Robert
18151 - 0
6.8
Hrdlicka, Martin
1794-
Mezes, Kristof
1671½ - ½
5. kolo dňa 2019/12/08
š.4  ŠK Cífer BElo-2  CVČ SenicaElo3 : 5
2.1
Liptak, Tomas
2211A294-
Gzib, David
2026B550½ - ½
2.2
Kovacocy, Pavel
2266A296-
Cajka, Tibor
2120A5511 - 0
2.3
Sarmir, Milos
2037A297-
Hecko, Dusan
2045A552½ - ½
2.4
Puchart, Vladimir
2050-
Diviak, Rastislav
2005A553½ - ½
2.5
Vlkovic, Pavol
1825-
Skapik, Branislav
1712½ - ½
2.6
Vagovsky, Jozef
1773-
Hrdlicka, Martin
17940 - 1
2.7
Hornak, Pavol
1733-
Ulehla, Jakub
18600 - 1
2.8
Kavuljak, Alojz
1672-
Sadlon, Matus
17180 - 1
6. kolo dňa 2020/01/05
š.2  CVČ SenicaElo-5  Lokomotíva Trnava BElo5½:2½
5.1
Cajka, Tibor
2120A551-
Holicky, Miroslav
1793½ - ½
5.2
Hecko, Dusan
2045A552-
Drahos, Miroslav
16951 - 0
5.3
Pericka, Tomas
1980-
Benkovsky, Peter
16321 - 0
5.4
Diviak, Rudolf
1740-
Kosticky, Simon
18660 - 1
5.5
Skapik, Branislav
1712-
Jancik, Ondrej
1556½ - ½
5.6
Hrdlicka, Martin
1794-
Nemcovic, Peter
16161 - 0
5.7
Ulehla, Jakub
1860-
Fajnor, Dusan
16261 - 0
5.8
Sadlon, Matus
1718-
Moravec, Milan
1583½ - ½
7. kolo dňa 2020/01/19
š.6  ŠK Kúpele Piešťany BElo-2  CVČ SenicaElo1½:6½
3.1
Vodicka, Michal
1870A045-
Spacek, Oliver
2238A5490 - 1
3.2
Podjavorinsky, Michal
1979A044-
Gzib, David
2026B5501 - 0
3.3
Siska, Kristof
1787-
Ocko, Martin
20640 - 1
3.4
Strapko, Tomas
1865-
Pericka, Tomas
19800 - 1
3.5
Miciak, Emanuel
1839B046-
Spacek, Marcel
1863½ - ½
3.6
Curidlo, Jan
1798-
Hrdlicka, Martin
17940 - 1
3.7
Orvisky, Vladimir
1703-
Ulehla, Jakub
18600 - 1
3.8
Musaev, Matej Elbek
1791-
Sadlon, Matus
17180 - 1
8. kolo dňa 2020/02/02
š.2  CVČ SenicaElo-7  ŠK Nafta Gbely BElo5 : 3
4.1
Spacek, Oliver
2238A549-
Nemsak, Denis
2072A0611 - 0
4.2
Ocko, Martin
2064-
Brunovsky, Peter
19051 - 0
4.3
Nemeckay, Rastislav
1935-
Danada, Ondrej
1921½ - ½
4.4
Diviak, Rastislav
2005A553-
Kubis, Ivan
1877½ - ½
4.5
Pericka, Tomas
1980-
Kanka, Tomas
17630 - 1
4.6
Pericka, Pavol
1834-
Kastler, Peter
17201 - 0
4.7
Hrdlicka, Martin
1794-
Zajicek, Ferdinand
17070 - 1
4.8
Ulehla, Jakub
1860-
Ralbovsky, Milan
12631 - 0
9. kolo dňa 2020/03/01
š.8  DSC Potônská veža BElo-2  CVČ SenicaElo5 : 3
4.1
Szitasi, Janos
1982-
Gzib, David
2026B5500 - 1
4.2
Kalmar, Tamas
2012-
Hecko, Dusan
2045A552½ - ½
4.3
Merva, Frantisek
2028A802-
Nemeckay, Rastislav
19351 - 0
4.4
Vegh, Vince
1916A797-
Diviak, Rastislav
2005A5530 - 1
4.5
Meszaros, Lorant
1922-
Pericka, Tomas
1980½ - ½
4.6
Szocs, Ladislav
1801-
Skapik, Branislav
17121 - 0
4.7
Both, Lajos
1706-
Hrdlicka, Martin
17941 - 0
4.8
Szabo, Viktor
1501-
Sadlon, Matus
17181 - 0
10. kolo dňa 2020/06/21
š.2  CVČ SenicaElo-9  ŠK Skalica BElo5 : 3
3.1
Hecko, Dusan
2045A552-
Koutny, Petr
2161A4160 - 1
3.2
Diviak, Rastislav
2005A553-
Hrubsa, Marian
1853½ - ½
3.3
Jarabek, Milan
1765-
Vepy, Ivan
1818½ - ½
3.4
Spacek, Marcel
1863-
Krakovsky, Peter
16241 - 0
3.5
Pericka, Pavol
1834-
Bartos, Bohumil
15021 - 0
3.6
Hrdlicka, Martin
1794-
Danihel, Jozef
15360 - 1
3.7
Ulehla, Jakub
1860-
Drabek, Martin
14651 - 0
3.8
Sadlon, Matus
1718-
Romanova, Ela
14961 - 0
11. kolo dňa 2020/06/28
š.10  ŠK SenicaElo-2  CVČ SenicaElo4 : 4
5.1FM
Gasa, Andrej
2202-
Spacek, Oliver
2238A549½ - ½
5.2
Skapikova, Lubica
1868-
Diviak, Rastislav
2005A553½ - ½
5.3
Lanik, Miroslav
1876-
Pericka, Tomas
1980½ - ½
5.4
Palka, Martin
1865-
Jarabek, Milan
1765½ - ½
5.5
Kir, Kvetoslav
1768-
Spacek, Marcel
1863½ - ½
5.6
Kubik, Peter
1826-
Hrdlicka, Martin
1794½ - ½
5.7
Havlicek, Peter
1708-
Sadlon, Matus
1718½ - ½
5.8
Fidericky, Milan
1690-
Celustkova, Lubica
1705½ - ½

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.Rp
1Puchart Vladimir20500ŠK Cífer B9,01090,042226
2Kovacocy Pavel22660ŠK Cífer B8,5994,422423
3Matis Tibor19390ŠK Dunajská Streda B7,5983,361987
4FMCibulka Vladimir21410ŠK Dunajská Streda B7,51075,022165
5Kosticky Simon18660Lokomotíva Trnava B7,51075,051979
6IMLanc Alois23000Lokomotíva Trnava A7,0977,812280
7Bugar Peter20130ŠK Dunajská Streda B7,0977,842011
8Lopatievov Alexander18780ŠK Trnava-Modranka7,01070,041968
9Miciak Emanuel18390ŠK Kúpele Piešťany B7,01163,651925
10Podjavorinsky Michal19790ŠK Kúpele Piešťany B6,51159,122059
11Liptak Dusan21500ŠK Cífer B6,0875,012198
12Nicolini Alexander21600Lokomotíva Trnava A6,0875,022153
13Sarmir Milos20370ŠK Cífer B6,0875,032162
14Diviak Rastislav20050CVČ Senica6,0966,732057
15FMTakacs Laszlo21870ŠK Dunajská Streda B6,01060,012075
16Hrdlicka Martin17940CVČ Senica6,01060,061755
17Kanka Tomas17630ŠK Nafta Gbely B6,01154,551825
18Hornak Pavol17330ŠK Cífer B6,01154,561748
19Simonics Peter20720ŠK Dunajská Streda B5,5778,652048
20Blaho Stefan20500ŠK Dunajská Streda B5,5868,832029
21FMSzitkey Milan20470Lokomotíva Trnava A5,51055,031940
22Spacek Marcel18630CVČ Senica5,0683,352064
23Ulehla Jakub18600CVČ Senica5,0683,371855
24Kucharek Jaroslav20490ŠK Skalica B5,0771,422079
25Sadlon Matus17180CVČ Senica5,0771,471729
26Koutny Petr21610ŠK Skalica B5,0862,512125
27Jakubec Milan19950ŠK Holíč5,0862,531961
28Lanik Miroslav18760ŠK Senica5,0862,542003
29Kubis Ivan18770ŠK Nafta Gbely B5,0862,541978
30Zajicek Ferdinand17070ŠK Nafta Gbely B5,0862,561731
31Horak Ivan20440ŠK Holíč5,0955,612058
32Mosny Jaroslav18800Lokomotíva Trnava A5,0955,651875
33Orvisky Vladimir17030ŠK Kúpele Piešťany B5,0955,671782
34Meszaros Lorant19220DSC Potônská veža B5,01050,041887
35Strapko Tomas18650ŠK Kúpele Piešťany B5,01050,041866
36Viczencz Peter21900ŠK Dunajská Streda B4,5675,042057
37Stefik Miroslav16230ŠK Cífer B4,5675,071809
38Sturdik Igor19420Lokomotíva Trnava A4,5764,351947
39Vlkovic Pavol18250ŠK Cífer B4,5764,351867
40Szocs Ladislav18010DSC Potônská veža B4,5764,351863
41Zlamal Marek18840ŠK Holíč4,5764,351825
42Klanica Anton18030Lokomotíva Trnava A4,5764,371848
43Liptak Tomas22110ŠK Cífer B4,5856,312087
44Sefcik Marek19940ŠK Holíč4,5950,021937
45Nemcovic Peter16160Lokomotíva Trnava B4,5950,061700
46Harasta Marian16900ŠK Skalica B4,04100,062467
47Cajka Tibor21200CVČ Senica4,0666,712150
48Palka Martin18650ŠK Senica4,0666,741944
49Nemsak Denis20720ŠK Nafta Gbely B4,0757,122031
50Skapikova Lubica18680ŠK Senica4,0850,031931
51Krakovsky Peter16241652ŠK Skalica B4,0944,461775
52Curidlo Jan17980ŠK Kúpele Piešťany B4,0944,461694
53Spacek Oliver22380CVČ Senica3,5570,012275
54Danada Ondrej19210ŠK Nafta Gbely B3,5658,322019
55Musaev Matej Elbek17910ŠK Kúpele Piešťany B3,5658,371707
56Pericka Tomas19800CVČ Senica3,5750,041832
57Mezes Kristof16710ŠK Dunajská Streda B3,5750,071687
58Skreko Igor17610ŠK Trnava-Modranka3,5843,831892
59Vagovsky Jozef17730ŠK Cífer B3,5843,851710
60Kastler Peter17200ŠK Nafta Gbely B3,5843,861721
61Kalmar Tamas20120DSC Potônská veža B3,5938,911973
62Brunovsky Peter19050ŠK Nafta Gbely B3,51035,021842
63Hrubsa Marian18530ŠK Skalica B3,51035,031840
64Gabris Ondrej22040Lokomotíva Trnava A3,03100,032704
65Kolenak Matus20020Lokomotíva Trnava A3,03100,052591
66Pericka Pavol18340CVČ Senica3,03100,062474
67FMGasa Andrej22020ŠK Senica3,0475,012261
68Longauer Jan18530ŠK Trnava-Modranka3,0475,032152
69Bardik Jozef18510ŠK Kúpele Piešťany B3,0475,071952
70Lauko Tomas17450ŠK Senica3,0560,061875
71Fidericky Milan16900ŠK Senica3,0560,071645
72Arendas Marek21060Lokomotíva Trnava A3,0650,021999
73Vepy Ivan18180ŠK Skalica B3,0650,051869
74Merva Frantisek20280DSC Potônská veža B3,0742,921977
75Doucha Ludvig18130Lokomotíva Trnava A3,0742,961681
76Sebesta Radovan20060ŠK Senica3,0837,512058
77Babirat Michal18740Lokomotíva Trnava B3,0837,512016
78Voros Gellert21970ŠK Dunajská Streda B2,5383,332180
79Jozefek Michal22330ŠK Skalica B2,5462,512176
80Londin Martin19540ŠK Skalica B2,5462,522127
81Capanda Jan18870ŠK Trnava-Modranka2,5462,542007
82Gzib David20260CVČ Senica2,5550,012095
83Sekera Branislav20700ŠK Trnava-Modranka2,5550,022036
84Nemeckay Rastislav19350CVČ Senica2,5550,031964
85Rau Vladimir17040ŠK Trnava-Modranka2,5550,051789
86Dest Stanislav15820ŠK Senica2,5550,081677
87Havlicek Peter17080ŠK Senica2,5641,771697
88Bahna Jan18010Lokomotíva Trnava A2,5641,771658
89Moravec Milan15830Lokomotíva Trnava B2,5641,771613
90Mraz Jan16440ŠK Nafta Gbely B2,5641,771426
91Palka Miroslav18560ŠK Senica2,5735,721917
92Stehlik Jan16420ŠK Holíč2,5735,761640
93Fajnor Dusan16260Lokomotíva Trnava B2,5735,771556
94Vach Jozef16700ŠK Skalica B2,5927,851659
95Both Lajos17060DSC Potônská veža B2,5927,851638
96Holicky Miroslav17930Lokomotíva Trnava B2,51025,011882
97Danada Tomas23130ŠK Nafta Gbely B2,02100,010
98Sobek Michal21090ŠK Holíč2,0366,712163
99Ocko Martin20640CVČ Senica2,0366,732027
100Bzdusek Jan18220ŠK Kúpele Piešťany B2,0366,751949
101Ralbovsky Milan12630ŠK Nafta Gbely B2,0366,781671
102Kavon Rastislav21440ŠK Trnava-Modranka2,0450,012075
103Hecko Dusan20450CVČ Senica2,0450,021976
104Simkovic Eduard19050ŠK Holíč2,0450,051820
105Petrek David16810ŠK Skalica B2,0450,071692
106Romanova Ela14960ŠK Skalica B2,0450,081638
107Slaba Andrea19690ŠK Kúpele Piešťany B2,0540,011930
108Husek Lubomir18560ŠK Holíč2,0540,051808
109Skapik Branislav17120CVČ Senica2,0540,051645
110Kir Kvetoslav17680ŠK Senica2,0540,061758
111Huska Branislav18310ŠK Senica2,0728,631764
112Gajarsky Julius17090ŠK Trnava-Modranka2,0728,661660
113Vegh Vince19160DSC Potônská veža B2,0825,031805
114Travnicek Petr21330ŠK Nafta Gbely B1,5275,010
115Hirmajer Jan19000ŠK Holíč1,5275,040
116Rachela Jozef20200ŠK Dunajská Streda B1,5275,050
117Stasek Daniel16370ŠK Holíč1,5275,070
118Bartos Bohumil15020ŠK Skalica B1,5437,561574
119Dobis Pavol15680ŠK Trnava-Modranka1,5437,571662
120Sefcik Oliver12490ŠK Holíč1,5437,581488
121Vodicka Michal18700ŠK Kúpele Piešťany B1,5916,711826
122Siska Kristof17870ŠK Kúpele Piešťany B1,5916,731721
123Benkovsky Peter16320Lokomotíva Trnava B1,51113,641587
124Provaznik Michal21640ŠK Holíč1,01100,010
125Veselsky Jozef21020ŠK Nafta Gbely B1,01100,010
126Lukac Roman20580Lokomotíva Trnava A1,01100,010
127Lezovic Maros18480ŠK Trnava-Modranka1,01100,040
128Kahanek Jaroslav18520ŠK Holíč1,01100,050
129Bango Lukas21530ŠK Trnava-Modranka1,0250,010
130Jarabek Milan17650CVČ Senica1,0250,030
131Ganzova Veronika15980Lokomotíva Trnava B1,0250,030
132Kubik Peter18260ŠK Senica1,0250,060
133Danihel Jozef15360ŠK Skalica B1,0250,060
134Londin Lukas Vojtech15420ŠK Skalica B1,0250,070
135Papanek Lubomir15550ŠK Nafta Gbely B1,0250,070
136Kavuljak Alojz16720ŠK Cífer B1,0250,080
137Markuliak Mario18280ŠK Cífer B1,0333,341803
138Rachela Robert18150ŠK Dunajská Streda B1,0333,371634
139Hrubos Milan17370ŠK Holíč1,0333,371549
140Kozinka Roman19490ŠK Trnava-Modranka1,0520,021817
141Ganz Marek16670ŠK Trnava-Modranka1,0520,051565
142Sido Daniel15640DSC Potônská veža B1,0520,071429
143Szabo Viktor15010DSC Potônská veža B1,0520,071426
144Svrcek Daniel15080ŠK Holíč1,0520,071378
145Rozsas Daniel16540DSC Potônská veža B1,0616,761413
146Prigoda Lubos14420ŠK Cífer B1,0616,771297
147Drahos Miroslav16950Lokomotíva Trnava B1,0812,531673
148FMSahidi Samir24000ŠK Dunajská Streda B0,5150,010
149Pribila Gerhard21060ŠK Nafta Gbely B0,5150,010
150Kocak Branislav18840ŠK Nafta Gbely B0,5150,030

poznámka: kontumácie sú vynechané



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. ŠK Holíč (Elo Ø:1999 / TB1: 14 / TB2: 44,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Provaznik Michal21640CZE315273N2,02,00
2Sobek Michal21090SVK14944626B2402,03,02163
3Horak Ivan20440SVK149032375,09,02058
4Sefcik Marek19940SVK149036445,510,01937
5Jakubec Milan19950SVK149171145,08,01961
6Hirmajer Jan19000SVK14915286A2411,52,00
7Simkovic Eduard19050SVK14919036A2422,04,01820
8Kahanek Jaroslav18520SVK14921243A2431,01,00
9Husek Lubomir18560SVK149208323,06,01808
10Zlamal Marek18840SVK149209805,58,01825
11Hrubos Milan17370SVK14920824A2441,03,01549
12Holiencin Filip17220SVK149141310,00,00
13Stehlik Jan16420SVK149522893,58,01640
14Benak Peter16230SVK149207860,51,00
15Stasek Daniel16370SVK149519242,53,00
16Svrcek Daniel15080SVK149420032,06,01378
17Datko Jan12540SVK149501380,01,00
18Sefcik Oliver12490SVK149419882,55,01488
  3. ŠK Dunajská Streda B (Elo Ø:2157 / TB1: 30 / TB2: 65)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1FMSahidi Samir24000SVK14936372B0370,51,00
2FMTakacs Laszlo21870SVK149188546,010,02075
3FMCibulka Vladimir21410SVK149013237,510,02165
4Blaho Stefan20500SVK14901250A0385,58,02029
5Voros Gellert21970SVK14917955A9552,53,02180
6Viczencz Peter21900SVK14931729B0514,56,02057
7Bugar Peter20130SVK149405078,010,02011
8Simonics Peter20720HUN739731Z0086,58,02048
9Rachela Jozef20200SVK149044892,53,00
10Matis Tibor19390SVK149416439,511,01987
11Rachela Robert18150SVK149092602,04,01634
12Mezes Kristof16710SVK149370425,59,01687
13Minarik Jozef16950SVK149370501,52,00
14Kiss Balazs13750SVK149565781,01,00
15Vargaova Veronika14310SVK149455761,01,00
16Vida Gergo10901042SVK149652320,00,00
17Rachelova Diana01000SVK149668591,01,00
18Toth Marton01000SVK149677820,00,00
  4. ŠK Cífer B (Elo Ø:2018 / TB1: 25 / TB2: 57)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Liptak Tomas22110SVK14913100A2944,58,02087
2Liptak Dusan21500SVK14914220A2956,08,02198
3Kovacocy Pavel22660SVK14901765A2968,59,02423
4Sarmir Milos20370SVK14901889A2976,08,02162
5Puchart Vladimir20500SVK149052059,010,02226
6Markuliak Mario18280SVK149142631,03,01803
7Vlkovic Pavol18250SVK149130624,57,01867
8Vagovsky Jozef17730SVK149130543,58,01710
9Hornak Pavol17330SVK149187736,011,01748
10Kavuljak Alojz16720SVK149334971,02,00
11Stefik Miroslav16230SVK149259584,56,01809
12Prigoda Lubos14420SVK149209482,07,01297
13Cisar Marian15551647SVK149140690,00,00
14Stanko Michal14680SVK149505020,00,00
15Zelensky Ivan14210SVK149505370,51,00
16Stanko Peter13420SVK149521810,00,00
17Zelensky Filip12970SVK149505290,00,00
18Kovacic Lukas01198SVK149449360,00,00
19Zelensky Andrej01000SVK149505100,00,00
  5. Lokomotíva Trnava B (Elo Ø:1765 / TB1: 3 / TB2: 27)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Babirat Michal18740SVK149194353,08,02016
2Holicky Miroslav17930SVK149117362,510,01882
3Suchan Jozef17110SVK149300300,04,01182
4Drahos Miroslav16950SVK149255401,08,01673
5Puskas Miroslav18730SVK149035710,01,00
6Sottnik Filip16750SVK149259310,03,01080
7Benkovsky Peter16320SVK149299961,511,01587
8Ganzova Veronika15980SVK149415971,02,00
9Kosticky Simon18660SVK149648997,510,01979
10Jancik Ondrej15560SVK149117440,54,01535
11Steinecker Frantisek15470SVK149168000,00,00
12Nemcovic Peter16160SVK149565514,59,01700
13Fajnor Dusan16260SVK149369682,57,01556
14Moravec Milan15830SVK149257452,56,01613
15Lackovic Marek16120SVK149256990,00,00
16Milec Marek15520SVK149630510,01,00
17Holicky Tomas12360SVK149485910,51,00
18Brezovsky Ferdinand01000SVK149630430,00,00
19Dzivak Jozef14731000SVK736170160,01,00
  6. ŠK Kúpele Piešťany B (Elo Ø:1874 / TB1: 13 / TB2: 42)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Vodicka Michal18700SVK14962527A0451,59,01826
2Slaba Andrea19690SVK14940680B0792,05,01930
3Podjavorinsky Michal19790SVK14936925A0446,511,02059
4Siska Kristof17870SVK149603381,59,01721
5Strapko Tomas18650SVK149254515,010,01866
6Miciak Emanuel18390SVK14912783B0467,011,01925
7Bzdusek Jan18220SVK149608342,03,01949
8Curidlo Jan17980SVK149054184,09,01694
9Orvisky Vladimir17030SVK149142805,09,01782
10Musaev Matej Elbek17910SVK736016593,56,01707
11Bardik Jozef18510SVK149250444,05,01952
12Musaev Urmat17970SVK149401240,00,00
13Oravec Pavol17550SVK149299100,00,00
14Sedlak Rastislav16090SVK149143360,00,00
15Nedorost Lubomir15660SVK149252730,00,00
16Divinec Peter15150SVK149333900,01,00
17Stolar Michal14910SVK149458780,00,00
18Veres Marcel01466SVK149299610,00,00
19Skrabak Tomas01430SVK149381540,00,00
  7. ŠK Nafta Gbely B (Elo Ø:2093 / TB1: 16 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Danada Tomas23130SVK14919362A0632,02,00
2Sosovicka Juraj21140SVK14911418A0600,03,01297
3Veselsky Jozef21020SVK14900726B0621,01,00
4Pribila Gerhard21060SVK14910543A0590,51,00
5Travnicek Petr21330CZE316091A0581,52,00
6Nemsak Denis20720SVK14917866A0614,07,02031
7Ambros Rafael19820SVK14911221A2600,01,00
8Brunovsky Peter19050SVK149133803,510,01842
9Kocak Branislav18840SVK149160610,51,00
10Danada Ondrej19210SVK149155613,56,02019
11Takacs Zsolt17360SVK149323260,04,01137
12Bilovsky Milan19080SVK149115820,51,00
13Kubis Ivan18770SVK149060235,08,01978
14Valla Tomas18360SVK149263340,02,00
15Kanka Tomas17630SVK149382196,011,01825
16Kastler Peter17200SVK149124063,58,01721
17Zajicek Ferdinand17070SVK149143795,08,01731
18Mraz Jan16440SVK149338372,56,01426
19Papanek Lubomir15550SVK149119301,02,00
20Ralbovsky Milan12630SVK149253893,04,01671
  8. DSC Potônská veža B (Elo Ø:1917 / TB1: 5 / TB2: 25,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Szitasi Janos19820SVK149095100,54,01823
2Kalmar Tamas20120SVK149159953,59,01973
3Merva Frantisek20280SVK14908085A8023,07,01977
4Vegh Vince19160SVK14910926A7972,08,01805
5Fekete Robert18740SVK149095020,52,00
6Feher Tibor17990SVK149227200,01,00
7Meszaros Lorant19220SVK149052215,010,01887
8Mezei Tibor17200SVK149163800,51,00
9Szocs Ladislav18010SVK149062524,57,01863
10Both Lajos17060SVK149066272,59,01638
11Rozsas Daniel16540SVK149476841,06,01413
12Szabo Viktor15010SVK149453551,05,01426
13Sido Daniel15640SVK149166651,05,01429
14Lelkes Geza14420SVK149108880,55,01196
  9. ŠK Skalica B (Elo Ø:1963 / TB1: 14 / TB2: 42)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Jozefek Michal22330SVK14923548A4152,54,02176
2Koutny Petr21610CZE310743A4165,08,02125
3Kucharek Jaroslav20490SVK149172625,07,02079
4Londin Martin19540SVK149101522,54,02127
5Hrubsa Marian18530SVK149158983,510,01840
6Vogl Zdenek18460SVK149209720,52,00
7Suran Jakub17730CZE23718633Z0710,52,00
8Harastova Viera17890SVK149158200,54,01607
9Vach Jozef16700SVK14908891B4142,59,01659
10Vepy Ivan18180SVK149121393,06,01869
11Krakovsky Peter16241652SVK149685254,09,01775
12Petrek David16810SVK14948559B4132,04,01692
13Antalek Rudolf16940SVK149408500,01,00
14Harasta Marian16900SVK149251924,04,02467
15Londin Lukas Vojtech15420CZE23710837Z0721,02,00
16Bartos Bohumil15020SVK149207781,54,01574
17Danihel Jozef15360SVK149207941,02,00
18Drabek Martin14650SVK149251251,02,00
19Romanova Ela14960SVK736082382,04,01638
20Dubanova Kristina11280SVK736080920,00,00
  10. ŠK Senica (Elo Ø:1916 / TB1: 14 / TB2: 38)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1FMGasa Andrej22020SVK149056473,04,02261
2Sebesta Radovan20060SVK149131603,08,02058
3Palka Miroslav18560SVK149055742,57,01917
4Skapikova Lubica18680SVK149066784,08,01931
5Huska Branislav18310SVK149334112,07,01764
6Lanik Miroslav18760SVK149208675,08,02003
7Palka Martin18650SVK149133054,06,01944
8Kir Kvetoslav17680SVK149077632,05,01758
9Kubik Peter18260SVK149298801,02,00
10Tokos Rastislav17740SVK149110600,01,00
11Lauko Tomas17450SVK149413333,05,01875
12Havlicek Peter17080SVK149117012,56,01697
13Fidericky Milan16900SVK149081903,05,01645
14Bendzela Tibor16130SVK149250600,53,01527
15Dest Stanislav15820SVK149333812,55,01677
  11. Lokomotíva Trnava A (Elo Ø:2127 / TB1: 23 / TB2: 56,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1IMLanc Alois23000SVK149000417,09,02280
2Lukac Roman20580SVK14904047A3521,01,00
3Arendas Marek21060SVK149063504,07,01999
4Nicolini Alexander21600SVK149027377,09,02153
5Gabris Ondrej22040SVK14909669A3843,03,02704
6FMSzitkey Milan20470SVK149013076,511,01940
7Felcir Jaroslav21320SVK149027450,02,00
8Sturdik Igor19420SVK149103735,58,01947
9Stetina Erik20100SVK149120400,00,00
10Kolenak Matus20020SVK149256643,03,02591
11Mosny Jaroslav18800SVK149035985,09,01875
12Doucha Ludvig18130DEN14088444,08,01681
13Klanica Anton18030SVK149097075,58,01848
14Bahna Jan18010SVK149153403,57,01658
15Krist Milan17960SVK149101010,00,00
16Dzivak Jan14070SVK736203941,53,00
  12. ŠK Trnava-Modranka (Elo Ø:1994 / TB1: 6 / TB2: 33)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Bango Lukas21530SVK14933365B4041,02,00
2Kavon Rastislav21440SVK14925648A4032,04,02075
3Lukac Tomas20200SVK149209050,51,00
4Sekera Branislav20700SVK149040632,55,02036
5Kozinka Roman19490SVK149059221,05,01817
6Bango Dominik18070SVK149333570,54,01636
7Skreko Igor17610SVK149597043,58,01892
8Capanda Jan18870SVK149368952,54,02007
9Longauer Jan18530SVK149257023,04,02152
10Lezovic Maros18480SVK149288331,01,00
11Lopatievov Alexander18780SVK149208917,010,01968
12Zarecky Eduard17780SVK149121630,55,01502
13Kramar Matus16860SVK149446180,53,01499
14Rau Vladimir17040SVK149258502,55,01789
15Ganz Marek16670SVK149423211,05,01565
16Gajarsky Julius17090SVK149116472,07,01660
17Dobis Pavol15680SVK149208081,54,01662
18Libich Oliver13350SVK149604430,54,01319
19Skreko Igor14550SVK149548180,01,00
20Prochazka Viliam14011554SVK149662040,01,00

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. ŠK Dunajská Streda B (Elo Ø:2157, TB1: 30 / TB2: 65)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRp
1FMSahidi Samir24000SVK14936372B037½0,5120060
2FMTakacs Laszlo21870SVK14918854½100½111½½6,01020032075
3FMCibulka Vladimir21410SVK14901323111½1011017,51019722165
4Blaho Stefan20500SVK14901250A038101½1½½15,5818882029
5Voros Gellert21970SVK14917955A95511½2,5319072180
6Viczencz Peter21900SVK14931729B05110111½4,5618642057
7Bugar Peter20130SVK1494050710011111+18,01017912011
8Simonics Peter20720HUN739731Z008111½+½½16,5818182048
9Rachela Jozef20200SVK14904489+½12,5316650
10Matis Tibor19390SVK149416431½1½+11½1+19,51117141987
11Rachela Robert18150SVK149092600½½+2,0417591634
12Mezes Kristof16710SVK149370421½½+½100+5,5916871687
13Minarik Jozef16950SVK14937050½+1,5215830
14Kiss Balazs13750SVK14956578+1,0100
15Vargaova Veronika14310SVK14945576+1,0100
17Rachelova Diana01000SVK14966859+1,0100
  3. ŠK Cífer B (Elo Ø:2018, TB1: 25 / TB2: 57)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRp
1Liptak Tomas22110SVK14913100A294½101½½104,5820442087
2Liptak Dusan21500SVK14914220A295½101111½6,0820052198
3Kovacocy Pavel22660SVK14901765A29611½1111118,5919792423
4Sarmir Milos20370SVK14901889A2971½1½01116,0819692162
5Puchart Vladimir20500SVK149052051111½½11119,01018602226
6Markuliak Mario18280SVK14914263½0½1,0319281803
7Vlkovic Pavol18250SVK14913062½1½0½114,5717651867
8Vagovsky Jozef17730SVK14913054½½10½½½03,5817531710
9Hornak Pavol17330SVK1491877301½½00101116,01117121748
10Kavuljak Alojz16720SVK14933497101,0217060
11Stefik Miroslav16230SVK14925958½110114,5616161809
12Prigoda Lubos14420SVK149209480½+000½2,0715701297
15Zelensky Ivan14210SVK14950537½0,5115080
  4. Lokomotíva Trnava A (Elo Ø:2127, TB1: 23 / TB2: 56,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRp
1IMLanc Alois23000SVK14900041101½111½17,0920602280
2Lukac Roman20580SVK14904047A35211,0122110
3Arendas Marek21060SVK1490635001½½½½+4,0719991999
4Nicolini Alexander21600SVK14902737½1½11½1½+7,0919602153
5Gabris Ondrej22040SVK14909669A3841113,0319042704
6FMSzitkey Milan20470SVK1490130701½1011010+6,51119041940
7Felcir Jaroslav21320SVK14902745000,0220390
8Sturdik Igor19420SVK14910373½011½1½+5,5818451947
10Kolenak Matus20020SVK149256641113,0317912591
11Mosny Jaroslav18800SVK149035981½½½½½10½5,0918321875
12Doucha Ludvig18130DEN14088440001101+4,0817311681
13Klanica Anton18030SVK14909707½½110½1+5,5817461848
14Bahna Jan18010SVK149153400011½0+3,5717151658
16Dzivak Jan14070SVK736203940½+1,5316530
  5. ŠK Nafta Gbely B (Elo Ø:2093, TB1: 16 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRp
1Danada Tomas23130SVK14919362A063112,0220410
2Sosovicka Juraj21140SVK14911418A0600000,0320971297
3Veselsky Jozef21020SVK14900726B06211,0119820
4Pribila Gerhard21060SVK14910543A059½0,5120060
5Travnicek Petr21330CZE316091A058½11,5219030
6Nemsak Denis20720SVK14917866A06111011004,0719812031
7Ambros Rafael19820SVK14911221A26000,0123000
8Brunovsky Peter19050SVK14913380001½½00½½½3,51019521842
9Kocak Branislav18840SVK14916061½0,5119950
10Danada Ondrej19210SVK14915561½1½0½13,5619622019
11Takacs Zsolt17360SVK1493232600000,0419371137
12Bilovsky Milan19080SVK14911582½0,5118650
13Kubis Ivan18770SVK14906023011101½½5,0818831978
14Valla Tomas18360SVK14926334000,0218940
15Kanka Tomas17630SVK14938219½½½11½½100½6,01117891825
16Kastler Peter17200SVK14912406½½0½½10½3,5817641721
17Zajicek Ferdinand17070SVK149143790½11110½5,0816361731
18Mraz Jan16440SVK14933837½00½1½2,5614831426
19Papanek Lubomir15550SVK14911930011,0215480
20Ralbovsky Milan12630SVK14925389101+3,0415461671
  6. ŠK Holíč (Elo Ø:1999, TB1: 14 / TB2: 44,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRp
1Provaznik Michal21640CZE315273N1+2,0221440
2Sobek Michal21090SVK14944626B240½1½2,0320382163
3Horak Ivan20440SVK149032371000110115,0920152058
4Sefcik Marek19940SVK149036440½00111½½+5,51019371937
5Jakubec Milan19950SVK149171141½01½½1½5,0818661961
6Hirmajer Jan19000SVK14915286A2411½1,5217610
7Simkovic Eduard19050SVK14919036A24210102,0418201820
8Kahanek Jaroslav18520SVK14921243A24311,0120130
9Husek Lubomir18560SVK1492083210010+3,0618801808
10Zlamal Marek18840SVK1492098001110½1+5,5817231825
11Hrubos Milan17370SVK14920824A2441001,0316741549
13Stehlik Jan16420SVK1495228910½½½00+3,5817421640
14Benak Peter16230SVK14920786½0,5117120
15Stasek Daniel16370SVK14951924½1+2,5315570
16Svrcek Daniel15080SVK149420030½00½+2,0616181378
17Datko Jan12540SVK1495013800,0117070
18Sefcik Oliver12490SVK149419880½10+2,5515751488
  7. ŠK Skalica B (Elo Ø:1963, TB1: 14 / TB2: 42)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRp
1Jozefek Michal22330SVK14923548A415½1102,5420812176
2Koutny Petr21610CZE310743A416½1101½015,0820302125
3Kucharek Jaroslav20490SVK14917262½1½01115,0719212079
4Londin Martin19540SVK14910152011½2,5420322127
5Hrubsa Marian18530SVK14915898010½010½½03,51019501840
6Vogl Zdenek18460SVK149209720½0,5219190
7Suran Jakub17730CZE23718633Z0710½0,5218770
8Harastova Viera17890SVK14915820½0000,5419291607
9Vach Jozef16700SVK14908891B414½½½00½00½2,5918251659
10Vepy Ivan18180SVK14912139½10½½½3,0618691869
11Krakovsky Peter16241652SVK14968525½1110000½4,0918181775
12Petrek David16810SVK14948559B41311002,0416921692
13Antalek Rudolf16940SVK1494085000,0116720
14Harasta Marian16900SVK1492519211114,0416672467
15Londin Lukas Vojtech15420CZE23710837Z072101,0219020
16Bartos Bohumil15020SVK1492077810½01,5416611574
17Danihel Jozef15360SVK14920794101,0219330
18Drabek Martin14650SVK14925125+01,0218600
19Romanova Ela14960SVK7360823811002,0416381638
  8. ŠK Senica (Elo Ø:1916, TB1: 14 / TB2: 38)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRp
1FMGasa Andrej22020SVK1490564711½½3,0420682261
2Sebesta Radovan20060SVK14913160½0½½½0½½3,0821452058
3Palka Miroslav18560SVK1490557401½0½0½2,5720191917
4Skapikova Lubica18680SVK14906678011½010½4,0819311931
5Huska Branislav18310SVK14933411½01½0002,0719221764
6Lanik Miroslav18760SVK149208670½11½½1½5,0819082003
7Palka Martin18650SVK149133050½111½4,0618191944
8Kir Kvetoslav17680SVK14907763001½½2,0518301758
9Kubik Peter18260SVK14929880½½1,0217980
10Tokos Rastislav17740SVK1491106000,0121900
11Lauko Tomas17450SVK149413330½½113,0518031875
12Havlicek Peter17080SVK14911701½100½½2,5617541697
13Fidericky Milan16900SVK14908190011½½3,0515731645
14Bendzela Tibor16130SVK1492506000½0,5318001527
15Dest Stanislav15820SVK14933381001½12,5516771677
  9. ŠK Kúpele Piešťany B (Elo Ø:1874, TB1: 13 / TB2: 42)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRp
1Vodicka Michal18700SVK14962527A04500½0000011,5920991826
2Slaba Andrea19690SVK14940680B079½½0012,0520021930
3Podjavorinsky Michal19790SVK14936925A044111½½½100106,51119942059
4Siska Kristof17870SVK1496033801½0000001,5919941721
5Strapko Tomas18650SVK149254511½½00001115,01018661866
6Miciak Emanuel18390SVK14912783B04611½11½½001½7,01118231925
7Bzdusek Jan18220SVK149608341102,0318241949
8Curidlo Jan17980SVK14905418½10½001014,0917371694
9Orvisky Vladimir17030SVK14914280111½000½15,0917391782
10Musaev Matej Elbek17910SVK73601659010½113,5616501707
11Bardik Jozef18510SVK149250441101+4,0517591952
16Divinec Peter15150SVK1493339000,0118840
  10. ŠK Trnava-Modranka (Elo Ø:1994, TB1: 6 / TB2: 33)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRp
1Bango Lukas21530SVK14933365B404½½1,0221070
2Kavon Rastislav21440SVK14925648A40301012,0420752075
3Lukac Tomas20200SVK14920905½0,5119160
4Sekera Branislav20700SVK1490406311½002,5520362036
5Kozinka Roman19490SVK14905922½000½1,0520571817
6Bango Dominik18070SVK1493335700½00,5419581636
7Skreko Igor17610SVK14959704000½11103,5819351892
8Capanda Jan18870SVK14936895½1012,5419122007
9Longauer Jan18530SVK149257021½½13,0419592152
10Lezovic Maros18480SVK1492883311,0118530
11Lopatievov Alexander18780SVK1492089101½1½1½1½17,01018191968
12Zarecky Eduard17780SVK149121630½0000,5518681502
13Kramar Matus16860SVK149446180½00,5317721499
14Rau Vladimir17040SVK14925850½1½0½2,5517891789
15Ganz Marek16670SVK14942321000101,0518051565
16Gajarsky Julius17090SVK149116470½1000½2,0718181660
17Dobis Pavol15680SVK14920808½0101,5417491662
18Libich Oliver13350SVK1496044300½00,5416411319
19Skreko Igor14550SVK1495481800,0117330
20Prochazka Viliam14011554SVK1496620400,0116230
  11. DSC Potônská veža B (Elo Ø:1917, TB1: 5 / TB2: 25,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRp
1Szitasi Janos19820SVK14909510000½0,5421451823
2Kalmar Tamas20120SVK14915995½1½½00½0½3,5920531973
3Merva Frantisek20280SVK14908085A802100½½103,0720271977
4Vegh Vince19160SVK14910926A7971½0½00002,0819981805
5Fekete Robert18740SVK14909502½00,5219280
6Feher Tibor17990SVK1492272000,0116950
7Meszaros Lorant19220SVK14905221101010½1½05,01018871887
8Mezei Tibor17200SVK14916380½0,5117630
9Szocs Ladislav18010SVK149062521½½10½14,5717611863
10Both Lajos17060SVK1490662700½0001102,5918041638
11Rozsas Daniel16540SVK149476840000101,0616861413
12Szabo Viktor15010SVK14945355000101,0516661426
13Sido Daniel15640SVK14916665000½½1,0516691429
14Lelkes Geza14420SVK149108880½0000,5515621196
  12. Lokomotíva Trnava B (Elo Ø:1765, TB1: 3 / TB2: 27)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRp
1Babirat Michal18740SVK14919435½½½00½013,0821032016
2Holicky Miroslav17930SVK149117360000½001102,51020751882
3Suchan Jozef17110SVK1493003000000,0419821182
4Drahos Miroslav16950SVK14925540100000001,0819951673
5Puskas Miroslav18730SVK1490357100,0121410
6Sottnik Filip16750SVK149259310000,0318801080
7Benkovsky Peter16320SVK149299960½0000½000½1,51118961587
8Ganzova Veronika15980SVK14941597011,0219250
9Kosticky Simon18660SVK149648991½½½11½11½7,51017861979
10Jancik Ondrej15560SVK1491174400½00,5418571535
12Nemcovic Peter16160SVK1495655110011001½4,5917001700
13Fajnor Dusan16260SVK14936968101½0002,5716581556
14Moravec Milan15830SVK14925745½½100½2,5616701613
16Milec Marek15520SVK1496305100,0115820
17Holicky Tomas12360SVK14948591½0,5116440
19Dzivak Jozef14731000SVK7361701600,0115550