http://chess-results.com/tnr471586.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo12345678 TB1  TB2  TB3 
1Interchess ZŠ Borský Mikuláš * 5368,00
2Šachový klub Holíč C * 4367,00
3Jabuča Petrova Ves - Gbely E * 46,00
4ŠK Skalica D * 334,50
5ŠK Nafta Gbely D0 * 333,00
6ŠK Štefanov B1 * 13,50
7CVČ Senica C22 * 04,00
ŠO Spartak Myjava B22 * 04,00

Súpisky družstiev

  1. CVČ Senica C (Elo Ø:1594 / TB1: 0 / TB2: 4)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Diviak Rudolf17720SVK14908220H0,00,0
2Hrdlicka Martin16850SVK14940876B5600,00,0
3Benci Rudolf16360SVK14963191H0,51,0
4Drozd Jan15130SVK149392580,01,0
5Valent Tomas13520SVK149582440,01,0
6Nater Nikolas12690SVK149419531,01,0
7Kaufman Robert13660SVK149393040,00,0
8Benci Jozef11320SVK14967596U160,01,0
9Oslej Marek12450SVK73613770U160,51,0
10Babic Patrik01000SVK0,00,0
11Kaufmanova Karin11340SVK149582520,02,0
12Barancik Filip01000SVK149659330,00,0
13Otepka Peter01022SVK736179201,01,0
14Kaufman Roman01000SVK149626751,01,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  7. CVČ Senica C (Elo Ø:1594, TB1: 0 / TB2: 4)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567BodyPartieElo Ø
3Benci Rudolf16360SVK14963191H½0,511683
4Drozd Jan15130SVK1493925800,011621
5Valent Tomas13520SVK1495824400,011426
6Nater Nikolas12690SVK1494195311,011204
8Benci Jozef11320SVK14967596U1600,011221
9Oslej Marek12450SVK73613770U16½0,511116
11Kaufmanova Karin11340SVK14958252000,021000
13Otepka Peter01022SVK7361792011,011000
14Kaufman Roman01000SVK1496267511,011060

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2019/10/19 o 09:00
š.1  CVČ Senica CElo-8  ŠK Nafta Gbely DElo2 : 3
1.1
Benci, Rudolf
1636-
Zajicek, Ferdinand
1683½ - ½
1.2
Benci, Jozef
1132-
Hyza, Richard
12210 - 1
1.3
Oslej, Marek
1245-
Ralbovsky, Dominik
1116½ - ½
1.4
Kaufmanova, Karin
1134-
Lanza, Matej
10000 - 1
1.5
Otepka, Peter
1022-
Hyza, Michal
10001 - 0
2. kolo dňa 2019/11/02 o 09:00
š.1  CVČ Senica CElo-2  Šachový klub Holíč CElo2 : 3
4.1
Drozd, Jan
1513-
Stasek, Daniel
16210 - 1
4.2
Valent, Tomas
1352-
Svrcek, Daniel
14260 - 1
4.3
Nater, Nikolas
1269-
Sefcik, Oliver
12041 - 0
4.4
Kaufmanova, Karin
1134-
Matula, Tomas
10000 - 1
4.5
Kaufman, Roman
1000-
Sefcik, Marek
10601 - 0
3. kolo dňa 2019/11/23 o 09:00
š.3  Jabuča Petrova Ves - Gbely EElo-1  CVČ Senica CElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2019/12/07 o 09:00
š.1  CVČ Senica CElo-4  ŠO Spartak Myjava BElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2020/01/18 o 09:00
š.5  Interchess ZŠ Borský MikulášElo-1  CVČ Senica CElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2020/02/01 o 09:00
š.1  CVČ Senica CElo-6  ŠK Skalica DElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2020/02/15 o 09:00
š.7  ŠK Štefanov BElo-1  CVČ Senica CElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.
1Stasek Daniel16210Šachový klub Holíč C2,02100,01
2Visvader Rudolf12800Interchess ZŠ Borský Mikuláš2,02100,03
3Krakovsky Jakub12250ŠK Skalica D2,02100,04
4Papanek Lubomir15830Jabuča Petrova Ves - Gbely E2,02100,04
5Buraj Patrik01107Interchess ZŠ Borský Mikuláš2,02100,05
6Drabek Martin13640ŠK Skalica D1,5275,01
7Kastler Peter17130Jabuča Petrova Ves - Gbely E1,5275,02
8Svrcek Daniel14260Šachový klub Holíč C1,5275,02
9Mraz Jan16610Jabuča Petrova Ves - Gbely E1,5275,03
10Klimes Karel17060ŠK Štefanov B1,01100,01
11Nemeckay Rastislav19230Interchess ZŠ Borský Mikuláš1,01100,01
12Tutkova Ludmila12430ŠK Skalica D1,01100,02
13Nater Nikolas12690CVČ Senica C1,01100,03
14Zverka Peter Samuel13460Interchess ZŠ Borský Mikuláš1,01100,04
15Horak Viliam12000Šachový klub Holíč C1,01100,04
16Matula Tomas01000Šachový klub Holíč C1,01100,04
17Novomesky Roman14160ŠK Štefanov B1,01100,05
18Kaufman Roman01000CVČ Senica C1,01100,05
19Otepka Peter01022CVČ Senica C1,01100,05
20Knapek Adrian14910ŠO Spartak Myjava B1,0250,01
21Kanka Tomas17410Jabuča Petrova Ves - Gbely E1,0250,01
22Visvader Kristof14150Interchess ZŠ Borský Mikuláš1,0250,01
23Hyza Richard12210ŠK Nafta Gbely D1,0250,01
24Nemeckay Dominik14510Interchess ZŠ Borský Mikuláš1,0250,02
25WCMNovomeska Karin13150ŠK Štefanov B1,0250,02
26Durec Martin12260ŠO Spartak Myjava B1,0250,02
27Lanza Matej01000ŠK Nafta Gbely D1,0250,03
28Sefcik Oliver12040Šachový klub Holíč C1,0250,04
29Galik Marcel01000ŠO Spartak Myjava B1,0250,04
30Martis Jan01000ŠO Spartak Myjava B1,0250,05
31Benci Rudolf16360CVČ Senica C0,5150,01
32Zajicek Ferdinand16830ŠK Nafta Gbely D0,5150,01
33Cambal Peter14090Šachový klub Holíč C0,5150,03
34Oslej Marek12450CVČ Senica C0,5150,03
35Ralbovsky Dominik11160ŠK Nafta Gbely D0,5225,02
36Tomasovic Pavol12600ŠK Štefanov B0,5225,03
37Harasta Marian16450ŠK Skalica D0,010,01
38Drozd Jan15130CVČ Senica C0,010,01
39Benci Jozef11320CVČ Senica C0,010,02
40Valent Tomas13520CVČ Senica C0,010,02
41Londinova Jasmina Marie11170ŠK Skalica D0,010,03
42Londin Michal Karol10430ŠK Skalica D0,010,04
43Rehakova Natalia01000ŠK Štefanov B0,010,04
44Tutka Stepan01081ŠK Skalica D0,010,04
45Krakovsky Matej01071ŠK Skalica D0,010,05
46Rehak Matus01000ŠK Štefanov B0,010,05
47Ralbovsky Milan12710Jabuča Petrova Ves - Gbely E0,010,05
48Drabek Pavel01000Jabuča Petrova Ves - Gbely E0,010,05
49Sefcik Marek01060Šachový klub Holíč C0,010,05
50Fikarova Monika01000ŠK Nafta Gbely D0,010,05
51Fajtakova Silvia15170ŠK Štefanov B0,020,01
52Belak Michal01279ŠO Spartak Myjava B0,020,03
53Kaufmanova Karin11340CVČ Senica C0,020,04
54Hyza Michal01000ŠK Nafta Gbely D0,020,04

poznámka: kontumácie sú vynechané



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  2. Šachový klub Holíč C (Elo Ø:1557 / TB1: 6 / TB2: 7)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Holiencin Filip17070SVK14914131H0,00,0
2Benak Peter16230SVK149207860,00,0
3Stasek Daniel16210SVK149519242,02,0
4Svrcek Daniel14260SVK149420031,52,0
5Cambal Peter14090SVK149419100,51,0
6Datko Jan12900SVK149501380,00,0
7Horak Viliam12000SVK149419371,01,0
8Sefcik Oliver12040SVK149419881,02,0
9Sladek Michal13530SVK149382270,00,0
10Steiner Juraj01197SVK149419960,00,0
11Suchovsky Martin01000SVK0,00,0
12Matula Tomas01000SVK149501701,01,0
13Gaza Erik01000SVK149663440,00,0
14Sefcik Marek01060SVK149419700,01,0
15Ivanova Nicol01000SVK149522200,00,0
16Cermak Lukas01000SVK149567560,00,0
17Bartosik Rafael01000SVK149567300,00,0
18Matula Vojtech01000SVK149501890,00,0
19Strban Stanislav01000SVK149567990,00,0
20Zurek Jakub01000SVK149673750,00,0
21Sefcikova Liana01000SVK149522380,00,0
22Brusil Michal01000SVK149673910,00,0
  3. Jabuča Petrova Ves - Gbely E (Elo Ø:1594 / TB1: 4 / TB2: 6)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Kanka Tomas17410SVK14938219H1,02,0
2Kastler Peter17130SVK149124061,52,0
3Mraz Jan16610SVK149338371,52,0
4Papanek Lubomir15830SVK149119302,02,0
5Ralbovsky Milan12710SVK149253890,01,0
6Vanek Martin01000SVK149689910,00,0
7Prochazka Tomas01000SVK149691060,00,0
8Drabek Pavel01000SVK149691140,01,0
  4. ŠO Spartak Myjava B (Elo Ø:1620 / TB1: 0 / TB2: 4)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Jakubec Milan19950SVK14917114A40,00,0
2Otepka Vladimir17370SVK149097310,00,0
3Knapek Adrian14910SVK149530991,02,0
4Stachovic Jozef01599SVK149176450,00,0
5Durec Martin12260SVK149151971,02,0
6Belak Michal01279SVK149584140,02,0
7Hargas Marek01000SVK149654880,00,0
8Galik Marcel01000SVK149671891,02,0
9Martis Jan01000SVK1,02,0
  5. Interchess ZŠ Borský Mikuláš (Elo Ø:1505 / TB1: 6 / TB2: 8)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Nemeckay Rastislav19230SVK14918765H1,01,0
2Visvader Kristof14150SVK149543971,02,0
3Nemeckay Dominik14510SVK149252811,02,0
4Visvader Rudolf12800SVK149582602,02,0
5Zverka Peter Samuel13460SVK73606804U161,01,0
6Drinka Robert13910SVK149337720,00,0
7Buraj Patrik01107SVK149582792,02,0
8Durco Jaroslav01000SVK149659170,00,0
9Kafka Ludovit01000SVK149659250,00,0
  6. ŠK Skalica D (Elo Ø:1492 / TB1: 3 / TB2: 4,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Jarabek Milan17510SVK14928264H0,00,0
2Harasta Marian16450SVK149251920,01,0
3Romanova Ela14580SVK736082380,00,0
4Drabek Martin13640SVK149251251,52,0
5Londinova Jasmina Marie11170CZE23710829U160,01,0
6Tutkova Ludmila12430CZE23730510U161,01,0
7Londin Michal Karol10430CZE23710810U160,01,0
8Dubanova Kristina11360SVK736080920,00,0
9Krakovsky Jakub12250SVK149393392,02,0
10Tutka Stepan01081CZE23730501U160,01,0
11Krakovsky Matej01071SVK149393470,01,0
12Romanova Ema01000SVK149419610,00,0
13Dujsik Radko01041SVK149392660,00,0
14Budinsky Juraj01000SVK149620710,00,0
15Janota Frantisek01000SVK149620980,00,0
16Jancik James01000SVK149662800,00,0
17Kroupova Veronika01000SVK149672190,00,0
18Roman Milan01000SVK149586510,00,0
  7. ŠK Štefanov B (Elo Ø:1509 / TB1: 1 / TB2: 3,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Klimes Karel17060SVK14929856H1,01,0
2Wallner Juraj15780SVK14929970H0,00,0
3Fajtakova Silvia15170SVK14944600U160,02,0
4WCMNovomeska Karin13150SVK149523001,02,0
5Tomasovic Pavol12600SVK149299450,52,0
6Klimesova Gabriela01328SVK149298640,00,0
7Novomesky Roman14160SVK149567801,01,0
8Vozar Adam11170SVK73619116U160,00,0
9Rehakova Natalia01000SVK149666200,01,0
10Rehak Matus01000SVK149666380,01,0
11Bena Pavol01000SVK149642440,00,0
  8. ŠK Nafta Gbely D (Elo Ø:1380 / TB1: 3 / TB2: 3)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Brunovsky Peter18820SVK14913380H0,00,0
2Zajicek Ferdinand16830SVK149143790,51,0
3Hyza Richard12210SVK149501541,02,0
4Ralbovsky Dominik11160SVK149522970,52,0
5Lanza Matej01000SVK149565351,02,0
6Hyza Michal01000SVK149593480,02,0
7Fikarova Monika01000SVK149693000,01,0
8Vyrubal Ondrej01000SVK149568020,00,0
9Brida Jakub01000SVK149650200,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. Interchess ZŠ Borský Mikuláš (Elo Ø:1505, TB1: 6 / TB2: 8)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567BodyPartieElo Ø
1Nemeckay Rastislav19230SVK14918765H11,011221
2Visvader Kristof14150SVK14954397011,021304
3Nemeckay Dominik14510SVK14925281011,021113
4Visvader Rudolf12800SVK14958260112,021140
5Zverka Peter Samuel13460SVK73606804U1611,011000
7Buraj Patrik01107SVK14958279112,021000
  2. Šachový klub Holíč C (Elo Ø:1557, TB1: 6 / TB2: 7)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567BodyPartieElo Ø
3Stasek Daniel16210SVK14951924112,021515
4Svrcek Daniel14260SVK14942003½11,521334
5Cambal Peter14090SVK14941910½0,511260
7Horak Viliam12000SVK1494193711,011000
8Sefcik Oliver12040SVK14941988101,021135
12Matula Tomas01000SVK1495017011,011134
14Sefcik Marek01060SVK1494197000,011000
  3. Jabuča Petrova Ves - Gbely E (Elo Ø:1594, TB1: 4 / TB2: 6)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567BodyPartieElo Ø
1Kanka Tomas17410SVK14938219H101,021676
2Kastler Peter17130SVK14912406½11,521441
3Mraz Jan16610SVK149338371½1,521216
4Papanek Lubomir15830SVK14911930112,021152
5Ralbovsky Milan12710SVK1492538900,011225
8Drabek Pavel01000SVK1496911400,011416
  4. ŠK Skalica D (Elo Ø:1492, TB1: 3 / TB2: 4,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567BodyPartieElo Ø
2Harasta Marian16450SVK1492519200,011741
4Drabek Martin13640SVK14925125½11,521602
5Londinova Jasmina Marie11170CZE23710829U1600,011661
6Tutkova Ludmila12430CZE23730510U1611,011226
7Londin Michal Karol10430CZE23710810U1600,011583
9Krakovsky Jakub12250SVK14939339112,021275
10Tutka Stepan01081CZE23730501U1600,011000
11Krakovsky Matej01071SVK1493934700,011000
  5. ŠK Nafta Gbely D (Elo Ø:1380, TB1: 3 / TB2: 3)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567BodyPartieElo Ø
2Zajicek Ferdinand16830SVK14914379½0,511636
3Hyza Richard12210SVK14950154101,021528
4Ralbovsky Dominik11160SVK14952297½00,521330
5Lanza Matej01000SVK14956535101,021293
6Hyza Michal01000SVK14959348000,021151
7Fikarova Monika01000SVK1496930000,011107
  6. ŠK Štefanov B (Elo Ø:1509, TB1: 1 / TB2: 3,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567BodyPartieElo Ø
1Klimes Karel17060SVK14929856H11,011741
3Fajtakova Silvia15170SVK14944600U16000,021667
4WCMNovomeska Karin13150SVK14952300½½1,021544
5Tomasovic Pavol12600SVK14929945½00,521496
7Novomesky Roman14160SVK1495678011,011000
9Rehakova Natalia01000SVK1496662000,011200
10Rehak Matus01000SVK1496663800,011204
  8. ŠO Spartak Myjava B (Elo Ø:1620, TB1: 0 / TB2: 4)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567BodyPartieElo Ø
3Knapek Adrian14910SVK14953099101,021390
5Durec Martin12260SVK14915197101,021347
6Belak Michal01279SVK14958414000,021253
8Galik Marcel01000SVK14967189011,021214
9Martis Jan01000SVK011,021089