http://chess-results.com/tnr460569.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1MŠK Gabčíkovo * 51220,50
2ŠK Osuské * 471023,00
3ŠKŠ Dubnica nad Váhom B * 35919,00
4KŠC Komárno5 * 5918,00
5ŠK Sparta Považská Bystrica * 44518,00
6ŠK Slovan Bratislava C34 * 5415,50
7ŠK Slovan Bratislava B4 * 5414,00
ŠK Doprastav Bratislava34 * 7414,00
9Nitriansky šachový klub Nitra3 * 54412,00
10ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava13 * 314,00
11ŠO Bátorove Kosihy½4 * 18,50
12ŠK Potônska veža Orechová Potôň331½ * 07,50

Súpisky družstiev

  4. ŠK Osuské (Elo Ø:2306 / TB1: 10 / TB2: 23)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMCvek Robert2514CZE307424Z901,01,0
2GMPechac Jergus2482SVK14926970B5431,02,0
3FMJablonicky Martin2250SVK14925621A5442,53,0
4GMPlachetka Jan2298SVK14900068B5461,52,0
5FMKaras Marek2225SVK149285581,02,0
6FMRohacek Miroslav2222SVK14902877A5450,53,0
7FMIstona Martin2237SVK149234750,52,0
8Gasa Patrik2164SVK149251683,03,0
9FMGasa Andrej2221SVK149056473,54,0
10Jozefek Michal2217SVK149235482,02,0
11Spacek Oliver2197SVK149176292,53,0
12Gzib David2011SVK149408682,53,0
13Bury Rastislav2117SVK149075850,51,0
14Cajka Tibor2139SVK149125460,00,0
15Hecko Dusan2033SVK149032450,00,0
16Ocko Martin2046SVK149253030,00,0
17Diviak Rastislav2007SVK149082041,01,0
18Pericka Tomas1956SVK149090810,00,0
19Nemeckay Rastislav1923SVK149187650,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  2. ŠK Osuské (Elo Ø:2306, TB1: 10 / TB2: 23)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMCvek Robert2514CZE307424Z9011,012277
2GMPechac Jergus2482SVK14926970B543011,022241
3FMJablonicky Martin2250SVK14925621A5441½12,532151
4GMPlachetka Jan2298SVK14900068B546½11,522124
5FMKaras Marek2225SVK14928558101,022220
6FMRohacek Miroslav2222SVK14902877A545½000,532207
7FMIstona Martin2237SVK14923475½00,522138
8Gasa Patrik2164SVK149251681113,032041
9FMGasa Andrej2221SVK149056471½113,542066
10Jozefek Michal2217SVK14923548112,021943
11Spacek Oliver2197SVK1491762911½2,532079
12Gzib David2011SVK149408681½12,532040
13Bury Rastislav2117SVK14907585½0,512006
17Diviak Rastislav2007SVK1490820411,011832

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2019/10/12 o 10:00
š.4  ŠK OsuskéElo-5  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo7 : 1
2.1GM
Cvek, Robert
2514Z90-
Janko, Michal
22771 - 0
2.2FM
Jablonicky, Martin
2250A544-
Slacky, Stanislav
21061 - 0
2.3FM
Karas, Marek
2225-
Pytlik, Pavol
20631 - 0
2.4FM
Rohacek, Miroslav
2222A545-
Koval, Maros
2076A387½ - ½
2.5FM
Istona, Martin
2237-
Jursa, Branislav
1977½ - ½
2.6
Gasa, Patrik
2164-
Prochazka, Jaromir
19181 - 0
2.7FM
Gasa, Andrej
2221-
Kompas, Igor
18061 - 0
2.8
Jozefek, Michal
2217-
Marusic, Martin
17341 - 0
2. kolo dňa 2019/10/13 o 10:00
š.4  ŠK OsuskéElo-8  ŠK Doprastav BratislavaElo4 : 4
2.1FM
Karas, Marek
2225-FM
Sahidi, Samir
2377B3220 - 1
2.2FM
Rohacek, Miroslav
2222A545-
Schwarz, Dusan
2315A3230 - 1
2.3FM
Istona, Martin
2237-FM
Vlcek, Stanislav
22990 - 1
2.4FM
Gasa, Andrej
2221-
Matejovic, Juraj
2232A325½ - ½
2.5
Jozefek, Michal
2217-
Polacik, Igor
21521 - 0
2.6
Spacek, Oliver
2197-FM
Petrik, Stanislav
21541 - 0
2.7
Gzib, David
2011-
Orosi, Peter
20681 - 0
2.8
Bury, Rastislav
2117-
Chovanec, Vladimir
2006½ - ½
3. kolo dňa 2019/11/09 o 10:00
š.9  KŠC KomárnoElo-4  ŠK OsuskéElo3½:4½
1.1WIM
Terbe, Julianna
2287Z122-GM
Pechac, Jergus
2482B5431 - 0
1.2FM
Jakab, Bela
2301-FM
Jablonicky, Martin
2250A544½ - ½
1.3WGM
Cibickova, Zuzana
2261B475-GM
Plachetka, Jan
2298B546½ - ½
1.4FM
Kukel, Imre
2231-FM
Rohacek, Miroslav
2222A5451 - 0
1.5
Molnar, Erno
2228-
Gasa, Patrik
21640 - 1
1.6
Janko, Zoltan
2231-FM
Gasa, Andrej
22210 - 1
1.7
Bottyan, Peter
2176-
Spacek, Oliver
21970 - 1
1.8
Voros, Gellert
2164-
Gzib, David
2011½ - ½
4. kolo dňa 2019/11/10 o 10:00
š.12  ŠO Bátorove KosihyElo-4  ŠK OsuskéElo½ :7½
2.1
Szegi, Tamas
2194-GM
Pechac, Jergus
2482B5430 - 1
2.2
Barczi, Tibor
2047-FM
Jablonicky, Martin
2250A5440 - 1
2.3
Urban, Gabor
1987-GM
Plachetka, Jan
2298B5460 - 1
2.4
Torotto, Antal
1977-
Gasa, Patrik
21640 - 1
2.5
Dvorsky, Jozef
1995-FM
Gasa, Andrej
22210 - 1
2.6
Bona, Juraj
1908-
Spacek, Oliver
2197½ - ½
2.7
Gyarmati, Tihamer
1889-
Gzib, David
20110 - 1
2.8
Bona, Zoltan
1832-
Diviak, Rastislav
20070 - 1
5. kolo dňa 2019/12/07 o 10:00
š.1  Nitriansky šachový klub NitraElo-4  ŠK OsuskéElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2019/12/08 o 10:00
š.4  ŠK OsuskéElo-3  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2020/01/25 o 10:00
š.2  ŠK Sparta Považská BystricaElo-4  ŠK OsuskéElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2020/02/22 o 10:00
š.4  ŠK OsuskéElo-10  ŠK Potônska veža Orechová PotôňElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2020/02/23 o 10:00
š.4  ŠK OsuskéElo-11  MŠK GabčíkovoElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2020/03/14 o 10:00
š.6  ŠK Slovan Bratislava BElo-4  ŠK OsuskéElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2020/03/15 o 10:00
š.7  ŠK Slovan Bratislava CElo-4  ŠK OsuskéElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoElo DružstvoBodyPartie%š.
1FMRuck Tamas2337MŠK Gabčíkovo4,04100,04
2FMGasa Andrej2221ŠK Osuské3,5487,55
3Gasa Patrik2164ŠK Osuské3,03100,05
4Joba Arpad2074KŠC Komárno3,03100,06
5Hlavina Lubomir2021Nitriansky šachový klub Nitra3,03100,06
6FMFarkas Gabor2363MŠK Gabčíkovo3,0475,01
7IMBerczes Csaba2342MŠK Gabčíkovo3,0475,03
8Mikusik Marian2011ŠK Sparta Považská Bystrica3,0475,04
9Koval Maros2076ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava3,0475,05
10Balogh Peter2024MŠK Gabčíkovo3,0475,06
11Koloditsova Renata1960MŠK Gabčíkovo3,0475,07
12FMMotuz Karol2365ŠK Sparta Považská Bystrica2,5383,31
13Berek Geza2157ŠO Bátorove Kosihy2,5383,32
14FMJablonicky Martin2250ŠK Osuské2,5383,32
15Spacek Oliver2197ŠK Osuské2,5383,36
16Gzib David2011ŠK Osuské2,5383,37
17Chlpek Daniel1992ŠK Slovan Bratislava C2,5383,38
18FMJakab Bela2301KŠC Komárno2,5462,51
19FMBednar Jaromir2212ŠKŠ Dubnica nad Váhom B2,5462,52
20Molnar Erno2228KŠC Komárno2,5462,53
21Obona Jan2159ŠK Sparta Považská Bystrica2,5462,53
22Kovacik Emil2124ŠKŠ Dubnica nad Váhom B2,5462,53
23Voros Gellert2164KŠC Komárno2,5462,55
24FMBombek Peter2151ŠKŠ Dubnica nad Váhom B2,5462,55
25Oprea Erik2071ŠK Slovan Bratislava C2,5462,55
26Urbanic Martin2031ŠK Sparta Považská Bystrica2,5462,55
27Podoba Milan1960ŠKŠ Dubnica nad Váhom B2,5462,57
28FMSahidi Samir2377ŠK Doprastav Bratislava2,02100,01
29Jozefek Michal2217ŠK Osuské2,02100,06
30Orgon Dusan1993ŠKŠ Dubnica nad Váhom B2,02100,07
31IMSipos Istvan2470MŠK Gabčíkovo2,0366,71
32Valent Ivan2202ŠK Slovan Bratislava C2,0366,74
33Chovanec Vladimir2006ŠK Doprastav Bratislava2,0366,77
34FMKostolansky Sebastian Lukas2420ŠK Slovan Bratislava B2,0450,01
35Janko Michal2277ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,0450,01
36Slacky Stanislav2106ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,0450,02
37Kalmar Tamas2069ŠK Potônska veža Orechová Potôň2,0450,04
38Szucs Vladimir2161MŠK Gabčíkovo2,0450,05
39Sosovicka Jakub2021ŠK Slovan Bratislava B2,0450,06
40IMBagi Mate2470ŠK Potônska veža Orechová Potôň1,5275,01
41Chlpik Martin2219ŠK Doprastav Bratislava1,5275,01
42GMMihok Oliver2559Nitriansky šachový klub Nitra1,5275,01
43GMPlachetka Jan2298ŠK Osuské1,5275,03
44FMKukel Imre2231KŠC Komárno1,5275,03
45Kubala Jan2176ŠK Slovan Bratislava C1,5275,05
46Pinter Patrik2167Nitriansky šachový klub Nitra1,5275,05
47Viczencz Peter2038KŠC Komárno1,5275,06
48Privara Igor2188ŠK Slovan Bratislava B1,5275,07
49Capak Stefan1934ŠK Sparta Považská Bystrica1,5275,08
50FMZetocha Claudiu2299ŠK Slovan Bratislava B1,5350,02
51Nestorenko Dmitry2157ŠK Slovan Bratislava B1,5350,03
52Kalisky Vladimir2113Nitriansky šachový klub Nitra1,5350,03
53Orosi Peter2068ŠK Doprastav Bratislava1,5350,05
54Jakubek Peter2135ŠK Sparta Považská Bystrica1,5437,52
55Janko Zoltan2231KŠC Komárno1,5437,54
56Sobek Michal2082ŠK Slovan Bratislava B1,5437,55
57Sukuba Zdeno2111ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1,5437,56
58GMCvek Robert2514ŠK Osuské1,01100,01
59WIMTerbe Julianna2287KŠC Komárno1,01100,01
60Schwarz Dusan2315ŠK Doprastav Bratislava1,01100,02
61Turna Stefan2164ŠK Slovan Bratislava C1,01100,02
62IMPetran Peter2271ŠK Slovan Bratislava C1,01100,02
63Sarok Peter2108ŠO Bátorove Kosihy1,01100,03
64FMVlcek Stanislav2299ŠK Doprastav Bratislava1,01100,03
65FMPetrik Karol2090ŠK Doprastav Bratislava1,01100,03
66Pupak Tomas2057ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1,01100,07
67Michalek Matej1970ŠK Sparta Považská Bystrica1,01100,07
68Gombar Peter1907ŠK Sparta Považská Bystrica1,01100,07
69WCMJancovicova Andrea1970ŠK Slovan Bratislava B1,01100,07
70Diviak Rastislav2007ŠK Osuské1,01100,08
71FMVojtek Vladimir2278ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1,0250,01
72Koutny Petr2217ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1,0250,01
73GMPechac Jergus2482ŠK Osuské1,0250,01
74FMKaras Marek2225ŠK Osuské1,0250,02
75Jancovic Peter2304ŠK Slovan Bratislava B1,0250,02
76WGMCibickova Zuzana2261KŠC Komárno1,0250,02
77Barczi Tibor2047ŠO Bátorove Kosihy1,0250,03
78Kovac Andrej2205ŠK Slovan Bratislava B1,0250,03
79Veres Andrej2236ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1,0250,03
80Srvatka Igor2150ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1,0250,04
81Krupa Miroslav2135Nitriansky šachový klub Nitra1,0250,04
82Darazs Zoltan2015ŠK Potônska veža Orechová Potôň1,0250,04
83Meszaros Norbert2103ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1,0250,04
84Jursa Branislav1977ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1,0250,05
85Macka Oto2096ŠK Doprastav Bratislava1,0250,05
86FMPetrik Stanislav2154ŠK Doprastav Bratislava1,0250,05
87Kvassay Peter2009ŠK Sparta Považská Bystrica1,0250,07
88Prochazka Jaromir1918ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1,0250,07
89Foglar Ivan1963ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1,0250,07
90Sarkozi Szabolcs2012KŠC Komárno1,0250,07
91IMFranzen Jozef2225ŠK Slovan Bratislava C1,0333,32
92Polacik Igor2152ŠK Doprastav Bratislava1,0333,33
93Banszegi Attila2037ŠO Bátorove Kosihy1,0333,35
94Kolman Richard2018ŠK Slovan Bratislava C1,0333,36
95Ac Michal2150ŠK Slovan Bratislava B1,0333,37
96Merva Frantisek2042ŠK Potônska veža Orechová Potôň1,0425,03
97Pytlik Pavol2063ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1,0425,04
98Bona Juraj1908ŠO Bátorove Kosihy1,0425,06
99FMBriestensky Rastislav2352ŠK Slovan Bratislava C0,5150,01
100IMBalogh Tomas2320ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava0,5150,02
101Skreno Vladimir2130Nitriansky šachový klub Nitra0,5150,02
102Matejovic Juraj2232ŠK Doprastav Bratislava0,5150,04
103Chrenko Kristian2007Nitriansky šachový klub Nitra0,5150,05
104Beres Lukas2074Nitriansky šachový klub Nitra0,5150,06
105Krajnak Robert2008ŠK Doprastav Bratislava0,5150,07
106Sulek Viliam2002ŠK Slovan Bratislava C0,5150,07
107Kuna Vladimir1979ŠK Slovan Bratislava C0,5150,07
108Breja Stanislav1925ŠK Slovan Bratislava C0,5150,08
109Hricak Vasil2069ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava0,5150,08
110Beno Milan1690ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava0,5150,08
111Kutny Marian1966ŠKŠ Dubnica nad Váhom B0,5150,08
112Batora Matej2008Nitriansky šachový klub Nitra0,5150,08
113Bury Rastislav2117ŠK Osuské0,5150,08
114FMTakacs Laszlo2239ŠK Potônska veža Orechová Potôň0,5225,02
115Dujava Daniel2124ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava0,5225,02
116FMMarosi Csaba2025ŠK Potônska veža Orechová Potôň0,5225,03
117FMIstona Martin2237ŠK Osuské0,5225,04
118Dlhy Jozef2073Nitriansky šachový klub Nitra0,5225,04
119Urban Gabor1987ŠO Bátorove Kosihy0,5225,04
120Veselsky Jozef2146ŠK Potônska veža Orechová Potôň0,5225,05
121Sarmir Milos2061MŠK Gabčíkovo0,5225,06
122Magerciak Roman1964ŠK Sparta Považská Bystrica0,5225,07
123Szabo Viktor1487ŠK Potônska veža Orechová Potôň0,5225,07
124Kuna Martin1958Nitriansky šachový klub Nitra0,5225,07
125Gyarmati Tihamer1889ŠO Bátorove Kosihy0,5225,07
126Castiglione Mario2247ŠK Slovan Bratislava C0,5316,71
127FMMacko Miroslav2285Nitriansky šachový klub Nitra0,5316,71
128FMRohacek Miroslav2222ŠK Osuské0,5316,73
129Vadila Ondrej1999ŠK Slovan Bratislava C0,5316,74
130Szegi Tamas2194ŠO Bátorove Kosihy0,5412,51
131Torotto Antal1977ŠO Bátorove Kosihy0,5412,54
132Vegh Vince1912ŠK Potônska veža Orechová Potôň0,010,02
133Bednar Jan2025ŠK Doprastav Bratislava0,010,06
134Rozsas Daniel1670ŠK Potônska veža Orechová Potôň0,010,06
135Kompas Igor1806ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava0,010,07
136Cseplo Stefan1747ŠO Bátorove Kosihy0,010,07
137Joba Ferdinand1719ŠO Bátorove Kosihy0,010,08
138Bona Zoltan1832ŠO Bátorove Kosihy0,010,08
139Sturc Gustav1966ŠK Slovan Bratislava B0,010,08
140Helbich Branislav1971ŠK Doprastav Bratislava0,010,08
141Valovic Stefan1958Nitriansky šachový klub Nitra0,010,08
142Kosar Mikulas1859MŠK Gabčíkovo0,010,08
143FMBorhy Marcell2228MŠK Gabčíkovo0,020,03
144FMRuckschloss Karol2199ŠK Slovan Bratislava C0,020,03
145Zetocha Adrian1993ŠK Slovan Bratislava B0,020,04
146Dvorsky Jozef1995ŠO Bátorove Kosihy0,020,04
147Both Lajos1711ŠK Potônska veža Orechová Potôň0,020,04
148Szocs Ladislav1768ŠK Potônska veža Orechová Potôň0,020,05
149Szaraz Vojtech1848ŠO Bátorove Kosihy0,020,06
150Bottyan Peter2176KŠC Komárno0,020,06

poznámka: kontumácie sú vynechané



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Nitriansky šachový klub Nitra (Elo Ø:2318 / TB1: 4 / TB2: 12)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMMihok Oliver2559HUN728012Z871,52,0
2GMAczel Gergely2515HUN727709Z860,00,0
3FMMacko Miroslav2285SVK14932695B5140,53,0
4FMChovan Milan2319SVK14933691A8230,00,0
5Ondrus Martin2274SVK149133300,00,0
6FMDebnar Lubos2288SVK149007690,00,0
7Skreno Vladimir2130SVK149028930,51,0
8Kalisky Vladimir2113SVK149031211,53,0
9Krupa Miroslav2135SVK149441541,02,0
10Dlhy Jozef2073SVK149016760,52,0
11Chrenko Kristian2007SVK149365420,51,0
12Pinter Patrik2167SVK149019511,52,0
13Beres Lukas2074SVK149236880,51,0
14Hlavina Lubomir2021SVK149204413,03,0
15Batora Matej2008SVK149371820,51,0
16Kuna Martin1958SVK149365770,52,0
17Beres Dominik1970SVK149052300,00,0
18Valovic Stefan1958SVK149089050,01,0
19Beres Tomas1977SVK149551720,00,0
  2. ŠK Sparta Považská Bystrica (Elo Ø:2152 / TB1: 5 / TB2: 18)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMMotuz Karol2365SVK14902621A342,53,0
2Dobrotka Martin2184SVK14900645A360,00,0
3Kostelny Jozef2179SVK14903458A350,04,0
4Jakubek Peter2135SVK149010481,54,0
5Obona Jan2159SVK149039112,54,0
6Michalek Michal2145SVK149087600,00,0
7Mikusik Marian2011SVK149053453,04,0
8Urbanic Martin2031SVK149297322,54,0
9Michalek Matej1970SVK149248891,01,0
10Kvassay Peter2009SVK149118681,02,0
11Magerciak Roman1964SVK149113370,52,0
12Gombar Peter1907SVK149131511,01,0
13Banic Marek1943SVK149083360,00,0
14Capak Stefan1934SVK149096342,53,0
15Belak Stefan1878SVK149098980,00,0
16Budaj Peter2020SVK149083790,00,0
17Kamas Samuel1793SVK149336240,00,0
18Malinovsky Jozef1696SVK149124570,00,0
19Motuzova Marta1777SVK149193460,00,0
  3. ŠKŠ Dubnica nad Váhom B (Elo Ø:2185 / TB1: 9 / TB2: 19)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMVojtek Vladimir2278SVK14901919A301,02,0
2Koutny Petr2217CZE310743Z71,02,0
3FMBednar Jaromir2212SVK14900807A312,54,0
4Veres Andrej2236SVK149060741,02,0
5Kovacik Emil2124SVK149027882,54,0
6Srvatka Igor2150SVK14905175A321,02,0
7FMBombek Peter2151SVK149022302,54,0
8Sukuba Zdeno2111SVK149032701,54,0
9Prasek Ivan2059SVK149237420,00,0
10Pupak Tomas2057SVK149239631,01,0
11Podoba Milan1960SVK149025242,54,0
12Orgon Dusan1993SVK149024432,02,0
13Kutny Marian1966SVK149161850,51,0
14Lasch Miroslav2099SVK149048100,00,0
15Krajcovic Alojz1832SVK149100980,00,0
16Tomko Michal1723SVK149461300,00,0
17Sliva Frantisek1722SVK149081660,00,0
18Duda Daniel1500SVK149151890,00,0
19Kutny Marian1503SVK149218120,00,0
  5. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava (Elo Ø:2261 / TB1: 3 / TB2: 14)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMLipka Juraj2402SVK149004750,00,0
2IMMaslik Miroslav2357SVK14902192A1970,00,0
3Vymazal Bronislav2397CZE318396Z410,00,0
4Janko Michal2277SVK149072672,04,0
5IMBalogh Tomas2320SVK149008580,51,0
6Dujava Daniel2124SVK149156690,52,0
7Slacky Stanislav2106SVK149078282,04,0
8Meszaros Norbert2103SVK149237181,02,0
9Pytlik Pavol2063SVK149122871,04,0
10Koval Maros2076SVK14911531A3873,04,0
11Foglar Ivan1963SVK14911639A1981,02,0
12Hricak Vasil2069SVK149072320,51,0
13Jursa Branislav1977SVK149323931,02,0
14Puchovsky Ladislav1964SVK149119650,00,0
15Prochazka Jaromir1918SVK149102841,02,0
16Kompas Igor1806SVK149277130,01,0
17Marusic Martin1734SVK149213750,02,0
18Beno Milan1690SVK149011700,51,0
19Cebo Vladimir1520SVK149012180,00,0
  6. ŠK Slovan Bratislava B (Elo Ø:2230 / TB1: 4 / TB2: 14)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMKostolansky Sebastian Lukas2420SVK14950596B5932,04,0
2FMZetocha Claudiu2299SVK149065701,53,0
3Jancovic Peter2304SVK149133211,02,0
4Kovac Andrej2205SVK149127671,02,0
5Nestorenko Dmitry2157UKR14129728N1,53,0
6Zetocha Adrian1993SVK149504300,02,0
7Sobek Michal2082SVK14944626B6001,54,0
8Sosovicka Jakub2021SVK14929210B6012,04,0
9Privara Igor2188SVK149013401,52,0
10Ac Michal2150SVK149003191,03,0
11FMKolcak Marek2113SVK149002200,00,0
12Fabry Robert2103SVK149013580,00,0
13Travenec Igor2092SVK149007000,00,0
14FMTepper Frantisek2005SVK149006100,00,0
15Djubek Boris2015SVK149002030,00,0
16FMMikulas Dusan1975SVK149005210,00,0
17WCMJancovicova Andrea1970SVK149028851,01,0
18Sturc Jan1951SVK149228190,00,0
19Sturc Gustav1966SVK149023030,01,0
  7. ŠK Slovan Bratislava C (Elo Ø:2230 / TB1: 4 / TB2: 15,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMBriestensky Rastislav2352SVK149003940,51,0
2Castiglione Mario2247SVK149016410,53,0
3IMPetran Peter2271SVK149001141,01,0
4IMFranzen Jozef2225SVK149001811,03,0
5FMRuckschloss Karol2199SVK149003860,02,0
6Valent Ivan2202SVK149017492,03,0
7Turna Stefan2164SVK149032291,01,0
8Vadila Ondrej1999SVK149446420,53,0
9Kubala Jan2176SVK149059731,52,0
10Hacik Radomir2117SVK149014630,00,0
11Janos Jozef2104SVK149029400,00,0
12Oprea Erik2071SVK149046162,54,0
13Kolman Richard2018SVK149049931,03,0
14Cambel Vladimir1973SVK149089300,00,0
15Sulek Viliam2002SVK149026720,51,0
16Kuna Vladimir1979SVK149061800,51,0
17Mrkvik Jan1918SVK149335350,00,0
18Breja Stanislav1925SVK149007180,51,0
19Chlpek Daniel1992SVK149406982,53,0
20Compel Daniel1834SVK149526450,00,0
  8. ŠK Doprastav Bratislava (Elo Ø:2266 / TB1: 4 / TB2: 14)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMSahidi Samir2377SVK14936372B3222,02,0
2Schwarz Dusan2315SVK14903890A3231,01,0
3FMVlcek Stanislav2299SVK149020011,01,0
4Komora Andrej2294SVK149008400,00,0
5Chlpik Martin2219SVK14923351A3241,52,0
6Matejovic Juraj2232SVK14906040A3250,51,0
7FMDudas Jan2222SVK149005800,00,0
8Bochnicka Vladimir2004SVK14943450B3260,00,0
9WFMVrbova Niki2167SVK14906341B3270,00,0
10Nemsak Denis2077SVK149178660,00,0
11Polacik Igor2152SVK149050511,03,0
12FMPetrik Stanislav2154SVK149013661,02,0
13FMPetrik Karol2090SVK149002381,01,0
14Orosi Peter2068SVK149138101,53,0
15Macka Oto2096SVK149087431,02,0
16Bednar Jan2025SVK149045510,01,0
17Krajnak Robert2008SVK149049770,51,0
18Chovanec Vladimir2006SVK149078602,03,0
19Helbich Branislav1971SVK149047800,01,0
  9. KŠC Komárno (Elo Ø:2263 / TB1: 9 / TB2: 18)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMKourousis Epaminondas2386CZE42116260,00,0
2WIMTerbe Julianna2287HUN708780Z1221,01,0
3FMJakab Bela2301SVK149331282,54,0
4WGMCibickova Zuzana2261SVK14905779B4751,02,0
5FMKukel Imre2231SVK149036361,52,0
6Molnar Erno2228SVK149234082,54,0
7Janko Zoltan2231SVK149058171,54,0
8Bottyan Peter2176SVK149028500,02,0
9Voros Gellert2164SVK149179552,54,0
10Szilard Ladislav2117SVK149058500,00,0
11Joba Arpad2074SVK149330473,03,0
12Viczencz Peter2038SVK149317291,52,0
13Sarkozi Szabolcs2012SVK149416601,02,0
14Berza Stefan2020SVK149012770,00,0
15Pallag Gergely2009SVK149122600,00,0
16Goth Gabriel1980SVK149054770,00,0
17Hegedus Roland1926SVK149058410,00,0
18WCMKovarikova Maria1771SVK149550400,02,0
19Gyuricsek Szilard1716SVK149414810,00,0
  10. ŠK Potônska veža Orechová Potôň (Elo Ø:2144 / TB1: 0 / TB2: 7,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMBagi Mate2470HUN742570Z1091,52,0
2FMTakacs Laszlo2239SVK14918854A8010,52,0
3FMMarosi Csaba2025HUN702510N0,52,0
4Darazs Zoltan2015HUN717576N1,02,0
5FMCibulka Vladimir2149SVK14901323B8000,00,0
6Veselsky Jozef2146SVK14900726B8060,52,0
7Merva Frantisek2042SVK149080851,04,0
8Vegh Vince1912SVK14910926A7960,01,0
9Kalmar Tamas2069SVK149159952,04,0
10Szitasi Janos1986SVK149095100,00,0
11Meszaros Lorant1938SVK149052210,04,0
12Both Lajos1711SVK149066270,02,0
13Szocs Ladislav1768SVK149062520,02,0
14Rozsas Daniel1670SVK149476840,01,0
15Szabo Viktor1487SVK149453550,52,0
16Sido Daniel1598SVK149166650,00,0
17Lelkes Geza1476SVK149108880,02,0
  11. MŠK Gabčíkovo (Elo Ø:2285 / TB1: 12 / TB2: 20,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMSipos Istvan2470HUN720631N2,03,0
2FMFarkas Gabor2363SVK149080343,04,0
3FMBorhy Marcell2228HUN770787Z140,02,0
4IMBerczes Csaba2342HUN721522N3,04,0
5FMRuck Tamas2337HUN706973Z134,04,0
6FMKrajnak Martin2208SVK14903130A660,00,0
7Olle Peter2172HUN711276Z1240,00,0
8Szucs Vladimir2161SVK14904292A692,04,0
9Balogh Peter2024SVK149143953,04,0
10Sarmir Milos2061SVK14901889A670,52,0
11Koloditsova Renata1960SVK149277053,04,0
12Kosar Mikulas1859SVK149072750,01,0
13Meszaros Nikolas1819SVK149405400,00,0
14Bertalan Balint1852SVK149254940,00,0
15Kosar Mikulas1574SVK149083870,00,0
16Sandor Stefan1550SVK149143280,00,0
  12. ŠO Bátorove Kosihy (Elo Ø:2089 / TB1: 1 / TB2: 8,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Szegi Tamas2194SVK149058090,54,0
2Berek Geza2157HUN7356122,53,0
3Dolnik Attila2187SVK149065890,00,0
4Sarok Peter2108HUN716618Z881,01,0
5Barczi Tibor2047SVK149071511,02,0
6Urban Gabor1987SVK149115740,52,0
7Torotto Antal1977SVK149038650,54,0
8Dvorsky Jozef1995SVK149300130,02,0
9Banszegi Attila2037HUN723630Z891,03,0
10Bona Juraj1908SVK149498221,04,0
11Szaraz Vojtech1848SVK149079330,02,0
12Pallag Gyorgy1887SVK149071780,00,0
13Gyarmati Tihamer1889SVK149058250,52,0
14Bona Zoltan1832SVK149130110,01,0
15Barczi Viktor1842SVK149073560,00,0
16Kralova Katarina1923SVK149273300,00,0
17Cseplo Stefan1747SVK149144760,01,0
18Joba Ferdinand1719SVK149459160,01,0
19Labsky Balazs1567SVK149504560,00,0
20Fazekas Gabriel1382SVK149613930,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. MŠK Gabčíkovo (Elo Ø:2285, TB1: 12 / TB2: 20,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMSipos Istvan2470HUN720631N½1½2,032305
2FMFarkas Gabor2363SVK149080341½1½3,042206
3FMBorhy Marcell2228HUN770787Z14000,022098
4IMBerczes Csaba2342HUN721522N½11½3,042150
5FMRuck Tamas2337HUN706973Z1311114,042129
8Szucs Vladimir2161SVK14904292A6910012,042096
9Balogh Peter2024SVK14914395½11½3,041997
10Sarmir Milos2061SVK14901889A670½0,522182
11Koloditsova Renata1960SVK149277051½½13,042065
12Kosar Mikulas1859SVK1490727500,011992
  3. ŠKŠ Dubnica nad Váhom B (Elo Ø:2185, TB1: 9 / TB2: 19)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMVojtek Vladimir2278SVK14901919A30½½1,022273
2Koutny Petr2217CZE310743Z7011,022274
3FMBednar Jaromir2212SVK14900807A31½½1½2,542252
4Veres Andrej2236SVK14906074011,022149
5Kovacik Emil2124SVK1490278811½02,542109
6Srvatka Igor2150SVK14905175A32011,022079
7FMBombek Peter2151SVK1490223001½12,542042
8Sukuba Zdeno2111SVK14903270½0½½1,542019
10Pupak Tomas2057SVK1492396311,012150
11Podoba Milan1960SVK14902524011½2,541953
12Orgon Dusan1993SVK14902443112,021810
13Kutny Marian1966SVK14916185½0,511889
  4. KŠC Komárno (Elo Ø:2263, TB1: 9 / TB2: 18)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
2WIMTerbe Julianna2287HUN708780Z12211,012482
3FMJakab Bela2301SVK149331281½½½2,542348
4WGMCibickova Zuzana2261SVK14905779B475½½1,022292
5FMKukel Imre2231SVK149036361½1,522168
6Molnar Erno2228SVK14923408½1012,542173
7Janko Zoltan2231SVK14905817010½1,542138
8Bottyan Peter2176SVK14902850000,022109
9Voros Gellert2164SVK1491795510½12,542070
11Joba Arpad2074SVK149330471113,032040
12Viczencz Peter2038SVK14931729½11,522071
13Sarkozi Szabolcs2012SVK14941660101,021965
18WCMKovarikova Maria1771SVK14955040000,022001
  5. ŠK Sparta Považská Bystrica (Elo Ø:2152, TB1: 5 / TB2: 18)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMMotuz Karol2365SVK14902621A341½12,532240
3Kostelny Jozef2179SVK14903458A3500000,042242
4Jakubek Peter2135SVK14901048½0½½1,542127
5Obona Jan2159SVK14903911110½2,542170
7Mikusik Marian2011SVK1490534510113,042012
8Urbanic Martin2031SVK1492973210½12,541997
9Michalek Matej1970SVK1492488911,012012
10Kvassay Peter2009SVK14911868101,021896
11Magerciak Roman1964SVK14911337½00,521986
12Gombar Peter1907SVK1491315111,011747
14Capak Stefan1934SVK149096341½+2,531856
  6. ŠK Slovan Bratislava C (Elo Ø:2230, TB1: 4 / TB2: 15,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMBriestensky Rastislav2352SVK14900394½0,512278
2Castiglione Mario2247SVK149016410½00,532350
3IMPetran Peter2271SVK1490011411,012239
4IMFranzen Jozef2225SVK149001811001,032244
5FMRuckschloss Karol2199SVK14900386000,022176
6Valent Ivan2202SVK14901749½1½2,032173
7Turna Stefan2164SVK1490322911,012179
8Vadila Ondrej1999SVK149446420½00,532132
9Kubala Jan2176SVK14905973½11,522110
12Oprea Erik2071SVK149046161½012,542034
13Kolman Richard2018SVK14904993½½01,032084
15Sulek Viliam2002SVK14902672½0,511964
16Kuna Vladimir1979SVK14906180½0,512111
18Breja Stanislav1925SVK14900718½0,511960
19Chlpek Daniel1992SVK1494069811½2,531910
  7. ŠK Slovan Bratislava B (Elo Ø:2230, TB1: 4 / TB2: 14)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMKostolansky Sebastian Lukas2420SVK14950596B593½½012,042333
2FMZetocha Claudiu2299SVK1490657001½1,532245
3Jancovic Peter2304SVK14913321½½1,022199
4Kovac Andrej2205SVK14912767½½1,022184
5Nestorenko Dmitry2157UKR14129728N01½1,532159
6Zetocha Adrian1993SVK14950430000,022081
7Sobek Michal2082SVK14944626B60001½01,542122
8Sosovicka Jakub2021SVK14929210B601½0½12,042047
9Privara Igor2188SVK149013401½1,522065
10Ac Michal2150SVK149003190101,031985
17WCMJancovicova Andrea1970SVK1490288511,011964
19Sturc Gustav1966SVK1490230300,011960
  8. ŠK Doprastav Bratislava (Elo Ø:2266, TB1: 4 / TB2: 14)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMSahidi Samir2377SVK14936372B322112,022134
2Schwarz Dusan2315SVK14903890A32311,012222
3FMVlcek Stanislav2299SVK1490200111,012237
5Chlpik Martin2219SVK14923351A3241½1,522191
6Matejovic Juraj2232SVK14906040A325½0,512221
11Polacik Igor2152SVK149050510½½1,032216
12FMPetrik Stanislav2154SVK14901366011,022068
13FMPetrik Karol2090SVK1490023811,012228
14Orosi Peter2068SVK1491381001½1,532021
15Macka Oto2096SVK14908743101,022053
16Bednar Jan2025SVK1490455100,012161
17Krajnak Robert2008SVK14904977½0,511487
18Chovanec Vladimir2006SVK14907860½1½2,031872
19Helbich Branislav1971SVK1490478000,011960
  9. Nitriansky šachový klub Nitra (Elo Ø:2318, TB1: 4 / TB2: 12)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMMihok Oliver2559HUN728012Z871½1,522248
3FMMacko Miroslav2285SVK14932695B51400½0,532232
7Skreno Vladimir2130SVK14902893½0,512320
8Kalisky Vladimir2113SVK1490312110½1,532148
9Krupa Miroslav2135SVK14944154101,022146
10Dlhy Jozef2073SVK149016760½0,522139
11Chrenko Kristian2007SVK14936542½0,511987
12Pinter Patrik2167SVK14901951½11,522027
13Beres Lukas2074SVK14923688½0,511977
14Hlavina Lubomir2021SVK149204411113,031982
15Batora Matej2008SVK14937182½0,511690
16Kuna Martin1958SVK14936577½00,522036
18Valovic Stefan1958SVK1490890500,012074
  10. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava (Elo Ø:2261, TB1: 3 / TB2: 14)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
4Janko Michal2277SVK1490726701012,042328
5IMBalogh Tomas2320SVK14900858½0,512130
6Dujava Daniel2124SVK149156690½0,522216
7Slacky Stanislav2106SVK1490782800112,042132
8Meszaros Norbert2103SVK14923718011,022027
9Pytlik Pavol2063SVK1491228700011,042116
10Koval Maros2076SVK14911531A387½½113,042055
11Foglar Ivan1963SVK14911639A198011,021756
12Hricak Vasil2069SVK14907232½0,511960
13Jursa Branislav1977SVK14932393½½1,022156
15Prochazka Jaromir1918SVK14910284011,021820
16Kompas Igor1806SVK1492771300,012221
17Marusic Martin1734SVK14921375000,022119
18Beno Milan1690SVK14901170½0,512008
  11. ŠO Bátorove Kosihy (Elo Ø:2089, TB1: 1 / TB2: 8,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Szegi Tamas2194SVK149058090½000,542421
2Berek Geza2157HUN7356121½12,532225
4Sarok Peter2108HUN716618Z8811,012113
5Barczi Tibor2047SVK14907151101,022162
6Urban Gabor1987SVK14911574½00,522153
7Torotto Antal1977SVK14903865½0000,542148
8Dvorsky Jozef1995SVK14930013000,022186
9Banszegi Attila2037HUN723630Z890101,032097
10Bona Juraj1908SVK1494982200½½1,042032
11Szaraz Vojtech1848SVK14907933000,022012
13Gyarmati Tihamer1889SVK14905825½00,521989
14Bona Zoltan1832SVK1491301100,012007
17Cseplo Stefan1747SVK1491447600,011907
18Joba Ferdinand1719SVK1494591600,011934
  12. ŠK Potônska veža Orechová Potôň (Elo Ø:2144, TB1: 0 / TB2: 7,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMBagi Mate2470HUN742570Z1091½1,522334
2FMTakacs Laszlo2239SVK14918854A8010½0,522288
3FMMarosi Csaba2025HUN702510N0½0,522215
4Darazs Zoltan2015HUN717576N101,022178
6Veselsky Jozef2146SVK14900726B806½00,522142
7Merva Frantisek2042SVK1490808501001,042187
8Vegh Vince1912SVK14910926A79600,012219
9Kalmar Tamas2069SVK14915995½½½½2,042121
11Meszaros Lorant1938SVK1490522100000,042101
12Both Lajos1711SVK14906627000,022086
13Szocs Ladislav1768SVK14906252000,022080
14Rozsas Daniel1670SVK1494768400,012076
15Szabo Viktor1487SVK14945355½00,521986
17Lelkes Geza1476SVK14910888000,021962