http://chess-results.com/tnr460569.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1ŠK Osuské * 54783164,50
2MŠK Gabčíkovo3 * 555742855,50
3KŠC Komárno3 * 565782456,50
4Nitriansky šachový klub Nitra33 * 45641946,50
5ŠK Slovan Bratislava B2 * 64451743,00
6ŠK Doprastav Bratislava433 * 3571646,50
7ŠKŠ Dubnica nad Váhom B13 * 6561541,02
8ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava13252 * 631541,00
9ŠK Sparta Považská Bystrica24 * 41143,00
10ŠO Bátorove Kosihy½44432 * 935,00
11ŠK Slovan Bratislava C1354 * 5739,00
12ŠK Potônska veža Orechová Potôň00312½3 * 015,50

Súpisky družstiev

  4. ŠK Osuské (Elo Ø:2321 / TB1: 31 / TB2: 64,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMCvek Robert2491CZE307424Z903,54,0
2GMPechac Jergus2497SVK14926970B5435,58,0
3FMJablonicky Martin2297SVK14925621A5446,59,0
4GMPlachetka Jan2312SVK14900068B5465,07,0
5FMKaras Marek2244SVK149285583,55,0
6FMRohacek Miroslav2203SVK14902877A5453,06,0
7FMIstona Martin2257SVK149234751,03,0
8Gasa Patrik2184SVK149251685,06,0
9FMGasa Andrej2202SVK149056477,59,0
10Jozefek Michal2233SVK149235486,07,0
11Spacek Oliver2238SVK149176298,010,0
12Gzib David2026SVK149408685,07,0
13Bury Rastislav2118SVK149075851,52,0
14Cajka Tibor2120SVK149125460,00,0
15Hecko Dusan2045SVK149032450,00,0
16Ocko Martin2064SVK149253030,00,0
17Diviak Rastislav2005SVK149082041,52,0
18Pericka Tomas1980SVK149090811,52,0
19Nemeckay Rastislav1935SVK149187650,51,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  1. ŠK Osuské (Elo Ø:2321, TB1: 31 / TB2: 64,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMCvek Robert2491CZE307424Z90111½3,542298
2GMPechac Jergus2497SVK14926970B543011110½15,582274
3FMJablonicky Martin2297SVK14925621A5441½10110116,592205
4GMPlachetka Jan2312SVK14900068B546½1½11105,072131
5FMKaras Marek2244SVK149285581011½3,552119
6FMRohacek Miroslav2203SVK14902877A545½0011½3,062168
7FMIstona Martin2257SVK14923475½0½1,032051
8Gasa Patrik2184SVK149251681111105,062029
9FMGasa Andrej2202SVK149056471½11½½+117,592011
10Jozefek Michal2233SVK1492354811+11106,071958
11Spacek Oliver2238SVK1491762911½½1+11½½8,0101969
12Gzib David2026SVK149408681½1110½5,071957
13Bury Rastislav2118SVK14907585½11,522016
17Diviak Rastislav2005SVK149082041½1,521967
18Pericka Tomas1980SVK14909081+½1,521969
19Nemeckay Rastislav1935SVK14918765½0,511848

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2019/10/12 o 10:00
š.4  ŠK OsuskéElo-5  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo7 : 1
2.1GM
Cvek, Robert
2491Z90-
Janko, Michal
22331 - 0
2.2FM
Jablonicky, Martin
2297A544-
Slacky, Stanislav
21511 - 0
2.3FM
Karas, Marek
2244-
Pytlik, Pavol
20361 - 0
2.4FM
Rohacek, Miroslav
2203A545-
Koval, Maros
2079A387½ - ½
2.5FM
Istona, Martin
2257-
Jursa, Branislav
1998½ - ½
2.6
Gasa, Patrik
2184-
Prochazka, Jaromir
19291 - 0
2.7FM
Gasa, Andrej
2202-
Kompas, Igor
17661 - 0
2.8
Jozefek, Michal
2233-
Marusic, Martin
17751 - 0
2. kolo dňa 2019/10/13 o 10:00
š.4  ŠK OsuskéElo-8  ŠK Doprastav BratislavaElo4 : 4
2.1FM
Karas, Marek
2244-FM
Sahidi, Samir
2400B3220 - 1
2.2FM
Rohacek, Miroslav
2203A545-
Schwarz, Dusan
2311A3230 - 1
2.3FM
Istona, Martin
2257-FM
Vlcek, Stanislav
22490 - 1
2.4FM
Gasa, Andrej
2202-
Matejovic, Juraj
2227A325½ - ½
2.5
Jozefek, Michal
2233-
Polacik, Igor
21641 - 0
2.6
Spacek, Oliver
2238-FM
Petrik, Stanislav
21201 - 0
2.7
Gzib, David
2026-
Orosi, Peter
20811 - 0
2.8
Bury, Rastislav
2118-
Chovanec, Vladimir
1971½ - ½
3. kolo dňa 2019/11/09 o 10:00
š.9  KŠC KomárnoElo-4  ŠK OsuskéElo3½:4½
1.1WIM
Terbe, Julianna
2273Z122-GM
Pechac, Jergus
2497B5431 - 0
1.2FM
Jakab, Bela
2326-FM
Jablonicky, Martin
2297A544½ - ½
1.3WGM
Cibickova, Zuzana
2256B475-GM
Plachetka, Jan
2312B546½ - ½
1.4FM
Kukel, Imre
2244-FM
Rohacek, Miroslav
2203A5451 - 0
1.5
Molnar, Erno
2211-
Gasa, Patrik
21840 - 1
1.6
Janko, Zoltan
2219-FM
Gasa, Andrej
22020 - 1
1.7
Bottyan, Peter
2159-
Spacek, Oliver
22380 - 1
1.8
Voros, Gellert
2197-
Gzib, David
2026½ - ½
4. kolo dňa 2019/11/10 o 10:00
š.12  ŠO Bátorove KosihyElo-4  ŠK OsuskéElo½ :7½
2.1
Szegi, Tamas
2192-GM
Pechac, Jergus
2497B5430 - 1
2.2
Barczi, Tibor
2060-FM
Jablonicky, Martin
2297A5440 - 1
2.3
Urban, Gabor
1996-GM
Plachetka, Jan
2312B5460 - 1
2.4
Torotto, Antal
1961-
Gasa, Patrik
21840 - 1
2.5
Dvorsky, Jozef
1939-FM
Gasa, Andrej
22020 - 1
2.6
Bona, Juraj
1902-
Spacek, Oliver
2238½ - ½
2.7
Gyarmati, Tihamer
1855-
Gzib, David
20260 - 1
2.8
Bona, Zoltan
1825-
Diviak, Rastislav
20050 - 1
5. kolo dňa 2019/12/07 o 10:00
š.1  Nitriansky šachový klub NitraElo-4  ŠK OsuskéElo1½:6½
1.1FM
Chovan, Milan
2328A823-GM
Cvek, Robert
2491Z900 - 1
1.2
Skreno, Vladimir
2119-GM
Pechac, Jergus
2497B5430 - 1
1.3
Dlhy, Jozef
2062-GM
Plachetka, Jan
2312B546½ - ½
1.4
Chrenko, Kristian
1994-FM
Rohacek, Miroslav
2203A5450 - 1
1.5
Beres, Lukas
2066-
Gasa, Patrik
21840 - 1
1.6
Hlavina, Lubomir
2049-FM
Gasa, Andrej
2202½ - ½
1.7
Batora, Matej
2020-
Spacek, Oliver
2238½ - ½
1.8
Kuna, Martin
1948-
Gzib, David
20260 - 1
6. kolo dňa 2019/12/08 o 10:00
š.4  ŠK OsuskéElo-3  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo6½:1½
1.1GM
Cvek, Robert
2491Z90-
Koutny, Petr
2161Z71 - 0
1.2GM
Pechac, Jergus
2497B543-FM
Bednar, Jaromir
2209A311 - 0
1.3FM
Jablonicky, Martin
2297A544-FM
Bombek, Peter
21570 - 1
1.4GM
Plachetka, Jan
2312B546-
Prasek, Ivan
20601 - 0
1.5
Gasa, Patrik
2184-
Pupak, Tomas
20781 - 0
1.6FM
Gasa, Andrej
2202-
Podoba, Milan
2023½ - ½
1.7
Spacek, Oliver
2238-
Kutny, Marian
19611 - 0
1.8
Bury, Rastislav
2118-
Lasch, Miroslav
20601 - 0
7. kolo dňa 2020/01/25 o 10:00
š.2  ŠK Sparta Považská BystricaElo-4  ŠK OsuskéElo1½:6½
1.1FM
Motuz, Karol
2369A34-GM
Pechac, Jergus
2497B5430 - 1
1.2
Obona, Jan
2148-FM
Jablonicky, Martin
2297A5440 - 1
1.3
Magerciak, Roman
1966-FM
Karas, Marek
22440 - 1
1.4
Gombar, Peter
1905-FM
Istona, Martin
2257½ - ½
1.5
Capak, Stefan
1931-
Gasa, Patrik
21841 - 0
1.6
Kamas, Samuel
1788-FM
Gasa, Andrej
2202- - +
1.7
Malinovsky, Jozef
1698-
Jozefek, Michal
2233- - +
1.8
bez hráča
0-
Spacek, Oliver
2238- - +
8. kolo dňa 2020/02/22 o 10:00
š.4  ŠK OsuskéElo-10  ŠK Potônska veža Orechová PotôňElo8 : 0
2.1FM
Jablonicky, Martin
2297A544-FM
Takacs, Laszlo
2187A8011 - 0
2.2GM
Plachetka, Jan
2312B546-
Kalmar, Tamas
20121 - 0
2.3FM
Karas, Marek
2244-
Meszaros, Lorant
19221 - 0
2.4FM
Gasa, Andrej
2202-
Both, Lajos
17061 - 0
2.5
Jozefek, Michal
2233-
Szocs, Ladislav
18011 - 0
2.6
Spacek, Oliver
2238-
Szabo, Viktor
15011 - 0
2.7
Gzib, David
2026-
Lelkes, Geza
14421 - 0
2.8
Pericka, Tomas
1980-
bez hráča
0+ - -
9. kolo dňa 2020/02/23 o 10:00
š.4  ŠK OsuskéElo-11  MŠK GabčíkovoElo5 : 3
2.1GM
Cvek, Robert
2491Z90-IM
Sipos, Istvan
2468N½ - ½
2.2GM
Pechac, Jergus
2497B543-FM
Farkas, Gabor
23580 - 1
2.3FM
Jablonicky, Martin
2297A544-FM
Borhy, Marcell
2311Z140 - 1
2.4GM
Plachetka, Jan
2312B546-IM
Berczes, Csaba
2332N1 - 0
2.5FM
Karas, Marek
2244-FM
Ruck, Tamas
2271Z13½ - ½
2.6FM
Gasa, Andrej
2202-
Olle, Peter
2158Z1241 - 0
2.7
Jozefek, Michal
2233-
Balogh, Peter
20851 - 0
2.8
Spacek, Oliver
2238-
Koloditsova, Renata
19451 - 0
10. kolo dňa 2020/06/20 o 10:00
š.6  ŠK Slovan Bratislava BElo-4  ŠK OsuskéElo3½:4½
3.1FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
2403B593-GM
Pechac, Jergus
2497B543½ - ½
3.2FM
Zetocha, Claudiu
2306-FM
Jablonicky, Martin
2297A5440 - 1
3.3
Kovac, Andrej
2198-GM
Plachetka, Jan
2312B5461 - 0
3.4
Nestorenko, Dmitry
2167N-FM
Rohacek, Miroslav
2203A5450 - 1
3.5
Zetocha, Adrian
2073-
Jozefek, Michal
22330 - 1
3.6
Sobek, Michal
2109B600-
Spacek, Oliver
2238½ - ½
3.7
Privara, Igor
2161-
Gzib, David
20261 - 0
3.8
Travenec, Igor
2109-
Diviak, Rastislav
2005½ - ½
11. kolo dňa 2020/06/21 o 10:00
š.7  ŠK Slovan Bratislava CElo-4  ŠK OsuskéElo3½:4½
4.1IM
Petran, Peter
2265-GM
Pechac, Jergus
2497B5430 - 1
4.2FM
Ruckschloss, Karol
2197-FM
Jablonicky, Martin
2297A5440 - 1
4.3
Valent, Ivan
2213-FM
Rohacek, Miroslav
2203A545½ - ½
4.4
Oprea, Erik
2113-
Jozefek, Michal
22331 - 0
4.5
Kolman, Richard
2007-
Spacek, Oliver
2238½ - ½
4.6
Sulek, Viliam
2015-
Gzib, David
2026½ - ½
4.7
Chlpek, Daniel
1969-
Pericka, Tomas
1980½ - ½
4.8
Compel, Daniel
1848-
Nemeckay, Rastislav
1935½ - ½

Poradie jednotlivcov

č.TMenoElo DružstvoBodyPartie%š.
1Koloditsova Renata1945MŠK Gabčíkovo8,51177,37
2IMSipos Istvan2468MŠK Gabčíkovo8,01080,01
3FMBombek Peter2157ŠKŠ Dubnica nad Váhom B8,01172,74
4FMJakab Bela2326KŠC Komárno7,51168,21
5IMBerczes Csaba2332MŠK Gabčíkovo7,51168,23
6Joba Arpad2124KŠC Komárno7,0977,86
7Spacek Oliver2238ŠK Osuské7,0977,86
8FMKostolansky Sebastian Lukas2403ŠK Slovan Bratislava B7,01163,61
9Molnar Erno2211KŠC Komárno7,01163,63
10FMSahidi Samir2400ŠK Doprastav Bratislava6,5881,31
11FMGasa Andrej2202ŠK Osuské6,5881,35
12FMJablonicky Martin2297ŠK Osuské6,5972,22
13Valent Ivan2213ŠK Slovan Bratislava C6,51065,03
14Szucs Vladimir2170MŠK Gabčíkovo6,51065,05
15Oprea Erik2113ŠK Slovan Bratislava C6,51159,15
16Berek Geza2226ŠO Bátorove Kosihy6,0875,02
17Voros Gellert2197KŠC Komárno6,0966,75
18FMRuck Tamas2271MŠK Gabčíkovo6,01060,04
19Mikusik Marian2023ŠK Sparta Považská Bystrica6,01060,05
20Balogh Peter2085MŠK Gabčíkovo6,01060,06
21Urbanic Martin2056ŠK Sparta Považská Bystrica6,01060,06
22FMFarkas Gabor2358MŠK Gabčíkovo6,01154,51
23Obona Jan2148ŠK Sparta Považská Bystrica6,01154,53
24GMPechac Jergus2497ŠK Osuské5,5868,81
25Hlavina Lubomir2049Nitriansky šachový klub Nitra5,5868,86
26Podoba Milan2023ŠKŠ Dubnica nad Váhom B5,5961,17
27Chlpik Martin2258ŠK Doprastav Bratislava5,51055,02
28Pinter Patrik2226Nitriansky šachový klub Nitra5,0683,35
29Gasa Patrik2184ŠK Osuské5,0683,35
30Jozefek Michal2233ŠK Osuské5,0683,35
31GMPlachetka Jan2312ŠK Osuské5,0771,43
32Viczencz Peter2190KŠC Komárno5,0771,46
33Gzib David2026ŠK Osuské5,0771,47
34Sarkozi Szabolcs2100KŠC Komárno5,0771,47
35FMMotuz Karol2369ŠK Sparta Považská Bystrica5,0955,61
36Urban Gabor1996ŠO Bátorove Kosihy5,0955,64
37Polacik Igor2164ŠK Doprastav Bratislava5,01050,04
38Kovac Andrej2198ŠK Slovan Bratislava B4,5764,33
39Prochazka Jaromir1929ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4,5764,37
40FMZetocha Claudiu2306ŠK Slovan Bratislava B4,5856,32
41Sarok Peter2145ŠO Bátorove Kosihy4,5856,33
42FMBorhy Marcell2311MŠK Gabčíkovo4,5856,33
43Beres Lukas2066Nitriansky šachový klub Nitra4,5856,35
44Barczi Tibor2060ŠO Bátorove Kosihy4,5950,03
45Slacky Stanislav2151ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4,5950,03
46Banszegi Attila2048ŠO Bátorove Kosihy4,5950,06
47Dobrotka Martin2229ŠK Sparta Považská Bystrica4,0580,01
48IMLipka Juraj2404ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4,0666,71
49Privara Igor2161ŠK Slovan Bratislava B4,0666,76
50Orosi Peter2081ŠK Doprastav Bratislava4,0666,76
51WIMTerbe Julianna2273KŠC Komárno4,0757,11
52Koval Maros2079ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4,0757,15
53Orgon Dusan1968ŠKŠ Dubnica nad Váhom B4,0757,17
54Kalisky Vladimir2136Nitriansky šachový klub Nitra4,0850,03
55Sukuba Zdeno2110ŠKŠ Dubnica nad Váhom B4,0850,05
56Pupak Tomas2078ŠKŠ Dubnica nad Váhom B4,0850,05
57Macka Oto2061ŠK Doprastav Bratislava4,0850,07
58Schwarz Dusan2311ŠK Doprastav Bratislava4,0944,41
59Janko Zoltan2219KŠC Komárno4,0944,44
60Nestorenko Dmitry2167ŠK Slovan Bratislava B4,01040,03
61Chlpek Daniel1969ŠK Slovan Bratislava C4,01040,07
62GMCvek Robert2491ŠK Osuské3,5487,51
63FMKaras Marek2244ŠK Osuské3,5570,03
64FMKolcak Marek2124ŠK Slovan Bratislava B3,5570,06
65Capak Stefan1931ŠK Sparta Považská Bystrica3,5658,37
66Sosovicka Jakub2102ŠK Slovan Bratislava B3,5750,06
67Krupa Miroslav2090Nitriansky šachový klub Nitra3,5938,93
68Sobek Michal2109ŠK Slovan Bratislava B3,5938,95
69Janko Michal2233ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava3,51035,02
70Kovacik Emil2102ŠKŠ Dubnica nad Váhom B3,51035,02
71Vymazal Bronislav2348ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava3,0475,02
72FMJancovic Peter2297ŠK Slovan Bratislava B3,0560,02
73FMPetrik Stanislav2120ŠK Doprastav Bratislava3,0560,05
74Batora Matej2020Nitriansky šachový klub Nitra3,0560,07
75FMRohacek Miroslav2203ŠK Osuské3,0650,03
76FMBednar Jaromir2209ŠKŠ Dubnica nad Váhom B3,0742,91
77Skreno Vladimir2119Nitriansky šachový klub Nitra3,0742,92
78Vadila Ondrej2046ŠK Slovan Bratislava C3,0742,94
79Kalmar Tamas2012ŠK Potônska veža Orechová Potôň3,0837,53
80Jakubek Peter2117ŠK Sparta Považská Bystrica3,01030,03
81GMMihok Oliver2552Nitriansky šachový klub Nitra2,5383,31
82GMAczel Gergely2511Nitriansky šachový klub Nitra2,5383,31
83Krajnak Robert1998ŠK Doprastav Bratislava2,5383,37
84FMKukel Imre2244KŠC Komárno2,5462,53
85Chovanec Vladimir1971ŠK Doprastav Bratislava2,5462,57
86Jursa Branislav1998ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,5550,06
87Foglar Ivan1948ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,5550,06
88Kuna Martin1948Nitriansky šachový klub Nitra2,5641,77
89Merva Frantisek2028ŠK Potônska veža Orechová Potôň2,5831,32
90FMRuckschloss Karol2197ŠK Slovan Bratislava C2,5927,82
91Komora Andrej2308ŠK Doprastav Bratislava2,02100,02
92FMDebnar Lubos2294Nitriansky šachový klub Nitra2,02100,02
93Turna Stefan2179ŠK Slovan Bratislava C2,02100,03
94WCMJancovicova Andrea1989ŠK Slovan Bratislava B2,02100,06
95Michalek Matej1974ŠK Sparta Považská Bystrica2,02100,07
96IMMaslik Miroslav2361ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,0366,71
97Kubala Jan2183ŠK Slovan Bratislava C2,0366,75
98Sulek Viliam2015ŠK Slovan Bratislava C2,0366,76
99Valovic Stefan1951Nitriansky šachový klub Nitra2,0366,78
100Bochnicka Vladimir2066ŠK Doprastav Bratislava2,0450,04
101FMPetrik Karol2045ŠK Doprastav Bratislava2,0450,05
102Bottyan Peter2159KŠC Komárno2,0450,05
103FMMacko Miroslav2263Nitriansky šachový klub Nitra2,0540,01
104IMFranzen Jozef2217ŠK Slovan Bratislava C2,0540,02
105Meszaros Norbert2108ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,0540,04
106Castiglione Mario2247ŠK Slovan Bratislava C2,0633,31
107Kolman Richard2007ŠK Slovan Bratislava C2,0633,36
108Kostelny Jozef2143ŠK Sparta Považská Bystrica2,0728,62
109FMTakacs Laszlo2187ŠK Potônska veža Orechová Potôň2,0825,01
110Dvorsky Jozef1939ŠO Bátorove Kosihy2,0825,05
111Pytlik Pavol2036ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,0922,24
112Szegi Tamas2192ŠO Bátorove Kosihy2,01118,21
113IMBagi Mate2478ŠK Potônska veža Orechová Potôň1,5275,01
114Dolnik Attila2191ŠO Bátorove Kosihy1,5275,03
115Gombar Peter1905ŠK Sparta Považská Bystrica1,5275,05
116Bury Rastislav2118ŠK Osuské1,5275,08
117Diviak Rastislav2005ŠK Osuské1,5275,08
118Matejovic Juraj2227ŠK Doprastav Bratislava1,5350,03
119Srvatka Igor2162ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1,5350,03
120Sarmir Milos2037MŠK Gabčíkovo1,5350,06
121Breja Stanislav1929ŠK Slovan Bratislava C1,5350,07
122Veres Andrej2237ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1,5437,52
123IMPetran Peter2265ŠK Slovan Bratislava C1,5530,01
124Koutny Petr2161ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1,5625,01
125Dlhy Jozef2062Nitriansky šachový klub Nitra1,5721,44
126Zetocha Adrian2073ŠK Slovan Bratislava B1,5721,45
127Bona Juraj1902ŠO Bátorove Kosihy1,5818,86
128Szocs Ladislav1801ŠK Potônska veža Orechová Potôň1,5818,86
129Michalek Michal2160ŠK Sparta Považská Bystrica1,01100,04
130Pallag Gyorgy1894ŠO Bátorove Kosihy1,01100,08
131WGMCibickova Zuzana2256KŠC Komárno1,0250,02
132FMVlcek Stanislav2249ŠK Doprastav Bratislava1,0250,03
133Szitasi Janos1982ŠK Potônska veža Orechová Potôň1,0250,03
134Darazs Zoltan2010ŠK Potônska veža Orechová Potôň1,0250,04
135FMVojtek Vladimir2247ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1,0333,31
136Nemsak Denis2072ŠK Doprastav Bratislava1,0333,34
137FMIstona Martin2257ŠK Osuské1,0333,34
138Chrenko Kristian1994Nitriansky šachový klub Nitra1,0333,34
139Prasek Ivan2060ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1,0333,35
140Kvassay Peter1976ŠK Sparta Považská Bystrica1,0333,36
141Kutny Marian1961ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1,0333,37
142Gyarmati Tihamer1855ŠO Bátorove Kosihy1,0333,37
143Ac Michal2137ŠK Slovan Bratislava B1,0333,37
144Lasch Miroslav2060ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1,0333,37
145Dujava Daniel2111ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1,0520,03
146Meszaros Lorant1922ŠK Potônska veža Orechová Potôň1,01010,04
147IMBalogh Tomas2318ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava0,5150,02
148FMMikulas Dusan2004ŠK Slovan Bratislava B0,5150,05
149Szilard Ladislav2116KŠC Komárno0,5150,06
150Pericka Tomas1980ŠK Osuské0,5150,07

poznámka: kontumácie sú vynechané



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Nitriansky šachový klub Nitra (Elo Ø:2323 / TB1: 19 / TB2: 46,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMMihok Oliver2552HUN728012Z872,53,0
2GMAczel Gergely2511HUN727709Z862,53,0
3FMMacko Miroslav2263SVK14932695B5142,05,0
4FMChovan Milan2328SVK14933691A8230,52,0
5Ondrus Martin2274SVK149133300,00,0
6FMDebnar Lubos2294SVK149007692,02,0
7Skreno Vladimir2119SVK149028933,07,0
8Kalisky Vladimir2136SVK149031214,08,0
9Krupa Miroslav2090SVK149441543,59,0
10Dlhy Jozef2062SVK149016761,57,0
11Chrenko Kristian1994SVK149365421,04,0
12Pinter Patrik2226SVK149019515,06,0
13Beres Lukas2066SVK149236884,58,0
14Hlavina Lubomir2049SVK149204415,58,0
15Batora Matej2020SVK149371823,05,0
16Kuna Martin1948SVK149365772,56,0
17Beres Dominik1988SVK149052300,00,0
18Valovic Stefan1951SVK149089053,04,0
19Beres Tomas1936SVK149551720,51,0
  2. ŠK Sparta Považská Bystrica (Elo Ø:2156 / TB1: 11 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMMotuz Karol2369SVK14902621A345,09,0
2Dobrotka Martin2229SVK14900645A364,05,0
3Kostelny Jozef2143SVK14903458A352,07,0
4Jakubek Peter2117SVK149010483,010,0
5Obona Jan2148SVK149039116,011,0
6Michalek Michal2160SVK149087601,01,0
7Mikusik Marian2023SVK149053456,010,0
8Urbanic Martin2056SVK149297326,010,0
9Michalek Matej1974SVK149248892,02,0
10Kvassay Peter1976SVK149118681,03,0
11Magerciak Roman1966SVK149113370,53,0
12Gombar Peter1905SVK149131511,52,0
13Banic Marek1947SVK149083360,00,0
14Capak Stefan1931SVK149096344,57,0
15Belak Stefan1882SVK149098980,00,0
16Budaj Peter2029SVK149083790,00,0
17Kamas Samuel1788SVK149336240,01,0
18Malinovsky Jozef1698SVK149124570,54,0
19Motuzova Marta1767SVK149193460,02,0
  3. ŠKŠ Dubnica nad Váhom B (Elo Ø:2173 / TB1: 15 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMVojtek Vladimir2247SVK14901919A301,03,0
2Koutny Petr2161CZE310743Z71,56,0
3FMBednar Jaromir2209SVK14900807A313,07,0
4Veres Andrej2237SVK149060741,54,0
5Kovacik Emil2102SVK149027883,510,0
6Srvatka Igor2162SVK14905175A321,53,0
7FMBombek Peter2157SVK149022308,011,0
8Sukuba Zdeno2110SVK149032704,08,0
9Prasek Ivan2060SVK149237421,03,0
10Pupak Tomas2078SVK149239634,08,0
11Podoba Milan2023SVK149025245,59,0
12Orgon Dusan1968SVK149024434,07,0
13Kutny Marian1961SVK149161851,03,0
14Lasch Miroslav2060SVK149048101,03,0
15Krajcovic Alojz1820SVK149100980,00,0
16Tomko Michal1726SVK149461300,00,0
17Sliva Frantisek1765SVK149081660,00,0
18Duda Daniel1479SVK149151890,52,0
19Kutny Marian1494SVK149218120,00,0
  5. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava (Elo Ø:2254 / TB1: 15 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMLipka Juraj2404SVK149004754,06,0
2IMMaslik Miroslav2361SVK14902192A1972,03,0
3Vymazal Bronislav2348CZE318396Z413,04,0
4Janko Michal2233SVK149072673,510,0
5IMBalogh Tomas2318SVK149008580,51,0
6Dujava Daniel2111SVK149156691,05,0
7Slacky Stanislav2151SVK149078284,59,0
8Meszaros Norbert2108SVK149237182,05,0
9Pytlik Pavol2036SVK149122873,010,0
10Koval Maros2079SVK14911531A3874,07,0
11Foglar Ivan1948SVK14911639A1983,56,0
12Hricak Vasil2067SVK149072320,51,0
13Jursa Branislav1998SVK149323932,55,0
14Puchovsky Ladislav1970SVK149119650,01,0
15Prochazka Jaromir1929SVK149102845,58,0
16Kompas Igor1766SVK149277130,01,0
17Marusic Martin1775SVK149213751,04,0
18Beno Milan1684SVK149011700,51,0
19Cebo Vladimir1553SVK149012180,01,0
  6. ŠK Slovan Bratislava B (Elo Ø:2224 / TB1: 17 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMKostolansky Sebastian Lukas2403SVK14950596B5937,011,0
2FMZetocha Claudiu2306SVK149065704,58,0
3FMJancovic Peter2297SVK149133213,05,0
4Kovac Andrej2198SVK149127674,57,0
5Nestorenko Dmitry2167UKR14129728N4,010,0
6Zetocha Adrian2073SVK149504301,57,0
7Sobek Michal2109SVK14944626B6003,59,0
8Sosovicka Jakub2102SVK14929210B6013,57,0
9Privara Igor2161SVK149013404,06,0
10Ac Michal2137SVK149003191,03,0
11FMKolcak Marek2124SVK149002203,55,0
12Fabry Robert2080SVK149013580,00,0
13Travenec Igor2109SVK149007000,51,0
14FMTepper Frantisek2011SVK149006100,00,0
15Djubek Boris2024SVK149002030,00,0
16FMMikulas Dusan2004SVK149005210,51,0
17WCMJancovicova Andrea1989SVK149028852,02,0
18Sturc Jan1947SVK149228190,00,0
19Sturc Gustav1903SVK149023030,03,0
  7. ŠK Slovan Bratislava C (Elo Ø:2225 / TB1: 7 / TB2: 39)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMBriestensky Rastislav2301SVK149003940,52,0
2Castiglione Mario2247SVK149016412,06,0
3IMPetran Peter2265SVK149001141,55,0
4IMFranzen Jozef2217SVK149001812,05,0
5FMRuckschloss Karol2197SVK149003862,59,0
6Valent Ivan2213SVK149017496,510,0
7Turna Stefan2179SVK149032292,02,0
8Vadila Ondrej2046SVK149446423,07,0
9Kubala Jan2183SVK149059732,03,0
10Hacik Radomir2110SVK149014630,00,0
11Janos Jozef2072SVK149029400,00,0
12Oprea Erik2113SVK149046166,511,0
13Kolman Richard2007SVK149049932,06,0
14Cambel Vladimir1978SVK149089300,00,0
15Sulek Viliam2015SVK149026722,03,0
16Kuna Vladimir1946SVK149061800,53,0
17Mrkvik Jan1942SVK149335350,00,0
18Breja Stanislav1929SVK149007181,53,0
19Chlpek Daniel1969SVK149406984,010,0
20Compel Daniel1848SVK149526450,53,0
  8. ŠK Doprastav Bratislava (Elo Ø:2267 / TB1: 16 / TB2: 46,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMSahidi Samir2400SVK14936372B3226,58,0
2Schwarz Dusan2311SVK14903890A3234,09,0
3FMVlcek Stanislav2249SVK149020011,02,0
4Komora Andrej2308SVK149008402,02,0
5Chlpik Martin2258SVK14923351A3245,510,0
6Matejovic Juraj2227SVK14906040A3251,53,0
7FMDudas Jan2222SVK149005800,00,0
8Bochnicka Vladimir2066SVK14943450B3262,04,0
9WFMVrbova Niki2134SVK14906341B3270,01,0
10Nemsak Denis2072SVK149178661,03,0
11Polacik Igor2164SVK149050515,011,0
12FMPetrik Stanislav2120SVK149013663,06,0
13FMPetrik Karol2045SVK149002382,05,0
14Orosi Peter2081SVK149138104,06,0
15Macka Oto2061SVK149087434,08,0
16Bednar Jan2018SVK149045510,02,0
17Krajnak Robert1998SVK149049772,53,0
18Chovanec Vladimir1971SVK149078602,54,0
19Valovic Matus2040SVK149402130,00,0
20Helbich Branislav1976SVK149047800,01,0
  9. KŠC Komárno (Elo Ø:2264 / TB1: 24 / TB2: 56,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMKourousis Epaminondas2387CZE42116260,00,0
2WIMTerbe Julianna2273HUN708780Z1224,07,0
3FMJakab Bela2326SVK149331287,511,0
4WGMCibickova Zuzana2256SVK14905779B4751,02,0
5FMKukel Imre2244SVK149036362,54,0
6Molnar Erno2211SVK149234087,011,0
7Janko Zoltan2219SVK149058174,09,0
8Bottyan Peter2159SVK149028502,04,0
9Voros Gellert2197SVK149179556,09,0
10Szilard Ladislav2116SVK149058501,52,0
11Joba Arpad2124SVK149330478,010,0
12Viczencz Peter2190SVK149317296,08,0
13Sarkozi Szabolcs2100SVK149416605,07,0
14Berza Stefan1999SVK149012771,01,0
15Pallag Gergely2006SVK149122600,00,0
16Goth Gabriel1991SVK149054771,01,0
17Hegedus Roland1930SVK149058410,00,0
18WCMKovarikova Maria1844SVK149550400,02,0
19Gyuricsek Szilard1797SVK149414810,00,0
  10. ŠK Potônska veža Orechová Potôň (Elo Ø:2123 / TB1: 0 / TB2: 15,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMBagi Mate2478HUN742570Z1091,52,0
2FMTakacs Laszlo2187SVK14918854A8012,08,0
3FMMarosi Csaba2029HUN702510N0,52,0
4Darazs Zoltan2010HUN717576N1,02,0
5FMCibulka Vladimir2141SVK14901323B8000,00,0
6Veselsky Jozef2102SVK14900726B8060,53,0
7Merva Frantisek2028SVK149080852,58,0
8Vegh Vince1916SVK14910926A7960,04,0
9Kalmar Tamas2012SVK149159953,08,0
10Szitasi Janos1982SVK149095101,02,0
11Meszaros Lorant1922SVK149052211,010,0
12Both Lajos1706SVK149066270,09,0
13Szocs Ladislav1801SVK149062521,58,0
14Rozsas Daniel1654SVK149476840,02,0
15Szabo Viktor1501SVK149453550,55,0
16Sido Daniel1564SVK149166650,01,0
17Lelkes Geza1442SVK149108880,58,0
  11. MŠK Gabčíkovo (Elo Ø:2286 / TB1: 28 / TB2: 55,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMSipos Istvan2468HUN720631N8,010,0
2FMFarkas Gabor2358SVK149080346,011,0
3FMBorhy Marcell2311HUN770787Z144,58,0
4IMBerczes Csaba2332HUN721522N7,511,0
5FMRuck Tamas2271HUN706973Z136,010,0
6FMKrajnak Martin2220SVK14903130A660,00,0
7Olle Peter2158HUN711276Z1240,02,0
8Szucs Vladimir2170SVK14904292A696,510,0
9Balogh Peter2085SVK149143956,010,0
10Sarmir Milos2037SVK14901889A671,53,0
11Koloditsova Renata1945SVK149277058,511,0
12Kosar Mikulas1825SVK149072750,01,0
13Meszaros Nikolas1789SVK149405401,01,0
14Bertalan Balint1852SVK149254940,00,0
15Kosar Mikulas1571SVK149083870,00,0
16Sandor Stefan1578SVK149143280,00,0
  12. ŠO Bátorove Kosihy (Elo Ø:2102 / TB1: 9 / TB2: 35)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Szegi Tamas2192SVK149058092,011,0
2Berek Geza2226HUN7356126,08,0
3Dolnik Attila2191SVK149065891,52,0
4Sarok Peter2145HUN716618Z884,58,0
5Barczi Tibor2060SVK149071514,59,0
6Urban Gabor1996SVK149115745,09,0
7Torotto Antal1961SVK149038650,55,0
8Dvorsky Jozef1939SVK149300132,08,0
9Banszegi Attila2048HUN723630Z894,59,0
10Bona Juraj1902SVK149498222,59,0
11Szaraz Vojtech1822SVK149079330,03,0
12Pallag Gyorgy1894SVK149071781,01,0
13Gyarmati Tihamer1855SVK149058251,03,0
14Bona Zoltan1825SVK149130110,01,0
15Barczi Viktor1823SVK149073560,00,0
16Kralova Katarina1923SVK149273300,00,0
17Cseplo Stefan1740SVK149144760,01,0
18Joba Ferdinand1718SVK149459160,01,0
19Labsky Balazs1582SVK149504560,00,0
20Fazekas Gabriel1393SVK149613930,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  2. MŠK Gabčíkovo (Elo Ø:2286, TB1: 28 / TB2: 55,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMSipos Istvan2468HUN720631N½1½111½½118,0102302
2FMFarkas Gabor2358SVK149080341½1½11001006,0112227
3FMBorhy Marcell2311HUN770787Z140010½1114,582135
4IMBerczes Csaba2332HUN721522N½11½½½110½17,5112135
5FMRuck Tamas2271HUN706973Z131111000½½16,0102097
7Olle Peter2158HUN711276Z124000,022214
8Szucs Vladimir2170SVK14904292A6910011011½16,5102068
9Balogh Peter2085SVK14914395½11½1½½1006,0102032
10Sarmir Milos2037SVK14901889A670½11,532133
11Koloditsova Renata1945SVK149277051½½1111½0118,5111971
12Kosar Mikulas1825SVK1490727500,011969
13Meszaros Nikolas1789SVK14940540+1,010
  3. KŠC Komárno (Elo Ø:2264, TB1: 24 / TB2: 56,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
2WIMTerbe Julianna2273HUN708780Z1221101½0½4,072369
3FMJakab Bela2326SVK149331281½½½01111107,5112282
4WGMCibickova Zuzana2256SVK14905779B475½½1,022288
5FMKukel Imre2244SVK149036361½102,542205
6Molnar Erno2211SVK14923408½101½1½½½1½7,0112143
7Janko Zoltan2219SVK14905817010½010½14,092066
8Bottyan Peter2159SVK1490285000112,041931
9Voros Gellert2197SVK1491795510½111½016,092108
10Szilard Ladislav2116SVK14905850+½1,522124
11Joba Arpad2124SVK149330471111+011½½8,0102037
12Viczencz Peter2190SVK14931729½11½1+106,082016
13Sarkozi Szabolcs2100SVK1494166010101115,071950
14Berza Stefan1999SVK14901277+1,010
16Goth Gabriel1991SVK14905477+1,010
18WCMKovarikova Maria1844SVK14955040000,021972
  4. Nitriansky šachový klub Nitra (Elo Ø:2323, TB1: 19 / TB2: 46,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMMihok Oliver2552HUN728012Z8711½2,532276
2GMAczel Gergely2511HUN727709Z861½12,532272
3FMMacko Miroslav2263SVK14932695B51400½1½2,052277
4FMChovan Milan2328SVK14933691A8230½0,522360
6FMDebnar Lubos2294SVK14900769112,022188
7Skreno Vladimir2119SVK14902893½½0½½103,072272
8Kalisky Vladimir2136SVK14903121010½1½104,082180
9Krupa Miroslav2090SVK14944154110½½0½003,592134
10Dlhy Jozef2062SVK149016760½½000½1,572180
11Chrenko Kristian1994SVK149365420½0½1,032042
12Pinter Patrik2226SVK14901951½½11115,062056
13Beres Lukas2066SVK149236880½0101114,582001
14Hlavina Lubomir2049SVK14920441111½½10½5,581974
15Batora Matej2020SVK14937182½½1103,051931
16Kuna Martin1948SVK14936577½001½½2,561950
18Valovic Stefan1951SVK149089050+113,042032
19Beres Tomas1936SVK14955172½0,511945
  5. ŠK Slovan Bratislava B (Elo Ø:2224, TB1: 17 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMKostolansky Sebastian Lukas2403SVK14950596B593½½011½11½½½7,0112325
2FMZetocha Claudiu2306SVK1490657001½011014,582234
3FMJancovic Peter2297SVK14913321½½1103,052197
4Kovac Andrej2198SVK14912767½½½½½114,572168
5Nestorenko Dmitry2167UKR14129728N01½01½0½0½4,0102146
6Zetocha Adrian2073SVK1495043000½01001,572062
7Sobek Michal2109SVK14944626B60001½00½0½13,592141
8Sosovicka Jakub2102SVK14929210B601½0½1½103,572031
9Privara Igor2161SVK149013401½½½1½4,062047
10Ac Michal2137SVK149003190101,031982
11FMKolcak Marek2124SVK14900220111½03,551906
13Travenec Igor2109SVK14900700½0,512005
16FMMikulas Dusan2004SVK14900521½0,511996
17WCMJancovicova Andrea1989SVK14902885112,021953
19Sturc Gustav1903SVK149023030000,032065
  6. ŠK Doprastav Bratislava (Elo Ø:2267, TB1: 16 / TB2: 46,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMSahidi Samir2400SVK14936372B3221110½1116,582260
2Schwarz Dusan2311SVK14903890A32301½00110½4,092276
3FMVlcek Stanislav2249SVK14902001101,022251
4Komora Andrej2308SVK14900840112,022150
5Chlpik Martin2258SVK14923351A32401½1½½11005,5102190
6Matejovic Juraj2227SVK14906040A325½½½1,532163
8Bochnicka Vladimir2066SVK14943450B326½01½2,042121
9WFMVrbova Niki2134SVK14906341B327-0,012036
10Nemsak Denis2072SVK149178661001,032123
11Polacik Igor2164SVK1490505100½½-½11½½½5,0112090
12FMPetrik Stanislav2120SVK1490136601-1013,062050
13FMPetrik Karol2045SVK14900238011002,042133
14Orosi Peter2081SVK14913810½01½114,062011
15Macka Oto2061SVK1490874310½½10014,081994
16Bednar Jan2018SVK149045510-0,021973
17Krajnak Robert1998SVK149049771½12,531845
18Chovanec Vladimir1971SVK14907860½1½½2,541875
20Helbich Branislav1976SVK1490478000,011945
  7. ŠKŠ Dubnica nad Váhom B (Elo Ø:2173, TB1: 15 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMVojtek Vladimir2247SVK14901919A30½½01,032299
2Koutny Petr2161CZE310743Z701000½1,562355
3FMBednar Jaromir2209SVK14900807A31½½1½0½03,072296
4Veres Andrej2237SVK1490607401½01,542200
5Kovacik Emil2102SVK1490278811½00½½0003,5102193
6Srvatka Igor2162SVK14905175A3201½1,532138
7FMBombek Peter2157SVK1490223001½1½1110118,0112122
8Sukuba Zdeno2110SVK14903270½0½½1½104,082099
9Prasek Ivan2060SVK149237420011,032193
10Pupak Tomas2078SVK14923963110010104,082091
11Podoba Milan2023SVK14902524011½½½0115,592017
12Orgon Dusan1968SVK1490244311001104,071957
13Kutny Marian1961SVK14916185½0½1,032007
14Lasch Miroslav2060SVK149048100101,031930
18Duda Daniel1479SVK14915189½00,521694
  8. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava (Elo Ø:2254, TB1: 15 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMLipka Juraj2404SVK14900475½½1½1½4,062289
2IMMaslik Miroslav2361SVK14902192A1970112,032270
3Vymazal Bronislav2348CZE318396Z41½½113,042200
4Janko Michal2233SVK1490726701010000½13,5102250
5IMBalogh Tomas2318SVK14900858½0,512119
6Dujava Daniel2111SVK149156690½½001,052186
7Slacky Stanislav2151SVK1490782800110011½4,592157
8Meszaros Norbert2108SVK1492371801½0½2,052099
9Pytlik Pavol2036SVK149122870001+0½00½3,0102089
10Koval Maros2079SVK14911531A387½½110104,072055
11Foglar Ivan1948SVK14911639A19801+10½3,561984
12Hricak Vasil2067SVK14907232½0,511945
13Jursa Branislav1998SVK14932393½½10½2,552008
14Puchovsky Ladislav1970SVK1491196500,011968
15Prochazka Jaromir1929SVK1491028401+01½115,581967
16Kompas Igor1766SVK1492771300,012202
17Marusic Martin1775SVK1492137500+01,042100
18Beno Milan1684SVK14901170½0,512020
19Cebo Vladimir1553SVK1490121800,012124
  9. ŠK Sparta Považská Bystrica (Elo Ø:2156, TB1: 11 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMMotuz Karol2369SVK14902621A341½110½½0½5,092317
2Dobrotka Martin2229SVK14900645A361½11½4,052210
3Kostelny Jozef2143SVK14903458A350000½½12,072204
4Jakubek Peter2117SVK14901048½0½½½000½½3,0102164
5Obona Jan2148SVK14903911110½1½00½½16,0112131
6Michalek Michal2160SVK1490876011,012072
7Mikusik Marian2023SVK1490534510110001116,0102051
8Urbanic Martin2056SVK1492973210½1½½1½016,0101977
9Michalek Matej1974SVK14924889112,022034
10Kvassay Peter1976SVK149118681001,032057
11Magerciak Roman1966SVK14911337½000,532083
12Gombar Peter1905SVK149131511½1,521999
14Capak Stefan1931SVK149096341½+01014,571887
17Kamas Samuel1788SVK14933624-0,010
18Malinovsky Jozef1698SVK14912457½-000,542090
19Motuzova Marta1767SVK14919346000,021995
  10. ŠO Bátorove Kosihy (Elo Ø:2102, TB1: 9 / TB2: 35)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Szegi Tamas2192SVK149058090½0000½01002,0112373
2Berek Geza2226HUN7356121½11011½6,082220
3Dolnik Attila2191SVK149065891½1,522057
4Sarok Peter2145HUN716618Z881½11½00½4,582208
5Barczi Tibor2060SVK14907151101½100014,592179
6Urban Gabor1996SVK14911574½0011½1½½5,092095
7Torotto Antal1961SVK14903865½00000,552151
8Dvorsky Jozef1939SVK14930013000100½½2,082085
9Banszegi Attila2048HUN723630Z89010½111004,591997
10Bona Juraj1902SVK1494982200½½00+½02,592047
11Szaraz Vojtech1822SVK149079330000,032034
12Pallag Gyorgy1894SVK1490717811,011998
13Gyarmati Tihamer1855SVK14905825½0½1,031986
14Bona Zoltan1825SVK1491301100,012005
17Cseplo Stefan1740SVK1491447600,011905
18Joba Ferdinand1718SVK1494591600,011931
  11. ŠK Slovan Bratislava C (Elo Ø:2225, TB1: 7 / TB2: 39)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMBriestensky Rastislav2301SVK14900394½00,522220
2Castiglione Mario2247SVK149016410½001½2,062353
3IMPetran Peter2265SVK1490011410½001,552307
4IMFranzen Jozef2217SVK14900181100102,052247
5FMRuckschloss Karol2197SVK14900386001010½002,592215
6Valent Ivan2213SVK14901749½1½0½1½11½6,5102188
7Turna Stefan2179SVK14903229112,022105
8Vadila Ondrej2046SVK149446420½0½½½13,072154
9Kubala Jan2183SVK14905973½1½2,032074
12Oprea Erik2113SVK149046161½0110100116,5112082
13Kolman Richard2007SVK14904993½½00½½2,062088
15Sulek Viliam2015SVK14902672½1½2,032018
16Kuna Vladimir1946SVK14906180½000,532122
18Breja Stanislav1929SVK14900718½½½1,532052
19Chlpek Daniel1969SVK1494069811½½0000½½4,0101978
20Compel Daniel1848SVK1495264500½0,532003
  12. ŠK Potônska veža Orechová Potôň (Elo Ø:2123, TB1: 0 / TB2: 15,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMBagi Mate2478HUN742570Z1091½1,522325
2FMTakacs Laszlo2187SVK14918854A8010½0½00½½2,082320
3FMMarosi Csaba2029HUN702510N0½0,522208
4Darazs Zoltan2010HUN717576N101,022182
6Veselsky Jozef2102SVK14900726B806½000,532227
7Merva Frantisek2028SVK149080850100001½2,582215
8Vegh Vince1916SVK14910926A79600000,042187
9Kalmar Tamas2012SVK14915995½½½½½00½3,082165
10Szitasi Janos1982SVK14909510101,022299
11Meszaros Lorant1922SVK149052210000000½0½1,0102107
12Both Lajos1706SVK149066270000000000,092108
13Szocs Ladislav1801SVK1490625200010½001,582032
14Rozsas Daniel1654SVK14947684000,022050
15Szabo Viktor1501SVK14945355½00000,552060
16Sido Daniel1564SVK1491666500,012219
17Lelkes Geza1442SVK14910888000000½00,581936