http://chess-results.com/tnr463857.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1ŠK Cífer * 6610,50
2ŠK Skalica * 55610,00
3ŠK Kúpele Piešťany * 69,00
4ŠK Slovan Bratislava E * 47411,00
5TŠŠ Trnava MŠK Sereď4 * 6410,00
6ŠK Osuské B * 538,50
7ŠK Modra B3 * 37,50
8ŠK Senec1 * 35,50
9ŠK Doprastav B3 * 06,50
ŠK Krasňany3 * 06,50
11ŠK Nafta Gbely2 * 05,50
ŠK Slovan Bratislava D2 * 05,50

Súpisky družstiev

  2. ŠK Osuské B (Elo Ø:2129 / TB1: 3 / TB2: 8,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMGasa Andrej2221SVK14905647A1,02,0
2Jozefek Michal2217SVK149235480,00,0
3Spacek Oliver2197SVK149176291,52,0
4Bury Rastislav2117SVK149075850,00,0
5Gzib David2011SVK149408681,02,0
6Cajka Tibor2139SVK149125460,00,0
7Hecko Dusan2033SVK149032450,01,0
8Diviak Rastislav2007SVK149082040,00,0
9Ocko Martin2046SVK149253031,01,0
10Polasek Filip2062SVK149090570,01,0
11Pericka Tomas1956SVK149090811,52,0
12Nemeckay Rastislav1923SVK149187650,51,0
13Spacek Marcel1836SVK149176100,00,0
14Pericka Pavol1837SVK149142980,00,0
15Diviak Rudolf1772SVK149082200,00,0
16Skapik Branislav1753SVK149135500,00,0
17Jarabek Milan1751SVK149282640,00,0
18Ulehla Jakub1727SVK149446340,00,0
19Hrdlicka Martin1685SVK149408761,02,0
20Vozarova Adriana1722SVK14940752B1,02,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  6. ŠK Osuské B (Elo Ø:2129, TB1: 3 / TB2: 8,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMGasa Andrej2221SVK14905647A101,022322
3Spacek Oliver2197SVK149176291½1,522158
5Gzib David2011SVK14940868101,022104
7Hecko Dusan2033SVK1490324500,012209
9Ocko Martin2046SVK1492530311,012121
10Polasek Filip2062SVK1490905700,012280
11Pericka Tomas1956SVK14909081½11,522002
12Nemeckay Rastislav1923SVK14918765½0,511912
19Hrdlicka Martin1685SVK14940876011,021875
20Vozarova Adriana1722SVK14940752B101,021697

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2019/10/26 o 10:00
š.2  ŠK Osuské BElo-12  ŠK Modra BElo5 : 3
3.1FM
Gasa, Andrej
2221A-
Banas, Kamil
2266A1 - 0
3.2
Spacek, Oliver
2197-
Sobek, Michal
20821 - 0
3.3
Gzib, David
2011-
Bochnicka, Vladimir ml.
2004B1 - 0
3.4
Hecko, Dusan
2033-FM
Federic, Jozef
22090 - 1
3.5
Pericka, Tomas
1956-
Antol, Ladislav
1942½ - ½
3.6
Nemeckay, Rastislav
1923-
Sustak, Roman
1912½ - ½
3.7
Hrdlicka, Martin
1685-
Horvath, Marek
18280 - 1
3.8
Vozarova, Adriana
1722B-
Bochnickova, Simona
1543B1 - 0
2. kolo dňa 2019/10/27 o 10:00
š.2  ŠK Osuské BElo-9  ŠK CíferElo3½:4½
3.1FM
Gasa, Andrej
2221A-FM
Sahidi, Samir
2377B0 - 1
3.2
Spacek, Oliver
2197-IM
Banas, Jan
2234B½ - ½
3.3
Gzib, David
2011-
Liptak, Tomas
22040 - 1
3.4
Ocko, Martin
2046-
Liptak, Dusan
21211 - 0
3.5
Polasek, Filip
2062-
Kovacocy, Pavel
22800 - 1
3.6
Pericka, Tomas
1956-
Sarmir, Milos
20611 - 0
3.7
Hrdlicka, Martin
1685-
Bohunicky, Ivan
1922A1 - 0
3.8
Vozarova, Adriana
1722B-
Markuliak, Mario
18510 - 1
3. kolo dňa 2019/11/16 o 10:00
š.2  ŠK Osuské BElo-7  ŠK Slovan Bratislava EElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2019/11/17 o 10:00
š.2  ŠK Osuské BElo-6  ŠK Slovan Bratislava DElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2019/12/14 o 10:00
š.2  ŠK Osuské BElo-3  ŠK Nafta GbelyElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2019/12/15 o 10:00
š.1  ŠK Kúpele PiešťanyElo-2  ŠK Osuské BElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2020/01/26 o 10:00
š.2  ŠK Osuské BElo-4  ŠK SkalicaElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2020/02/15 o 10:00
š.8  ŠK KrasňanyElo-2  ŠK Osuské BElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2020/02/16 o 10:00
š.5  ŠK Doprastav BElo-2  ŠK Osuské BElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2020/03/07 o 10:00
š.11  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo-2  ŠK Osuské BElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2020/03/08 o 10:00
š.10  ŠK SenecElo-2  ŠK Osuské BElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoElo DružstvoBodyPartie%š.
1FMSahidi Samir2377ŠK Cífer2,02100,01
2Lintner Igor2215TŠŠ Trnava MŠK Sereď2,02100,02
3IMLanc Alois2281TŠŠ Trnava MŠK Sereď2,02100,03
4Kovacocy Pavel2280ŠK Cífer2,02100,04
5Zetocha Adrian1993ŠK Slovan Bratislava E2,02100,04
6FMFederic Jozef2209ŠK Modra B2,02100,04
7Skalsky Alexandr2191ŠK Skalica2,02100,05
8Horvath Marek1828ŠK Modra B2,02100,06
9Chlpek Daniel1992ŠK Slovan Bratislava E2,02100,07
10FMKostolansky Sebastian Lukas2420ŠK Slovan Bratislava E1,5275,01
11IMSosna Jan2340ŠK Skalica1,5275,01
12Abel Peter2215ŠK Kúpele Piešťany1,5275,02
13IMBanas Jan2234ŠK Cífer1,5275,02
14Spacek Oliver2197ŠK Osuské B1,5275,02
15Slacky Stanislav2106ŠK Senec1,5275,03
16Kundrik Peter2233ŠK Kúpele Piešťany1,5275,03
17Bronis Marian2097ŠK Krasňany1,5275,03
18Nemsak Denis2077ŠK Kúpele Piešťany1,5275,04
19Husek Martin2207ŠK Skalica1,5275,04
20Slobodnik Michal2043TŠŠ Trnava MŠK Sereď1,5275,05
21Pericka Tomas1956ŠK Osuské B1,5275,05
22Vadila Ondrej1999ŠK Slovan Bratislava E1,5275,05
23Jablonicky Frantisek2043TŠŠ Trnava MŠK Sereď1,5275,06
24Manak Jozef1960ŠK Kúpele Piešťany1,5275,06
25Jelenciak Jozef1895ŠK Doprastav B1,5275,07
26Valla Tomas1869ŠK Nafta Gbely1,5275,07
27Markuliak Mario1851ŠK Cífer1,5275,08
28IMLoeffler Stefan2375TŠŠ Trnava MŠK Sereď1,01100,01
29Gyurkovics Bence2260ŠK Senec1,01100,02
30FMPetrik Stanislav2154ŠK Doprastav B1,01100,02
31Liptak Tomas2204ŠK Cífer1,01100,03
32Mydlarik Martin2127ŠK Modra B1,01100,03
33Ocko Martin2046ŠK Osuské B1,01100,04
34Djubek Boris2015ŠK Slovan Bratislava E1,01100,08
35Sosovickova Jana1696ŠK Skalica1,01100,08
36Sosovicka Jakub2021ŠK Krasňany1,0250,01
37FMGasa Andrej2221ŠK Osuské B1,0250,01
38Ac Michal2150ŠK Slovan Bratislava D1,0250,01
39Macka Oto2096ŠK Doprastav B1,0250,01
40Koutny Petr2217ŠK Skalica1,0250,02
41Kapusta Petr2145ŠK Skalica1,0250,03
42Nestorenko Dmitry2157ŠK Slovan Bratislava E1,0250,03
43Gzib David2011ŠK Osuské B1,0250,03
44Bango Lukas2200TŠŠ Trnava MŠK Sereď1,0250,04
45Bednar Jan2025ŠK Doprastav B1,0250,04
46Oprea Erik2071ŠK Slovan Bratislava D1,0250,04
47Biro Karol2026ŠK Krasňany1,0250,05
48Londin Martin1931ŠK Skalica1,0250,06
49Mandak Miroslav1917ŠK Krasňany1,0250,06
50FMMikulas Dusan1975ŠK Slovan Bratislava D1,0250,06
51Bohunicky Ivan1922ŠK Cífer1,0250,06
52Ujhelyi Matus1890ŠK Senec1,0250,06
53Hrdlicka Martin1685ŠK Osuské B1,0250,07
54Danada Ondrej1868ŠK Nafta Gbely1,0250,07
55Kolman Richard2018ŠK Slovan Bratislava D1,0250,07
56Podjavorinsky Michal1980ŠK Kúpele Piešťany1,0250,07
57Siska Kristof1842ŠK Kúpele Piešťany1,0250,08
58Kuna Vladimir1979ŠK Slovan Bratislava D1,0250,08
59Machalec Vladimir1820ŠK Doprastav B1,0250,08
60Vozarova Adriana1722ŠK Osuské B1,0250,08
61FMJablonicky Martin2250TŠŠ Trnava MŠK Sereď0,5150,01
62Danada Tomas2263ŠK Nafta Gbely0,5150,01
63Kovac Andrej2205ŠK Nafta Gbely0,5150,02
64FMFinszter Mate2264ŠK Senec0,5150,03
65Brunovsky Peter1882ŠK Nafta Gbely0,5150,05
66Bincik Pavol1938ŠK Kúpele Piešťany0,5150,05
67Dugovic Branislav2172ŠK Modra B0,5150,05
68Antol Ladislav1942ŠK Modra B0,5150,05
69Sustak Roman1912ŠK Modra B0,5150,06
70Kohlmann Robert2066ŠK Krasňany0,5150,06
71Kucharek Jaroslav2050ŠK Skalica0,5150,06
72Valovic Matus1968ŠK Doprastav B0,5150,06
73Cibik Jan1884ŠK Senec0,5150,06
74Maslonka Marek2044ŠK Senec0,5150,06
75Nemeckay Rastislav1923ŠK Osuské B0,5150,06
76Puchart Vladimir2023ŠK Cífer0,5150,07
77Kastler Peter1713ŠK Nafta Gbely0,5150,08
78Mikudik Ivan1903ŠK Krasňany0,5150,08
79Gasa Patrik2164ŠK Kúpele Piešťany0,5225,01
80Sobek Michal2082ŠK Modra B0,5225,01
81Bochnicka Vladimir ml.2004ŠK Modra B0,5225,02
82Sukuba Zdeno2111ŠK Krasňany0,5225,02
83Privara Igor2188ŠK Slovan Bratislava E0,5225,02
84Pribila Gerhard2109ŠK Nafta Gbely0,5225,03
85Liptak Dusan2121ŠK Cífer0,5225,03
86Fabry Robert2103ŠK Slovan Bratislava D0,5225,03
87Travnicek Petr2105ŠK Nafta Gbely0,5225,04
88Sarmir Milos2061ŠK Cífer0,5225,05
89Chovanec Vladimir2006ŠK Doprastav B0,5225,05
90Koval Michal2016ŠK Senec0,5225,05
91Cambel Vladimir1973ŠK Slovan Bratislava E0,5225,06
92Bukovsky Milan1869TŠŠ Trnava MŠK Sereď0,5225,07
93Hrubsa Marian1865ŠK Skalica0,5225,07
94Zacik Anton1912ŠK Krasňany0,5225,07
95Banas Kamil2266ŠK Modra B0,010,01
96Balogh Peter2245ŠK Senec0,010,01
97FMRuckschloss Karol2199ŠK Slovan Bratislava D0,010,01
98Matejovic Juraj2232ŠK Nafta Gbely0,010,01
99Veselsky Jozef2146ŠK Nafta Gbely0,010,02
100FMPetrik Karol2090ŠK Doprastav B0,010,02
101Orosi Peter2068ŠK Doprastav B0,010,03
102WFMKovacova Zuzana2050ŠK Doprastav B0,010,03
103Sosovicka Juraj2120ŠK Nafta Gbely0,010,03
104Pozsar Peter1851ŠK Senec0,010,04
105Hecko Dusan2033ŠK Osuské B0,010,04
106Polasek Filip2062ŠK Osuské B0,010,05
107FMTepper Frantisek2005ŠK Slovan Bratislava D0,010,05
108Matulik Daniel2081ŠK Kúpele Piešťany0,010,05
109Kubis Ivan1845ŠK Nafta Gbely0,010,06
110Novak Stanislav1941ŠK Doprastav B0,010,06
111Lacko Anton1925ŠK Senec0,010,07
112Soldan Jan1797ŠK Modra B0,010,08
113Gruca Miroslav2140ŠK Senec0,020,02
114FMKolcak Marek2113ŠK Slovan Bratislava D0,020,02
115Janos Ivan2074ŠK Krasňany0,020,04
116Bochnickova Simona1543ŠK Modra B0,020,07
117Lukacovic Miroslav1898TŠŠ Trnava MŠK Sereď0,020,08

poznámka: kontumácie sú vynechané



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. ŠK Kúpele Piešťany (Elo Ø:2097 / TB1: 6 / TB2: 9)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Gasa Patrik2164SVK14925168A0,52,0
2Abel Peter2215SVK149023461,52,0
3Kundrik Peter2233SVK149031481,52,0
4Nemsak Denis2077SVK14917866A1,52,0
5Bincik Pavol1938SVK149113880,51,0
6Matulik Daniel2081SVK149021680,01,0
7Manak Adrian1963SVK149180640,00,0
8Mihalik Marek1975SVK149011880,00,0
9Manak Jozef1960SVK149050271,52,0
10Pobjecky Ivan2052SVK149047300,00,0
11Podjavorinsky Michal1980SVK14936925A1,02,0
12Mihalik Anton1955SVK149106910,00,0
13Siska Kristof1842SVK149603381,02,0
14Strapko Tomas1892SVK149254510,00,0
15Curidlo Jan1827SVK149054180,00,0
16Musaev Urmat1817SVK149401240,00,0
17Bzdusek Jan1836SVK149608340,00,0
18Musaev Matej Elbek1659SVK736016590,00,0
19Bardik Jozef1844SVK149250440,00,0
  3. ŠK Nafta Gbely (Elo Ø:2162 / TB1: 0 / TB2: 5,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Danada Tomas2263SVK14919362A0,51,0
2Matejovic Juraj2232SVK14906040A0,01,0
3Kovac Andrej2205SVK14912767A0,51,0
4Buran Jaroslav2112CZE309966Z0,00,0
5Veselsky Jozef2146SVK14900726B0,01,0
6Sosovicka Juraj2120SVK149114180,01,0
7Pribila Gerhard2109SVK149105430,52,0
8Travnicek Petr2105CZE316091N0,52,0
9Ambros Rafael1971SVK149112210,00,0
10Brunovsky Peter1882SVK149133800,51,0
11Kocak Branislav1884SVK149160610,00,0
12Bilovsky Milan1910SVK149115820,00,0
13Kubis Ivan1845SVK149060230,01,0
14Valla Tomas1869SVK149263341,52,0
15Danada Ondrej1868SVK149155611,02,0
16Takacs Zsolt1744SVK149323260,00,0
17Kanka Tomas1741SVK149382190,00,0
18Kastler Peter1713SVK149124060,51,0
19Zajicek Ferdinand1683SVK149143790,00,0
  4. ŠK Skalica (Elo Ø:2162 / TB1: 6 / TB2: 10)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMSosna Jan2340CZE304379Z1,52,0
2Koutny Petr2217CZE310743N1,02,0
3Kapusta Petr2145CZE315222N1,02,0
4Husek Martin2207CZE384054Z1,52,0
5Skalsky Alexandr2191CZE381799Z2,02,0
6Hudacek Josef2092CZE316610N0,00,0
7Berger Patrik1993SVK149195750,00,0
8Stanec Stanislav2050CZE317217N0,00,0
9Sefcik Marek1992SVK14903644A0,00,0
10Kucharek Jaroslav2050SVK149172620,51,0
11Horak Ivan2025SVK14903237A0,00,0
12Londin Martin1931SVK149101521,02,0
13Hrubsa Marian1865SVK149158980,52,0
14Vogl Zdenek1853SVK149209720,00,0
15Harastova Viera1812SVK149158200,00,0
16Sosovickova Jana1696SVK14944596CIS1,01,0
17Krakovsky Peter1676SVK149685250,00,0
18Harasta Marian1645SVK149251920,00,0
  5. ŠK Doprastav B (Elo Ø:2094 / TB1: 0 / TB2: 6,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Macka Oto2096SVK149087431,02,0
2Cech Dominik2101SVK14908212A0,00,0
3WFMVrbova Niki2167SVK14906341B0,00,0
4FMPetrik Stanislav2154SVK149013661,01,0
5FMPetrik Karol2090SVK149002380,01,0
6Orosi Peter2068SVK149138100,01,0
7WFMKovacova Zuzana2050BER14901510N0,01,0
8Valkovic Tomas1989SVK149363210,00,0
9Bednar Jan2025SVK149045511,02,0
10Chovanec Vladimir2006SVK149078600,52,0
11Salgovic Simon1819SVK149435810,00,0
12Valovic Matus1968SVK149402130,51,0
13Krajnak Robert2008SVK149049770,00,0
14Helbich Branislav1971SVK149047800,00,0
15Novak Stanislav1941SVK149049850,01,0
16Henc Marian1897SVK149158470,00,0
17Jelenciak Jozef1895SVK149100551,52,0
18Huncar Martin1850SVK149586350,00,0
19Machalec Vladimir1820SVK149291631,02,0
  6. ŠK Slovan Bratislava D (Elo Ø:2113 / TB1: 0 / TB2: 5,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMRuckschloss Karol2199SVK14900386B0,01,0
2Ac Michal2150SVK149003191,02,0
3FMKolcak Marek2113SVK149002200,02,0
4Fabry Robert2103SVK149013580,52,0
5Janos Jozef2104SVK149029400,00,0
6Oprea Erik2071SVK149046161,02,0
7Travenec Igor2092SVK149007000,00,0
8FMTepper Frantisek2005SVK149006100,01,0
9FMMikulas Dusan1975SVK149005211,02,0
10Slapak Zdenek2070SVK149009470,00,0
11Kolman Richard2018SVK149049931,02,0
12Kuna Vladimir1979SVK149061801,02,0
13Mrkvik Jan1918SVK149335350,00,0
14Hecht Tomas1973SVK149086380,00,0
15Sturc Jan1951SVK149228190,00,0
16Sturc Gustav1966SVK149023030,00,0
17Munk Lubomir1802SVK149038060,00,0
18Zdrazil Bohumir1799CZE316830N0,00,0
19Cervenak Ladislav1784SVK149503080,00,0
20Kralovic Peter1778SVK149532260,00,0
  7. ŠK Slovan Bratislava E (Elo Ø:2150 / TB1: 4 / TB2: 11)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMKostolansky Sebastian Lukas2420SVK14950596B1,52,0
2FMJancovic Peter2304SVK14913321A0,00,0
3Privara Igor2188SVK149013400,52,0
4Nestorenko Dmitry2157UKR14129728A1,02,0
5Hacik Radomir2117SVK149014630,00,0
6Zetocha Adrian1993SVK14950430B2,02,0
7Vadila Ondrej1999SVK14944642B1,52,0
8Cambel Vladimir1973SVK149089300,52,0
9Chlpek Daniel1992SVK149406982,02,0
10Djubek Boris2015SVK149002032,02,0
11Sulek Viliam2002SVK149026720,00,0
12WCMJancovicova Andrea1970SVK149028850,00,0
13Vimmer Michal1959SVK149084840,00,0
14Isa Vlastimil1939SVK149060150,00,0
15Breja Stanislav1925SVK149007180,00,0
16Compel Daniel1834SVK149526450,00,0
17Hudec Timotej1743SVK149327500,00,0
18Petrek David1699SVK149485590,00,0
19Skrinar Marek1626SVK149407100,00,0
  8. ŠK Krasňany (Elo Ø:2108 / TB1: 0 / TB2: 6,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Dolnak Michal2244SVK149276080,00,0
2Sosovicka Jakub2021SVK14929210B1,02,0
3Sukuba Zdeno2111SVK14903270A0,52,0
4Bronis Marian2097SVK149058921,52,0
5Janos Ivan2074SVK149065970,02,0
6Biro Karol2026SVK149003271,02,0
7Danek Pavol2201SVK149039380,00,0
8Povysil Peter1965SVK149083440,00,0
9Kohlmann Robert2066SVK149004670,51,0
10Gettler Daniel2041SVK149127080,00,0
11Mandak Miroslav1917SVK149029901,02,0
12Zacik Anton1912SVK149041520,52,0
13Mikudik Ivan1903SVK149119140,51,0
14Strouts Graham1898SVK149641390,00,0
15Kebis Milos1838SVK149014710,00,0
16Faltan Peter1988SVK149040200,00,0
17Mikulasek Viktor1809SVK149134880,00,0
18Juhaniak Lubomir1761SVK149358800,00,0
  9. ŠK Cífer (Elo Ø:2176 / TB1: 6 / TB2: 10,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMSahidi Samir2377SVK14936372B2,02,0
2IMBanas Jan2234SVK14900076B1,52,0
3Liptak Tomas2204SVK149131001,01,0
4Liptak Dusan2121SVK149142200,52,0
5Kovacocy Pavel2280SVK149017652,02,0
6Cechovic Stefan2108SVK149038810,00,0
7Sarmir Milos2061SVK149018890,52,0
8Bohunicky Ivan1922SVK14925508A1,02,0
9Puchart Vladimir2023SVK149052050,51,0
10Markuliak Mario1851SVK149142631,52,0
11Vlkovic Pavol1834SVK149130620,00,0
12Vagovsky Jozef1771SVK149130540,00,0
13Hornak Pavol1755SVK149187730,00,0
14Kavuljak Alojz1681SVK149334970,00,0
15Cisar Marian1526SVK149140690,00,0
16Stefik Miroslav1614SVK149259580,00,0
17Prigoda Lubos1480SVK149209480,00,0
18Stanko Michal1480SVK149505020,00,0
19Zelensky Ivan1437SVK149505370,00,0
  10. ŠK Senec (Elo Ø:2173 / TB1: 3 / TB2: 5,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMTakacs Laszlo2239SVK14918854A0,00,0
2Balogh Peter2245SVK149008820,01,0
3Gyurkovics Bence2260HUN731927Z1,01,0
4FMFinszter Mate2264HUN739170Z0,51,0
5Gruca Miroslav2140SVK149059060,02,0
6Slacky Stanislav2106SVK14907828A1,52,0
7Simonics Peter2086HUN739731Z0,00,0
8Maslonka Marek2044SVK149173780,51,0
9Koval Michal2016SVK149110190,52,0
10Lesny Stefan2009SVK149040120,00,0
11Pusec Pavel1926SVK149023380,00,0
12Pozsar Peter1851SVK149215290,01,0
13Ujhelyi Matus1890SVK149132591,02,0
14Cibik Jan1884SVK149210650,51,0
15Lacko Anton1925SVK149648720,01,0
16Halasz Adam1744SVK149276400,00,0
17Simon Szilard1739SVK149346390,00,0
18Meszaros Laszlo1605SVK149214050,00,0
  11. TŠŠ Trnava MŠK Sereď (Elo Ø:2287 / TB1: 4 / TB2: 10)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMPechac Jergus2482SVK14926970A0,00,0
2FMJablonicky Martin2250SVK14925621A0,51,0
3IMLoeffler Stefan2375GER4603257Z1,01,0
4Lintner Igor2215SVK14932970A2,02,0
5IMLanc Alois2281SVK14900041B2,02,0
6Bango Lukas2200SVK149333651,02,0
7Kavon Rastislav2173SVK149256480,00,0
8IMBalogh Tomas2320SVK14900858A0,00,0
9Slobodnik Michal2043SVK149364881,52,0
10Jablonicky Frantisek2043SVK149013901,52,0
11Bukovsky Milan1869SVK149069880,52,0
12Lukacovic Miroslav1898SVK149107720,02,0
13Horecky Peter1966SVK149158800,00,0
14Kincel Frantisek1816SVK149256560,00,0
15Cmarada Juraj1808SVK149300050,00,0
16Sipkovsky Ladislav1760SVK149047720,00,0
17Foltinovic Tomas1682SVK149255590,00,0
  12. ŠK Modra B (Elo Ø:2210 / TB1: 3 / TB2: 7,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMMaslik Miroslav2357SVK14902192A0,00,0
2Schwarz Dusan2315SVK14903890A0,00,0
3Banas Kamil2266SVK14902141A0,01,0
4Sobek Michal2082SVK149446260,52,0
5Bochnicka Vladimir ml.2004SVK14943450B0,52,0
6Mydlarik Martin2127SVK149048291,01,0
7FMFederic Jozef2209SVK149106592,02,0
8Dugovic Branislav2172SVK149080260,51,0
9Bochnickova Andrea2111SVK149017810,00,0
10Federic Pavol2120SVK149069960,00,0
11Bochnicka Vladimir st.2087SVK149021760,00,0
12Bartos Miloslav2050AUT1637290N0,00,0
13Mruskovic Radoslav1969SVK149052130,00,0
14Antol Ladislav1942SVK149034660,51,0
15Sustak Roman1912SVK149168510,51,0
16Kundrak Vladimir1894SVK149080770,00,0
17Horvath Marek1828SVK149136822,02,0
18Bochnickova Simona1543SVK14958562B0,02,0
19Soldan Jan1797SVK149056390,01,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. ŠK Cífer (Elo Ø:2176, TB1: 6 / TB2: 10,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMSahidi Samir2377SVK14936372B112,022227
2IMBanas Jan2234SVK14900076B1½1,522172
3Liptak Tomas2204SVK1491310011,012011
4Liptak Dusan2121SVK14914220½00,522078
5Kovacocy Pavel2280SVK14901765112,022084
7Sarmir Milos2061SVK14901889½00,521919
8Bohunicky Ivan1922SVK14925508A101,021777
9Puchart Vladimir2023SVK14905205½0,511869
10Markuliak Mario1851SVK14914263½11,521718
  2. ŠK Skalica (Elo Ø:2162, TB1: 6 / TB2: 10)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMSosna Jan2340CZE304379Z1½1,522059
2Koutny Petr2217CZE310743N011,022133
3Kapusta Petr2145CZE315222N101,022083
4Husek Martin2207CZE384054Z½11,522050
5Skalsky Alexandr2191CZE381799Z112,022016
10Kucharek Jaroslav2050SVK14917262½0,511917
12Londin Martin1931SVK14910152½½1,021940
13Hrubsa Marian1865SVK149158980½0,521899
16Sosovickova Jana1696SVK14944596CIS11,011820
  3. ŠK Kúpele Piešťany (Elo Ø:2097, TB1: 6 / TB2: 9)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Gasa Patrik2164SVK14925168A½00,522059
2Abel Peter2215SVK14902346½11,522101
3Kundrik Peter2233SVK14903148½11,522074
4Nemsak Denis2077SVK14917866A1½1,522050
5Bincik Pavol1938SVK14911388½0,512006
6Matulik Daniel2081SVK1490216800,012026
9Manak Jozef1960SVK14905027½11,522004
11Podjavorinsky Michal1980SVK14936925A½½1,021906
13Siska Kristof1842SVK14960338101,021866
  4. ŠK Slovan Bratislava E (Elo Ø:2150, TB1: 4 / TB2: 11)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMKostolansky Sebastian Lukas2420SVK14950596B1½1,522195
3Privara Igor2188SVK14901340½00,522161
4Nestorenko Dmitry2157UKR14129728A101,022149
6Zetocha Adrian1993SVK14950430B112,022026
7Vadila Ondrej1999SVK14944642B1½1,521967
8Cambel Vladimir1973SVK14908930½00,521964
9Chlpek Daniel1992SVK14940698112,021897
10Djubek Boris2015SVK14900203+12,021898
  5. TŠŠ Trnava MŠK Sereď (Elo Ø:2287, TB1: 4 / TB2: 10)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
2FMJablonicky Martin2250SVK14925621A½0,512420
3IMLoeffler Stefan2375GER4603257Z11,012199
4Lintner Igor2215SVK14932970A112,022169
5IMLanc Alois2281SVK14900041B112,022135
6Bango Lukas2200SVK14933365101,022048
9Slobodnik Michal2043SVK149364881½1,522035
10Jablonicky Frantisek2043SVK14901390½11,521974
11Bukovsky Milan1869SVK14906988½00,522005
12Lukacovic Miroslav1898SVK14910772000,021997
  7. ŠK Modra B (Elo Ø:2210, TB1: 3 / TB2: 7,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
3Banas Kamil2266SVK14902141A00,012221
4Sobek Michal2082SVK149446260½0,522230
5Bochnicka Vladimir ml.2004SVK14943450B0½0,522108
6Mydlarik Martin2127SVK1490482911,012120
7FMFederic Jozef2209SVK14910659112,022071
8Dugovic Branislav2172SVK14908026½0,512105
14Antol Ladislav1942SVK14903466½0,511956
15Sustak Roman1912SVK14916851½0,511923
17Horvath Marek1828SVK14913682112,021765
18Bochnickova Simona1543SVK14958562B000,021796
19Soldan Jan1797SVK1490563900,011868
  8. ŠK Senec (Elo Ø:2173, TB1: 3 / TB2: 5,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
2Balogh Peter2245SVK1490088200,012150
3Gyurkovics Bence2260HUN731927Z11,012113
4FMFinszter Mate2264HUN739170Z½0,512103
5Gruca Miroslav2140SVK14905906000,022246
6Slacky Stanislav2106SVK14907828A½11,522097
8Maslonka Marek2044SVK14917378½0,511975
9Koval Michal2016SVK149110190½0,522088
12Pozsar Peter1851SVK1492152900,011993
13Ujhelyi Matus1890SVK14913259011,021989
14Cibik Jan1884SVK14921065½0,511973
15Lacko Anton1925SVK1496487200,011992
  9. ŠK Doprastav B (Elo Ø:2094, TB1: 0 / TB2: 6,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Macka Oto2096SVK14908743011,022252
4FMPetrik Stanislav2154SVK1490136611,012217
5FMPetrik Karol2090SVK1490023800,012215
6Orosi Peter2068SVK1491381000,012145
7WFMKovacova Zuzana2050BER14901510N00,012233
9Bednar Jan2025SVK14904551½½1,022142
10Chovanec Vladimir2006SVK149078600½0,522065
12Valovic Matus1968SVK14940213½0,511931
15Novak Stanislav1941SVK1490498500,011960
17Jelenciak Jozef1895SVK149100551½1,521923
19Machalec Vladimir1820SVK14929163011,021769
  10. ŠK Krasňany (Elo Ø:2108, TB1: 0 / TB2: 6,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
2Sosovicka Jakub2021SVK14929210B½½1,022252
3Sukuba Zdeno2111SVK14903270A½00,522216
4Bronis Marian2097SVK14905892½11,522189
5Janos Ivan2074SVK14906597000,022142
6Biro Karol2026SVK14900327101,022136
9Kohlmann Robert2066SVK14900467½0,511960
11Mandak Miroslav1917SVK14902990½½1,022015
12Zacik Anton1912SVK149041520½0,521887
13Mikudik Ivan1903SVK14911914½0,511865
  11. ŠK Nafta Gbely (Elo Ø:2162, TB1: 0 / TB2: 5,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Danada Tomas2263SVK14919362A½0,512082
2Matejovic Juraj2232SVK14906040A00,012377
3Kovac Andrej2205SVK14912767A½0,512004
5Veselsky Jozef2146SVK14900726B00,012234
6Sosovicka Juraj2120SVK1491141800,012127
7Pribila Gerhard2109SVK14910543½00,522165
8Travnicek Petr2105CZE316091N0½0,522226
10Brunovsky Peter1882SVK14913380½0,512061
13Kubis Ivan1845SVK1490602300,011828
14Valla Tomas1869SVK14926334½11,521783
15Danada Ondrej1868SVK14915561011,021860
18Kastler Peter1713SVK14912406½0,511851
  12. ŠK Slovan Bratislava D (Elo Ø:2113, TB1: 0 / TB2: 5,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMRuckschloss Karol2199SVK14900386B00,012375
2Ac Michal2150SVK14900319011,022230
3FMKolcak Marek2113SVK14900220000,022271
4Fabry Robert2103SVK149013580½0,522232
6Oprea Erik2071SVK14904616011,022092
8FMTepper Frantisek2005SVK1490061000,012106
9FMMikulas Dusan1975SVK14900521½½1,022044
11Kolman Richard2018SVK14904993½½1,021943
12Kuna Vladimir1979SVK14906180101,021894