http://chess-results.com/tnr471585.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1ZŠK Vrbové A * 554443144,00
2CVČ Brezová pod Bradlom * 444332737,00
3ŠO Spartak Myjava1 * 1042130,50
4Šachový klub Holíč B4 * 14331930,00
5CVČ Senica B½5 * 3141729,50
6ŠK Nafta Gbely C½114 * 241326,00
7ŠK Kúpele Piešťany C0½½13 * 21221,50
8ŠK Skalica C022 * 251026,00
9ZŠK Vrbové B13 * 1023,50
10ŠK Štefanov12 * 3923,00
11ŠK Kamenár Chtelnica12½4302 * 820,50
12ŠO Kopčany1211½ * 518,50

Súpisky družstiev

  1. CVČ Brezová pod Bradlom (Elo Ø:1887 / TB1: 27 / TB2: 37)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Pericka Tomas19800SVK14909081A5542,54,0
2Sadlon Juraj18750SVK149334465,010,0
3Hanzluvka Peter18510SVK149046400,53,0
4Spacek Marcel18630SVK149176101,01,0
5Skapikova Lubica18680SVK14906678B5556,07,0
6Pericka Pavol18340SVK149142986,07,0
7Skapik Branislav17120SVK149135503,56,0
8Sadlon Matus17180SVK149288845,05,0
9Mysicka Miroslav17040SVK149456300,00,0
10Brath Zdeno15450SVK149364292,53,0
11Dest Stanislav15820SVK14933381A5564,55,0
12Svarc Vaclav11220SVK149406470,54,0
  12. CVČ Senica B (Elo Ø:1821 / TB1: 17 / TB2: 29,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Diviak Rastislav20050SVK14908204A5571,01,0
2Ulehla Jakub18600SVK149446343,04,0
3Diviak Rudolf17400SVK149082201,03,0
4Hrdlicka Martin17940SVK149408764,05,0
5Benci Rudolf16380SVK14963191A5584,59,0
6Celustkova Lubica17050SVK149328902,02,0
7Drozd Jan14930SVK149392582,58,0
8Kaufman Robert14300SVK149393044,06,0
9Valent Tomas13580SVK149582442,04,0
10Nater Nikolas12850SVK149419530,01,0
11Benci Jozef12270SVK14967596B5593,59,0
12Barancik Filip01000SVK149659330,00,0
13Kaufmanova Karin11270SVK149582522,03,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  2. CVČ Brezová pod Bradlom (Elo Ø:1887, TB1: 27 / TB2: 37)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Pericka Tomas19800SVK14909081A554½1102,541853
2Sadlon Juraj18750SVK14933446½½½1001½½½5,0101809
3Hanzluvka Peter18510SVK149046400½00,531720
4Spacek Marcel18630SVK1491761011,011720
5Skapikova Lubica18680SVK14906678B555½½111116,071728
6Pericka Pavol18340SVK1491429811111016,071656
7Skapik Branislav17120SVK14913550101½013,561455
8Sadlon Matus17180SVK14928884111115,051442
10Brath Zdeno15450SVK1493642911½2,531546
11Dest Stanislav15820SVK14933381A5561111½4,551446
12Svarc Vaclav11220SVK14940647000½0,541303
  5. CVČ Senica B (Elo Ø:1821, TB1: 17 / TB2: 29,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Diviak Rastislav20050SVK14908204A55711,011785
2Ulehla Jakub18600SVK149446341½1½3,041825
3Diviak Rudolf17400SVK14908220½0½1,031846
4Hrdlicka Martin17940SVK14940876111104,051765
5Benci Rudolf16380SVK14963191A5580½½½1100+4,591796
6Celustkova Lubica17050SVK149328901+2,021670
7Drozd Jan14930SVK1493925801½½0½002,581614
8Kaufman Robert14300SVK1493930411010+4,061527
9Valent Tomas13580SVK149582440½1½2,041425
10Nater Nikolas12850SVK1494195300,011573
11Benci Jozef12270SVK14967596B559110½0000+3,591330
13Kaufmanova Karin11270SVK1495825201+2,031519

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2019/10/13 o 10:00
š.1  CVČ Brezová pod BradlomElo-12  CVČ Senica BElo2½:2½
1.1
Sadlon, Juraj
1875-
Diviak, Rudolf
1740½ - ½
1.2
Hanzluvka, Peter
1851-
Hrdlicka, Martin
17940 - 1
1.3
Pericka, Pavol
1834-
Benci, Rudolf
1638A5581 - 0
1.4
Dest, Stanislav
1582A556-
Drozd, Jan
14931 - 0
1.5
Svarc, Vaclav
1122-
Benci, Jozef
1227B5590 - 1
1. kolo dňa 2019/10/13 o 10:00
š.1  CVČ Brezová pod BradlomElo-12  CVČ Senica BElo2½:2½
1.1
Sadlon, Juraj
1875-
Diviak, Rudolf
1740½ - ½
1.2
Hanzluvka, Peter
1851-
Hrdlicka, Martin
17940 - 1
1.3
Pericka, Pavol
1834-
Benci, Rudolf
1638A5581 - 0
1.4
Dest, Stanislav
1582A556-
Drozd, Jan
14931 - 0
1.5
Svarc, Vaclav
1122-
Benci, Jozef
1227B5590 - 1
2. kolo dňa 2019/10/27 o 10:00
š.12  CVČ Senica BElo-7  ŠK ŠtefanovElo2½:2½
1.1
Benci, Rudolf
1638A558-
Klimes, Karel
1679½ - ½
1.2
Drozd, Jan
1493-
Wallner, Juraj
16201 - 0
1.3
Valent, Tomas
1358-
Fajtakova, Silvia
1502B2580 - 1
1.4
Nater, Nikolas
1285-
Tomasovic, Roman
15730 - 1
1.5
Benci, Jozef
1227B559-WCM
Novomeska, Karin
14621 - 0
2. kolo dňa 2019/10/27 o 10:00
š.1  CVČ Brezová pod BradlomElo-2  ŠK Nafta Gbely CElo4 : 1
6.1
Sadlon, Juraj
1875-
Kanka, Tomas
1763½ - ½
6.2
Spacek, Marcel
1863-
Kastler, Peter
17201 - 0
6.3
Skapikova, Lubica
1868B555-
Zajicek, Ferdinand
1707½ - ½
6.4
Pericka, Pavol
1834-
Papanek, Lubomir
15551 - 0
6.5
Sadlon, Matus
1718-
Ralbovsky, Milan
12631 - 0
3. kolo dňa 2019/11/10 o 10:00
š.2  ŠK Nafta Gbely CElo-12  CVČ Senica BElo2½:2½
1.1
Brunovsky, Peter
1905A64-
Ulehla, Jakub
18600 - 1
1.2
Kubis, Ivan
1877-
Diviak, Rudolf
17401 - 0
1.3
Valla, Tomas
1836-
Hrdlicka, Martin
17940 - 1
1.4
Kanka, Tomas
1763-
Benci, Rudolf
1638A558½ - ½
1.5
Mraz, Jan
1644-
Benci, Jozef
1227B5591 - 0
3. kolo dňa 2019/11/10 o 10:00
š.3  ŠO KopčanyElo-1  CVČ Brezová pod BradlomElo2 : 3
2.1
Planka, Peter
1785-
Sadlon, Juraj
1875½ - ½
2.2
Cerovsky, Marian
1786-
Skapikova, Lubica
1868B555½ - ½
2.3
Dubecky, Ladislav
1532-
Sadlon, Matus
17180 - 1
2.4
Damborsky, Pavol
1545-
Dest, Stanislav
1582A5560 - 1
2.5
Sprusansky, Ferdinand
1269-
Svarc, Vaclav
11221 - 0
4. kolo dňa 2019/12/01 o 10:00
š.12  CVČ Senica BElo-8  ŠK Kúpele Piešťany CElo2½:2½
1.1
Ulehla, Jakub
1860-
Musaev, Matej Elbek
1791½ - ½
1.2
Benci, Rudolf
1638A558-
Curidlo, Jan
1798B122½ - ½
1.3
Drozd, Jan
1493-
Sedlak, Rastislav
1609½ - ½
1.4
Valent, Tomas
1358-
Stolar, Michal
1491½ - ½
1.5
Benci, Jozef
1227B559-
Skodacek, Peter
1430½ - ½
4. kolo dňa 2019/12/01 o 10:00
š.1  CVČ Brezová pod BradlomElo-4  ZŠK Vrbové BElo3½:1½
5.1
Pericka, Tomas
1980A554-
Lajda, Dusan
1753½ - ½
5.2
Sadlon, Juraj
1875-
Krchnak, Rudolf
16441 - 0
5.3
Skapik, Branislav
1712-
Madzo, Anton
14511 - 0
5.4
Brath, Zdeno
1545-
Cheben, Jozef
14581 - 0
5.5
Svarc, Vaclav
1122-
Oruzinsky, Juraj
13820 - 1
5. kolo dňa 2019/12/15 o 10:00
š.3  ŠO KopčanyElo-12  CVČ Senica BElo1 : 4
1.1
Planka, Peter
1785-
Diviak, Rastislav
2005A5570 - 1
1.2
Cerovsky, Marian
1786-
Diviak, Rudolf
1740½ - ½
1.3
Dubecky, Ladislav
1532-
Hrdlicka, Martin
17940 - 1
1.4
Damborsky, Pavol
1545-
Drozd, Jan
1493½ - ½
1.5
Pisecky, Jan
1394-
Kaufman, Robert
14300 - 1
5. kolo dňa 2019/12/15 o 10:00
š.5  Šachový klub Holíč BElo-1  CVČ Brezová pod BradlomElo2½:2½
3.1
Zlamal, Marek
1884-
Sadlon, Juraj
18751 - 0
3.2
Vach, Jozef
1670-
Hanzluvka, Peter
1851½ - ½
3.3
Stehlik, Jan
1642-
Skapikova, Lubica
1868B5550 - 1
3.4
Svrcek, Daniel
1508-
Skapik, Branislav
17121 - 0
3.5
Sefcik, Oliver
1249-
Sadlon, Matus
17180 - 1
6. kolo dňa 2020/01/12 o 10:00
š.12  CVČ Senica BElo-9  ŠK Skalica CElo3 : 2
1.1
Ulehla, Jakub
1860-
Krakovsky, Peter
16241 - 0
1.2
Hrdlicka, Martin
1794-
Bartos, Bohumil
15021 - 0
1.3
Benci, Rudolf
1638A558-
Harasta, Marian
16901 - 0
1.4
Drozd, Jan
1493-
Drabek, Martin
14650 - 1
1.5
Benci, Jozef
1227B559-
Krakovsky, Jakub
12400 - 1
6. kolo dňa 2020/01/12 o 10:00
š.1  CVČ Brezová pod BradlomElo-6  ŠO Spartak MyjavaElo4 : 1
4.1
Pericka, Tomas
1980A554-
Hirmajer, Jan
19001 - 0
4.2
Sadlon, Juraj
1875-
Jakubec, Milan
1995A50 - 1
4.3
Skapikova, Lubica
1868B555-
Rehak, Vladimir
16331 - 0
4.4
Pericka, Pavol
1834-
Otepka, Vladimir
17321 - 0
4.5
Skapik, Branislav
1712-
Knapek, Adrian
13451 - 0
7. kolo dňa 2020/01/26 o 10:00
š.4  ZŠK Vrbové BElo-12  CVČ Senica BElo1½:3½
1.1
Lajda, Dusan
1753-
Benci, Rudolf
1638A5580 - 1
1.2
Krchnak, Rudolf
1644-
Drozd, Jan
1493½ - ½
1.3
Madzo, Anton
1451-
Kaufman, Robert
14300 - 1
1.4
Cheben, Jozef
1458-
Valent, Tomas
13580 - 1
1.5
Oruzinsky, Juraj
1382-
Benci, Jozef
1227B5591 - 0
7. kolo dňa 2020/01/26 o 10:00
š.7  ŠK ŠtefanovElo-1  CVČ Brezová pod BradlomElo1 : 4
4.1
Klimes, Karel
1679-
Sadlon, Juraj
18750 - 1
4.2
Wallner, Juraj
1620-
Skapikova, Lubica
1868B5550 - 1
4.3
Tomasovic, Roman
1573-
Skapik, Branislav
1712½ - ½
4.4
Visvader, Kristof
1442B259-
Dest, Stanislav
1582A5560 - 1
4.5
Novomesky, Roman
1333-
Svarc, Vaclav
1122½ - ½
8. kolo dňa 2020/02/09 o 10:00
š.12  CVČ Senica BElo-10  ZŠK Vrbové AElo½ :4½
1.1
Ulehla, Jakub
1860-
Podjavorinsky, Michal
1979½ - ½
1.2
Hrdlicka, Martin
1794-
Blatnicky, Miroslav
21040 - 1
1.3
Drozd, Jan
1493-
Miciak, Emanuel
18390 - 1
1.4
Kaufman, Robert
1430-
Jancovicova, Petra
16890 - 1
1.5
Kaufmanova, Karin
1127-
Podjavorinsky, Peter
16240 - 1
8. kolo dňa 2020/02/09 o 10:00
š.1  CVČ Brezová pod BradlomElo-8  ŠK Kúpele Piešťany CElo4½: ½
3.1
Pericka, Tomas
1980A554-
Musaev, Matej Elbek
17911 - 0
3.2
Sadlon, Juraj
1875-
Curidlo, Jan
1798B122½ - ½
3.3
Pericka, Pavol
1834-
Sedlak, Rastislav
16091 - 0
3.4
Sadlon, Matus
1718-
Orvisky, Vladimir
17031 - 0
3.5
Brath, Zdeno
1545-
Stolar, Michal
14911 - 0
9. kolo dňa 2020/02/23 o 10:00
š.5  Šachový klub Holíč BElo-12  CVČ Senica BElo2½:2½
1.1
Zlamal, Marek
1884-
Benci, Rudolf
1638A5581 - 0
1.2
Vach, Jozef
1670-
Celustkova, Lubica
17050 - 1
1.3
Svrcek, Daniel
1508-
Kaufman, Robert
14300 - 1
1.4
Sefcik, Oliver
1249-
Valent, Tomas
1358½ - ½
1.5
Suchovsky, Martin
1000-
Benci, Jozef
1227B5591 - 0
9. kolo dňa 2020/02/23 o 10:00
š.9  ŠK Skalica CElo-1  CVČ Brezová pod BradlomElo1½:3½
5.1
Vepy, Ivan
1818-
Sadlon, Juraj
1875½ - ½
5.2
Krakovsky, Peter
1624-
Pericka, Pavol
18340 - 1
5.3
Romanova, Ela
1496-
Skapik, Branislav
17121 - 0
5.4
Drabek, Martin
1465-
Sadlon, Matus
17180 - 1
5.5
Dubanova, Kristina
1128-
Dest, Stanislav
1582A5560 - 1
10. kolo dňa 2020/03/08 o 10:00
š.12  CVČ Senica BElo-11  ŠK Kamenár ChtelnicaElo1 : 4
1.1
Benci, Rudolf
1638A558-
Slaba, Andrea
1969B8760 - 1
1.2
Drozd, Jan
1493-
Piestansky, Jan
16050 - 1
1.3
Kaufman, Robert
1430-
Pripko, Bystrik
15940 - 1
1.4
Benci, Jozef
1227B559-
Kuracina, Lubomir
13580 - 1
1.5
Kaufmanova, Karin
1127-
Piestansky, Dusan
14141 - 0
10. kolo dňa 2020/03/08 o 10:00
š.1  CVČ Brezová pod BradlomElo-10  ZŠK Vrbové AElo2½:2½
2.1
Sadlon, Juraj
1875-
Podjavorinsky, Michal
1979½ - ½
2.2
Skapikova, Lubica
1868B555-
Blatnicky, Miroslav
21041 - 0
2.3
Pericka, Pavol
1834-
Miciak, Emanuel
18390 - 1
2.4
Brath, Zdeno
1545-
Jancovicova, Petra
1689½ - ½
2.5
Dest, Stanislav
1582A556-
Podjavorinsky, Peter
1624½ - ½
11. kolo dňa 2020/06/14 o 10:00
š.6  ŠO Spartak MyjavaElo-12  CVČ Senica BElo0 : 5
1.1
bez hráča
0-
Benci, Rudolf
1638A558- - +
1.2
bez hráča
0-
Celustkova, Lubica
1705- - +
1.3
bez hráča
0-
Kaufman, Robert
1430- - +
1.4
bez hráča
0-
Benci, Jozef
1227B559- - +
1.5
bez hráča
0-
Kaufmanova, Karin
1127- - +
11. kolo dňa 2020/06/14 o 10:00
š.11  ŠK Kamenár ChtelnicaElo-1  CVČ Brezová pod BradlomElo2 : 3
6.1
Slaba, Andrea
1969B876-
Pericka, Tomas
1980A5541 - 0
6.2
Vagovic, Milan
1697-
Hanzluvka, Peter
18511 - 0
6.3
Piestansky, Jan
1605-
Skapikova, Lubica
1868B5550 - 1
6.4
Pripko, Bystrik
1594-
Pericka, Pavol
18340 - 1
6.5
Kuracina, Lubomir
1358-
Skapik, Branislav
17120 - 1

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.
1Miciak Emanuel18390ZŠK Vrbové A9,01181,83
2Blatnicky Miroslav21040ZŠK Vrbové A8,51085,01
3Jakubec Milan19950ŠO Spartak Myjava8,51085,01
4Oruzinsky Juraj13820ZŠK Vrbové B8,01080,05
5Jancovicova Petra16890ZŠK Vrbové A7,5893,84
6Otepka Vladimir17320ŠO Spartak Myjava7,0977,84
7Slaba Andrea19690ŠK Kamenár Chtelnica6,5972,21
8Podjavorinsky Peter16240ZŠK Vrbové A6,5972,24
9Zlamal Marek18840Šachový klub Holíč B6,51065,01
10Skapikova Lubica18680CVČ Brezová pod Bradlom6,0785,72
11Pericka Pavol18340CVČ Brezová pod Bradlom6,0785,73
12Svrcek Daniel15080Šachový klub Holíč B5,5868,84
13Hirmajer Jan19000ŠO Spartak Myjava5,5961,11
14Tomasovic Roman15730ŠK Štefanov5,5961,13
15Podjavorinsky Michal19790ZŠK Vrbové A5,51055,01
16Sadlon Matus17180CVČ Brezová pod Bradlom5,05100,04
17Kastler Peter17200ŠK Nafta Gbely C5,0771,42
18Romanova Ela14960ŠK Skalica C5,0771,43
19Sadlon Juraj18750CVČ Brezová pod Bradlom5,01050,01
20Cerovsky Marian17860ŠO Kopčany5,01050,02
21Dest Stanislav15820CVČ Brezová pod Bradlom4,5590,04
22Kanka Tomas17630ŠK Nafta Gbely C4,5856,31
23Mraz Jan16440ŠK Nafta Gbely C4,5856,33
24Drabek Martin14650ŠK Skalica C4,5950,04
25Planka Peter17850ŠO Kopčany4,51140,91
26Wallner Juraj16200ŠK Štefanov4,51140,92
27Hrdlicka Martin17940CVČ Senica B4,0580,02
28Rehak Vladimir16330ŠO Spartak Myjava4,0666,73
29Nemeckay Rastislav19350ŠK Štefanov4,0757,11
30Vach Jozef16700Šachový klub Holíč B4,01040,02
31Curidlo Jan17980ŠK Kúpele Piešťany C4,01136,41
32Bardik Jozef18510ŠK Kúpele Piešťany C3,5570,02
33Zajicek Ferdinand17070ŠK Nafta Gbely C3,5570,02
34Lanyi Frantisek16770ZŠK Vrbové B3,5570,03
35Kupkovic Miroslav17170ŠK Kamenár Chtelnica3,5570,04
36Skapik Branislav17120CVČ Brezová pod Bradlom3,5658,33
37Stehlik Jan16420Šachový klub Holíč B3,5750,03
38Benci Rudolf16380CVČ Senica B3,5843,82
39Musaev Matej Elbek17910ŠK Kúpele Piešťany C3,5938,91
40Kincel Jan19190ZŠK Vrbové A3,03100,02
41Smrek Peter16830ZŠK Vrbové A3,03100,05
42Ulehla Jakub18600CVČ Senica B3,0475,01
43Harasta Marian16900ŠK Skalica C3,0560,03
44Lukac Ivan16120ŠO Spartak Myjava3,0560,03
45Kaufman Robert14300CVČ Senica B3,0560,03
46Vepy Ivan18180ŠK Skalica C3,0650,01
47Sefcik Oliver12490Šachový klub Holíč B3,0650,04
48Stolar Michal14910ŠK Kúpele Piešťany C3,0742,94
49Krakovsky Peter16240ŠK Skalica C3,0837,51
50Lajda Dusan17530ZŠK Vrbové B3,0933,31
51Vagovic Milan16970ŠK Kamenár Chtelnica3,01030,01
52Damborsky Pavol15450ŠO Kopčany3,01030,04
53Krchnak Rudolf16440ZŠK Vrbové B3,01127,31
54Pripko Bystrik15940ŠK Kamenár Chtelnica3,01127,33
55Brath Zdeno15450CVČ Brezová pod Bradlom2,5383,34
56Ralbovsky Dominik11530ŠK Nafta Gbely C2,5383,35
57Pericka Tomas19800CVČ Brezová pod Bradlom2,5462,51
58Orvisky Vladimir17030ŠK Kúpele Piešťany C2,5462,54
59WCMNovomeska Karin14620ŠK Štefanov2,5550,05
60Tomasovic Martin16250ZŠK Vrbové B2,5641,73
61Pisecky Jan13940ŠO Kopčany2,5735,75
62Drozd Jan14930CVČ Senica B2,5831,33
63Papanek Lubomir15550ŠK Nafta Gbely C2,5831,33
64Benci Jozef12270CVČ Senica B2,5831,34
65Piestansky Jan16050ŠK Kamenár Chtelnica2,51025,02
66Sedlak Rastislav16090ŠK Kúpele Piešťany C2,51025,03
67Simkovic Eduard19050Šachový klub Holíč B2,02100,02
68Fajtakova Silvia15020ŠK Štefanov2,02100,03
69Holan Jaroslav01434ZŠK Vrbové B2,02100,04
70Sprusansky Ferdinand12690ŠO Kopčany2,0366,75
71Danihel Jozef15360ŠK Skalica C2,0450,03
72Valent Tomas13580CVČ Senica B2,0450,03
73Visvader Kristof14420ŠK Štefanov2,0825,04
74Kuracina Lubomir13580ŠK Kamenár Chtelnica2,0922,24
75Klimes Karel16790ŠK Štefanov2,01118,21
76Holiencin Filip17220Šachový klub Holíč B1,5275,02
77Bartos Bohumil15020ŠK Skalica C1,5721,42
78Knapek Adrian13450ŠO Spartak Myjava1,5721,44
79Dubecky Ladislav15320ŠO Kopčany1,51113,63
80Hrubsa Marian18530ŠK Skalica C1,01100,01
81Vogl Zdenek18460ŠK Skalica C1,01100,01
82Diviak Rastislav20050CVČ Senica B1,01100,01
83Celustkova Lubica17050CVČ Senica B1,01100,02
84Spacek Marcel18630CVČ Brezová pod Bradlom1,01100,02
85Jarabek Milan17650ŠK Skalica C1,01100,02
86Kubis Ivan18770ŠK Nafta Gbely C1,01100,02
87Stasek Daniel16370Šachový klub Holíč B1,01100,03
88Bjel Jan18390ZŠK Vrbové A1,01100,04
89Suchovsky Martin01000Šachový klub Holíč B1,01100,05
90Krakovsky Jakub12400ŠK Skalica C1,01100,05
91Oravec Pavol17550ŠK Kúpele Piešťany C1,0250,03
92Kiss Andrej17020ŠO Spartak Myjava1,0250,04
93Skodacek Peter14300ŠK Kúpele Piešťany C1,0250,05
94Kaufmanova Karin11270CVČ Senica B1,0250,05
95Diviak Rudolf17400CVČ Senica B1,0333,31
96Hyza Richard12730ŠK Nafta Gbely C1,0425,04
97Madzo Anton14510ZŠK Vrbové B1,0714,33
98Bilovsky Milan19080ŠK Nafta Gbely C0,5150,01
99Hrubos Milan17370Šachový klub Holíč B0,5150,02
100Benak Peter16230Šachový klub Holíč B0,5150,04
101Bajcar Pavol16280ZŠK Vrbové B0,5150,04
102Novomesky Roman13330ŠK Štefanov0,5150,05
103Husek Lubomir18560Šachový klub Holíč B0,5225,01
104Brunovsky Peter19050ŠK Nafta Gbely C0,5316,71
105Hanzluvka Peter18510CVČ Brezová pod Bradlom0,5316,72
106Nedorost Lubomir15660ŠK Kúpele Piešťany C0,5316,74
107Datko Jan12540Šachový klub Holíč B0,5412,54
108Svarc Vaclav11220CVČ Brezová pod Bradlom0,5412,55
109Ralbovsky Milan12630ŠK Nafta Gbely C0,568,34
110Valla Tomas18360ŠK Nafta Gbely C0,010,03
111Nater Nikolas12850CVČ Senica B0,010,04
112Visvader Rudolf12670ŠK Štefanov0,010,05
113Piestansky Dusan01414ŠK Kamenár Chtelnica0,010,05
114Musaev Urmat17970ŠK Kúpele Piešťany C0,020,03
115Belak Michal12880ŠO Spartak Myjava0,020,05
116Moravec Milan15830ŠO Kopčany0,030,02
117Cheben Jozef14580ZŠK Vrbové B0,040,04
118Dubanova Kristina11280ŠK Skalica C0,050,05

poznámka: kontumácie sú vynechané



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  2. ŠK Nafta Gbely C (Elo Ø:1858 / TB1: 13 / TB2: 26)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Brunovsky Peter19050SVK14913380A640,53,0
2Kubis Ivan18770SVK149060231,01,0
3Bilovsky Milan19080SVK149115820,51,0
4Valla Tomas18360SVK149263340,01,0
5Kanka Tomas17630SVK149382194,58,0
6Kastler Peter17200SVK149124065,07,0
7Zajicek Ferdinand17070SVK149143793,55,0
8Mraz Jan16440SVK149338374,58,0
9Papanek Lubomir15550SVK149119302,58,0
10Ralbovsky Milan12630SVK149253890,56,0
11Hyza Richard12730SVK149501541,04,0
12Ralbovsky Dominik11530SVK149522972,53,0
  3. ŠO Kopčany (Elo Ø:1646 / TB1: 5 / TB2: 18,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Planka Peter17850SVK149253464,511,0
2Cerovsky Marian17860SVK149210575,010,0
3Moravec Milan15830SVK14925745A6950,03,0
4Dubecky Ladislav15320SVK149251331,511,0
5Damborsky Pavol15450SVK149251093,010,0
6Pisecky Jan13940SVK149253382,57,0
7Blanarik Dominik01499SVK149250790,00,0
8Sprusansky Ferdinand12690SVK149254432,03,0
  4. ZŠK Vrbové B (Elo Ø:1665 / TB1: 10 / TB2: 23,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Lajda Dusan17530SVK149141823,09,0
2Krchnak Rudolf16440SVK149076313,011,0
3Lanyi Frantisek16770SVK149162073,55,0
4Bajcar Pavol16280SVK149250280,51,0
5Tomasovic Martin16250SVK149299372,56,0
6Madzo Anton14510SVK149142391,07,0
7Cheben Jozef14580SVK149565000,04,0
8Holan Jaroslav01434SVK149141232,02,0
9Oruzinsky Juraj13820SVK149621958,010,0
10Jancovic Stanislav01158SVK149455090,00,0
11Jancovicova Tamara11560SVK149622090,00,0
12Jobus Rastislav01000SVK149649100,00,0
  5. Šachový klub Holíč B (Elo Ø:1821 / TB1: 19 / TB2: 30)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Zlamal Marek18840SVK149209806,510,0
2Husek Lubomir18560SVK149208320,52,0
3Simkovic Eduard19050SVK14919036A2452,02,0
4Hrubos Milan17370SVK14920824A2460,51,0
5Vach Jozef16700SVK149088914,010,0
6Holiencin Filip17220SVK149141311,52,0
7Stehlik Jan16420SVK149522893,57,0
8Benak Peter16230SVK149207860,51,0
9Stasek Daniel16370SVK149519241,01,0
10Svrcek Daniel15080SVK149420035,58,0
11Datko Jan12540SVK149501380,54,0
12Sefcik Oliver12490SVK149419883,06,0
13Suchovsky Martin01000SVK149699391,01,0
  6. ŠO Spartak Myjava (Elo Ø:1792 / TB1: 21 / TB2: 30,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Hirmajer Jan19000SVK149152865,59,0
2Jakubec Milan19950SVK14917114A58,510,0
3Rehak Vladimir16330SVK149511694,06,0
4Kiss Andrej17020SVK149511421,02,0
5Lukac Ivan16120SVK149511343,05,0
6Otepka Vladimir17320SVK149097317,09,0
7Knapek Adrian13450SVK149530991,57,0
8Durec Martin12290SVK149151970,00,0
9Belak Michal12880SVK149584140,02,0
10Hargas Marek01000SVK149654880,00,0
11Galik Marcel01000SVK149671890,00,0
12Martis Jan01000SVK149699200,00,0
  7. ŠK Štefanov (Elo Ø:1662 / TB1: 9 / TB2: 23)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Nemeckay Rastislav19350SVK14918765A2564,07,0
2Klimes Karel16790SVK149298562,011,0
3Wallner Juraj16200SVK149299704,511,0
4Fajtakova Silvia15020SVK14944600B2582,02,0
5Tomasovic Roman15730SVK149299535,59,0
6Visvader Kristof14420SVK14954397B2592,08,0
7Visvader Rudolf12670SVK14958260A2570,01,0
8WCMNovomeska Karin14620SVK149523002,55,0
9Novomesky Roman13330SVK149567800,51,0
10Tomasovic Pavol12260SVK149299450,00,0
11Klimesova Gabriela01321SVK149298640,00,0
  8. ŠK Kúpele Piešťany C (Elo Ø:1798 / TB1: 12 / TB2: 21,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Musaev Matej Elbek17910SVK736016593,59,0
2Curidlo Jan17980SVK14905418B1224,011,0
3Musaev Urmat17970SVK149401240,02,0
4Bardik Jozef18510SVK149250443,55,0
5Sedlak Rastislav16090SVK149143362,510,0
6Orvisky Vladimir17030SVK149142802,54,0
7Oravec Pavol17550SVK149299101,02,0
8Nedorost Lubomir15660SVK149252730,53,0
9Stolar Michal14910SVK149458783,07,0
10Veres Marcel01466SVK149299610,00,0
11Skrabak Tomas01430SVK149381540,00,0
12Skodacek Peter14300SVK149484271,02,0
13Pavelka Lubos01000SVK149521650,00,0
  9. ŠK Skalica C (Elo Ø:1794 / TB1: 10 / TB2: 26)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Hrubsa Marian18530SVK14915898A4401,01,0
2Vogl Zdenek18460SVK14920972A4111,01,0
3Vepy Ivan18180SVK149121393,06,0
4Jarabek Milan17650SVK14928264A4101,01,0
5Petrek David16810SVK14948559B4120,00,0
6Krakovsky Peter16240SVK149685253,08,0
7Bartos Bohumil15020SVK149207781,57,0
8Danihel Jozef15360SVK149207942,04,0
9Harasta Marian16900SVK149251923,05,0
10Romanova Ela14960SVK736082385,07,0
11Drabek Martin14650SVK149251254,59,0
12Krakovsky Jakub12400SVK149393391,01,0
13Dubanova Kristina11280SVK736080920,05,0
  10. ZŠK Vrbové A (Elo Ø:1936 / TB1: 31 / TB2: 44)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Podjavorinsky Michal19790SVK149369255,510,0
2Blatnicky Miroslav21040SVK149099018,510,0
3Kincel Jan19190SVK149171733,03,0
4Miciak Emanuel18390SVK149127839,011,0
5Bjel Jan18390SVK149140261,01,0
6Jancovicova Petra16890SVK149457387,58,0
7Podjavorinsky Peter16240SVK149143106,59,0
8Smrek Peter16830SVK149071193,03,0
  11. ŠK Kamenár Chtelnica (Elo Ø:1716 / TB1: 8 / TB2: 20,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Slaba Andrea19690SVK14940680B8766,59,0
2Vagovic Milan16970SVK149254783,010,0
3Piestansky Jan16050SVK149253202,510,0
4Pripko Bystrik15940SVK149253623,011,0
5Kupkovic Miroslav17170SVK149252223,55,0
6Kuracina Lubomir13580SVK149565272,09,0
7Piestansky Dusan01414SVK149253110,01,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. ZŠK Vrbové A (Elo Ø:1936, TB1: 31 / TB2: 44)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Podjavorinsky Michal19790SVK14936925½½1011½0½½5,5101872
2Blatnicky Miroslav21040SVK14909901111½1111018,5101763
3Kincel Jan19190SVK149171731113,031645
4Miciak Emanuel18390SVK14912783110011111119,0111636
5Bjel Jan18390SVK1491402611,011566
6Jancovicova Petra16890SVK14945738111111½17,581471
7Podjavorinsky Peter16240SVK14914310½011½111½6,591377
8Smrek Peter16830SVK149071191113,031323
  3. ŠO Spartak Myjava (Elo Ø:1792, TB1: 21 / TB2: 30,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Hirmajer Jan19000SVK14915286½110½01½15,591817
2Jakubec Milan19950SVK14917114A5111½1111108,5101751
3Rehak Vladimir16330SVK149511691½110½4,061655
4Kiss Andrej17020SVK14951142011,021518
5Lukac Ivan16120SVK14951134001113,051615
6Otepka Vladimir17320SVK149097311111011107,091567
7Knapek Adrian13450SVK149530991½000001,571506
9Belak Michal12880SVK14958414000,021259
  4. Šachový klub Holíč B (Elo Ø:1821, TB1: 19 / TB2: 30)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Zlamal Marek18840SVK1492098010½½1½½11½6,5101866
2Husek Lubomir18560SVK14920832½00,521792
3Simkovic Eduard19050SVK14919036A245112,021711
4Hrubos Milan17370SVK14920824A246½0,511786
5Vach Jozef16700SVK149088911½01½0½½004,0101702
6Holiencin Filip17220SVK149141311½1,521706
7Stehlik Jan16420SVK14952289½100½½13,571632
8Benak Peter16230SVK14920786½0,511496
9Stasek Daniel16370SVK1495192411,011605
10Svrcek Daniel15080SVK149420031011½1015,581560
11Datko Jan12540SVK14950138000½0,541609
12Sefcik Oliver12490SVK14941988001½1½3,061488
13Suchovsky Martin01000SVK1496993911,011227
  6. ŠK Nafta Gbely C (Elo Ø:1858, TB1: 13 / TB2: 26)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Brunovsky Peter19050SVK14913380A6400½0,531936
2Kubis Ivan18770SVK1490602311,011740
3Bilovsky Milan19080SVK14911582½0,511884
4Valla Tomas18360SVK1492633400,011794
5Kanka Tomas17630SVK14938219½½½11½½04,581812
6Kastler Peter17200SVK1491240610111105,071745
7Zajicek Ferdinand17070SVK149143791½1½½3,551674
8Mraz Jan16440SVK149338371111½0004,581582
9Papanek Lubomir15550SVK14911930000100½12,581605
10Ralbovsky Milan12630SVK149253890½00000,561648
11Hyza Richard12730SVK1495015401001,041588
12Ralbovsky Dominik11530SVK14952297½112,531285
  7. ŠK Kúpele Piešťany C (Elo Ø:1798, TB1: 12 / TB2: 21,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Musaev Matej Elbek17910SVK7360165900½½100½13,591875
2Curidlo Jan17980SVK14905418B122½01½000½01½4,0111814
3Musaev Urmat17970SVK14940124000,021763
4Bardik Jozef18510SVK14925044½11½½3,551677
5Sedlak Rastislav16090SVK14914336000½0½0½102,5101627
6Orvisky Vladimir17030SVK14914280011½2,541477
7Oravec Pavol17550SVK14929910101,021545
8Nedorost Lubomir15660SVK149252730½00,531550
9Stolar Michal14910SVK149458781½10½003,071416
12Skodacek Peter14300SVK14948427½½1,021435
  8. ŠK Skalica C (Elo Ø:1794, TB1: 10 / TB2: 26)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Hrubsa Marian18530SVK14915898A44011,011785
2Vogl Zdenek18460SVK14920972A41111,011969
3Vepy Ivan18180SVK149121391½00½13,061841
4Jarabek Milan17650SVK14928264A41011,011679
6Krakovsky Peter16240SVK14968525½00010½13,081774
7Bartos Bohumil15020SVK14920778½0½000½1,571755
8Danihel Jozef15360SVK1492079400112,041585
9Harasta Marian16900SVK14925192011013,051657
10Romanova Ela14960SVK736082381½½01115,071572
11Drabek Martin14650SVK14925125½0½1½10104,591548
12Krakovsky Jakub12400SVK1493933911,011227
13Dubanova Kristina11280SVK73608092000000,051457
  9. ZŠK Vrbové B (Elo Ø:1665, TB1: 10 / TB2: 23,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Lajda Dusan17530SVK14914182½0½½½0½½03,091789
2Krchnak Rudolf16440SVK1490763110000½½½00½3,0111727
3Lanyi Frantisek16770SVK14916207011½13,551572
4Bajcar Pavol16280SVK14925028½0,511263
5Tomasovic Martin16250SVK1492993700101½2,561695
6Madzo Anton14510SVK14914239½00000½1,071597
7Cheben Jozef14580SVK1495650000000,041545
8Holan Jaroslav01434SVK14914123112,021369
9Oruzinsky Juraj13820SVK14962195111½11011½8,0101344
  10. ŠK Štefanov (Elo Ø:1662, TB1: 9 / TB2: 23)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Nemeckay Rastislav19350SVK14918765A256½½½1½½½4,071872
2Klimes Karel16790SVK149298560½000000½½½2,0111788
3Wallner Juraj16200SVK14929970001½01010104,5111664
4Fajtakova Silvia15020SVK14944600B258112,021445
5Tomasovic Roman15730SVK1492995311½½½½10½5,591548
6Visvader Kristof14420SVK14954397B259100000102,081546
7Visvader Rudolf12670SVK14958260A25700,011382
8WCMNovomeska Karin14620SVK149523000011½2,551367
9Novomesky Roman13330SVK14956780½0,511122
  11. ŠK Kamenár Chtelnica (Elo Ø:1716, TB1: 8 / TB2: 20,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Slaba Andrea19690SVK14940680B8761½½½101116,591874
2Vagovic Milan16970SVK14925478½0½00100013,0101808
3Piestansky Jan16050SVK1492532000100½00102,5101677
4Pripko Bystrik15940SVK14925362010000100103,0111654
5Kupkovic Miroslav17170SVK14925222111½03,551454
6Kuracina Lubomir13580SVK149565270½000½0102,091535
7Piestansky Dusan01414SVK1492531100,011127
  12. ŠO Kopčany (Elo Ø:1646, TB1: 5 / TB2: 18,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Planka Peter17850SVK14925346½1½00½1½½004,5111823
2Cerovsky Marian17860SVK1492105701½0½1½01½5,0101787
3Moravec Milan15830SVK14925745A6950000,031750
4Dubecky Ladislav15320SVK14925133000001½00001,5111645
5Damborsky Pavol15450SVK14925109½00½1½000½3,0101556
6Pisecky Jan13940SVK14925338½1000102,571498
8Sprusansky Ferdinand12690SVK149254431102,031291