http://chess-results.com/tnr471585.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1ŠO Spartak Myjava * 911,50
ZŠK Vrbové A * 44911,50
3CVČ Brezová pod Bradlom * 4379,50
4Šachový klub Holíč B * 4368,50
5ŠK Nafta Gbely C1 * 47,00
6ZŠK Vrbové B1 * 346,50
7CVČ Senica B * 37,50
8ŠK Štefanov * 26,50
ŠK Kamenár Chtelnica * 26,50
10ŠO Kopčany12 * 15,50
11ŠK Kúpele Piešťany C½1 * 14,00
12ŠK Skalica C22 * 05,50

Súpisky družstiev

  1. CVČ Brezová pod Bradlom (Elo Ø:1874 / TB1: 7 / TB2: 9,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Pericka Tomas19560SVK14909081A5540,00,0
2Sadlon Juraj18860SVK149334461,53,0
3Hanzluvka Peter18550SVK149046400,01,0
4Spacek Marcel18360SVK149176101,01,0
5Skapikova Lubica18150SVK14906678B5551,02,0
6Pericka Pavol18370SVK149142982,02,0
7Skapik Branislav17530SVK149135500,00,0
8Sadlon Matus16980SVK149288842,02,0
9Mysicka Miroslav17040SVK149456300,00,0
10Brath Zdeno15210SVK149364290,00,0
11Dest Stanislav15410SVK14933381A5562,02,0
12Svarc Vaclav11320SVK149406470,02,0
  12. CVČ Senica B (Elo Ø:1777 / TB1: 3 / TB2: 7,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Diviak Rastislav20070SVK14908204A5570,00,0
2Ulehla Jakub17270SVK149446341,01,0
3Diviak Rudolf17720SVK149082200,52,0
4Hrdlicka Martin16850SVK149408762,02,0
5Benci Rudolf16360SVK14963191A5581,03,0
6Celustkova Lubica16950SVK149328900,00,0
7Drozd Jan15130SVK149392581,02,0
8Kaufman Robert13660SVK149393040,00,0
9Valent Tomas13520SVK149582440,01,0
10Nater Nikolas12690SVK149419530,01,0
11Benci Jozef11320SVK14967596B5592,03,0
12Barancik Filip01000SVK149659330,00,0
13Kaufmanova Karin11340SVK149582520,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  3. CVČ Brezová pod Bradlom (Elo Ø:1874, TB1: 7 / TB2: 9,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
2Sadlon Juraj18860SVK14933446½½½1,531772
3Hanzluvka Peter18550SVK1490464000,011685
4Spacek Marcel18360SVK1491761011,011713
5Skapikova Lubica18150SVK14906678B555½½1,021732
6Pericka Pavol18370SVK14914298112,021610
8Sadlon Matus16980SVK14928884112,021418
11Dest Stanislav15410SVK14933381A556112,021547
12Svarc Vaclav11320SVK14940647000,021191
  7. CVČ Senica B (Elo Ø:1777, TB1: 3 / TB2: 7,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
2Ulehla Jakub17270SVK1494463411,011882
3Diviak Rudolf17720SVK14908220½00,521866
4Hrdlicka Martin16850SVK14940876112,021862
5Benci Rudolf16360SVK14963191A5580½½1,031761
7Drozd Jan15130SVK14939258011,021560
9Valent Tomas13520SVK1495824400,011517
10Nater Nikolas12690SVK1494195300,011551
11Benci Jozef11320SVK14967596B5591102,031369

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2019/10/13 o 10:00
š.1  CVČ Brezová pod BradlomElo-12  CVČ Senica BElo2½:2½
1.1
Sadlon, Juraj
1886-
Diviak, Rudolf
1772½ - ½
1.2
Hanzluvka, Peter
1855-
Hrdlicka, Martin
16850 - 1
1.3
Pericka, Pavol
1837-
Benci, Rudolf
1636A5581 - 0
1.4
Dest, Stanislav
1541A556-
Drozd, Jan
15131 - 0
1.5
Svarc, Vaclav
1132-
Benci, Jozef
1132B5590 - 1
1. kolo dňa 2019/10/13 o 10:00
š.1  CVČ Brezová pod BradlomElo-12  CVČ Senica BElo2½:2½
1.1
Sadlon, Juraj
1886-
Diviak, Rudolf
1772½ - ½
1.2
Hanzluvka, Peter
1855-
Hrdlicka, Martin
16850 - 1
1.3
Pericka, Pavol
1837-
Benci, Rudolf
1636A5581 - 0
1.4
Dest, Stanislav
1541A556-
Drozd, Jan
15131 - 0
1.5
Svarc, Vaclav
1132-
Benci, Jozef
1132B5590 - 1
2. kolo dňa 2019/10/27 o 10:00
š.12  CVČ Senica BElo-7  ŠK ŠtefanovElo2½:2½
1.1
Benci, Rudolf
1636A558-
Klimes, Karel
1706½ - ½
1.2
Drozd, Jan
1513-
Wallner, Juraj
15781 - 0
1.3
Valent, Tomas
1352-
Fajtakova, Silvia
1517B2580 - 1
1.4
Nater, Nikolas
1269-
Tomasovic, Roman
15510 - 1
1.5
Benci, Jozef
1132B559-WCM
Novomeska, Karin
13151 - 0
2. kolo dňa 2019/10/27 o 10:00
š.1  CVČ Brezová pod BradlomElo-2  ŠK Nafta Gbely CElo4 : 1
6.1
Sadlon, Juraj
1886-
Kanka, Tomas
1741½ - ½
6.2
Spacek, Marcel
1836-
Kastler, Peter
17131 - 0
6.3
Skapikova, Lubica
1815B555-
Zajicek, Ferdinand
1683½ - ½
6.4
Pericka, Pavol
1837-
Papanek, Lubomir
15831 - 0
6.5
Sadlon, Matus
1698-
Ralbovsky, Milan
12711 - 0
3. kolo dňa 2019/11/10 o 10:00
š.2  ŠK Nafta Gbely CElo-12  CVČ Senica BElo2½:2½
1.1
Brunovsky, Peter
1882A64-
Ulehla, Jakub
17270 - 1
1.2
Kubis, Ivan
1845-
Diviak, Rudolf
17721 - 0
1.3
Valla, Tomas
1869-
Hrdlicka, Martin
16850 - 1
1.4
Kanka, Tomas
1741-
Benci, Rudolf
1636A558½ - ½
1.5
Mraz, Jan
1661-
Benci, Jozef
1132B5591 - 0
3. kolo dňa 2019/11/10 o 10:00
š.3  ŠO KopčanyElo-1  CVČ Brezová pod BradlomElo2 : 3
2.1
Planka, Peter
1803-
Sadlon, Juraj
1886½ - ½
2.2
Cerovsky, Marian
1780-
Skapikova, Lubica
1815B555½ - ½
2.3
Dubecky, Ladislav
1565-
Sadlon, Matus
16980 - 1
2.4
Damborsky, Pavol
1581-
Dest, Stanislav
1541A5560 - 1
2.5
Sprusansky, Ferdinand
1250-
Svarc, Vaclav
11321 - 0
4. kolo dňa 2019/12/01 o 10:00
š.12  CVČ Senica BElo-8  ŠK Kúpele Piešťany CElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2019/12/01 o 10:00
š.1  CVČ Brezová pod BradlomElo-4  ZŠK Vrbové BElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2019/12/15 o 10:00
š.3  ŠO KopčanyElo-12  CVČ Senica BElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2019/12/15 o 10:00
š.5  Šachový klub Holíč BElo-1  CVČ Brezová pod BradlomElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2020/01/12 o 10:00
š.12  CVČ Senica BElo-9  ŠK Skalica CElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2020/01/12 o 10:00
š.1  CVČ Brezová pod BradlomElo-6  ŠO Spartak MyjavaElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2020/01/26 o 10:00
š.4  ZŠK Vrbové BElo-12  CVČ Senica BElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2020/01/26 o 10:00
š.7  ŠK ŠtefanovElo-1  CVČ Brezová pod BradlomElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2020/02/09 o 10:00
š.12  CVČ Senica BElo-10  ZŠK Vrbové AElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2020/02/09 o 10:00
š.1  CVČ Brezová pod BradlomElo-8  ŠK Kúpele Piešťany CElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2020/02/23 o 10:00
š.5  Šachový klub Holíč BElo-12  CVČ Senica BElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2020/02/23 o 10:00
š.9  ŠK Skalica CElo-1  CVČ Brezová pod BradlomElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2020/03/08 o 10:00
š.12  CVČ Senica BElo-11  ŠK Kamenár ChtelnicaElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2020/03/08 o 10:00
š.1  CVČ Brezová pod BradlomElo-10  ZŠK Vrbové AElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2020/03/22 o 10:00
š.6  ŠO Spartak MyjavaElo-12  CVČ Senica BElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2020/03/22 o 10:00
š.11  ŠK Kamenár ChtelnicaElo-1  CVČ Brezová pod BradlomElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.
1Blatnicky Miroslav21120ZŠK Vrbové A3,03100,01
2Jakubec Milan19950ŠO Spartak Myjava3,03100,02
3Hirmajer Jan19040ŠO Spartak Myjava2,5383,31
4Rehak Vladimir16180ŠO Spartak Myjava2,5383,33
5Hrdlicka Martin16850CVČ Senica B2,02100,02
6Simkovic Eduard19010Šachový klub Holíč B2,02100,02
7Pericka Pavol18370CVČ Brezová pod Bradlom2,02100,03
8Sadlon Matus16980CVČ Brezová pod Bradlom2,02100,04
9Dest Stanislav15410CVČ Brezová pod Bradlom2,02100,04
10Otepka Vladimir17370ŠO Spartak Myjava2,02100,04
11Tomasovic Roman15510ŠK Štefanov2,02100,04
12Jancovicova Petra16710ZŠK Vrbové A2,02100,04
13Kupkovic Miroslav17330ŠK Kamenár Chtelnica2,02100,04
14Oruzinsky Juraj12470ZŠK Vrbové B2,02100,05
15Mraz Jan16610ŠK Nafta Gbely C2,02100,05
16Planka Peter18030ŠO Kopčany2,0366,71
17Miciak Emanuel18270ZŠK Vrbové A2,0366,73
18Benci Jozef11320CVČ Senica B2,0366,75
19Zajicek Ferdinand16830ŠK Nafta Gbely C1,5275,03
20Romanova Ela14580ŠK Skalica C1,5275,03
21Stehlik Jan16530Šachový klub Holíč B1,5275,04
22Knapek Adrian14910ŠO Spartak Myjava1,5275,05
23Zlamal Marek18430Šachový klub Holíč B1,5350,01
24Sadlon Juraj18860CVČ Brezová pod Bradlom1,5350,01
25Curidlo Jan18270ŠK Kúpele Piešťany C1,5350,02
26Cerovsky Marian17800ŠO Kopčany1,5350,02
27Kanka Tomas17410ŠK Nafta Gbely C1,5350,02
28Vach Jozef17090Šachový klub Holíč B1,5350,03
29Podjavorinsky Peter16090ZŠK Vrbové A1,5350,04
30Slaba Andrea19270ŠK Kamenár Chtelnica1,01100,01
31Ulehla Jakub17270CVČ Senica B1,01100,01
32Vepy Ivan18370ŠK Skalica C1,01100,01
33Spacek Marcel18360CVČ Brezová pod Bradlom1,01100,02
34Kubis Ivan18450ŠK Nafta Gbely C1,01100,02
35Kincel Jan19120ZŠK Vrbové A1,01100,02
36Fajtakova Silvia15170ŠK Štefanov1,01100,03
37Stolar Michal15400ŠK Kúpele Piešťany C1,01100,05
38Smrek Peter16770ZŠK Vrbové A1,01100,05
39Sprusansky Ferdinand12500ŠO Kopčany1,01100,05
40Holan Jaroslav01436ZŠK Vrbové B1,01100,05
41Podjavorinsky Michal19800ZŠK Vrbové A1,0250,01
42Nemeckay Rastislav19230ŠK Štefanov1,0250,01
43Skapikova Lubica18150CVČ Brezová pod Bradlom1,0250,02
44Kastler Peter17130ŠK Nafta Gbely C1,0250,02
45Harasta Marian16450ŠK Skalica C1,0250,03
46Drozd Jan15130CVČ Senica B1,0250,03
47Lanyi Frantisek16520ZŠK Vrbové B1,0250,03
48Visvader Kristof14150ŠK Štefanov1,0250,04
49Svrcek Daniel14260Šachový klub Holíč B1,0250,04
50Lajda Dusan17610ZŠK Vrbové B1,0333,31
51Vagovic Milan17190ŠK Kamenár Chtelnica1,0333,31
52Benci Rudolf16360CVČ Senica B1,0333,32
53Krchnak Rudolf16780ZŠK Vrbové B1,0333,32
54Piestansky Jan16230ŠK Kamenár Chtelnica1,0333,32
55Wallner Juraj15780ŠK Štefanov1,0333,32
56Pripko Bystrik16330ŠK Kamenár Chtelnica1,0333,33
57Drabek Martin13640ŠK Skalica C1,0333,34
58Husek Lubomir18890Šachový klub Holíč B0,5150,02
59Bardik Jozef18440ŠK Kúpele Piešťany C0,5150,03
60Benak Peter16230Šachový klub Holíč B0,5150,04
61Pisecky Jan13950ŠO Kopčany0,5150,05
62Skodacek Peter14120ŠK Kúpele Piešťany C0,5150,05
63Diviak Rudolf17720CVČ Senica B0,5225,01
64Bartos Bohumil15090ŠK Skalica C0,5225,02
65Damborsky Pavol15810ŠO Kopčany0,5225,04
66Musaev Matej Elbek16590ŠK Kúpele Piešťany C0,5316,71
67Krakovsky Peter16760ŠK Skalica C0,5316,71
68Klimes Karel17060ŠK Štefanov0,5316,71
69Madzo Anton14660ZŠK Vrbové B0,5316,74
70Kuracina Lubomir13970ŠK Kamenár Chtelnica0,5316,75
71Hanzluvka Peter18550CVČ Brezová pod Bradlom0,010,02
72Valent Tomas13520CVČ Senica B0,010,03
73Danihel Jozef15300ŠK Skalica C0,010,03
74Valla Tomas18690ŠK Nafta Gbely C0,010,03
75Tomasovic Martin16260ZŠK Vrbové B0,010,03
76Papanek Lubomir15830ŠK Nafta Gbely C0,010,04
77Nater Nikolas12690CVČ Senica B0,010,04
78Kiss Andrej16860ŠO Spartak Myjava0,010,04
79Lukac Ivan15810ŠO Spartak Myjava0,010,04
80Nedorost Lubomir15750ŠK Kúpele Piešťany C0,010,05
81Ralbovsky Milan12710ŠK Nafta Gbely C0,010,05
82Datko Jan12900Šachový klub Holíč B0,010,05
83Dubanova Kristina11360ŠK Skalica C0,010,05
84Brunovsky Peter18820ŠK Nafta Gbely C0,020,01
85Moravec Milan15980ŠO Kopčany0,020,03
86Musaev Urmat18170ŠK Kúpele Piešťany C0,020,03
87Svarc Vaclav11320CVČ Brezová pod Bradlom0,020,05
88WCMNovomeska Karin13150ŠK Štefanov0,020,05
89Dubecky Ladislav15650ŠO Kopčany0,030,03
90Sedlak Rastislav16270ŠK Kúpele Piešťany C0,030,04

poznámka: kontumácie sú vynechané



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  2. ŠK Nafta Gbely C (Elo Ø:1849 / TB1: 4 / TB2: 7)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Brunovsky Peter18820SVK14913380A640,02,0
2Kubis Ivan18450SVK149060231,01,0
3Bilovsky Milan19100SVK149115820,00,0
4Valla Tomas18690SVK149263340,01,0
5Kanka Tomas17410SVK149382191,53,0
6Kastler Peter17130SVK149124061,02,0
7Zajicek Ferdinand16830SVK149143791,52,0
8Mraz Jan16610SVK149338372,02,0
9Papanek Lubomir15830SVK149119300,01,0
10Ralbovsky Milan12710SVK149253890,01,0
11Hyza Richard12210SVK149501540,00,0
12Ralbovsky Dominik11160SVK149522970,00,0
  3. ŠO Kopčany (Elo Ø:1665 / TB1: 1 / TB2: 5,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Planka Peter18030SVK149253462,03,0
2Cerovsky Marian17800SVK149210571,53,0
3Moravec Milan15980SVK14925745A6950,02,0
4Dubecky Ladislav15650SVK149251330,03,0
5Damborsky Pavol15810SVK149251090,52,0
6Pisecky Jan13950SVK149253380,51,0
7Blanarik Dominik01499SVK149250790,00,0
8Sprusansky Ferdinand12500SVK149254431,01,0
  4. ZŠK Vrbové B (Elo Ø:1671 / TB1: 4 / TB2: 6,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Lajda Dusan17610SVK149141821,03,0
2Krchnak Rudolf16780SVK149076311,03,0
3Lanyi Frantisek16520SVK149162071,02,0
4Bajcar Pavol16360SVK149250280,00,0
5Tomasovic Martin16260SVK149299370,01,0
6Madzo Anton14660SVK149142390,53,0
7Cheben Jozef15670SVK149565000,00,0
8Holan Jaroslav01436SVK149141231,01,0
9Oruzinsky Juraj12470SVK149621952,02,0
10Jancovic Stanislav01158SVK149455090,00,0
11Jancovicova Tamara11720SVK149622090,00,0
12Jobus Rastislav01000SVK149649100,00,0
  5. Šachový klub Holíč B (Elo Ø:1820 / TB1: 6 / TB2: 8,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Zlamal Marek18430SVK149209801,53,0
2Husek Lubomir18890SVK149208320,51,0
3Simkovic Eduard19010SVK14919036A2452,02,0
4Hrubos Milan17590SVK14920824A2460,00,0
5Vach Jozef17090SVK149088911,53,0
6Holiencin Filip17070SVK149141310,00,0
7Stehlik Jan16530SVK149522891,52,0
8Benak Peter16230SVK149207860,51,0
9Stasek Daniel16210SVK149519240,00,0
10Svrcek Daniel14260SVK149420031,02,0
11Datko Jan12900SVK149501380,01,0
12Sefcik Oliver12040SVK149419880,00,0
13Suchovsky Martin01000SVK149699390,00,0
  6. ŠO Spartak Myjava (Elo Ø:1788 / TB1: 9 / TB2: 11,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Hirmajer Jan19040SVK149152862,53,0
2Jakubec Milan19950SVK14917114A53,03,0
3Rehak Vladimir16180SVK149511692,53,0
4Kiss Andrej16860SVK149511420,01,0
5Lukac Ivan15810SVK149511340,01,0
6Otepka Vladimir17370SVK149097312,02,0
7Knapek Adrian14910SVK149530991,52,0
8Durec Martin12260SVK149151970,00,0
9Belak Michal01279SVK149584140,00,0
10Hargas Marek01000SVK149654880,00,0
11Galik Marcel01000SVK149671890,00,0
12Martis Jan01000SVK149699200,00,0
  7. ŠK Štefanov (Elo Ø:1655 / TB1: 2 / TB2: 6,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Nemeckay Rastislav19230SVK14918765A2561,02,0
2Klimes Karel17060SVK149298560,53,0
3Wallner Juraj15780SVK149299701,03,0
4Fajtakova Silvia15170SVK14944600B2581,01,0
5Tomasovic Roman15510SVK149299532,02,0
6Visvader Kristof14150SVK14954397B2591,02,0
7Visvader Rudolf12800SVK14958260A2570,00,0
8WCMNovomeska Karin13150SVK149523000,02,0
9Novomesky Roman14160SVK149567800,00,0
10Tomasovic Pavol12600SVK149299450,00,0
11Klimesova Gabriela01328SVK149298640,00,0
  8. ŠK Kúpele Piešťany C (Elo Ø:1794 / TB1: 1 / TB2: 4)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Musaev Matej Elbek16590SVK736016590,53,0
2Curidlo Jan18270SVK14905418B1221,53,0
3Musaev Urmat18170SVK149401240,02,0
4Bardik Jozef18440SVK149250440,51,0
5Sedlak Rastislav16270SVK149143360,03,0
6Orvisky Vladimir17040SVK149142800,00,0
7Oravec Pavol17790SVK149299100,00,0
8Nedorost Lubomir15750SVK149252730,01,0
9Stolar Michal15400SVK149458781,01,0
10Veres Marcel01471SVK149299610,00,0
11Skrabak Tomas01430SVK149381540,00,0
12Skodacek Peter14120SVK149484270,51,0
13Pavelka Lubos01000SVK149521650,00,0
  9. ŠK Skalica C (Elo Ø:1763 / TB1: 0 / TB2: 5,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Vogl Zdenek18530SVK14920972A4110,00,0
2Vepy Ivan18370SVK149121391,01,0
3Jarabek Milan17510SVK14928264A4100,00,0
4Petrek David16990SVK14948559B4120,00,0
5Krakovsky Peter16760SVK149685250,53,0
6Bartos Bohumil15090SVK149207780,52,0
7Danihel Jozef15300SVK149207940,01,0
8Harasta Marian16450SVK149251921,02,0
9Romanova Ela14580SVK736082381,52,0
10Drabek Martin13640SVK149251251,03,0
11Krakovsky Jakub12250SVK149393390,00,0
12Dubanova Kristina11360SVK736080920,01,0
  10. ZŠK Vrbové A (Elo Ø:1933 / TB1: 9 / TB2: 11,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Podjavorinsky Michal19800SVK149369251,02,0
2Blatnicky Miroslav21120SVK149099013,03,0
3Kincel Jan19120SVK149171731,01,0
4Miciak Emanuel18270SVK149127832,03,0
5Bjel Jan18350SVK149140260,00,0
6Jancovicova Petra16710SVK149457382,02,0
7Podjavorinsky Peter16090SVK149143101,53,0
8Smrek Peter16770SVK149071191,01,0
  11. ŠK Kamenár Chtelnica (Elo Ø:1727 / TB1: 2 / TB2: 6,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Slaba Andrea19270SVK14940680B???1,01,0
2Vagovic Milan17190SVK149254781,03,0
3Piestansky Jan16230SVK149253201,03,0
4Pripko Bystrik16330SVK149253621,03,0
5Kupkovic Miroslav17330SVK149252222,02,0
6Kuracina Lubomir13970SVK149565270,53,0
7Piestansky Dusan01427SVK149253110,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. ŠO Spartak Myjava (Elo Ø:1788, TB1: 9 / TB2: 11,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Hirmajer Jan19040SVK14915286½112,531753
2Jakubec Milan19950SVK14917114A51113,031681
3Rehak Vladimir16180SVK149511691½12,531651
4Kiss Andrej16860SVK1495114200,011415
5Lukac Ivan15810SVK1495113400,011645
6Otepka Vladimir17370SVK14909731112,021471
7Knapek Adrian14910SVK149530991½1,521470
  2. ZŠK Vrbové A (Elo Ø:1933, TB1: 9 / TB2: 11,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Podjavorinsky Michal19800SVK14936925½½1,021823
2Blatnicky Miroslav21120SVK149099011113,031750
3Kincel Jan19120SVK1491717311,011678
4Miciak Emanuel18270SVK149127831102,031626
6Jancovicova Petra16710SVK14945738112,021516
7Podjavorinsky Peter16090SVK14914310½011,531356
8Smrek Peter16770SVK1490711911,011290
  4. Šachový klub Holíč B (Elo Ø:1820, TB1: 6 / TB2: 8,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Zlamal Marek18430SVK1492098010½1,531825
2Husek Lubomir18890SVK14920832½0,511827
3Simkovic Eduard19010SVK14919036A245112,021747
5Vach Jozef17090SVK149088911½01,531749
7Stehlik Jan16530SVK14952289½11,521620
8Benak Peter16230SVK14920786½0,511458
10Svrcek Daniel14260SVK14942003101,021487
11Datko Jan12900SVK1495013800,011677
  5. ŠK Nafta Gbely C (Elo Ø:1849, TB1: 4 / TB2: 7)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Brunovsky Peter18820SVK14913380A64000,021827
2Kubis Ivan18450SVK1490602311,011772
4Valla Tomas18690SVK1492633400,011685
5Kanka Tomas17410SVK14938219½½½1,531747
6Kastler Peter17130SVK14912406101,021730
7Zajicek Ferdinand16830SVK149143791½1,521724
8Mraz Jan16610SVK14933837112,021265
9Papanek Lubomir15830SVK1491193000,011837
10Ralbovsky Milan12710SVK1492538900,011698
  6. ZŠK Vrbové B (Elo Ø:1671, TB1: 4 / TB2: 6,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Lajda Dusan17610SVK14914182½0½1,031836
2Krchnak Rudolf16780SVK149076311001,031727
3Lanyi Frantisek16520SVK14916207011,021546
5Tomasovic Martin16260SVK1492993700,011827
6Madzo Anton14660SVK14914239½000,531589
8Holan Jaroslav01436SVK1491412311,011136
9Oruzinsky Juraj12470SVK14962195112,021503
  8. ŠK Štefanov (Elo Ø:1655, TB1: 2 / TB2: 6,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Nemeckay Rastislav19230SVK14918765A256½½1,021782
2Klimes Karel17060SVK149298560½00,531819
3Wallner Juraj15780SVK149299700011,031649
4Fajtakova Silvia15170SVK14944600B25811,011352
5Tomasovic Roman15510SVK14929953112,021448
6Visvader Kristof14150SVK14954397B259101,021613
8WCMNovomeska Karin13150SVK14952300000,021435
  9. ŠK Kamenár Chtelnica (Elo Ø:1727, TB1: 2 / TB2: 6,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Slaba Andrea19270SVK14940680B???11,011882
2Vagovic Milan17190SVK14925478½0½1,031768
3Piestansky Jan16230SVK149253200011,031724
4Pripko Bystrik16330SVK149253620101,031644
5Kupkovic Miroslav17330SVK14925222112,021516
6Kuracina Lubomir13970SVK149565270½00,531496
  10. ŠO Kopčany (Elo Ø:1665, TB1: 1 / TB2: 5,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Planka Peter18030SVK14925346½1½2,031862
2Cerovsky Marian17800SVK1492105701½1,531850
3Moravec Milan15980SVK14925745A695000,021730
4Dubecky Ladislav15650SVK149251330000,031701
5Damborsky Pavol15810SVK14925109½00,521469
6Pisecky Jan13950SVK14925338½0,511609
8Sprusansky Ferdinand12500SVK1492544311,011132
  11. ŠK Kúpele Piešťany C (Elo Ø:1794, TB1: 1 / TB2: 4)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Musaev Matej Elbek16590SVK7360165900½0,531890
2Curidlo Jan18270SVK14905418B122½011,531863
3Musaev Urmat18170SVK14940124000,021740
4Bardik Jozef18440SVK14925044½0,511618
5Sedlak Rastislav16270SVK149143360000,031666
8Nedorost Lubomir15750SVK1492527300,011491
9Stolar Michal15400SVK1494587811,011415
12Skodacek Peter14120SVK14948427½0,511653
  12. ŠK Skalica C (Elo Ø:1763, TB1: 0 / TB2: 5,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
2Vepy Ivan18370SVK1491213911,011843
5Krakovsky Peter16760SVK14968525½000,531855
6Bartos Bohumil15090SVK14920778½00,521852
7Danihel Jozef15300SVK1492079400,011618
8Harasta Marian16450SVK14925192011,021630
9Romanova Ela14580SVK736082381½1,521638
10Drabek Martin13640SVK14925125½0½1,031461
12Dubanova Kristina11360SVK7360809200,011436