5. liga SE-SI 2010/2011
Poradie
Por. |
č. |
Družstvo |
Partie |
+ |
= |
- |
TB1 |
TB2 |
TB3 |
1 |
7 |
12 |
10 |
1 |
1 |
31 |
42.0 |
3550 |
|
2 |
2 |
12 |
6 |
4 |
2 |
22 |
35.0 |
2883 |
|
3 |
4 |
11 |
5 |
3 |
3 |
18 |
31.5 |
2633 |
|
4 |
1 |
12 |
4 |
1 |
7 |
13 |
26.0 |
2177 |
|
5 |
5 |
12 |
3 |
2 |
7 |
11 |
26.0 |
2235 |
|
6 |
6 |
11 |
2 |
4 |
5 |
10 |
25.5 |
2167 |
|
7 |
3 |
12 |
3 |
1 |
8 |
10 |
19.0 |
1575 |
Súpisky družstiev
1.
Gymnázium Šaštín-Stráže (Elo Ř:1565 / TB1: 13 /
TB2: 26) |
||||||
š. |
T |
Meno |
Elo |
FED |
Body |
Partie |
1 |
Valla Tomáš |
1790 |
SVK |
0.5 |
2.0 |
|
2 |
Drška Michal |
1642 |
SVK |
0.0 |
0.0 |
|
3 |
Máčalka Ondrej |
1504 |
SVK |
0.0 |
1.0 |
|
4 |
Húska Branislav |
1503 |
SVK |
6.5 |
11.0 |
|
5 |
Hurban Tomáš |
1386 |
SVK |
1.0 |
9.0 |
|
6 |
Kanka Tomáš |
1334 |
SVK |
6.5 |
10.0 |
|
7 |
Hurban Martin |
1299 |
SVK |
0.0 |
1.0 |
|
8 |
Knapec Juraj |
1000 |
SVK |
0.0 |
1.0 |
|
9 |
Petráš Michal |
1000 |
SVK |
6.0 |
11.0 |
|
10 |
Burda Andrej |
1000 |
SVK |
1.5 |
3.0 |
|
11 |
Škrabáková Monika |
1000 |
SVK |
0.0 |
2.0 |
|
12 |
Rajec Matúš |
1000 |
SVK |
0.0 |
2.0 |
|
13 |
Babic Štefan |
1000 |
SVK |
4.0 |
6.0 |
|
2. ŠK
Štefanov A (Elo Ř:1618 / TB1: 22 / TB2: 35) |
||||||
š. |
T |
Meno |
Elo |
FED |
Body |
Partie |
1 |
Hušek Ľubomír |
1786 |
SVK |
1.5 |
2.0 |
|
2 |
Kubík Peter |
1732 |
SVK |
0.5 |
1.0 |
|
3 |
Klimešová Lucia |
1546 |
SVK |
3.5 |
11.0 |
|
4 |
Klimeš Karel |
1518 |
SVK |
7.5 |
10.0 |
|
5 |
Wallner Juraj |
1508 |
SVK |
6.0 |
11.0 |
|
6 |
Tomašovič Roman |
1224 |
SVK |
6.0 |
8.0 |
|
7 |
Klimešová Gabriela |
1397 |
SVK |
3.5 |
7.0 |
|
8 |
Štefanová Bernadeta |
1299 |
SVK |
6.5 |
8.0 |
|
9 |
Rácová Vlasta |
1000 |
SVK |
0.0 |
2.0 |
|
3. ŠK
Štefanov B (Elo Ř:1479 / TB1: 10 / TB2: 19) |
||||||
š. |
T |
Meno |
Elo |
FED |
Body |
Partie |
1 |
Diviak Rudolf |
1887 |
SVK |
0.5 |
2.0 |
|
2 |
Tomašovič Pavol |
1353 |
SVK |
0.5 |
10.0 |
|
3 |
Mihálik Pavol |
1396 |
SVK |
0.0 |
0.0 |
|
4 |
Klimeš Juraj |
1339 |
SVK |
6.0 |
11.0 |
|
5 |
Čelústková Ľubica |
1422 |
SVK |
4.5 |
11.0 |
|
6 |
Studenič Erik |
1000 |
SVK |
0.0 |
1.0 |
|
7 |
Černá Lucia |
1161 |
SVK |
1.5 |
10.0 |
|
8 |
Vyrúbalová Simona |
1000 |
SVK |
2.0 |
5.0 |
|
9 |
Hiľovská Eva |
1131 |
SVK |
1.0 |
3.0 |
|
10 |
Čelústka Lukáš |
1198 |
SVK |
3.0 |
7.0 |
|
4. CVČ
Senica B (Elo Ř:1593 / TB1: 18 / TB2: 31.5) |
||||||
š. |
T |
Meno |
Elo |
FED |
Body |
Partie |
1 |
Nemečkayová Monika |
1808 |
SVK |
3.5 |
9.0 |
|
2 |
Nemečkay Rastislav |
1770 |
SVK |
7.5 |
10.0 |
|
3 |
Očko Martin |
1502 |
SVK |
5.5 |
9.0 |
|
4 |
Tököly Daniel |
1512 |
SVK |
0.5 |
2.0 |
|
5 |
Nemečkay Dominik |
1325 |
SVK |
6.5 |
10.0 |
|
6 |
Nemečkay Lukáš |
1371 |
SVK |
4.5 |
7.0 |
|
7 |
Nemečkay Štefan |
1000 |
SVK |
0.0 |
1.0 |
|
8 |
Drinka Róbert |
1000 |
SVK |
3.5 |
5.0 |
|
9 |
Nemečkayová Soňa |
1000 |
SVK |
0.0 |
2.0 |
|
5. CVČ Senica
C (Elo Ř:1652 / TB1: 11 / TB2: 26) |
||||||
š. |
T |
Meno |
Elo |
FED |
Body |
Partie |
1 |
Diviak Rastislav |
2014 |
SVK |
2.5 |
4.0 |
|
2 |
Gaša Patrik |
1706 |
SVK |
2.0 |
4.0 |
|
3 |
Pagerka Slavomír |
1742 |
SVK |
6.5 |
7.0 |
|
4 |
Diviak Peter |
1439 |
SVK |
0.0 |
0.0 |
|
5 |
Mudroch Martin |
1357 |
SVK |
2.5 |
6.0 |
|
6 |
Trojková Michaela |
1283 |
SVK |
1.0 |
5.0 |
|
7 |
Pipíška Adam |
1194 |
SVK |
1.5 |
9.0 |
|
8 |
Slovák Patrik |
1000 |
SVK |
5.5 |
11.0 |
|
9 |
Búran st. Andrej |
1000 |
SVK |
1.0 |
5.0 |
|
10 |
Búran ml. Andrej |
1000 |
SVK |
3.5 |
7.0 |
|
11 |
Hrdlička Martin |
1000 |
SVK |
0.0 |
1.0 |
|
12 |
Náter Nikolas |
1000 |
SVK |
0.0 |
1.0 |
|
6. ŠK
Skalica E (Elo Ř:1585 / TB1: 10 / TB2: 25.5) |
||||||
š. |
T |
Meno |
Elo |
FED |
Body |
Partie |
1 |
Berger Patrik |
1720 |
SVK |
2.5 |
3.0 |
|
2 |
Harašta Marian |
1663 |
SVK |
1.5 |
6.0 |
|
3 |
Jarábek Milan |
1522 |
SVK |
4.0 |
8.0 |
|
4 |
Zlámal Marek |
1519 |
SVK |
4.0 |
5.0 |
|
5 |
Drábek Martin |
1499 |
SVK |
3.0 |
6.0 |
|
6 |
Bakoš Adrian |
1414 |
SVK |
0.5 |
3.0 |
|
7 |
Horák Martin |
1411 |
SVK |
0.5 |
1.0 |
|
8 |
Krakovský Jakub |
1000 |
SVK |
0.5 |
3.0 |
|
9 |
Krakovský Matej |
1000 |
SVK |
1.5 |
3.0 |
|
10 |
Budovič Patrik |
1000 |
SVK |
3.5 |
7.0 |
|
11 |
Špánik Ondrej |
1000 |
SVK |
3.5 |
6.0 |
|
12 |
Antálek Rudolf |
1000 |
SVK |
0.0 |
2.0 |
|
13 |
Juríčková Barbora |
1000 |
SVK |
0.5 |
2.0 |
|
7. CVČ
Brezová (Elo Ř:1798 / TB1: 31 / TB2: 42) |
||||||
š. |
T |
Meno |
Elo |
FED |
Body |
Partie |
1 |
Perička Tomáš |
1966 |
SVK |
4.0 |
5.0 |
|
2 |
Likavská Barbora |
1861 |
SVK |
0.0 |
0.0 |
|
3 |
Perička Pavol |
1729 |
SVK |
1.5 |
2.0 |
|
4 |
Sadloň Juraj |
1873 |
SVK |
7.0 |
9.0 |
|
5 |
Peričková Jana |
1560 |
SVK |
0.5 |
2.0 |
|
6 |
Tomka Pavol |
1435 |
SVK |
1.0 |
2.0 |
|
7 |
Solník Viktor |
1430 |
SVK |
8.5 |
10.0 |
|
8 |
Bôžik Branislav |
1445 |
SVK |
1.0 |
1.0 |
|
9 |
Sadloň Matúš |
1419 |
SVK |
6.0 |
9.0 |
|
10 |
Gálik Martin |
1352 |
SVK |
3.0 |
5.0 |
|
11 |
Gavlas Jakub |
1322 |
SVK |
3.0 |
7.0 |
|
12 |
Brath Zdeno |
1000 |
SVK |
3.5 |
4.0 |
|
13 |
Tomka Marek |
1000 |
SVK |
3.0 |
4.0 |
1. kolo dňa
2010/10/16 o 10:00 |
||||||||
š. |
2 |
ŠK
Štefanov A |
Elo |
- |
7 |
CVČ
Brezová |
Elo |
3½:1½ |
1.1 |
Kubík Peter |
1732 |
- |
Sadloň Juraj |
1873 |
½ - ½ |
||
1.2 |
Klimešová Lucia |
1546 |
- |
Peričková Jana |
1560 |
1 - 0 |
||
1.3 |
Wallner Juraj |
1508 |
- |
Solník Viktor |
1430 |
0 - 1 |
||
1.4 |
Tomašovič Roman |
1224 |
- |
Sadloň Matúš |
1419 |
1 - 0 |
||
1.5 |
Klimešová Gabriela |
1397 |
- |
Gavlas Jakub |
1322 |
1 - 0 |
||
š. |
3 |
ŠK
Štefanov B |
Elo |
- |
6 |
ŠK
Skalica E |
Elo |
3 : 2 |
2.1 |
Klimeš Juraj |
1339 |
- |
Bakoš Adrian |
1414 |
1 - 0 |
||
2.2 |
Čelústková Ľubica |
1422 |
- |
Budovič Patrik |
1000 |
0 - 1 |
||
2.3 |
Černá Lucia |
1161 |
- |
Špánik Ondrej |
1000 |
0 - 1 |
||
2.4 |
Hiľovská Eva |
1131 |
- |
Antálek Rudolf |
1000 |
1 - 0 |
||
2.5 |
Čelústka Lukáš |
1198 |
- |
Juríčková Barbora |
1000 |
1 - 0 |
||
š. |
4 |
CVČ
Senica B |
Elo |
- |
5 |
CVČ
Senica C |
Elo |
2½:2½ |
3.1 |
Nemečkayová Monika |
1808 |
- |
Diviak Rastislav |
2014 |
0 - 1 |
||
3.2 |
Nemečkay Rastislav |
1770 |
- |
Pagerka Slavomír |
1742 |
½ - ½ |
||
3.3 |
Očko Martin |
1502 |
- |
Trojková Michaela |
1283 |
1 - 0 |
||
3.4 |
Nemečkay Dominik |
1325 |
- |
Pipíška Adam |
1194 |
0 - 1 |
||
3.5 |
Nemečkay Lukáš |
1371 |
- |
Slovák Patrik |
1000 |
1 - 0 |
2. kolo dňa
2010/10/30 o 10:00 |
||||||||
š. |
6 |
ŠK
Skalica E |
Elo |
- |
4 |
CVČ
Senica B |
Elo |
2½:2½ |
1.1 |
Jarábek Milan |
1522 |
- |
Nemečkay Rastislav |
1770 |
½ - ½ |
||
1.2 |
Horák Martin |
1411 |
- |
Očko Martin |
1502 |
½ - ½ |
||
1.3 |
Krakovský Jakub |
1000 |
- |
Nemečkay Dominik |
1325 |
½ - ½ |
||
1.4 |
Krakovský Matej |
1000 |
- |
Nemečkay Lukáš |
1371 |
½ - ½ |
||
1.5 |
Juríčková Barbora |
1000 |
- |
Drinka Róbert |
1000 |
½ - ½ |
||
š. |
7 |
CVČ
Brezová |
Elo |
- |
3 |
ŠK
Štefanov B |
Elo |
4½: ½ |
2.1 |
Perička Tomáš |
1966 |
- |
Tomašovič Pavol |
1353 |
1 - 0 |
||
2.2 |
Solník Viktor |
1430 |
- |
Klimeš Juraj |
1339 |
½ - ½ |
||
2.3 |
Bôžik Branislav |
1445 |
- |
Čelústková Ľubica |
1422 |
1 - 0 |
||
2.4 |
Gálik Martin |
1352 |
- |
Černá Lucia |
1161 |
1 - 0 |
||
2.5 |
Tomka Marek |
1000 |
- |
Vyrúbalová Simona |
1000 |
1 - 0 |
||
š. |
1 |
Gymnázium
Šaštín-Stráže |
Elo |
- |
2 |
ŠK
Štefanov A |
Elo |
3 : 2 |
3.1 |
Húska Branislav |
1503 |
- |
Klimešová Lucia |
1546 |
1 - 0 |
||
3.2 |
Hurban Tomáš |
1386 |
- |
Klimeš Karel |
1518 |
0 - 1 |
||
3.3 |
Kanka Tomáš |
1334 |
- |
Wallner Juraj |
1508 |
1 - 0 |
||
3.4 |
Petráš Michal |
1000 |
- |
Tomašovič Roman |
1224 |
½ - ½ |
||
3.5 |
Burda Andrej |
1000 |
- |
Štefanová Bernadeta |
1299 |
½ - ½ |
3. kolo dňa
2010/11/13 o 10:00 |
||||||||
š. |
3 |
ŠK
Štefanov B |
Elo |
- |
1 |
Gymnázium
Šaštín-Stráže |
Elo |
1 : 4 |
1.1 |
Tomašovič Pavol |
1353 |
- |
Húska Branislav |
1503 |
0 - 1 |
||
1.2 |
Klimeš Juraj |
1339 |
- |
Hurban Tomáš |
1386 |
1 - 0 |
||
1.3 |
Čelústková Ľubica |
1422 |
- |
Kanka Tomáš |
1334 |
0 - 1 |
||
1.4 |
Černá Lucia |
1161 |
- |
Petráš Michal |
1000 |
0 - 1 |
||
1.5 |
Čelústka Lukáš |
1198 |
- |
Burda Andrej |
1000 |
0 - 1 |
||
š. |
4 |
CVČ
Senica B |
Elo |
- |
7 |
CVČ
Brezová |
Elo |
½ :4½ |
2.1 |
Nemečkayová Monika |
1808 |
- |
Perička Tomáš |
1966 |
0 - 1 |
||
2.2 |
Očko Martin |
1502 |
- |
Sadloň Juraj |
1873 |
0 - 1 |
||
2.3 |
Tököly Daniel |
1512 |
- |
Solník Viktor |
1430 |
0 - 1 |
||
2.4 |
Nemečkay Dominik |
1325 |
- |
Sadloň Matúš |
1419 |
½ - ½ |
||
2.5 |
Nemečkay Lukáš |
1371 |
- |
Gavlas Jakub |
1322 |
0 - 1 |
||
š. |
5 |
CVČ
Senica C |
Elo |
- |
6 |
ŠK
Skalica E |
Elo |
3 : 2 |
3.1 |
Diviak Rastislav |
2014 |
- |
Berger Patrik |
1720 |
½ - ½ |
||
3.2 |
Pagerka Slavomír |
1742 |
- |
Harašta Marian |
1663 |
1 - 0 |
||
3.3 |
Mudroch Martin |
1357 |
- |
Jarábek Milan |
1522 |
½ - ½ |
||
3.4 |
Trojková Michaela |
1283 |
- |
Drábek Martin |
1499 |
0 - 1 |
||
3.5 |
Slovák Patrik |
1000 |
- |
Bakoš Adrian |
1414 |
1 - 0 |
4. kolo dňa
2010/11/27 o 10:00 |
||||||||
š. |
7 |
CVČ
Brezová |
Elo |
- |
5 |
CVČ
Senica C |
Elo |
3 : 2 |
1.1 |
Sadloň Juraj |
1873 |
- |
Gaša Patrik |
1706 |
1 - 0 |
||
1.2 |
Tomka Pavol |
1435 |
- |
Mudroch Martin |
1357 |
0 - 1 |
||
1.3 |
Solník Viktor |
1430 |
- |
Trojková Michaela |
1283 |
1 - 0 |
||
1.4 |
Sadloň Matúš |
1419 |
- |
Pipíška Adam |
1194 |
1 - 0 |
||
1.5 |
Tomka Marek |
1000 |
- |
Slovák Patrik |
1000 |
0 - 1 |
||
š. |
1 |
Gymnázium
Šaštín-Stráže |
Elo |
- |
4 |
CVČ
Senica B |
Elo |
1 : 4 |
2.1 |
Húska Branislav |
1503 |
- |
Nemečkayová Monika |
1808 |
1 - 0 |
||
2.2 |
Kanka Tomáš |
1334 |
- |
Nemečkay Rastislav |
1770 |
0 - 1 |
||
2.3 |
Hurban Martin |
1299 |
- |
Očko Martin |
1502 |
0 - 1 |
||
2.4 |
Knapec Juraj |
1000 |
- |
Nemečkay Dominik |
1325 |
0 - 1 |
||
2.5 |
Babic Štefan |
1000 |
- |
Nemečkay Lukáš |
1371 |
0 - 1 |
||
š. |
2 |
ŠK
Štefanov A |
Elo |
- |
3 |
ŠK
Štefanov B |
Elo |
2½:2½ |
3.1 |
Klimešová Lucia |
1546 |
- |
Tomašovič Pavol |
1353 |
1 - 0 |
||
3.2 |
Klimeš Karel |
1518 |
- |
Klimeš Juraj |
1339 |
½ - ½ |
||
3.3 |
Klimešová Gabriela |
1397 |
- |
Čelústková Ľubica |
1422 |
0 - 1 |
||
3.4 |
Štefanová Bernadeta |
1299 |
- |
Vyrúbalová Simona |
1000 |
1 - 0 |
||
3.5 |
Rácová Vlasta |
1000 |
- |
Čelústka Lukáš |
1198 |
0 - 1 |
5. kolo dňa
2010/12/11 o 10:00 |
||||||||
š. |
4 |
CVČ
Senica B |
Elo |
- |
2 |
ŠK
Štefanov A |
Elo |
2 : 3 |
1.1 |
Nemečkayová Monika |
1808 |
- |
Hušek Ľubomír |
1786 |
0 - 1 |
||
1.2 |
Nemečkay Rastislav |
1770 |
- |
Klimešová Lucia |
1546 |
1 - 0 |
||
1.3 |
Nemečkay Dominik |
1325 |
- |
Klimeš Karel |
1518 |
0 - 1 |
||
1.4 |
Nemečkay Lukáš |
1371 |
- |
Wallner Juraj |
1508 |
0 - 1 |
||
1.5 |
Drinka Róbert |
1000 |
- |
Klimešová Gabriela |
1397 |
1 - 0 |
||
š. |
5 |
CVČ
Senica C |
Elo |
- |
1 |
Gymnázium
Šaštín-Stráže |
Elo |
3 : 2 |
2.1 |
Gaša Patrik |
1706 |
- |
Máčalka Ondrej |
1504 |
1 - 0 |
||
2.2 |
Mudroch Martin |
1357 |
- |
Húska Branislav |
1503 |
0 - 1 |
||
2.3 |
Trojková Michaela |
1283 |
- |
Hurban Tomáš |
1386 |
1 - 0 |
||
2.4 |
Pipíška Adam |
1194 |
- |
Petráš Michal |
1000 |
0 - 1 |
||
2.5 |
Slovák Patrik |
1000 |
- |
Škrabáková Monika |
1000 |
1 - 0 |
||
š. |
6 |
ŠK
Skalica E |
Elo |
- |
7 |
CVČ
Brezová |
Elo |
2½:2½ |
3.1 |
Berger Patrik |
1720 |
- |
Sadloň Juraj |
1873 |
1 - 0 |
||
3.2 |
Harašta Marian |
1663 |
- |
Solník Viktor |
1430 |
0 - 1 |
||
3.3 |
Jarábek Milan |
1522 |
- |
Sadloň Matúš |
1419 |
½ - ½ |
||
3.4 |
Drábek Martin |
1499 |
- |
Gálik Martin |
1352 |
1 - 0 |
||
3.5 |
Krakovský Matej |
1000 |
- |
Gavlas Jakub |
1322 |
0 - 1 |
6. kolo dňa
2010/12/18 o 10:00 |
||||||||
š. |
1 |
Gymnázium
Šaštín-Stráže |
Elo |
- |
6 |
ŠK
Skalica E |
Elo |
3½:1½ |
1.1 |
Hurban Tomáš |
1386 |
- |
Harašta Marian |
1663 |
1 - 0 |
||
1.2 |
Kanka Tomáš |
1334 |
- |
Jarábek Milan |
1522 |
1 - 0 |
||
1.3 |
Petráš Michal |
1000 |
- |
Bakoš Adrian |
1414 |
½ - ½ |
||
1.4 |
Škrabáková Monika |
1000 |
- |
Budovič Patrik |
1000 |
0 - 1 |
||
1.5 |
Babic Štefan |
1000 |
- |
Špánik Ondrej |
1000 |
1 - 0 |
||
š. |
2 |
ŠK
Štefanov A |
Elo |
- |
5 |
CVČ
Senica C |
Elo |
3½:1½ |
2.1 |
Hušek Ľubomír |
1786 |
- |
Gaša Patrik |
1706 |
½ - ½ |
||
2.2 |
Klimešová Lucia |
1546 |
- |
Pagerka Slavomír |
1742 |
0 - 1 |
||
2.3 |
Klimeš Karel |
1518 |
- |
Slovák Patrik |
1000 |
1 - 0 |
||
2.4 |
Wallner Juraj |
1508 |
- |
Búran st. Andrej |
1000 |
1 - 0 |
||
2.5 |
Tomašovič Roman |
1224 |
- |
Náter Nikolas |
1000 |
1 - 0 |
||
š. |
3 |
ŠK
Štefanov B |
Elo |
- |
4 |
CVČ
Senica B |
Elo |
0 : 5 |
3.1 |
Tomašovič Pavol |
1353 |
- |
Nemečkay Rastislav |
1770 |
0 - 1 |
||
3.2 |
Klimeš Juraj |
1339 |
- |
Očko Martin |
1502 |
0 - 1 |
||
3.3 |
Čelústková Ľubica |
1422 |
- |
Nemečkay Dominik |
1325 |
0 - 1 |
||
3.4 |
Černá Lucia |
1161 |
- |
Nemečkay Lukáš |
1371 |
0 - 1 |
||
3.5 |
Čelústka Lukáš |
1198 |
- |
Drinka Róbert |
1000 |
0 - 1 |
7. kolo dňa
2011/01/15 o 10:00 |
||||||||
š. |
5 |
CVČ
Senica C |
Elo |
- |
3 |
ŠK
Štefanov B |
Elo |
3½:1½ |
1.1 |
Pagerka Slavomír |
1742 |
- |
Tomašovič Pavol |
1353 |
1 - 0 |
||
1.2 |
Mudroch Martin |
1357 |
- |
Klimeš Juraj |
1339 |
0 - 1 |
||
1.3 |
Pipíška Adam |
1194 |
- |
Čelústková Ľubica |
1422 |
½ - ½ |
||
1.4 |
Slovák Patrik |
1000 |
- |
Vyrúbalová Simona |
1000 |
1 - 0 |
||
1.5 |
Búran ml. Andrej |
1000 |
- |
Čelústka Lukáš |
1198 |
1 - 0 |
||
š. |
6 |
ŠK
Skalica E |
Elo |
- |
2 |
ŠK
Štefanov A |
Elo |
2½:2½ |
2.1 |
Jarábek Milan |
1522 |
- |
Klimeš Karel |
1518 |
½ - ½ |
||
2.2 |
Zlámal Marek |
1519 |
- |
Wallner Juraj |
1508 |
1 - 0 |
||
2.3 |
Drábek Martin |
1499 |
- |
Tomašovič Roman |
1224 |
0 - 1 |
||
2.4 |
Budovič Patrik |
1000 |
- |
Klimešová Gabriela |
1397 |
0 - 1 |
||
2.5 |
Špánik Ondrej |
1000 |
- |
Štefanová Bernadeta |
1299 |
1 - 0 |
||
š. |
7 |
CVČ
Brezová |
Elo |
- |
1 |
Gymnázium
Šaštín-Stráže |
Elo |
5 : 0 |
3.1 |
Sadloň Juraj |
1873 |
- |
Húska Branislav |
1503 |
1 - 0 |
||
3.2 |
Tomka Pavol |
1435 |
- |
Hurban Tomáš |
1386 |
1 - 0 |
||
3.3 |
Solník Viktor |
1430 |
- |
Kanka Tomáš |
1334 |
1 - 0 |
||
3.4 |
Sadloň Matúš |
1419 |
- |
Petráš Michal |
1000 |
1 - 0 |
||
3.5 |
Tomka Marek |
1000 |
- |
Brett nicht besetzt |
0 |
+ - - |
8. kolo dňa
2011/01/29 o 10:00 |
||||||||
š. |
7 |
CVČ
Brezová |
Elo |
- |
2 |
ŠK
Štefanov A |
Elo |
3½:1½ |
1.1 |
Perička Tomáš |
1966 |
- |
Klimešová Lucia |
1546 |
1 - 0 |
||
1.2 |
Sadloň Juraj |
1873 |
- |
Klimeš Karel |
1518 |
½ - ½ |
||
1.3 |
Solník Viktor |
1430 |
- |
Wallner Juraj |
1508 |
1 - 0 |
||
1.4 |
Sadloň Matúš |
1419 |
- |
Tomašovič Roman |
1224 |
1 - 0 |
||
1.5 |
Gavlas Jakub |
1322 |
- |
Klimešová Gabriela |
1397 |
0 - 1 |
||
š. |
6 |
ŠK
Skalica E |
Elo |
- |
3 |
ŠK
Štefanov B |
Elo |
2 : 3 |
2.1 |
Harašta Marian |
1663 |
- |
Tomašovič Pavol |
1353 |
1 - 0 |
||
2.2 |
Jarábek Milan |
1522 |
- |
Klimeš Juraj |
1339 |
0 - 1 |
||
2.3 |
Zlámal Marek |
1519 |
- |
Čelústková Ľubica |
1422 |
1 - 0 |
||
2.4 |
Budovič Patrik |
1000 |
- |
Černá Lucia |
1161 |
0 - 1 |
||
2.5 |
Špánik Ondrej |
1000 |
- |
Vyrúbalová Simona |
1000 |
0 - 1 |
||
š. |
5 |
CVČ
Senica C |
Elo |
- |
4 |
CVČ
Senica B |
Elo |
2 : 3 |
3.1 |
Diviak Rastislav |
2014 |
- |
Nemečkayová Monika |
1808 |
½ - ½ |
||
3.2 |
Gaša Patrik |
1706 |
- |
Nemečkay Rastislav |
1770 |
½ - ½ |
||
3.3 |
Pipíška Adam |
1194 |
- |
Očko Martin |
1502 |
0 - 1 |
||
3.4 |
Slovák Patrik |
1000 |
- |
Nemečkay Dominik |
1325 |
0 - 1 |
||
3.5 |
Búran ml. Andrej |
1000 |
- |
Nemečkayová Soňa |
1000 |
1 - 0 |
9. kolo dňa
2011/02/12 o 10:00 |
||||||||
š. |
4 |
CVČ
Senica B |
Elo |
- |
6 |
ŠK
Skalica E |
Elo |
0 : 0 |
1.1 |
Brett nicht besetzt |
0 |
- |
Brett nicht besetzt |
0 |
- - - |
||
1.2 |
Brett nicht besetzt |
0 |
- |
Brett nicht besetzt |
0 |
- - - |
||
1.3 |
Brett nicht besetzt |
0 |
- |
Brett nicht besetzt |
0 |
- - - |
||
1.4 |
Brett nicht besetzt |
0 |
- |
Brett nicht besetzt |
0 |
- - - |
||
1.5 |
Brett nicht besetzt |
0 |
- |
Brett nicht besetzt |
0 |
- - - |
||
š. |
3 |
ŠK
Štefanov B |
Elo |
- |
7 |
CVČ
Brezová |
Elo |
1½:3½ |
2.1 |
Diviak Rudolf |
1887 |
- |
Sadloň Juraj |
1873 |
0 - 1 |
||
2.2 |
Tomašovič Pavol |
1353 |
- |
Sadloň Matúš |
1419 |
0 - 1 |
||
2.3 |
Klimeš Juraj |
1339 |
- |
Gálik Martin |
1352 |
½ - ½ |
||
2.4 |
Čelústková Ľubica |
1422 |
- |
Gavlas Jakub |
1322 |
1 - 0 |
||
2.5 |
Černá Lucia |
1161 |
- |
Brath Zdeno |
1000 |
0 - 1 |
||
š. |
2 |
ŠK
Štefanov A |
Elo |
- |
1 |
Gymnázium
Šaštín-Stráže |
Elo |
4 : 1 |
3.1 |
Klimešová Lucia |
1546 |
- |
Húska Branislav |
1503 |
0 - 1 |
||
3.2 |
Klimeš Karel |
1518 |
- |
Hurban Tomáš |
1386 |
1 - 0 |
||
3.3 |
Wallner Juraj |
1508 |
- |
Kanka Tomáš |
1334 |
1 - 0 |
||
3.4 |
Tomašovič Roman |
1224 |
- |
Petráš Michal |
1000 |
1 - 0 |
||
3.5 |
Štefanová Bernadeta |
1299 |
- |
Rajec Matúš |
1000 |
1 - 0 |
10. kolo dňa
2011/02/26 o 10:00 |
||||||||
š. |
1 |
Gymnázium
Šaštín-Stráže |
Elo |
- |
3 |
ŠK
Štefanov B |
Elo |
4 : 1 |
1.1 |
Valla Tomáš |
1790 |
- |
Diviak Rudolf |
1887 |
½ - ½ |
||
1.2 |
Húska Branislav |
1503 |
- |
Tomašovič Pavol |
1353 |
½ - ½ |
||
1.3 |
Kanka Tomáš |
1334 |
- |
Klimeš Juraj |
1339 |
1 - 0 |
||
1.4 |
Petráš Michal |
1000 |
- |
Černá Lucia |
1161 |
1 - 0 |
||
1.5 |
Babic Štefan |
1000 |
- |
Hiľovská Eva |
1131 |
1 - 0 |
||
š. |
7 |
CVČ
Brezová |
Elo |
- |
4 |
CVČ
Senica B |
Elo |
3 : 2 |
2.1 |
Perička Tomáš |
1966 |
- |
Nemečkayová Monika |
1808 |
½ - ½ |
||
2.2 |
Perička Pavol |
1729 |
- |
Nemečkay Rastislav |
1770 |
½ - ½ |
||
2.3 |
Peričková Jana |
1560 |
- |
Tököly Daniel |
1512 |
½ - ½ |
||
2.4 |
Gálik Martin |
1352 |
- |
Nemečkay Dominik |
1325 |
½ - ½ |
||
2.5 |
Brath Zdeno |
1000 |
- |
Nemečkay Štefan |
1000 |
1 - 0 |
||
š. |
6 |
ŠK
Skalica E |
Elo |
- |
5 |
CVČ
Senica C |
Elo |
3½:1½ |
3.1 |
Jarábek Milan |
1522 |
- |
Mudroch Martin |
1357 |
1 - 0 |
||
3.2 |
Zlámal Marek |
1519 |
- |
Pipíška Adam |
1194 |
1 - 0 |
||
3.3 |
Drábek Martin |
1499 |
- |
Slovák Patrik |
1000 |
½ - ½ |
||
3.4 |
Krakovský Jakub |
1000 |
- |
Búran st. Andrej |
1000 |
0 - 1 |
||
3.5 |
Budovič Patrik |
1000 |
- |
Búran ml. Andrej |
1000 |
1 - 0 |
11. kolo dňa
2011/03/12 o 10:00 |
||||||||
š. |
5 |
CVČ
Senica C |
Elo |
- |
7 |
CVČ
Brezová |
Elo |
1½:3½ |
1.1 |
Diviak Rastislav |
2014 |
- |
Perička Tomáš |
1966 |
½ - ½ |
||
1.2 |
Trojková Michaela |
1283 |
- |
Sadloň Juraj |
1873 |
0 - 1 |
||
1.3 |
Pipíška Adam |
1194 |
- |
Solník Viktor |
1430 |
0 - 1 |
||
1.4 |
Slovák Patrik |
1000 |
- |
Sadloň Matúš |
1419 |
0 - 1 |
||
1.5 |
Búran ml. Andrej |
1000 |
- |
Gavlas Jakub |
1322 |
1 - 0 |
||
š. |
4 |
CVČ
Senica B |
Elo |
- |
1 |
Gymnázium
Šaštín-Stráže |
Elo |
3 : 2 |
2.1 |
Nemečkayová Monika |
1808 |
- |
Húska Branislav |
1503 |
1 - 0 |
||
2.2 |
Nemečkay Rastislav |
1770 |
- |
Hurban Tomáš |
1386 |
1 - 0 |
||
2.3 |
Očko Martin |
1502 |
- |
Petráš Michal |
1000 |
0 - 1 |
||
2.4 |
Nemečkay Lukáš |
1371 |
- |
Burda Andrej |
1000 |
1 - 0 |
||
2.5 |
Drinka Róbert |
1000 |
- |
Babic Štefan |
1000 |
0 - 1 |
||
š. |
3 |
ŠK
Štefanov B |
Elo |
- |
2 |
ŠK
Štefanov A |
Elo |
1½:3½ |
3.1 |
Klimeš Juraj |
1339 |
- |
Klimešová Lucia |
1546 |
½ - ½ |
||
3.2 |
Čelústková Ľubica |
1422 |
- |
Klimeš Karel |
1518 |
½ - ½ |
||
3.3 |
Studenič Erik |
1000 |
- |
Wallner Juraj |
1508 |
0 - 1 |
||
3.4 |
Černá Lucia |
1161 |
- |
Klimešová Gabriela |
1397 |
½ - ½ |
12. kolo dňa
2011/04/02 o 10:00 |
||||||||
š. |
2 |
ŠK
Štefanov A |
Elo |
- |
4 |
CVČ
Senica B |
Elo |
2½:2½ |
1.1 |
Klimešová Lucia |
1546 |
- |
Nemečkayová Monika |
1808 |
½ - ½ |
||
1.2 |
Klimeš Karel |
1518 |
- |
Nemečkay Rastislav |
1770 |
½ - ½ |
||
1.3 |
Wallner Juraj |
1508 |
- |
Očko Martin |
1502 |
½ - ½ |
||
1.4 |
Klimešová Gabriela |
1397 |
- |
Nemečkay Dominik |
1325 |
0 - 1 |
||
1.5 |
Štefanová Bernadeta |
1299 |
- |
Nemečkayová Soňa |
1000 |
1 - 0 |
||
š. |
1 |
Gymnázium
Šaštín-Stráže |
Elo |
- |
5 |
CVČ
Senica C |
Elo |
2½:2½ |
2.1 |
Húska Branislav |
1503 |
- |
Pagerka Slavomír |
1742 |
0 - 1 |
||
2.2 |
Hurban Tomáš |
1386 |
- |
Mudroch Martin |
1357 |
0 - 1 |
||
2.3 |
Kanka Tomáš |
1334 |
- |
Búran st. Andrej |
1000 |
1 - 0 |
||
2.4 |
Petráš Michal |
1000 |
- |
Búran ml. Andrej |
1000 |
½ - ½ |
||
2.5 |
Babic Štefan |
1000 |
- |
Hrdlička Martin |
1000 |
1 - 0 |
||
š. |
7 |
CVČ
Brezová |
Elo |
- |
6 |
ŠK
Skalica E |
Elo |
4½: ½ |
3.1 |
Perička Pavol |
1729 |
- |
Harašta Marian |
1663 |
1 - 0 |
||
3.2 |
Solník Viktor |
1430 |
- |
Drábek Martin |
1499 |
1 - 0 |
||
3.3 |
Gálik Martin |
1352 |
- |
Budovič Patrik |
1000 |
1 - 0 |
||
3.4 |
Brath Zdeno |
1000 |
- |
Špánik Ondrej |
1000 |
½ - ½ |
||
3.5 |
Tomka Marek |
1000 |
- |
Antálek Rudolf |
1000 |
1 - 0 |
13. kolo dňa
2011/04/09 o 10:00 |
||||||||
š. |
6 |
ŠK
Skalica E |
Elo |
- |
1 |
Gymnázium
Šaštín-Stráže |
Elo |
4 : 1 |
1.1 |
Berger Patrik |
1720 |
- |
Húska Branislav |
1503 |
1 - 0 |
||
1.2 |
Jarábek Milan |
1522 |
- |
Hurban Tomáš |
1386 |
1 - 0 |
||
1.3 |
Zlámal Marek |
1519 |
- |
Kanka Tomáš |
1334 |
½ - ½ |
||
1.4 |
Budovič Patrik |
1000 |
- |
Petráš Michal |
1000 |
½ - ½ |
||
1.5 |
Špánik Ondrej |
1000 |
- |
Babic Štefan |
1000 |
1 - 0 |
||
š. |
5 |
CVČ
Senica C |
Elo |
- |
2 |
ŠK
Štefanov A |
Elo |
1 : 4 |
2.1 |
Pagerka Slavomír |
1742 |
- |
Klimešová Lucia |
1546 |
1 - 0 |
||
2.2 |
Pipíška Adam |
1194 |
- |
Klimeš Karel |
1518 |
0 - 1 |
||
2.3 |
Slovák Patrik |
1000 |
- |
Wallner Juraj |
1508 |
0 - 1 |
||
2.4 |
Búran st. Andrej |
1000 |
- |
Tomašovič Roman |
1224 |
0 - 1 |
||
2.5 |
Búran ml. Andrej |
1000 |
- |
Štefanová Bernadeta |
1299 |
0 - 1 |
||
š. |
4 |
CVČ
Senica B |
Elo |
- |
3 |
ŠK
Štefanov B |
Elo |
4½: ½ |
3.1 |
Nemečkayová Monika |
1808 |
- |
Tomašovič Pavol |
1353 |
1 - 0 |
||
3.2 |
Nemečkay Rastislav |
1770 |
- |
Klimeš Juraj |
1339 |
1 - 0 |
||
3.3 |
Očko Martin |
1502 |
- |
Čelústková Ľubica |
1422 |
½ - ½ |
||
3.4 |
Nemečkay Dominik |
1325 |
- |
Černá Lucia |
1161 |
1 - 0 |
||
3.5 |
Drinka Róbert |
1000 |
- |
Čelústka Lukáš |
1198 |
1 - 0 |
14. kolo dňa
2011/04/16 o 10:00 |
||||||||
š. |
3 |
ŠK
Štefanov B |
Elo |
- |
5 |
CVČ
Senica C |
Elo |
3 : 2 |
1.1 |
Tomašovič Pavol |
1353 |
- |
Pagerka Slavomír |
1742 |
0 - 1 |
||
1.2 |
Čelústková Ľubica |
1422 |
- |
Pipíška Adam |
1194 |
1 - 0 |
||
1.3 |
Černá Lucia |
1161 |
- |
Slovák Patrik |
1000 |
0 - 1 |
||
1.4 |
Vyrúbalová Simona |
1000 |
- |
Búran st. Andrej |
1000 |
1 - 0 |
||
1.5 |
Čelústka Lukáš |
1198 |
- |
Búran ml. Andrej |
1000 |
1 - 0 |
||
š. |
2 |
ŠK
Štefanov A |
Elo |
- |
6 |
ŠK
Skalica E |
Elo |
2½:2½ |
2.1 |
Klimešová Lucia |
1546 |
- |
Harašta Marian |
1663 |
½ - ½ |
||
2.2 |
Wallner Juraj |
1508 |
- |
Zlámal Marek |
1519 |
½ - ½ |
||
2.3 |
Tomašovič Roman |
1224 |
- |
Drábek Martin |
1499 |
½ - ½ |
||
2.4 |
Štefanová Bernadeta |
1299 |
- |
Krakovský Jakub |
1000 |
1 - 0 |
||
2.5 |
Rácová Vlasta |
1000 |
- |
Krakovský Matej |
1000 |
0 - 1 |
||
š. |
1 |
Gymnázium
Šaštín-Stráže |
Elo |
- |
7 |
CVČ
Brezová |
Elo |
2 : 3 |
3.1 |
Valla Tomáš |
1790 |
- |
Sadloň Juraj |
1873 |
0 - 1 |
||
3.2 |
Húska Branislav |
1503 |
- |
Solník Viktor |
1430 |
1 - 0 |
||
3.3 |
Kanka Tomáš |
1334 |
- |
Sadloň Matúš |
1419 |
1 - 0 |
||
3.4 |
Petráš Michal |
1000 |
- |
Gavlas Jakub |
1322 |
0 - 1 |
||
3.5 |
Rajec Matúš |
1000 |
- |
Brath Zdeno |
1000 |
0 - 1 |
Výsledky družstiev po šachovniciach
1. CVČ
Brezová (Elo Ř:1798, Kapitán: Tomáš Perička / TB1:
31 / TB2: 42) |
||||||||||||||||||||
š. |
T |
Meno |
Elo |
FED |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
Body |
Partie |
1 |
Perička Tomáš |
1966 |
SVK |
1 |
1 |
1 |
½ |
½ |
4.0 |
5 |
||||||||||
3 |
Perička Pavol |
1729 |
SVK |
½ |
1 |
1.5 |
2 |
|||||||||||||
4 |
Sadloň Juraj |
1873 |
SVK |
½ |
1 |
1 |
0 |
1 |
½ |
1 |
1 |
1 |
7.0 |
9 |
||||||
5 |
Peričková Jana |
1560 |
SVK |
0 |
½ |
0.5 |
2 |
|||||||||||||
6 |
Tomka Pavol |
1435 |
SVK |
0 |
1 |
1.0 |
2 |
|||||||||||||
7 |
Solník Viktor |
1430 |
SVK |
1 |
½ |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
0 |
8.5 |
10 |
|||||
8 |
Bôžik Branislav |
1445 |
SVK |
1 |
1.0 |
1 |
||||||||||||||
9 |
Sadloň Matúš |
1419 |
SVK |
0 |
½ |
1 |
½ |
1 |
1 |
1 |
1 |
0 |
6.0 |
9 |
||||||
10 |
Gálik Martin |
1352 |
SVK |
1 |
0 |
½ |
½ |
1 |
3.0 |
5 |
||||||||||
11 |
Gavlas Jakub |
1322 |
SVK |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
3.0 |
7 |
||||||||
12 |
Brath Zdeno |
1000 |
SVK |
1 |
1 |
½ |
1 |
3.5 |
4 |
|||||||||||
13 |
Tomka Marek |
1000 |
SVK |
1 |
0 |
+ |
1 |
3.0 |
4 |
|||||||||||
2. ŠK
Štefanov A (Elo Ř:1618, Kapitán: Karel Klimeš / TB1: 22 / TB2: 35) |
||||||||||||||||||||
š. |
T |
Meno |
Elo |
FED |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
Body |
Partie |
1 |
Hušek Ľubomír |
1786 |
SVK |
1 |
½ |
1.5 |
2 |
|||||||||||||
2 |
Kubík Peter |
1732 |
SVK |
½ |
0.5 |
1 |
||||||||||||||
3 |
Klimešová Lucia |
1546 |
SVK |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
½ |
½ |
0 |
½ |
3.5 |
11 |
||||
4 |
Klimeš Karel |
1518 |
SVK |
1 |
½ |
1 |
1 |
½ |
½ |
1 |
½ |
½ |
1 |
7.5 |
10 |
|||||
5 |
Wallner Juraj |
1508 |
SVK |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
½ |
1 |
½ |
6.0 |
11 |
||||
6 |
Tomašovič Roman |
1224 |
SVK |
1 |
½ |
1 |
1 |
0 |
1 |
1 |
½ |
6.0 |
8 |
|||||||
7 |
Klimešová Gabriela |
1397 |
SVK |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
½ |
0 |
3.5 |
7 |
||||||||
8 |
Štefanová Bernadeta |
1299 |
SVK |
½ |
1 |
0 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
6.5 |
8 |
|||||||
9 |
Rácová Vlasta |
1000 |
SVK |
0 |
0 |
0.0 |
2 |
|||||||||||||
3. CVČ
Senica B (Elo Ř:1593, Kapitán: Rastislav Nemečkay / TB1: 18 / TB2: 31.5) |
||||||||||||||||||||
š. |
T |
Meno |
Elo |
FED |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
Body |
Partie |
1 |
Nemečkayová Monika |
1808 |
SVK |
0 |
0 |
0 |
0 |
½ |
½ |
1 |
½ |
1 |
3.5 |
9 |
||||||
2 |
Nemečkay Rastislav |
1770 |
SVK |
½ |
½ |
1 |
1 |
1 |
½ |
½ |
1 |
½ |
1 |
7.5 |
10 |
|||||
3 |
Očko Martin |
1502 |
SVK |
1 |
½ |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
½ |
½ |
5.5 |
9 |
||||||
4 |
Tököly Daniel |
1512 |
SVK |
0 |
½ |
0.5 |
2 |
|||||||||||||
5 |
Nemečkay Dominik |
1325 |
SVK |
0 |
½ |
½ |
1 |
0 |
1 |
1 |
½ |
1 |
1 |
6.5 |
10 |
|||||
6 |
Nemečkay Lukáš |
1371 |
SVK |
1 |
½ |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
4.5 |
7 |
||||||||
7 |
Nemečkay Štefan |
1000 |
SVK |
0 |
0.0 |
1 |
||||||||||||||
8 |
Drinka Róbert |
1000 |
SVK |
½ |
1 |
1 |
0 |
1 |
3.5 |
5 |
||||||||||
9 |
Nemečkayová Soňa |
1000 |
SVK |
0 |
0 |
0.0 |
2 |
|||||||||||||
4.
Gymnázium Šaštín-Stráže (Elo Ř:1565, Kapitán: Marek
Šefčík / TB1: 13 / TB2: 26) |
||||||||||||||||||||
š. |
T |
Meno |
Elo |
FED |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
Body |
Partie |
1 |
Valla Tomáš |
1790 |
SVK |
½ |
0 |
0.5 |
2 |
|||||||||||||
3 |
Máčalka Ondrej |
1504 |
SVK |
0 |
0.0 |
1 |
||||||||||||||
4 |
Húska Branislav |
1503 |
SVK |
1 |
1 |
1 |
1 |
0 |
1 |
½ |
0 |
0 |
0 |
1 |
6.5 |
11 |
||||
5 |
Hurban Tomáš |
1386 |
SVK |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1.0 |
9 |
||||||
6 |
Kanka Tomáš |
1334 |
SVK |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
½ |
1 |
6.5 |
10 |
|||||
7 |
Hurban Martin |
1299 |
SVK |
0 |
0.0 |
1 |
||||||||||||||
8 |
Knapec Juraj |
1000 |
SVK |
0 |
0.0 |
1 |
||||||||||||||
9 |
Petráš Michal |
1000 |
SVK |
½ |
1 |
1 |
½ |
0 |
0 |
1 |
1 |
½ |
½ |
0 |
6.0 |
11 |
||||
10 |
Burda Andrej |
1000 |
SVK |
½ |
1 |
0 |
1.5 |
3 |
||||||||||||
11 |
Škrabáková Monika |
1000 |
SVK |
0 |
0 |
0.0 |
2 |
|||||||||||||
12 |
Rajec Matúš |
1000 |
SVK |
0 |
0 |
0.0 |
2 |
|||||||||||||
13 |
Babic Štefan |
1000 |
SVK |
0 |
1 |
1 |
1 |
1 |
0 |
4.0 |
6 |
|||||||||
5. CVČ
Senica C (Elo Ř:1652, Kapitán: Rastislav Diviak /
TB1: 11 / TB2: 26) |
||||||||||||||||||||
š. |
T |
Meno |
Elo |
FED |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
Body |
Partie |
1 |
Diviak Rastislav |
2014 |
SVK |
1 |
½ |
½ |
½ |
2.5 |
4 |
|||||||||||
2 |
Gaša Patrik |
1706 |
SVK |
0 |
1 |
½ |
½ |
2.0 |
4 |
|||||||||||
3 |
Pagerka Slavomír |
1742 |
SVK |
½ |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
6.5 |
7 |
||||||||
5 |
Mudroch Martin |
1357 |
SVK |
½ |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
2.5 |
6 |
|||||||||
6 |
Trojková Michaela |
1283 |
SVK |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1.0 |
5 |
||||||||||
7 |
Pipíška Adam |
1194 |
SVK |
1 |
0 |
0 |
½ |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1.5 |
9 |
||||||
8 |
Slovák Patrik |
1000 |
SVK |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
½ |
0 |
0 |
1 |
5.5 |
11 |
||||
9 |
Búran st. Andrej |
1000 |
SVK |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1.0 |
5 |
||||||||||
10 |
Búran ml. Andrej |
1000 |
SVK |
1 |
1 |
0 |
1 |
½ |
0 |
0 |
3.5 |
7 |
||||||||
11 |
Hrdlička Martin |
1000 |
SVK |
0 |
0.0 |
1 |
||||||||||||||
12 |
Náter Nikolas |
1000 |
SVK |
0 |
0.0 |
1 |
||||||||||||||
6. ŠK
Skalica E (Elo Ř:1585, Kapitán: Viera Haraštová / TB1: 10 / TB2: 25.5) |
||||||||||||||||||||
š. |
T |
Meno |
Elo |
FED |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
Body |
Partie |
1 |
Berger Patrik |
1720 |
SVK |
½ |
1 |
1 |
2.5 |
3 |
||||||||||||
2 |
Harašta Marian |
1663 |
SVK |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
½ |
1.5 |
6 |
|||||||||
3 |
Jarábek Milan |
1522 |
SVK |
½ |
½ |
½ |
0 |
½ |
0 |
1 |
1 |
4.0 |
8 |
|||||||
4 |
Zlámal Marek |
1519 |
SVK |
1 |
1 |
1 |
½ |
½ |
4.0 |
5 |
||||||||||
5 |
Drábek Martin |
1499 |
SVK |
1 |
1 |
0 |
½ |
0 |
½ |
3.0 |
6 |
|||||||||
6 |
Bakoš Adrian |
1414 |
SVK |
0 |
0 |
½ |
0.5 |
3 |
||||||||||||
7 |
Horák Martin |
1411 |
SVK |
½ |
0.5 |
1 |
||||||||||||||
8 |
Krakovský Jakub |
1000 |
SVK |
½ |
0 |
0 |
0.5 |
3 |
||||||||||||
9 |
Krakovský Matej |
1000 |
SVK |
½ |
0 |
1 |
1.5 |
3 |
||||||||||||
10 |
Budovič Patrik |
1000 |
SVK |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
½ |
3.5 |
7 |
||||||||
11 |
Špánik Ondrej |
1000 |
SVK |
1 |
0 |
1 |
0 |
½ |
1 |
3.5 |
6 |
|||||||||
12 |
Antálek Rudolf |
1000 |
SVK |
0 |
0 |
0.0 |
2 |
|||||||||||||
13 |
Juríčková Barbora |
1000 |
SVK |
0 |
½ |
0.5 |
2 |
|||||||||||||
7. ŠK
Štefanov B (Elo Ř:1479, Kapitán: Karel Klimeš / TB1: 10 / TB2: 19) |
||||||||||||||||||||
š. |
T |
Meno |
Elo |
FED |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
Body |
Partie |
1 |
Diviak Rudolf |
1887 |
SVK |
0 |
½ |
0.5 |
2 |
|||||||||||||
2 |
Tomašovič Pavol |
1353 |
SVK |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
½ |
0 |
0 |
0.5 |
10 |
|||||
4 |
Klimeš Juraj |
1339 |
SVK |
1 |
½ |
1 |
½ |
0 |
1 |
1 |
½ |
0 |
½ |
0 |
6.0 |
11 |
||||
5 |
Čelústková Ľubica |
1422 |
SVK |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
½ |
0 |
1 |
½ |
½ |
1 |
4.5 |
11 |
||||
6 |
Studenič Erik |
1000 |
SVK |
0 |
0.0 |
1 |
||||||||||||||
7 |
Černá Lucia |
1161 |
SVK |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
½ |
0 |
0 |
1.5 |
10 |
|||||
8 |
Vyrúbalová Simona |
1000 |
SVK |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2.0 |
5 |
||||||||||
9 |
Hiľovská Eva |
1131 |
SVK |
1 |
0 |
0 |
1.0 |
3 |
||||||||||||
10 |
Čelústka Lukáš |
1198 |
SVK |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
3.0 |
7 |
Poradie jednotlivcov po 14 kolách
č. |
T |
Meno |
Elo |
Družstvo |
Body |
Partie |
% |
š. |
1 |
1430 |
CVČ Brezová |
8.5 |
10 |
85.0 |
2 |
||
2 |
1770 |
CVČ Senica B |
7.5 |
10 |
75.0 |
1 |
||
3 |
1518 |
ŠK Štefanov A |
7.5 |
10 |
75.0 |
2 |
||
4 |
1873 |
CVČ Brezová |
7.0 |
9 |
77.8 |
1 |
||
5 |
1742 |
CVČ Senica C |
6.5 |
7 |
92.9 |
1 |
||
6 |
1299 |
ŠK Štefanov A |
6.5 |
8 |
81.3 |
4 |
||
7 |
1334 |
Gymnázium
Šaštín-Stráže |
6.5 |
10 |
65.0 |
2 |
||
8 |
1325 |
CVČ Senica B |
6.5 |
10 |
65.0 |
3 |
||
9 |
1503 |
Gymnázium
Šaštín-Stráže |
6.5 |
11 |
59.1 |
1 |
||
10 |
1224 |
ŠK Štefanov A |
6.0 |
8 |
75.0 |
3 |
||
11 |
1419 |
CVČ Brezová |
6.0 |
9 |
66.7 |
3 |
||
12 |
1339 |
ŠK Štefanov B |
6.0 |
11 |
54.5 |
2 |
||
13 |
1508 |
ŠK Štefanov A |
6.0 |
11 |
54.5 |
3 |
||
14 |
1000 |
Gymnázium
Šaštín-Stráže |
6.0 |
11 |
54.5 |
3 |
||
15 |
1502 |
CVČ Senica B |
5.5 |
9 |
61.1 |
2 |
||
16 |
1000 |
CVČ Senica C |
5.5 |
11 |
50.0 |
4 |
||
17 |
1371 |
CVČ Senica B |
4.5 |
7 |
64.3 |
4 |
||
18 |
1422 |
ŠK Štefanov B |
4.5 |
11 |
40.9 |
2 |
||
19 |
1966 |
CVČ Brezová |
4.0 |
5 |
80.0 |
1 |
||
20 |
1519 |
ŠK Skalica E |
4.0 |
5 |
80.0 |
2 |
||
21 |
1000 |
Gymnázium
Šaštín-Stráže |
4.0 |
6 |
66.7 |
5 |
||
22 |
1522 |
ŠK Skalica E |
4.0 |
8 |
50.0 |
1 |
||
23 |
1000 |
CVČ Brezová |
3.5 |
4 |
87.5 |
4 |
||
24 |
1000 |
CVČ Senica B |
3.5 |
5 |
70.0 |
5 |
||
25 |
1000 |
ŠK Skalica E |
3.5 |
6 |
58.3 |
4 |
||
26 |
1000 |
ŠK Skalica E |
3.5 |
7 |
50.0 |
3 |
||
27 |
1397 |
ŠK Štefanov A |
3.5 |
7 |
50.0 |
4 |
||
28 |
1000 |
CVČ Senica C |
3.5 |
7 |
50.0 |
4 |
||
29 |
1808 |
CVČ Senica B |
3.5 |
9 |
38.9 |
1 |
||
30 |
1546 |
ŠK Štefanov A |
3.5 |
11 |
31.8 |
1 |
||
31 |
1352 |
CVČ Brezová |
3.0 |
5 |
60.0 |
3 |
||
32 |
1499 |
ŠK Skalica E |
3.0 |
6 |
50.0 |
3 |
||
33 |
1322 |
CVČ Brezová |
3.0 |
7 |
42.9 |
4 |
||
34 |
1198 |
ŠK Štefanov B |
3.0 |
7 |
42.9 |
5 |
||
35 |
1720 |
ŠK Skalica E |
2.5 |
3 |
83.3 |
1 |
||
36 |
2014 |
CVČ Senica C |
2.5 |
4 |
62.5 |
1 |
||
37 |
1357 |
CVČ Senica C |
2.5 |
6 |
41.7 |
2 |
||
38 |
1000 |
CVČ Brezová |
2.0 |
3 |
66.7 |
5 |
||
39 |
1706 |
CVČ Senica C |
2.0 |
4 |
50.0 |
1 |
||
40 |
1000 |
ŠK Štefanov B |
2.0 |
5 |
40.0 |
4 |
||
41 |
1786 |
ŠK Štefanov A |
1.5 |
2 |
75.0 |
1 |
||
42 |
1729 |
CVČ Brezová |
1.5 |
2 |
75.0 |
1 |
||
43 |
1000 |
Gymnázium
Šaštín-Stráže |
1.5 |
3 |
50.0 |
4 |
||
44 |
1000 |
ŠK Skalica E |
1.5 |
3 |
50.0 |
4 |
||
45 |
1663 |
ŠK Skalica E |
1.5 |
6 |
25.0 |
1 |
||
46 |
1194 |
CVČ Senica C |
1.5 |
9 |
16.7 |
3 |
||
47 |
1161 |
ŠK Štefanov B |
1.5 |
10 |
15.0 |
3 |
||
48 |
1445 |
CVČ Brezová |
1.0 |
1 |
100.0 |
3 |
||
49 |
1435 |
CVČ Brezová |
1.0 |
2 |
50.0 |
2 |
||
50 |
1131 |
ŠK Štefanov B |
1.0 |
3 |
33.3 |
4 |
||
51 |
1283 |
CVČ Senica C |
1.0 |
5 |
20.0 |
3 |
||
52 |
1000 |
CVČ Senica C |
1.0 |
5 |
20.0 |
3 |
||
53 |
1386 |
Gymnázium
Šaštín-Stráže |
1.0 |
9 |
11.1 |
2 |
||
54 |
1732 |
ŠK Štefanov A |
0.5 |
1 |
50.0 |
1 |
||
55 |
1411 |
ŠK Skalica E |
0.5 |
1 |
50.0 |
2 |
||
56 |
1790 |
Gymnázium
Šaštín-Stráže |
0.5 |
2 |
25.0 |
1 |
||
57 |
1887 |
ŠK Štefanov B |
0.5 |
2 |
25.0 |
1 |
||
58 |
1560 |
CVČ Brezová |
0.5 |
2 |
25.0 |
2 |
||
59 |
1512 |
CVČ Senica B |
0.5 |
2 |
25.0 |
3 |
||
60 |
1000 |
ŠK Skalica E |
0.5 |
2 |
25.0 |
5 |
||
61 |
1000 |
ŠK Skalica E |
0.5 |
3 |
16.7 |
3 |
||
62 |
1414 |
ŠK Skalica E |
0.5 |
3 |
16.7 |
3 |
||
63 |
1353 |
ŠK Štefanov B |
0.5 |
10 |
5.0 |
1 |
||
64 |
1504 |
Gymnázium
Šaštín-Stráže |
0.0 |
1 |
0.0 |
1 |
||
65 |
1299 |
Gymnázium
Šaštín-Stráže |
0.0 |
1 |
0.0 |
3 |
||
66 |
1000 |
ŠK Štefanov B |
0.0 |
1 |
0.0 |
3 |
||
67 |
1000 |
Gymnázium
Šaštín-Stráže |
0.0 |
1 |
0.0 |
4 |
||
68 |
1000 |
CVČ Senica C |
0.0 |
1 |
0.0 |
5 |
||
69 |
1000 |
CVČ Senica C |
0.0 |
1 |
0.0 |
5 |
||
70 |
1000 |
CVČ Senica B |
0.0 |
1 |
0.0 |
5 |
||
71 |
1000 |
Gymnázium
Šaštín-Stráže |
0.0 |
2 |
0.0 |
4 |
||
72 |
1000 |
ŠK Skalica E |
0.0 |
2 |
0.0 |
4 |
||
73 |
1000 |
Gymnázium
Šaštín-Stráže |
0.0 |
2 |
0.0 |
5 |
||
74 |
1000 |
CVČ Senica B |
0.0 |
2 |
0.0 |
5 |
||
75 |
1000 |
ŠK Štefanov A |
0.0 |
2 |
0.0 |
5 |