19. Herrnbaumgartner Kellerolympiade

Organizátor : USV Herrnbaumgarten / G. Überall
Riadite¾ turnaja : RS Mag. Christian Kindl
Hlavný alebo dohliadajúci ro : RS Mag. Christian Kindl
Dátum : 16.06.2012

Koneèné poradie

por. dr. kôl + = - MP body
1 Wadiya1 7 6 0 1 12 21,5
2 Sk Osuske 7 5 2 0 12 18,5
3 Brno 7 4 1 2 9 18,0
4 Pöchlarn/Mauerbach 7 4 0 3 8 19,0
5 Tatran Postorna 7 3 2 2 8 16,0
6 EW Bau Vöcklabruck 7 3 1 3 7 15,5
7 Cunilingus 7 3 1 3 7 14,5
8 Poysdorf 7 2 1 4 5 11,5
9 SKW 7 1 0 6 2 3,0
10 Hohenau 7 0 0 7 0 2,5

10. Wadiya1 (12 MP/21,5 body)

š.   Meno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 body par. % Rtg-O
1 CM Neff Gregor Ing. 2179 AUT r 1 1 1 r 1 1 6,0 7 85,7 1740
2   Sulzgruber Robin 1991 AUT 0 1 1 1 0 1 1 5,0 7 71,4 1807
3   Gratze Michael 1995 AUT 1 1 0 0 0 1 1 4,0 7 57,1 1861
4 CM Sadilek Peter 2265 AUT 1 1 1 1 r 1 1 6,5 7 92,9 1872

7. Sk Osuske (12 MP/18,5 body)

š.   Meno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 body par. % Rtg-O
1   Gasa Andrej 2262 SVK 1 1 r 1 r 0 0 4,0 7 57,1 1991
2   Vach Pavol 2092 SVK 1 0 1 1 1 r 1 5,5 7 78,6 1901
3   Pericka Tomas 2029 SVK 0 1 1 0 r r 1 4,0 7 57,1 1887
4   Hecko Dusan 2085 SVK 1 0 0 1 1 1 1 5,0 7 71,4 1758

1. Brno (9 MP/18,0 body)

š.   Meno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 body par. % Rtg-O
1   Kucera Petr 1990 CZE 1 0 1 1 0 1 1 5,0 7 71,4 1796
2   Nikodem Gustav 2006 CZE 1 1 r 0 r 1 1 5,0 7 71,4 1770
3   Rotrekl Rostislav 1804 CZE 1 0 0 0 r 1 1 3,5 7 50,0 1729
4   Juranek Petr 1815 CZE r 1 1 0 0 1 1 4,5 7 64,3 1660

5. Pöchlarn/Mauerbach (8 MP/19,0 body)

š.   Meno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 body par. % Rtg-O
1   Kende Richard Mag. 1980 AUT 1 1 r r 1 1 r 5,5 7 78,6 1741
2   Gattermayer Robert Ing. 1970 AUT 0 1 0 1 1 1 1 5,0 7 71,4 1722
3   Strubreiter Markus 1986 AUT r 1 0 0 1 1 r 4,0 7 57,1 1686
4   Furch Michael 1839 AUT 0 1 1 0 1 r 1 4,5 7 64,3 1632

9. Tatran Postorna (8 MP/16,0 body)

š.   Meno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 body par. % Rtg-O
1   Teuber Andreas 2201 GER 1 1 1 0       3,0 4 75,0 1786
2   Kocab Jan 1996 CZE 1       1 1 r 3,5 4 87,5 1845
3   Javurek Eduard 1720 CZE   1 0 0 r r 0 2,0 6 33,3 2015
4   Vrzal Tomas 1796 CZE 1 0 0 1 r r r 3,5 7 50,0 1855
    Korcian Jan 1772 AUT 1 1 0 1 1 0 0 4,0 7 57,1 1781

3. EW Bau Vöcklabruck (7 MP/15,5 body)

š.   Meno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 body par. % Rtg-O
1 NM Schueller Ernst 2163 AUT 1 0 0 1 1 1 1 5,0 7 71,4 1839
2   Kreischer Georg 2043 AUT 1 0 r 1 1 1 0 4,5 7 64,3 1725
3   Nussbaumer Johann 2043 AUT 1 0 1 0 0 1 0 3,0 7 42,9 1668
4 WMK Nagy Laura 1867 AUT     0 0       0,0 2 0,0 1794
    Deleja-Hotko Karl Ing. 1657 AUT 1 0     1 1 0 3,0 5 60,0 1633

2. Cunilingus (7 MP/14,5 body)

š.   Meno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 body par. % Rtg-O
1   Mischek Gerhard 1785 AUT 0 0 1 r 1 0 0 2,5 7 35,7 1838
2   Kargl Leopold 1711 AUT 0 0 1 0 1 0 0 2,0 7 28,6 1716
3   Flanitzer Johann 1745 AUT 1 1 1 1 1 0 1 6,0 7 85,7 1680
4   Kuntner Rudolf 1670 AUT 0 0 1 1 1 0 1 4,0 7 57,1 1628

6. Poysdorf (5 MP/11,5 body)

š.   Meno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 body par. % Rtg-O
1   Strobl Leopold 1867 AUT 0 1   0 0 0   1,0 5 20,0 1862
2   Rohringer Klemens 1756 AUT 0 0 1 0 0 0 1 2,0 7 28,6 1797
3   Baronbeck Johann 1557 AUT r 1 1 0 0 r 0 3,0 7 42,9 1641
4   Leuthner Gerhard 1653 AUT 0 1 1 1 1 0 1 5,0 7 71,4 1710
    Steindl Christine 1358 AUT     r       0 0,5 2 25,0 1435

8. SKW (2 MP/3,0 body)

š.   Meno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 body par. % Rtg-O
1   Bsteh Andreas 0 AUT 0 0 0 1 0 0 0 1,0 7 14,3 1835
2   Wallner Gottfried 0 AUT 0 0 r 0 0 0 0 0,5 7 7,1 1640
3   Fiala Walter 0 AUT 0 0 0 r 0 0 0 0,5 7 7,1 1865
4   Hartmann Thomas 0 AUT 0 0 0 1 0 0 0 1,0 7 14,3 1761

4. Hohenau (0 MP/2,5 body)

š.   Meno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 body par. % Rtg-O
1   Flasch Stefan 0 AUT 0 1 0 r 0 0 0 1,5 7 21,4 1868
2   Ueberall Gerhard 1146 AUT 0 0 0 1 0 0 0 1,0 7 14,3 1676
3   Jung Felix 0 AUT 0 0 0 0 0 0 0 0,0 7 0,0 1799
4   Franz Rudolf 0 AUT 0 0 0 0 0 0 0 0,0 7 0,0 1743

19. Herrnbaumgartner Kellerolympiade       
               

 

 

1.kolo

     
               
1.1 1 Brno 3,5 - 0,5 6 Poysdorf
1   Kucera Petr 1990 1 : 0   Rohringer Klemens 1756
2   Nikodem Gustav 2006 1 : 0   Strobl Leopold 1867
3   Rotrekl Rostislav 1804 1 : 0   Leuthner Gerhard 1653
4   Juranek Petr 1815 r : r   Baronbeck Johann 1557
1.2 7 Sk Osuske 3,0 - 1,0 2 Cunilingus
1   Gasa Andrej 2262 1 : 0   Mischek Gerhard 1785
2   Vach Pavol 2092 1 : 0   Kargl Leopold 1711
3   Pericka Tomas 2029 0 : 1   Flanitzer Johann 1745
4   Hecko Dusan 2085 1 : 0   Kuntner Rudolf 1670
1.3 3 EW Bau Vöcklabruck 4,0 - 0,0 8 SKW
1 NM Schueller Ernst 2163 1 : 0   Fiala Walter 0
2   Kreischer Georg 2043 1 : 0   Bsteh Andreas 0
3   Nussbaumer Johann 2043 1 : 0   Hartmann Thomas 0
4   Deleja-Hotko Karl Ing. 1657 1 : 0   Wallner Gottfried 0
1.4 9 Tatran Postorna 4,0 - 0,0 4 Hohenau
1   Teuber Andreas 2201 1 : 0   Flasch Stefan 0
2   Kocab Jan 1996 1 : 0   Ueberall Gerhard 1146
3   Vrzal Tomas 1796 1 : 0   Jung Felix 0
4   Korcian Jan 1772 1 : 0   Franz Rudolf 0
1.5 5 Pöchlarn/Mauerbach 1,5 - 2,5 10 Wadiya1
1   Kende Richard Mag. 1980 1 : 0   Sulzgruber Robin 1991
2   Gattermayer Robert Ing. 1970 0 : 1 CM Sadilek Peter 2265
3   Strubreiter Markus 1986 r : r CM Neff Gregor Ing. 2179
4   Furch Michael 1839 0 : 1   Gratze Michael 1995
               
    2. kolo      
               
2.1 7 Sk Osuske 2,0 - 2,0 1 Brno
1   Gasa Andrej 2262 1 : 0   Kucera Petr 1990
2   Vach Pavol 2092 0 : 1   Nikodem Gustav 2006
3   Pericka Tomas 2029 1 : 0   Rotrekl Rostislav 1804
4   Hecko Dusan 2085 0 : 1   Juranek Petr 1815
2.2 10 Wadiya1 4,0 - 0,0 3 EW Bau Vöcklabruck
1 CM Sadilek Peter 2265 1 : 0 NM Schueller Ernst 2163
2   Sulzgruber Robin 1991 1 : 0   Kreischer Georg 2043
3   Gratze Michael 1995 1 : 0   Nussbaumer Johann 2043
4 CM Neff Gregor Ing. 2179 1 : 0   Deleja-Hotko Karl Ing. 1657
2.3 2 Cunilingus 1,0 - 3,0 9 Tatran Postorna
1   Mischek Gerhard 1785 0 : 1   Teuber Andreas 2201
2   Kargl Leopold 1711 0 : 1   Javurek Eduard 1720
3   Flanitzer Johann 1745 1 : 0   Vrzal Tomas 1796
4   Kuntner Rudolf 1670 0 : 1   Korcian Jan 1772
2.4 4 Hohenau 1,0 - 3,0 6 Poysdorf
1   Flasch Stefan 0 1 : 0   Rohringer Klemens 1756
2   Jung Felix 0 0 : 1   Strobl Leopold 1867
3   Franz Rudolf 0 0 : 1   Leuthner Gerhard 1653
4   Ueberall Gerhard 1146 0 : 1   Baronbeck Johann 1557
2.5 8 SKW 0,0 - 4,0 5 Pöchlarn/Mauerbach
1   Fiala Walter 0 0 : 1   Kende Richard Mag. 1980
2   Bsteh Andreas 0 0 : 1   Gattermayer Robert Ing. 1970
3   Hartmann Thomas 0 0 : 1   Strubreiter Markus 1986
4   Wallner Gottfried 0 0 : 1   Furch Michael 1839
               
    3. kolo      
               
3.1 9 Tatran Postorna 1,0 - 3,0 10 Wadiya1
1   Teuber Andreas 2201 1 : 0   Gratze Michael 1995
2   Javurek Eduard 1720 0 : 1 CM Sadilek Peter 2265
3   Vrzal Tomas 1796 0 : 1 CM Neff Gregor Ing. 2179
4   Korcian Jan 1772 0 : 1   Sulzgruber Robin 1991
3.2 1 Brno 2,5 - 1,5 3 EW Bau Vöcklabruck
1   Kucera Petr 1990 1 : 0 NM Schueller Ernst 2163
2   Nikodem Gustav 2006 r : r   Kreischer Georg 2043
3   Rotrekl Rostislav 1804 0 : 1   Nussbaumer Johann 2043
4   Juranek Petr 1815 1 : 0 WMK Nagy Laura 1867
3.3 5 Pöchlarn/Mauerbach 1,5 - 2,5 7 Sk Osuske
1   Kende Richard Mag. 1980 r : r   Gasa Andrej 2262
2   Gattermayer Robert Ing. 1970 0 : 1   Vach Pavol 2092
3   Strubreiter Markus 1986 0 : 1   Pericka Tomas 2029
4   Furch Michael 1839 1 : 0   Hecko Dusan 2085
3.4 6 Poysdorf 3,5 - 0,5 8 SKW
1   Rohringer Klemens 1756 1 : 0   Fiala Walter 0
2   Leuthner Gerhard 1653 1 : 0   Bsteh Andreas 0
3   Baronbeck Johann 1557 1 : 0   Hartmann Thomas 0
4   Steindl Christine 1358 r : r   Wallner Gottfried 0
3.5 4 Hohenau 0,0 - 4,0 2 Cunilingus
1   Flasch Stefan 0 0 : 1   Mischek Gerhard 1785
2   Jung Felix 0 0 : 1   Kargl Leopold 1711
3   Franz Rudolf 0 0 : 1   Flanitzer Johann 1745
4   Ueberall Gerhard 1146 0 : 1   Kuntner Rudolf 1670
               
    4. kolo      
               
4.1 10 Wadiya1 3,0 - 1,0 1 Brno
1   Gratze Michael 1995 0 : 1   Kucera Petr 1990
2 CM Sadilek Peter 2265 1 : 0   Nikodem Gustav 2006
3 CM Neff Gregor Ing. 2179 1 : 0   Rotrekl Rostislav 1804
4   Sulzgruber Robin 1991 1 : 0   Juranek Petr 1815
4.2 6 Poysdorf 1,0 - 3,0 7 Sk Osuske
1   Rohringer Klemens 1756 0 : 1   Gasa Andrej 2262
2   Strobl Leopold 1867 0 : 1   Vach Pavol 2092
3   Leuthner Gerhard 1653 1 : 0   Pericka Tomas 2029
4   Baronbeck Johann 1557 0 : 1   Hecko Dusan 2085
4.3 3 EW Bau Vöcklabruck 2,0 - 2,0 9 Tatran Postorna
1 NM Schueller Ernst 2163 1 : 0   Teuber Andreas 2201
2   Kreischer Georg 2043 1 : 0   Javurek Eduard 1720
3   Nussbaumer Johann 2043 0 : 1   Vrzal Tomas 1796
4 WMK Nagy Laura 1867 0 : 1   Korcian Jan 1772
4.4 2 Cunilingus 2,5 - 1,5 5 Pöchlarn/Mauerbach
1   Mischek Gerhard 1785 r : r   Kende Richard Mag. 1980
2   Kargl Leopold 1711 0 : 1   Gattermayer Robert Ing. 1970
3   Flanitzer Johann 1745 1 : 0   Strubreiter Markus 1986
4   Kuntner Rudolf 1670 1 : 0   Furch Michael 1839
4.5 8 SKW 2,5 - 1,5 4 Hohenau
1   Fiala Walter 0 r : r   Flasch Stefan 0
2   Bsteh Andreas 0 1 : 0   Jung Felix 0
3   Hartmann Thomas 0 1 : 0   Franz Rudolf 0
4   Wallner Gottfried 0 0 : 1   Ueberall Gerhard 1146
               
    5. kolo      
               
5.1 7 Sk Osuske 3,0 - 1,0 10 Wadiya1
1   Gasa Andrej 2262 r : r CM Sadilek Peter 2265
2   Vach Pavol 2092 1 : 0   Sulzgruber Robin 1991
3   Pericka Tomas 2029 r : r CM Neff Gregor Ing. 2179
4   Hecko Dusan 2085 1 : 0   Gratze Michael 1995
5.2 1 Brno 1,0 - 3,0 9 Tatran Postorna
1   Kucera Petr 1990 0 : 1   Kocab Jan 1996
2   Nikodem Gustav 2006 r : r   Javurek Eduard 1720
3   Rotrekl Rostislav 1804 r : r   Vrzal Tomas 1796
4   Juranek Petr 1815 0 : 1   Korcian Jan 1772
5.3 3 EW Bau Vöcklabruck 3,0 - 1,0 6 Poysdorf
1 NM Schueller Ernst 2163 1 : 0   Rohringer Klemens 1756
2   Kreischer Georg 2043 1 : 0   Strobl Leopold 1867
3   Nussbaumer Johann 2043 0 : 1   Leuthner Gerhard 1653
4   Deleja-Hotko Karl Ing. 1657 1 : 0   Baronbeck Johann 1557
5.4 8 SKW 0,0 - 4,0 2 Cunilingus
1   Fiala Walter 0 0 : 1   Mischek Gerhard 1785
2   Bsteh Andreas 0 0 : 1   Kargl Leopold 1711
3   Hartmann Thomas 0 0 : 1   Flanitzer Johann 1745
4   Wallner Gottfried 0 0 : 1   Kuntner Rudolf 1670
5.5 5 Pöchlarn/Mauerbach 4,0 - 0,0 4 Hohenau
1   Kende Richard Mag. 1980 1 : 0   Flasch Stefan 0
2   Gattermayer Robert Ing. 1970 1 : 0   Jung Felix 0
3   Strubreiter Markus 1986 1 : 0   Franz Rudolf 0
4   Furch Michael 1839 1 : 0   Ueberall Gerhard 1146
               
    6. kolo      
               
6.1 9 Tatran Postorna 2,0 - 2,0 7 Sk Osuske
1   Kocab Jan 1996 1 : 0   Gasa Andrej 2262
2   Javurek Eduard 1720 r : r   Vach Pavol 2092
3   Vrzal Tomas 1796 r : r   Pericka Tomas 2029
4   Korcian Jan 1772 0 : 1   Hecko Dusan 2085
6.2 10 Wadiya1 4,0 - 0,0 2 Cunilingus
1 CM Sadilek Peter 2265 1 : 0   Mischek Gerhard 1785
2 CM Neff Gregor Ing. 2179 1 : 0   Kargl Leopold 1711
3   Sulzgruber Robin 1991 1 : 0   Flanitzer Johann 1745
4   Gratze Michael 1995 1 : 0   Kuntner Rudolf 1670
6.3 1 Brno 4,0 - 0,0 8 SKW
1   Kucera Petr 1990 1 : 0   Fiala Walter 0
2   Nikodem Gustav 2006 1 : 0   Bsteh Andreas 0
3   Rotrekl Rostislav 1804 1 : 0   Hartmann Thomas 0
4   Juranek Petr 1815 1 : 0   Wallner Gottfried 0
6.4 4 Hohenau 0,0 - 4,0 3 EW Bau Vöcklabruck
1   Flasch Stefan 0 0 : 1 NM Schueller Ernst 2163
2   Jung Felix 0 0 : 1   Kreischer Georg 2043
3   Franz Rudolf 0 0 : 1   Nussbaumer Johann 2043
4   Ueberall Gerhard 1146 0 : 1   Deleja-Hotko Karl Ing. 1657
6.5 6 Poysdorf 0,5 - 3,5 5 Pöchlarn/Mauerbach
1   Rohringer Klemens 1756 0 : 1   Kende Richard Mag. 1980
2   Strobl Leopold 1867 0 : 1   Gattermayer Robert Ing. 1970
3   Leuthner Gerhard 1653 0 : 1   Strubreiter Markus 1986
4   Baronbeck Johann 1557 r : r   Furch Michael 1839
               
    7. kolo      
               
7.1 7 Sk Osuske 3,0 - 1,0 3 EW Bau Vöcklabruck
1   Gasa Andrej 2262 0 : 1 NM Schueller Ernst 2163
2   Vach Pavol 2092 1 : 0   Kreischer Georg 2043
3   Pericka Tomas 2029 1 : 0   Nussbaumer Johann 2043
4   Hecko Dusan 2085 1 : 0   Deleja-Hotko Karl Ing. 1657
7.2 8 SKW 0,0 - 4,0 10 Wadiya1
1   Fiala Walter 0 0 : 1 CM Neff Gregor Ing. 2179
2   Bsteh Andreas 0 0 : 1 CM Sadilek Peter 2265
3   Hartmann Thomas 0 0 : 1   Sulzgruber Robin 1991
4   Wallner Gottfried 0 0 : 1   Gratze Michael 1995
7.3 5 Pöchlarn/Mauerbach 3,0 - 1,0 9 Tatran Postorna
1   Kende Richard Mag. 1980 r : r   Kocab Jan 1996
2   Gattermayer Robert Ing. 1970 1 : 0   Javurek Eduard 1720
3   Strubreiter Markus 1986 r : r   Vrzal Tomas 1796
4   Furch Michael 1839 1 : 0   Korcian Jan 1772
7.4 4 Hohenau 0,0 - 4,0 1 Brno
1   Flasch Stefan 0 0 : 1   Kucera Petr 1990
2   Jung Felix 0 0 : 1   Nikodem Gustav 2006
3   Franz Rudolf 0 0 : 1   Rotrekl Rostislav 1804
4   Ueberall Gerhard 1146 0 : 1   Juranek Petr 1815
7.5 2 Cunilingus 2,0 - 2,0 6 Poysdorf
1   Mischek Gerhard 1785 0 : 1   Rohringer Klemens 1756
2   Kargl Leopold 1711 0 : 1   Leuthner Gerhard 1653
3   Flanitzer Johann 1745 1 : 0   Baronbeck Johann 1557
4   Kuntner Rudolf 1670 1 : 0   Steindl Christine 1358