Z predchádzajúcich etáp DL postúpili družstvá do finále s nasledovnými započítanými výsledkami |
team | : | team | : | ||
ŠK Dunajská Streda |
: |
ŠK Osuské | 2,5 | : | 1,5 |
Europres Bátorove Kosihy |
: |
ŠK Osuské | 1 | : | 3 |
ŠK Dunajská Streda |
: |
Europres Bátorve Kosihy | 2,5 | : | 1,5 |
Mladosť Žilina |
: |
ŠK Junior B. Bystrica | 2 | : | 2 |
ŠO LM Ondrašová |
: |
Mladosť Žilina | 1 | : | 3 |
ŠK Junior B.Bystrica |
: |
ŠO LM Ondrašová | 1,5 | : | 2,5 |
Finálové výsledky |
I.kolo | ||||||||
Dun. Streda |
LM Ondrašová |
3,5: 0,5 | Osuské | Junior B.Bystrica | 3 : 1 | Bát.Kosihy | Ml.Žilina | 0,5:3,5 |
Farkaš G. |
Palasthy J. |
0,5 | Mészáros M. | Sorkovský M. | 1:0 | Bárczi T. | Zvarík M. | 0:1 |
Varga D. |
Maďar M. |
1:0 | Machalová V. | Czoltó T. | 0,5 | Dolník A. | Grich J. | 0:1 |
Petényi T. |
Mariáš S. |
1:0 | Kruppa D. | Majerčík I. | 0,5 | Jóba T. | Gajdošík A. | 0,5 |
Kántor R. |
Knapereková E. |
1:0 | Machalová E. | Jánošová K. | 1:0 | Králová K. | Vaneková V. | 0:1 |
II.kolo | ||||||||
Junior B.Bystrica |
Dun. Streda |
1 : 3 | Ml.Žilina | Osuské | 0 : 4 | LM Ondrašová | Bát.Kosihy | 3 : 1 |
Sorkovský M. |
Farkaš G. |
0:1 | Zvarík M. | Mészáros M. | 0:1 | Palasthy J. | Bárczi T. | 1:0 |
Czoltó T. |
Varga D. |
0:1 | Grich J. | Machalová V. | 0:1 | Maďar M. | Dolník A. | 1:0 |
Majerčík I. |
Petényi T. |
0:1 | Gajdošík A. | Kruppa D. | 0:1 | Mariáš S. | Jóba T. | 0:1 |
Jánošová K. |
Kántor R. |
1:0 | Vaneková V. | Machalová E. | 0:1 | Knapereková E. | Králová | 1:0 |
III.kolo | ||||||||
Dun. Streda |
Ml. Žilina |
2 : 2 | Osuské | LM Ondrašová | 4 : 0 | Bát.Kosihy | Jun.B.Bystrica | 2 : 2 |
Farkaš G. |
Zvarík M. |
0:1 | Mészáros M. | Palasthy J. | 1:0 | Bárczi T. | Sorkovský M. | 0,5 |
Varga D. |
Grich J. |
1:0 | Machalová V. | Maďar M. | 1:0 | Dolník A. | Czoltó T. | 1:0 |
Petényi T. |
Gajdošík A. |
1:0 | Kruppa D. | Mariáš S. | 1:0 | Jóba T. | Majerčík I. | 0,5 |
Kántor R. |
Vaneková V. |
0:1 | Machalová E. | Knapereková E. | 1:0 | Králová K. | Jánošová K. | 0:1 |
Záverečná tabuľka |
body | skóre | |
1. ŠKDunajská Streda |
13 |
13,5 : 6,5 |
2. ŠK Osuské |
12 |
15,5 : 4,5 |
3. Mladosť Žilina |
8 |
10,5 : 9,5 |
4. ŠO LM Ondrašová |
6 |
7 : 13 |
5. ŠK Junior B.Bystrica |
2 |
7,5 : 12,5 |
6. Europres Bátorove Kosihy |
1 |
6 : 14 |