Krajský šachový zväz Trnava, športovo-technická komisia |
|
|
|
|
|
|
5.liga okresy
Senica a Skalica, ročník 2018/2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spravodajca č.9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Výsledky
8.kola - 23.2.2019: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29. |
ŠO Spartak Myjava |
5k - 0k |
Interchess B.
Mikuláš |
30. |
Šachový klub Holíč C |
3½ - 1½ |
CVČ Senica C |
|
1 |
Jakubec Milan |
1996 |
+ : - |
- |
|
1 |
Beňák Peter |
1663 |
0 : 1 |
Úlehla Jakub |
1674 |
|
|
2 |
Otepka Vladimír |
1719 |
+ : - |
- |
|
2 |
Čambal Peter |
1417 |
½ : ½ |
Hrdlička Martin |
1461 |
|
|
|
|
|
3 |
Rehák Vladimir |
1599 |
+ : - |
- |
|
3 |
Švrček Daniel |
1318 |
1 : 0 |
Náter Nikolas |
1289 |
|
|
|
|
|
4 |
Kiss Andrej |
1721 |
+ : - |
- |
|
4 |
Ďatko Ján |
1229 |
1 : 0 |
Valent Tomáš |
1423 |
|
|
|
|
|
5 |
Knápek Adrián |
1448 |
+ : - |
- |
|
5 |
Šefčík Oliver |
1136 |
1 : 0 |
Barančík Filip |
1000 |
|
|
|
|
hostia nepricestovali |
|
|
|
|
rozh. Oliver Šefčík |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31. |
CVČ Senica D |
4 - 1 |
ŠK Štefanov B |
32. |
ŠK Skalica D |
2½ - 2½ |
ŠK Nafta
Gbely D |
|
|
1 |
Drozd Ján |
1505 |
½ : ½ |
Novomeská Karin |
1282 |
1 |
Dávidík Miroslav |
1502 |
½ : ½ |
Zajíček Ferdinand |
1729 |
|
|
2 |
Kaufman Robert |
1373 |
½ : ½ |
Tomašovič Pavol |
1261 |
2 |
Drábek Martin |
1450 |
0 : 1 |
Ralbovský Milan |
1330 |
|
|
|
3 |
Bazovský Max |
1321 |
1 : 0 |
Novomeský Roman |
1000 |
3 |
Tutková Ludmila |
1105 |
1 : 0 |
Hyža Richard |
1259 |
|
|
|
4 |
Kaufman Roman |
1000 |
1 : 0 |
Beňa Pavol |
1000 |
4 |
Tutka Štěpán |
1081 |
0 : 1 |
Ralbovský Dominik |
1124 |
|
|
|
5 |
Kaufmanová Karin |
1000 |
1 : 0 |
Reháková Natália |
1000 |
5 |
Jančík James |
1000 |
1 : 0 |
Vyrúbal Ondrej |
1000 |
|
|
|
|
rozh. Rudolf Diviak |
|
|
|
|
rozh. Marián Harašta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tabuľka po 8.kole: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Družstvu
Interchess ZŠ B. Mikuláš
udeľujem pokutu 25 eur
za nedostavenie sa na stretnutie Myjava - B. Mikuláš. |
|
|
|
Variabilný
symbol 5211805. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pokutu
treba uhradiť na účet Krajského šachového zväzu Trnava, č. účtu SK51 0900
0000 0002 8054 0545 |
|
|
|
najneskôr
do 14 dní od vydania spravodajcu. Kópiu potvrdenia o zaplatení treba zaslať
riaditeľovi súťaže. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Najlepší
jednotlivci po 8.kole: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8/8: Adrián Knápek; 4/4: Andrej Kiss; 5,5/6: Ján Ďatko; 7/8: Milan Jakubec; 3,5/4: Rastislav Diviak; 5/6: Oliver Šefčík; |
|
|
|
6,5/8:
Vladimír Otepka; 3/4: Michal Belák, Viliam Horák; 5,5/8:
Karin Novomeská; 4/6:
Karin Kaufmanová. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Z
hráčov základnej zostavy ešte ani raz nenastúpili: Michaela
Trojková (CVČ Senica C), Daniel Stašek (Holíč C), |
|
|
|
|
|
Rudolf
Antálek (Skalica D), Ľubica
Čelústková (CVČ Senica D) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Program
9.kola - 9.3.2019: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
O
1.-4.miesto: Borský Mikuláš - CVČ Senica C, Myjava - Holíč C |
|
|
|
|
|
|
O
5.-8.miesto: Štefanov B - Gbely D, CVČ Senica D - Skalica D. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V
Senici 4. marca 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rastislav Diviak |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
riaditeľ 5.ligy SE-SI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|