http://chess-results.com/tnr471585.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1ZŠK Vrbové A * 544542839,50
2CVČ Brezová pod Bradlom * 44432434,00
3ŠO Spartak Myjava1 * 142130,50
4Šachový klub Holíč B4 * 1431627,00
5CVČ Senica B½ * 1341424,50
6ŠK Nafta Gbely C114 * 241325,50
7ŠK Kúpele Piešťany C0½½13 * 21119,00
8ZŠK Vrbové B1 * 3921,02
9ŠK Štefanov1 * 3921,00
10ŠK Kamenár Chtelnica1½432 * 0818,50
11ŠK Skalica C02225 * 721,50
12ŠO Kopčany1211 * 518,00

Súpisky družstiev

  1. CVČ Brezová pod Bradlom (Elo Ø:1883 / TB1: 24 / TB2: 34)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Pericka Tomas19720SVK14909081A5542,53,0
2Sadlon Juraj18720SVK149334465,010,0
3Hanzluvka Peter18510SVK149046400,52,0
4Spacek Marcel18670SVK149176101,01,0
5Skapikova Lubica18550SVK14906678B5555,06,0
6Pericka Pavol18440SVK149142985,06,0
7Skapik Branislav17260SVK149135502,55,0
8Sadlon Matus17340SVK149288845,05,0
9Mysicka Miroslav17040SVK149456300,00,0
10Brath Zdeno15410SVK149364292,53,0
11Dest Stanislav15810SVK14933381A5564,55,0
12Svarc Vaclav11220SVK149406470,54,0
  12. CVČ Senica B (Elo Ø:1821 / TB1: 14 / TB2: 24,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Diviak Rastislav19970SVK14908204A5571,01,0
2Ulehla Jakub18600SVK149446343,04,0
3Diviak Rudolf17400SVK149082201,03,0
4Hrdlicka Martin18050SVK149408764,05,0
5Benci Rudolf16530SVK14963191A5583,58,0
6Celustkova Lubica17050SVK149328901,01,0
7Drozd Jan15000SVK149392582,58,0
8Kaufman Robert14180SVK149393043,05,0
9Valent Tomas13580SVK149582442,04,0
10Nater Nikolas12850SVK149419530,01,0
11Benci Jozef12030SVK14967596B5592,58,0
12Barancik Filip01000SVK149659330,00,0
13Kaufmanova Karin11250SVK149582521,02,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  2. CVČ Brezová pod Bradlom (Elo Ø:1883, TB1: 24 / TB2: 34)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Pericka Tomas19720SVK14909081A554½112,531802
2Sadlon Juraj18720SVK14933446½½½1001½½½5,0101811
3Hanzluvka Peter18510SVK149046400½0,521740
4Spacek Marcel18670SVK1491761011,011709
5Skapikova Lubica18550SVK14906678B555½½11115,061753
6Pericka Pavol18440SVK149142981111105,061668
7Skapik Branislav17260SVK14913550101½02,551475
8Sadlon Matus17340SVK14928884111115,051441
10Brath Zdeno15410SVK1493642911½2,531558
11Dest Stanislav15810SVK14933381A5561111½4,551444
12Svarc Vaclav11220SVK14940647000½0,541310
  5. CVČ Senica B (Elo Ø:1821, TB1: 14 / TB2: 24,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Diviak Rastislav19970SVK14908204A55711,011796
2Ulehla Jakub18600SVK149446341½1½3,041820
3Diviak Rudolf17400SVK14908220½0½1,031843
4Hrdlicka Martin18050SVK14940876111104,051772
5Benci Rudolf16530SVK14963191A5580½½½11003,581795
6Celustkova Lubica17050SVK1493289011,011675
7Drozd Jan15000SVK1493925801½½0½002,581613
8Kaufman Robert14180SVK14939304110103,051522
9Valent Tomas13580SVK149582440½1½2,041429
10Nater Nikolas12850SVK1494195300,011581
11Benci Jozef12030SVK14967596B559110½00002,581319
13Kaufmanova Karin11250SVK14958252011,021526

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2019/10/13 o 10:00
š.1  CVČ Brezová pod BradlomElo-12  CVČ Senica BElo2½:2½
1.1
Sadlon, Juraj
1872-
Diviak, Rudolf
1740½ - ½
1.2
Hanzluvka, Peter
1851-
Hrdlicka, Martin
18050 - 1
1.3
Pericka, Pavol
1844-
Benci, Rudolf
1653A5581 - 0
1.4
Dest, Stanislav
1581A556-
Drozd, Jan
15001 - 0
1.5
Svarc, Vaclav
1122-
Benci, Jozef
1203B5590 - 1
1. kolo dňa 2019/10/13 o 10:00
š.1  CVČ Brezová pod BradlomElo-12  CVČ Senica BElo2½:2½
1.1
Sadlon, Juraj
1872-
Diviak, Rudolf
1740½ - ½
1.2
Hanzluvka, Peter
1851-
Hrdlicka, Martin
18050 - 1
1.3
Pericka, Pavol
1844-
Benci, Rudolf
1653A5581 - 0
1.4
Dest, Stanislav
1581A556-
Drozd, Jan
15001 - 0
1.5
Svarc, Vaclav
1122-
Benci, Jozef
1203B5590 - 1
2. kolo dňa 2019/10/27 o 10:00
š.12  CVČ Senica BElo-7  ŠK ŠtefanovElo2½:2½
1.1
Benci, Rudolf
1653A558-
Klimes, Karel
1677½ - ½
1.2
Drozd, Jan
1500-
Wallner, Juraj
16091 - 0
1.3
Valent, Tomas
1358-
Fajtakova, Silvia
1514B2580 - 1
1.4
Nater, Nikolas
1285-
Tomasovic, Roman
15810 - 1
1.5
Benci, Jozef
1203B559-WCM
Novomeska, Karin
14191 - 0
2. kolo dňa 2019/10/27 o 10:00
š.1  CVČ Brezová pod BradlomElo-2  ŠK Nafta Gbely CElo4 : 1
6.1
Sadlon, Juraj
1872-
Kanka, Tomas
1779½ - ½
6.2
Spacek, Marcel
1867-
Kastler, Peter
17091 - 0
6.3
Skapikova, Lubica
1855B555-
Zajicek, Ferdinand
1724½ - ½
6.4
Pericka, Pavol
1844-
Papanek, Lubomir
15441 - 0
6.5
Sadlon, Matus
1734-
Ralbovsky, Milan
12671 - 0
3. kolo dňa 2019/11/10 o 10:00
š.2  ŠK Nafta Gbely CElo-12  CVČ Senica BElo2½:2½
1.1
Brunovsky, Peter
1902A64-
Ulehla, Jakub
18600 - 1
1.2
Kubis, Ivan
1876-
Diviak, Rudolf
17401 - 0
1.3
Valla, Tomas
1839-
Hrdlicka, Martin
18050 - 1
1.4
Kanka, Tomas
1779-
Benci, Rudolf
1653A558½ - ½
1.5
Mraz, Jan
1630-
Benci, Jozef
1203B5591 - 0
3. kolo dňa 2019/11/10 o 10:00
š.3  ŠO KopčanyElo-1  CVČ Brezová pod BradlomElo2 : 3
2.1
Planka, Peter
1796-
Sadlon, Juraj
1872½ - ½
2.2
Cerovsky, Marian
1782-
Skapikova, Lubica
1855B555½ - ½
2.3
Dubecky, Ladislav
1540-
Sadlon, Matus
17340 - 1
2.4
Damborsky, Pavol
1551-
Dest, Stanislav
1581A5560 - 1
2.5
Sprusansky, Ferdinand
1269-
Svarc, Vaclav
11221 - 0
4. kolo dňa 2019/12/01 o 10:00
š.12  CVČ Senica BElo-8  ŠK Kúpele Piešťany CElo2½:2½
1.1
Ulehla, Jakub
1860-
Musaev, Matej Elbek
1748½ - ½
1.2
Benci, Rudolf
1653A558-
Curidlo, Jan
1774B122½ - ½
1.3
Drozd, Jan
1500-
Sedlak, Rastislav
1601½ - ½
1.4
Valent, Tomas
1358-
Stolar, Michal
1506½ - ½
1.5
Benci, Jozef
1203B559-
Skodacek, Peter
1430½ - ½
4. kolo dňa 2019/12/01 o 10:00
š.1  CVČ Brezová pod BradlomElo-4  ZŠK Vrbové BElo3½:1½
5.1
Pericka, Tomas
1972A554-
Lajda, Dusan
1755½ - ½
5.2
Sadlon, Juraj
1872-
Krchnak, Rudolf
16501 - 0
5.3
Skapik, Branislav
1726-
Madzo, Anton
14501 - 0
5.4
Brath, Zdeno
1541-
Cheben, Jozef
14581 - 0
5.5
Svarc, Vaclav
1122-
Oruzinsky, Juraj
13660 - 1
5. kolo dňa 2019/12/15 o 10:00
š.3  ŠO KopčanyElo-12  CVČ Senica BElo1 : 4
1.1
Planka, Peter
1796-
Diviak, Rastislav
1997A5570 - 1
1.2
Cerovsky, Marian
1782-
Diviak, Rudolf
1740½ - ½
1.3
Dubecky, Ladislav
1540-
Hrdlicka, Martin
18050 - 1
1.4
Damborsky, Pavol
1551-
Drozd, Jan
1500½ - ½
1.5
Pisecky, Jan
1366-
Kaufman, Robert
14180 - 1
5. kolo dňa 2019/12/15 o 10:00
š.5  Šachový klub Holíč BElo-1  CVČ Brezová pod BradlomElo2½:2½
3.1
Zlamal, Marek
1866-
Sadlon, Juraj
18721 - 0
3.2
Vach, Jozef
1675-
Hanzluvka, Peter
1851½ - ½
3.3
Stehlik, Jan
1647-
Skapikova, Lubica
1855B5550 - 1
3.4
Svrcek, Daniel
1495-
Skapik, Branislav
17261 - 0
3.5
Sefcik, Oliver
1238-
Sadlon, Matus
17340 - 1
6. kolo dňa 2020/01/12 o 10:00
š.12  CVČ Senica BElo-9  ŠK Skalica CElo3 : 2
1.1
Ulehla, Jakub
1860-
Krakovsky, Peter
16311 - 0
1.2
Hrdlicka, Martin
1805-
Bartos, Bohumil
15111 - 0
1.3
Benci, Rudolf
1653A558-
Harasta, Marian
16871 - 0
1.4
Drozd, Jan
1500-
Drabek, Martin
14690 - 1
1.5
Benci, Jozef
1203B559-
Krakovsky, Jakub
12400 - 1
6. kolo dňa 2020/01/12 o 10:00
š.1  CVČ Brezová pod BradlomElo-6  ŠO Spartak MyjavaElo4 : 1
4.1
Pericka, Tomas
1972A554-
Hirmajer, Jan
19021 - 0
4.2
Sadlon, Juraj
1872-
Jakubec, Milan
2017A50 - 1
4.3
Skapikova, Lubica
1855B555-
Rehak, Vladimir
16331 - 0
4.4
Pericka, Pavol
1844-
Otepka, Vladimir
17381 - 0
4.5
Skapik, Branislav
1726-
Knapek, Adrian
13711 - 0
7. kolo dňa 2020/01/26 o 10:00
š.4  ZŠK Vrbové BElo-12  CVČ Senica BElo1½:3½
1.1
Lajda, Dusan
1755-
Benci, Rudolf
1653A5580 - 1
1.2
Krchnak, Rudolf
1650-
Drozd, Jan
1500½ - ½
1.3
Madzo, Anton
1450-
Kaufman, Robert
14180 - 1
1.4
Cheben, Jozef
1458-
Valent, Tomas
13580 - 1
1.5
Oruzinsky, Juraj
1366-
Benci, Jozef
1203B5591 - 0
7. kolo dňa 2020/01/26 o 10:00
š.7  ŠK ŠtefanovElo-1  CVČ Brezová pod BradlomElo1 : 4
4.1
Klimes, Karel
1677-
Sadlon, Juraj
18720 - 1
4.2
Wallner, Juraj
1609-
Skapikova, Lubica
1855B5550 - 1
4.3
Tomasovic, Roman
1581-
Skapik, Branislav
1726½ - ½
4.4
Visvader, Kristof
1433B259-
Dest, Stanislav
1581A5560 - 1
4.5
Novomesky, Roman
1402-
Svarc, Vaclav
1122½ - ½
8. kolo dňa 2020/02/09 o 10:00
š.12  CVČ Senica BElo-10  ZŠK Vrbové AElo½ :4½
1.1
Ulehla, Jakub
1860-
Podjavorinsky, Michal
1997½ - ½
1.2
Hrdlicka, Martin
1805-
Blatnicky, Miroslav
21200 - 1
1.3
Drozd, Jan
1500-
Miciak, Emanuel
18420 - 1
1.4
Kaufman, Robert
1418-
Jancovicova, Petra
17090 - 1
1.5
Kaufmanova, Karin
1125-
Podjavorinsky, Peter
16250 - 1
8. kolo dňa 2020/02/09 o 10:00
š.1  CVČ Brezová pod BradlomElo-8  ŠK Kúpele Piešťany CElo4½: ½
3.1
Pericka, Tomas
1972A554-
Musaev, Matej Elbek
17481 - 0
3.2
Sadlon, Juraj
1872-
Curidlo, Jan
1774B122½ - ½
3.3
Pericka, Pavol
1844-
Sedlak, Rastislav
16011 - 0
3.4
Sadlon, Matus
1734-
Orvisky, Vladimir
16931 - 0
3.5
Brath, Zdeno
1541-
Stolar, Michal
15061 - 0
9. kolo dňa 2020/02/23 o 10:00
š.5  Šachový klub Holíč BElo-12  CVČ Senica BElo2½:2½
1.1
Zlamal, Marek
1866-
Benci, Rudolf
1653A5581 - 0
1.2
Vach, Jozef
1675-
Celustkova, Lubica
17050 - 1
1.3
Svrcek, Daniel
1495-
Kaufman, Robert
14180 - 1
1.4
Sefcik, Oliver
1238-
Valent, Tomas
1358½ - ½
1.5
Suchovsky, Martin
1000-
Benci, Jozef
1203B5591 - 0
9. kolo dňa 2020/02/23 o 10:00
š.9  ŠK Skalica CElo-1  CVČ Brezová pod BradlomElo1½:3½
5.1
Vepy, Ivan
1816-
Sadlon, Juraj
1872½ - ½
5.2
Krakovsky, Peter
1631-
Pericka, Pavol
18440 - 1
5.3
Romanova, Ela
1478-
Skapik, Branislav
17261 - 0
5.4
Drabek, Martin
1469-
Sadlon, Matus
17340 - 1
5.5
Dubanova, Kristina
1112-
Dest, Stanislav
1581A5560 - 1
10. kolo dňa 2020/03/08 o 10:00
š.12  CVČ Senica BElo-11  ŠK Kamenár ChtelnicaElo1 : 4
1.1
Benci, Rudolf
1653A558-
Slaba, Andrea
1975B8760 - 1
1.2
Drozd, Jan
1500-
Piestansky, Jan
15980 - 1
1.3
Kaufman, Robert
1418-
Pripko, Bystrik
15890 - 1
1.4
Benci, Jozef
1203B559-
Kuracina, Lubomir
13460 - 1
1.5
Kaufmanova, Karin
1125-
Piestansky, Dusan
14271 - 0
10. kolo dňa 2020/03/08 o 10:00
š.1  CVČ Brezová pod BradlomElo-10  ZŠK Vrbové AElo2½:2½
2.1
Sadlon, Juraj
1872-
Podjavorinsky, Michal
1997½ - ½
2.2
Skapikova, Lubica
1855B555-
Blatnicky, Miroslav
21201 - 0
2.3
Pericka, Pavol
1844-
Miciak, Emanuel
18420 - 1
2.4
Brath, Zdeno
1541-
Jancovicova, Petra
1709½ - ½
2.5
Dest, Stanislav
1581A556-
Podjavorinsky, Peter
1625½ - ½
11. kolo dňa 2020/05/02 o 10:00
š.6  ŠO Spartak MyjavaElo-12  CVČ Senica BElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2020/05/02 o 10:00
š.11  ŠK Kamenár ChtelnicaElo-1  CVČ Brezová pod BradlomElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.
1Jakubec Milan20170ŠO Spartak Myjava8,51085,01
2Miciak Emanuel18420ZŠK Vrbové A8,01080,03
3Blatnicky Miroslav21200ZŠK Vrbové A7,5983,31
4Oruzinsky Juraj13660ZŠK Vrbové B7,5983,35
5Otepka Vladimir17380ŠO Spartak Myjava7,0977,84
6Jancovicova Petra17090ZŠK Vrbové A6,5792,94
7Podjavorinsky Peter16250ZŠK Vrbové A6,5972,24
8Zlamal Marek18660Šachový klub Holíč B6,0966,71
9Slaba Andrea19750ŠK Kamenár Chtelnica5,5868,81
10Hirmajer Jan19020ŠO Spartak Myjava5,5961,11
11Sadlon Matus17340CVČ Brezová pod Bradlom5,05100,04
12Skapikova Lubica18550CVČ Brezová pod Bradlom5,0683,32
13Kastler Peter17090ŠK Nafta Gbely C5,0683,32
14Pericka Pavol18440CVČ Brezová pod Bradlom5,0683,33
15Tomasovic Roman15810ŠK Štefanov5,0862,53
16Podjavorinsky Michal19970ZŠK Vrbové A5,0955,61
17Sadlon Juraj18720CVČ Brezová pod Bradlom5,01050,01
18Cerovsky Marian17820ŠO Kopčany5,01050,02
19Dest Stanislav15810CVČ Brezová pod Bradlom4,5590,04
20Kanka Tomas17790ŠK Nafta Gbely C4,5764,31
21Svrcek Daniel14950Šachový klub Holíč B4,5764,34
22Mraz Jan16300ŠK Nafta Gbely C4,5856,33
23Drabek Martin14690ŠK Skalica C4,5950,04
24Planka Peter17960ŠO Kopčany4,51045,01
25Wallner Juraj16090ŠK Štefanov4,51045,02
26Hrdlicka Martin18050CVČ Senica B4,0580,02
27Rehak Vladimir16330ŠO Spartak Myjava4,0666,73
28Romanova Ela14780ŠK Skalica C4,0666,73
29Vach Jozef16750Šachový klub Holíč B4,01040,02
30Zajicek Ferdinand17240ŠK Nafta Gbely C3,5570,02
31Lanyi Frantisek16690ZŠK Vrbové B3,5570,03
32Kupkovic Miroslav17170ŠK Kamenár Chtelnica3,5570,04
33Nemeckay Rastislav19290ŠK Štefanov3,5658,31
34Stehlik Jan16470Šachový klub Holíč B3,5750,03
35Benci Rudolf16530CVČ Senica B3,5843,82
36Curidlo Jan17740ŠK Kúpele Piešťany C3,51035,01
37Kincel Jan19190ZŠK Vrbové A3,03100,02
38Ulehla Jakub18600CVČ Senica B3,0475,01
39Bardik Jozef18600ŠK Kúpele Piešťany C3,0475,02
40Harasta Marian16870ŠK Skalica C3,0560,03
41Lukac Ivan15870ŠO Spartak Myjava3,0560,03
42Kaufman Robert14180CVČ Senica B3,0560,03
43Stolar Michal15060ŠK Kúpele Piešťany C3,0742,94
44Lajda Dusan17550ZŠK Vrbové B3,0837,51
45Pripko Bystrik15890ŠK Kamenár Chtelnica3,01030,03
46Pericka Tomas19720CVČ Brezová pod Bradlom2,5383,31
47Brath Zdeno15410CVČ Brezová pod Bradlom2,5383,34
48Ralbovsky Dominik11460ŠK Nafta Gbely C2,5383,35
49Skapik Branislav17260CVČ Brezová pod Bradlom2,5550,03
50Sefcik Oliver12380Šachový klub Holíč B2,5550,04
51Pisecky Jan13660ŠO Kopčany2,5641,75
52Musaev Matej Elbek17480ŠK Kúpele Piešťany C2,5831,31
53Drozd Jan15000CVČ Senica B2,5831,33
54Papanek Lubomir15440ŠK Nafta Gbely C2,5831,33
55Benci Jozef12030CVČ Senica B2,5831,34
56Piestansky Jan15980ŠK Kamenár Chtelnica2,5927,82
57Sedlak Rastislav16010ŠK Kúpele Piešťany C2,5927,83
58Damborsky Pavol15510ŠO Kopčany2,5927,84
59Krchnak Rudolf16500ZŠK Vrbové B2,51025,01
60Simkovic Eduard18780Šachový klub Holíč B2,02100,02
61Fajtakova Silvia15140ŠK Štefanov2,02100,03
62Smrek Peter16830ZŠK Vrbové A2,02100,05
63Orvisky Vladimir16930ŠK Kúpele Piešťany C2,0366,74
64Sprusansky Ferdinand12690ŠO Kopčany2,0366,75
65Danihel Jozef15320ŠK Skalica C2,0450,03
66Valent Tomas13580CVČ Senica B2,0450,03
67WCMNovomeska Karin14190ŠK Štefanov2,0450,05
68Vepy Ivan18160ŠK Skalica C2,0540,01
69Tomasovic Martin16150ZŠK Vrbové B2,0540,03
70Krakovsky Peter16310ŠK Skalica C2,0728,61
71Visvader Kristof14330ŠK Štefanov2,0825,04
72Kuracina Lubomir13460ŠK Kamenár Chtelnica2,0825,04
73Vagovic Milan16970ŠK Kamenár Chtelnica2,0922,21
74Knapek Adrian13710ŠO Spartak Myjava1,5721,44
75Klimes Karel16770ŠK Štefanov1,51015,01
76Dubecky Ladislav15400ŠO Kopčany1,51015,03
77Diviak Rastislav19970CVČ Senica B1,01100,01
78Vogl Zdenek18460ŠK Skalica C1,01100,01
79Jarabek Milan17650ŠK Skalica C1,01100,02
80Kubis Ivan18760ŠK Nafta Gbely C1,01100,02
81Celustkova Lubica17050CVČ Senica B1,01100,02
82Spacek Marcel18670CVČ Brezová pod Bradlom1,01100,02
83Holiencin Filip17110Šachový klub Holíč B1,01100,03
84Stasek Daniel16370Šachový klub Holíč B1,01100,03
85Bjel Jan18390ZŠK Vrbové A1,01100,04
86Suchovsky Martin01000Šachový klub Holíč B1,01100,05
87Holan Jaroslav01436ZŠK Vrbové B1,01100,05
88Krakovsky Jakub12400ŠK Skalica C1,01100,05
89Oravec Pavol17550ŠK Kúpele Piešťany C1,0250,03
90Kiss Andrej17020ŠO Spartak Myjava1,0250,04
91Skodacek Peter14300ŠK Kúpele Piešťany C1,0250,05
92Kaufmanova Karin11250CVČ Senica B1,0250,05
93Diviak Rudolf17400CVČ Senica B1,0333,31
94Hyza Richard12830ŠK Nafta Gbely C1,0333,34
95Bartos Bohumil15110ŠK Skalica C1,0616,72
96Madzo Anton14500ZŠK Vrbové B1,0714,33
97Bilovsky Milan19080ŠK Nafta Gbely C0,5150,01
98Hrubos Milan17310Šachový klub Holíč B0,5150,02
99Benak Peter16230Šachový klub Holíč B0,5150,04
100Bajcar Pavol16280ZŠK Vrbové B0,5150,04
101Novomesky Roman14020ŠK Štefanov0,5150,05
102Husek Lubomir18560Šachový klub Holíč B0,5225,01
103Hanzluvka Peter18510CVČ Brezová pod Bradlom0,5225,02
104Nedorost Lubomir15660ŠK Kúpele Piešťany C0,5316,74
105Svarc Vaclav11220CVČ Brezová pod Bradlom0,5412,55
106Ralbovsky Milan12670ŠK Nafta Gbely C0,5510,04
107Valla Tomas18390ŠK Nafta Gbely C0,010,03
108Nater Nikolas12850CVČ Senica B0,010,04
109Visvader Rudolf12860ŠK Štefanov0,010,05
110Piestansky Dusan01427ŠK Kamenár Chtelnica0,010,05
111Brunovsky Peter19020ŠK Nafta Gbely C0,020,01
112Moravec Milan16040ŠO Kopčany0,020,03
113Musaev Urmat17970ŠK Kúpele Piešťany C0,020,03
114Belak Michal12890ŠO Spartak Myjava0,020,05
115Datko Jan12580Šachový klub Holíč B0,030,04
116Cheben Jozef14580ZŠK Vrbové B0,040,04
117Dubanova Kristina11120ŠK Skalica C0,050,05

poznámka: kontumácie sú vynechané



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  2. ŠK Nafta Gbely C (Elo Ø:1861 / TB1: 13 / TB2: 25,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Brunovsky Peter19020SVK14913380A640,02,0
2Kubis Ivan18760SVK149060231,01,0
3Bilovsky Milan19080SVK149115820,51,0
4Valla Tomas18390SVK149263340,01,0
5Kanka Tomas17790SVK149382194,57,0
6Kastler Peter17090SVK149124065,06,0
7Zajicek Ferdinand17240SVK149143793,55,0
8Mraz Jan16300SVK149338374,58,0
9Papanek Lubomir15440SVK149119302,58,0
10Ralbovsky Milan12670SVK149253890,55,0
11Hyza Richard12830SVK149501541,03,0
12Ralbovsky Dominik11460SVK149522972,53,0
  3. ŠO Kopčany (Elo Ø:1655 / TB1: 5 / TB2: 18)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Planka Peter17960SVK149253464,510,0
2Cerovsky Marian17820SVK149210575,010,0
3Moravec Milan16040SVK14925745A6950,02,0
4Dubecky Ladislav15400SVK149251331,510,0
5Damborsky Pavol15510SVK149251092,59,0
6Pisecky Jan13660SVK149253382,56,0
7Blanarik Dominik01499SVK149250790,00,0
8Sprusansky Ferdinand12690SVK149254432,03,0
  4. ZŠK Vrbové B (Elo Ø:1663 / TB1: 9 / TB2: 21)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Lajda Dusan17550SVK149141823,08,0
2Krchnak Rudolf16500SVK149076312,510,0
3Lanyi Frantisek16690SVK149162073,55,0
4Bajcar Pavol16280SVK149250280,51,0
5Tomasovic Martin16150SVK149299372,05,0
6Madzo Anton14500SVK149142391,07,0
7Cheben Jozef14580SVK149565000,04,0
8Holan Jaroslav01436SVK149141231,01,0
9Oruzinsky Juraj13660SVK149621957,59,0
10Jancovic Stanislav01158SVK149455090,00,0
11Jancovicova Tamara11560SVK149622090,00,0
12Jobus Rastislav01000SVK149649100,00,0
  5. Šachový klub Holíč B (Elo Ø:1808 / TB1: 16 / TB2: 27)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Zlamal Marek18660SVK149209806,09,0
2Husek Lubomir18560SVK149208320,52,0
3Simkovic Eduard18780SVK14919036A2452,02,0
4Hrubos Milan17310SVK14920824A2460,51,0
5Vach Jozef16750SVK149088914,010,0
6Holiencin Filip17110SVK149141311,01,0
7Stehlik Jan16470SVK149522893,57,0
8Benak Peter16230SVK149207860,51,0
9Stasek Daniel16370SVK149519241,01,0
10Svrcek Daniel14950SVK149420034,57,0
11Datko Jan12580SVK149501380,03,0
12Sefcik Oliver12380SVK149419882,55,0
13Suchovsky Martin01000SVK149699391,01,0
  6. ŠO Spartak Myjava (Elo Ø:1798 / TB1: 21 / TB2: 30,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Hirmajer Jan19020SVK149152865,59,0
2Jakubec Milan20170SVK14917114A58,510,0
3Rehak Vladimir16330SVK149511694,06,0
4Kiss Andrej17020SVK149511421,02,0
5Lukac Ivan15870SVK149511343,05,0
6Otepka Vladimir17380SVK149097317,09,0
7Knapek Adrian13710SVK149530991,57,0
8Durec Martin12290SVK149151970,00,0
9Belak Michal12890SVK149584140,02,0
10Hargas Marek01000SVK149654880,00,0
11Galik Marcel01000SVK149671890,00,0
12Martis Jan01000SVK149699200,00,0
  7. ŠK Štefanov (Elo Ø:1662 / TB1: 9 / TB2: 21)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Nemeckay Rastislav19290SVK14918765A2563,56,0
2Klimes Karel16770SVK149298561,510,0
3Wallner Juraj16090SVK149299704,510,0
4Fajtakova Silvia15140SVK14944600B2582,02,0
5Tomasovic Roman15810SVK149299535,08,0
6Visvader Kristof14330SVK14954397B2592,08,0
7Visvader Rudolf12860SVK14958260A2570,01,0
8WCMNovomeska Karin14190SVK149523002,04,0
9Novomesky Roman14020SVK149567800,51,0
10Tomasovic Pavol12380SVK149299450,00,0
11Klimesova Gabriela01328SVK149298640,00,0
  8. ŠK Kúpele Piešťany C (Elo Ø:1787 / TB1: 11 / TB2: 19)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Musaev Matej Elbek17480SVK736016592,58,0
2Curidlo Jan17740SVK14905418B1223,510,0
3Musaev Urmat17970SVK149401240,02,0
4Bardik Jozef18600SVK149250443,04,0
5Sedlak Rastislav16010SVK149143362,59,0
6Orvisky Vladimir16930SVK149142802,03,0
7Oravec Pavol17550SVK149299101,02,0
8Nedorost Lubomir15660SVK149252730,53,0
9Stolar Michal15060SVK149458783,07,0
10Veres Marcel01471SVK149299610,00,0
11Skrabak Tomas01430SVK149381540,00,0
12Skodacek Peter14300SVK149484271,02,0
13Pavelka Lubos01000SVK149521650,00,0
  9. ŠK Skalica C (Elo Ø:1795 / TB1: 7 / TB2: 21,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Hrubsa Marian18600SVK14915898A4400,00,0
2Vogl Zdenek18460SVK14920972A4111,01,0
3Vepy Ivan18160SVK149121392,05,0
4Jarabek Milan17650SVK14928264A4101,01,0
5Petrek David16590SVK14948559B4120,00,0
6Krakovsky Peter16310SVK149685252,07,0
7Bartos Bohumil15110SVK149207781,06,0
8Danihel Jozef15320SVK149207942,04,0
9Harasta Marian16870SVK149251923,05,0
10Romanova Ela14780SVK736082384,06,0
11Drabek Martin14690SVK149251254,59,0
12Krakovsky Jakub12400SVK149393391,01,0
13Dubanova Kristina11120SVK736080920,05,0
  10. ZŠK Vrbové A (Elo Ø:1943 / TB1: 28 / TB2: 39,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Podjavorinsky Michal19970SVK149369255,09,0
2Blatnicky Miroslav21200SVK149099017,59,0
3Kincel Jan19190SVK149171733,03,0
4Miciak Emanuel18420SVK149127838,010,0
5Bjel Jan18390SVK149140261,01,0
6Jancovicova Petra17090SVK149457386,57,0
7Podjavorinsky Peter16250SVK149143106,59,0
8Smrek Peter16830SVK149071192,02,0
  11. ŠK Kamenár Chtelnica (Elo Ø:1715 / TB1: 8 / TB2: 18,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Slaba Andrea19750SVK14940680B8765,58,0
2Vagovic Milan16970SVK149254782,09,0
3Piestansky Jan15980SVK149253202,59,0
4Pripko Bystrik15890SVK149253623,010,0
5Kupkovic Miroslav17170SVK149252223,55,0
6Kuracina Lubomir13460SVK149565272,08,0
7Piestansky Dusan01427SVK149253110,01,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. ZŠK Vrbové A (Elo Ø:1943, TB1: 28 / TB2: 39,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Podjavorinsky Michal19970SVK14936925½½1011½0½5,091863
2Blatnicky Miroslav21200SVK14909901111½111107,591763
3Kincel Jan19190SVK149171731113,031638
4Miciak Emanuel18420SVK1491278311001111118,0101629
5Bjel Jan18390SVK1491402611,011566
6Jancovicova Petra17090SVK14945738111111½6,571502
7Podjavorinsky Peter16250SVK14914310½011½111½6,591371
8Smrek Peter16830SVK14907119112,021346
  3. ŠO Spartak Myjava (Elo Ø:1798, TB1: 21 / TB2: 30,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Hirmajer Jan19020SVK14915286½110½01½15,591814
2Jakubec Milan20170SVK14917114A5111½1111108,5101746
3Rehak Vladimir16330SVK149511691½110½4,061651
4Kiss Andrej17020SVK14951142011,021511
5Lukac Ivan15870SVK14951134001113,051618
6Otepka Vladimir17380SVK149097311111011107,091562
7Knapek Adrian13710SVK149530991½000001,571506
9Belak Michal12890SVK14958414000,021254
  4. Šachový klub Holíč B (Elo Ø:1808, TB1: 16 / TB2: 27)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Zlamal Marek18660SVK1492098010½½1½½116,091860
2Husek Lubomir18560SVK14920832½00,521785
3Simkovic Eduard18780SVK14919036A245112,021714
4Hrubos Milan17310SVK14920824A246½0,511782
5Vach Jozef16750SVK149088911½01½0½½004,0101704
6Holiencin Filip17110SVK1491413111,011738
7Stehlik Jan16470SVK14952289½100½½13,571632
8Benak Peter16230SVK14920786½0,511478
9Stasek Daniel16370SVK1495192411,011598
10Svrcek Daniel14950SVK149420031011½104,571546
11Datko Jan12580SVK149501380000,031614
12Sefcik Oliver12380SVK14941988001½12,551493
13Suchovsky Martin01000SVK1496993911,011203
  6. ŠK Nafta Gbely C (Elo Ø:1861, TB1: 13 / TB2: 25,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Brunovsky Peter19020SVK14913380A64000,021918
2Kubis Ivan18760SVK1490602311,011740
3Bilovsky Milan19080SVK14911582½0,511866
4Valla Tomas18390SVK1492633400,011805
5Kanka Tomas17790SVK14938219½½½11½½4,571767
6Kastler Peter17090SVK149124061011115,061724
7Zajicek Ferdinand17240SVK149143791½1½½3,551674
8Mraz Jan16300SVK149338371111½0004,581577
9Papanek Lubomir15440SVK14911930000100½12,581606
10Ralbovsky Milan12670SVK149253890½0000,551635
11Hyza Richard12830SVK149501540101,031550
12Ralbovsky Dominik11460SVK14952297½112,531283
  7. ŠK Kúpele Piešťany C (Elo Ø:1787, TB1: 11 / TB2: 19)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Musaev Matej Elbek17480SVK7360165900½½100½2,581890
2Curidlo Jan17740SVK14905418B122½01½000½013,5101836
3Musaev Urmat17970SVK14940124000,021744
4Bardik Jozef18600SVK14925044½11½3,041686
5Sedlak Rastislav16010SVK14914336000½0½0½12,591651
6Orvisky Vladimir16930SVK149142800112,031517
7Oravec Pavol17550SVK14929910101,021534
8Nedorost Lubomir15660SVK149252730½00,531560
9Stolar Michal15060SVK149458781½10½003,071409
12Skodacek Peter14300SVK14948427½½1,021425
  8. ZŠK Vrbové B (Elo Ø:1663, TB1: 9 / TB2: 21)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Lajda Dusan17550SVK14914182½0½½½0½½3,081793
2Krchnak Rudolf16500SVK1490763110000½½½002,5101719
3Lanyi Frantisek16690SVK14916207011½13,551568
4Bajcar Pavol16280SVK14925028½0,511267
5Tomasovic Martin16150SVK14929937001012,051666
6Madzo Anton14500SVK14914239½00000½1,071602
7Cheben Jozef14580SVK1495650000000,041547
8Holan Jaroslav01436SVK1491412311,011112
9Oruzinsky Juraj13660SVK14962195111½110117,591300
  9. ŠK Štefanov (Elo Ø:1662, TB1: 9 / TB2: 21)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Nemeckay Rastislav19290SVK14918765A256½½½1½½3,561870
2Klimes Karel16770SVK149298560½000000½½1,5101796
3Wallner Juraj16090SVK14929970001½0101014,5101679
4Fajtakova Silvia15140SVK14944600B258112,021449
5Tomasovic Roman15810SVK1492995311½½½½105,081581
6Visvader Kristof14330SVK14954397B259100000102,081549
7Visvader Rudolf12860SVK14958260A25700,011366
8WCMNovomeska Karin14190SVK1495230000112,041389
9Novomesky Roman14020SVK14956780½0,511122
  10. ŠK Kamenár Chtelnica (Elo Ø:1715, TB1: 8 / TB2: 18,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Slaba Andrea19750SVK14940680B8761½½½10115,581859
2Vagovic Milan16970SVK14925478½0½0010002,091812
3Piestansky Jan15980SVK1492532000100½0012,591654
4Pripko Bystrik15890SVK1492536201000010013,0101637
5Kupkovic Miroslav17170SVK14925222111½03,551456
6Kuracina Lubomir13460SVK149565270½000½012,081505
7Piestansky Dusan01427SVK1492531100,011125
  11. ŠK Skalica C (Elo Ø:1795, TB1: 7 / TB2: 21,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
2Vogl Zdenek18460SVK14920972A41111,011975
3Vepy Ivan18160SVK149121391½00½2,051882
4Jarabek Milan17650SVK14928264A41011,011677
6Krakovsky Peter16310SVK14968525½00010½2,071809
7Bartos Bohumil15110SVK14920778½0½0001,061795
8Danihel Jozef15320SVK1492079400112,041585
9Harasta Marian16870SVK14925192011013,051651
10Romanova Ela14780SVK736082381½½0114,061606
11Drabek Martin14690SVK14925125½0½1½10104,591553
12Krakovsky Jakub12400SVK1493933911,011203
13Dubanova Kristina11120SVK73608092000000,051459
  12. ŠO Kopčany (Elo Ø:1655, TB1: 5 / TB2: 18)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Planka Peter17960SVK14925346½1½00½1½½04,5101820
2Cerovsky Marian17820SVK1492105701½0½1½01½5,0101785
3Moravec Milan16040SVK14925745A695000,021716
4Dubecky Ladislav15400SVK14925133000001½0001,5101652
5Damborsky Pavol15510SVK14925109½00½1½0002,591558
6Pisecky Jan13660SVK14925338½100012,561492
8Sprusansky Ferdinand12690SVK149254431102,031277