http://chess-results.com/tnr471586.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo1a1b2a2b3a3b4a4b5a5b6a6b7a7b8a8b TB1  TB2  TB3 
1Interchess ZŠ Borský Mikuláš *  * 3244351252536,0
2ŠO Spartak Myjava B2 *  * 342431171729,0
3Jabuča Petrova Ves - Gbely E32½ *  * 5141161627,5
4Šachový klub Holíč C1110½ *  * 4341111119,5
5ŠK Skalica D½3 *  * ½34141422,5
6ŠK Štefanov B21 *  * 1430131323,0
7CVČ Senica C½142241 *  * 23101022,0
8ŠK Nafta Gbely D021112532 *  * 9920,5

Súpisky družstiev

  1. CVČ Senica C (Elo Ø:1619 / TB1: 10 / TB2: 10)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Diviak Rudolf17400SVK14908220H0,00,0
2Hrdlicka Martin17940SVK14940876B5601,01,0
3Benci Rudolf16380SVK14963191H1,02,0
4Drozd Jan14930SVK149392580,01,0
5Valent Tomas13580SVK149582440,03,0
6Nater Nikolas12850SVK149419531,01,0
7Kaufman Robert14300SVK149393044,56,0
8Benci Jozef12270SVK14967596U161,04,0
9Oslej Marek12620SVK73613770U161,53,0
10Babic Patrik13490SVK149703503,58,0
11Kaufmanova Karin11270SVK149582522,59,0
12Barancik Filip01000SVK149659330,00,0
13Otepka Peter01022SVK736179202,06,0
14Kaufman Roman01000SVK149626754,06,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  7. CVČ Senica C (Elo Ø:1619, TB1: 10 / TB2: 10)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314BodyPartieElo Ø
2Hrdlicka Martin17940SVK14940876B56011,011763
3Benci Rudolf16380SVK14963191H½½1,021821
4Drozd Jan14930SVK1493925800,011637
5Valent Tomas13580SVK149582440000,031640
6Nater Nikolas12850SVK1494195311,011249
7Kaufman Robert14300SVK149393041½11104,561557
8Benci Jozef12270SVK14967596U1600011,041304
9Oslej Marek12620SVK73613770U16½011,531345
10Babic Patrik13490SVK1497035010001½013,581366
11Kaufmanova Karin11270SVK14958252000011½002,591172
13Otepka Peter01022SVK736179201½½0002,061076
14Kaufman Roman01000SVK149626751100114,061126

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2019/10/19 o 09:00
š.1  CVČ Senica CElo-8  ŠK Nafta Gbely DElo2 : 3
1.1
Benci, Rudolf
1638H-
Zajicek, Ferdinand
1707½ - ½
1.2
Benci, Jozef
1227U16-
Hyza, Richard
12730 - 1
1.3
Oslej, Marek
1262U16-
Ralbovsky, Dominik
1153½ - ½
1.4
Kaufmanova, Karin
1127-
Lanza, Matej
11240 - 1
1.5
Otepka, Peter
1022-
Hyza, Michal
10001 - 0
2. kolo dňa 2019/11/02 o 09:00
š.1  CVČ Senica CElo-2  Šachový klub Holíč CElo2 : 3
4.1
Drozd, Jan
1493-
Stasek, Daniel
16370 - 1
4.2
Valent, Tomas
1358-
Svrcek, Daniel
15080 - 1
4.3
Nater, Nikolas
1285-
Sefcik, Oliver
12491 - 0
4.4
Kaufmanova, Karin
1127-
Matula, Tomas
10000 - 1
4.5
Kaufman, Roman
1000-
Sefcik, Marek
10601 - 0
3. kolo dňa 2019/11/23 o 09:00
š.3  Jabuča Petrova Ves - Gbely EElo-1  CVČ Senica CElo1 : 4
2.1
Kanka, Tomas
1763H-
Hrdlicka, Martin
1794B5600 - 1
2.2
Kastler, Peter
1720-
Kaufman, Robert
14300 - 1
2.3
Mraz, Jan
1644-
Oslej, Marek
1262U161 - 0
2.4
Papanek, Lubomir
1555-
Babic, Patrik
13490 - 1
2.5
Ralbovsky, Milan
1263-
Kaufman, Roman
10000 - 1
4. kolo dňa 2019/12/07 o 09:00
š.1  CVČ Senica CElo-4  ŠO Spartak Myjava BElo1 : 4
3.1
Valent, Tomas
1358-
Otepka, Vladimir
17320 - 1
3.2
Kaufman, Robert
1430-
Knapek, Adrian
1345½ - ½
3.3
Babic, Patrik
1349-
Stachovic, Jozef
15990 - 1
3.4
Kaufmanova, Karin
1127-
Belak, Michal
12880 - 1
3.5
Otepka, Peter
1022-
Galik, Marcel
1000½ - ½
5. kolo dňa 2020/01/18 o 09:00
š.5  Interchess ZŠ Borský MikulášElo-1  CVČ Senica CElo4½: ½
3.1
Nemeckay, Rastislav
1935H-
Benci, Rudolf
1638H½ - ½
3.2
Visvader, Kristof
1442-
Benci, Jozef
1227U161 - 0
3.3
Nemeckay, Dominik
1451-
Babic, Patrik
13491 - 0
3.4
Zverka, Peter Samuel
1453U16-
Kaufmanova, Karin
11271 - 0
3.5
Buraj, Patrik
1107-
Kaufman, Roman
10001 - 0
6. kolo dňa 2020/02/01 o 09:00
š.1  CVČ Senica CElo-6  ŠK Skalica DElo2½:2½
2.1
Oslej, Marek
1262U16-
Tutkova, Ludmila
1238U161 - 0
2.2
Babic, Patrik
1349-
Dubanova, Kristina
11280 - 1
2.3
Kaufmanova, Karin
1127-
Tutka, Stepan
1081U161 - 0
2.4
Otepka, Peter
1022-
Kroupova, Veronika
1000½ - ½
2.5
Kaufman, Roman
1000-
Kroupa, Roman
10000 - 1
7. kolo dňa 2020/02/15 o 09:00
š.7  ŠK Štefanov BElo-1  CVČ Senica CElo1 : 4
4.1
Klimes, Karel
1679H-
Valent, Tomas
13581 - 0
4.2
Rehak, Miroslav
1426-
Kaufman, Robert
14300 - 1
4.3WCM
Novomeska, Karin
1462-
Babic, Patrik
13490 - 1
4.4
Tomasovic, Pavol
1226-
Kaufmanova, Karin
11270 - 1
4.5
Klimesova, Gabriela
1328-
Kaufman, Roman
10000 - 1
8. kolo dňa 2020/02/29 o 09:00
š.1  CVČ Senica CElo-8  ŠK Nafta Gbely DElo3 : 2
4.1
Kaufman, Robert
1430-
Zajicek, Ferdinand
17071 - 0
4.2
Babic, Patrik
1349-
Hyza, Richard
1273½ - ½
4.3
Kaufmanova, Karin
1127-
Ralbovsky, Dominik
1153½ - ½
4.4
Otepka, Peter
1022-
Lanza, Matej
11240 - 1
4.5
Kaufman, Roman
1000-
Hyza, Michal
10001 - 0
9. kolo dňa 2020/06/27 o 09:00
š.7  ŠK Štefanov BElo-1  CVČ Senica CElo4 : 1
4.1
Klimes, Karel
1679H-
Kaufman, Robert
14300 - 1
4.2
Fajtakova, Silvia
1502U16-
Benci, Jozef
1227U161 - 0
4.3WCM
Novomeska, Karin
1462-
Babic, Patrik
13491 - 0
4.4
Tomasovic, Pavol
1226-
Kaufmanova, Karin
11271 - 0
4.5
Novomesky, Roman
1333-
Otepka, Peter
10221 - 0
10. kolo dňa 2020/06/27 o 13:30
š.1  CVČ Senica CElo-6  ŠK Skalica DElo2 : 3
3.1
Kaufman, Robert
1430-
Drabek, Martin
14650 - 1
3.2
Benci, Jozef
1227U16-
Jancik, James
10001 - 0
3.3
Babic, Patrik
1349-
Kroupova, Veronika
10001 - 0
3.4
Kaufmanova, Karin
1127-
Barcak, Vladimir
10000 - 1
3.5
Otepka, Peter
1022-
Kroupa, Roman
10000 - 1
11. kolo dňa 2020/06/27 o 13:30
š.1  CVČ Senica CElo-5  Interchess ZŠ Borský MikulášElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2020/06/27 o 13:30
š.3  Jabuča Petrova Ves - Gbely EElo-1  CVČ Senica CElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2020/06/27 o 13:30
š.1  CVČ Senica CElo-2  Šachový klub Holíč CElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
14. kolo dňa 2020/06/27 o 13:30
š.4  ŠO Spartak Myjava BElo-1  CVČ Senica CElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.
1Zverka Peter Samuel14530Interchess ZŠ Borský Mikuláš8,5994,44
2Mraz Jan16440Jabuča Petrova Ves - Gbely E8,0988,92
3Visvader Rudolf12670Interchess ZŠ Borský Mikuláš6,5972,23
4Nemeckay Dominik14510Interchess ZŠ Borský Mikuláš6,0966,72
5Papanek Lubomir15550Jabuča Petrova Ves - Gbely E6,0966,73
6Galik Marcel01000ŠO Spartak Myjava B6,0966,74
7Visvader Kristof14420Interchess ZŠ Borský Mikuláš6,01060,01
8Belak Michal12880ŠO Spartak Myjava B5,51055,03
9Buraj Patrik01107Interchess ZŠ Borský Mikuláš5,05100,04
10Drabek Martin14650ŠK Skalica D5,0771,41
11Kastler Peter17200Jabuča Petrova Ves - Gbely E5,0771,42
12WCMNovomeska Karin14620ŠK Štefanov B5,0862,52
13Kaufman Robert14300CVČ Senica C4,5675,01
14Novomesky Roman13330ŠK Štefanov B4,5675,04
15Stachovic Jozef01599ŠO Spartak Myjava B4,5764,32
16Svrcek Daniel15080Šachový klub Holíč C4,5856,31
17Ralbovsky Dominik11530ŠK Nafta Gbely D4,5950,02
18Kanka Tomas17630Jabuča Petrova Ves - Gbely E4,51045,01
19Kaufman Roman01000CVČ Senica C4,0666,75
20Nemeckay Rastislav19350Interchess ZŠ Borský Mikuláš4,0757,11
21Knapek Adrian13450ŠO Spartak Myjava B4,0944,41
22Babic Patrik13490CVČ Senica C3,5843,82
23Hyza Richard12730ŠK Nafta Gbely D3,5938,91
24Tomasovic Pavol12260ŠK Štefanov B3,5938,93
25Ralbovsky Milan12630Jabuča Petrova Ves - Gbely E3,5938,94
26Lanza Matej11240ŠK Nafta Gbely D3,0933,33
27Gaza Erik01000Šachový klub Holíč C2,5550,04
28Sefcik Oliver12490Šachový klub Holíč C2,5927,83
29Kaufmanova Karin11270CVČ Senica C2,5927,83
30Brunovsky Peter19050ŠK Nafta Gbely D2,02100,01
31Horak Viliam12250Šachový klub Holíč C2,02100,03
32Krakovsky Jakub12400ŠK Skalica D2,02100,04
33Stasek Daniel16370Šachový klub Holíč C2,0366,71
34Wallner Juraj16200ŠK Štefanov B2,0366,71
35Klimes Karel16790ŠK Štefanov B2,0366,71
36Durec Martin12290ŠO Spartak Myjava B2,0366,72
37Dubanova Kristina11280ŠK Skalica D2,0366,72
38Kroupa Roman01000ŠK Skalica D2,0366,75
39Otepka Vladimir17320ŠO Spartak Myjava B2,0450,01
40Tutkova Ludmila12380ŠK Skalica D2,0450,02
41Barcak Vladimir01000ŠK Skalica D2,0450,04
42Tutka Stepan01081ŠK Skalica D2,0540,04
43Otepka Peter01022CVČ Senica C2,0633,34
44Oslej Marek12620CVČ Senica C1,5350,02
45Romanova Ela14960ŠK Skalica D1,5437,51
46Matula Tomas01000Šachový klub Holíč C1,5721,43
47Hyza Michal01000ŠK Nafta Gbely D1,5916,74
48Holiencin Filip17220Šachový klub Holíč C1,01100,01
49Hrdlicka Martin17940CVČ Senica C1,01100,01
50Jakubec Milan19950ŠO Spartak Myjava B1,01100,01
51Nater Nikolas12850CVČ Senica C1,01100,03
52Sladek Michal13530Šachový klub Holíč C1,01100,03
53Roman Milan01000ŠK Skalica D1,01100,05
54Benci Rudolf16380CVČ Senica C1,0250,01
55Rehak Miroslav01426ŠK Štefanov B1,0250,01
56Londinova Jasmina Marie11980ŠK Skalica D1,0250,03
57Vozar Adam12470ŠK Štefanov B1,0250,03
58Klimesova Gabriela01328ŠK Štefanov B1,0250,04
59Hargas Marek01000ŠO Spartak Myjava B1,0250,04
60Rehak Matus01000ŠK Štefanov B1,0250,05
61Bena Pavol01000ŠK Štefanov B1,0250,05
62Londin Michal Karol10290ŠK Skalica D1,0333,33
63Zurek Jakub01000Šachový klub Holíč C1,0333,35
64Martis Jan01000ŠO Spartak Myjava B1,0333,35
65Zajicek Ferdinand17070ŠK Nafta Gbely D1,0425,01
66Fajtakova Silvia15020ŠK Štefanov B1,0425,01
67Benci Jozef12270CVČ Senica C1,0425,02
68Datko Jan12540Šachový klub Holíč C1,0520,01
69Jarabek Milan17650ŠK Skalica D0,5150,01
70Cambal Peter14020Šachový klub Holíč C0,5225,02
71Kroupova Veronika01000ŠK Skalica D0,5412,53
72Drabek Pavel01000Jabuča Petrova Ves - Gbely E0,5412,54
73Drozd Jan14930CVČ Senica C0,010,01
74Jancik James01000ŠK Skalica D0,010,02
75Romanova Ema01000ŠK Skalica D0,010,03
76Kafka Ludovit01000Interchess ZŠ Borský Mikuláš0,010,05
77Vyrubal Ondrej01000ŠK Nafta Gbely D0,010,05
78Suchovsky Martin01000Šachový klub Holíč C0,020,04
79Rehakova Natalia01000ŠK Štefanov B0,020,04
80Sefcik Marek01060Šachový klub Holíč C0,020,04
81Fikarova Monika01000ŠK Nafta Gbely D0,020,05
82Krakovsky Matej01071ŠK Skalica D0,020,05
83Valent Tomas13580CVČ Senica C0,030,01
84Harasta Marian16900ŠK Skalica D0,030,01

poznámka: kontumácie sú vynechané



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  2. Šachový klub Holíč C (Elo Ø:1578 / TB1: 111 / TB2: 11)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Holiencin Filip17220SVK14914131H1,01,0
2Benak Peter16230SVK149207860,00,0
3Stasek Daniel16370SVK149519242,03,0
4Svrcek Daniel15080SVK149420034,58,0
5Cambal Peter14020SVK149419100,52,0
6Datko Jan12540SVK149501381,05,0
7Horak Viliam12250SVK149419372,02,0
8Sefcik Oliver12490SVK149419882,59,0
9Sladek Michal13530SVK149382271,01,0
10Steiner Juraj01197SVK149419960,00,0
11Suchovsky Martin01000SVK149699390,02,0
12Matula Tomas01000SVK149501701,57,0
13Gaza Erik01000SVK149663442,55,0
14Sefcik Marek01060SVK149419700,02,0
15Ivanova Nicol01000SVK149522200,00,0
16Cermak Lukas01000SVK149567560,00,0
17Bartosik Rafael01000SVK149567300,00,0
18Matula Vojtech01000SVK149501890,00,0
19Strban Stanislav01000SVK149567990,00,0
20Zurek Jakub01000SVK149673751,03,0
21Sefcikova Liana01000SVK149522380,00,0
22Brusil Michal01000SVK149673910,00,0
  3. Jabuča Petrova Ves - Gbely E (Elo Ø:1589 / TB1: 116 / TB2: 16)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Kanka Tomas17630SVK14938219H4,510,0
2Kastler Peter17200SVK149124065,07,0
3Mraz Jan16440SVK149338378,09,0
4Papanek Lubomir15550SVK149119306,09,0
5Ralbovsky Milan12630SVK149253893,59,0
6Vanek Martin01000SVK149689910,00,0
7Prochazka Tomas01000SVK149691060,00,0
8Drabek Pavel01000SVK149691140,54,0
  4. ŠO Spartak Myjava B (Elo Ø:1592 / TB1: 117 / TB2: 17)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Jakubec Milan19950SVK14917114A41,01,0
2Otepka Vladimir17320SVK149097312,04,0
3Knapek Adrian13450SVK149530994,09,0
4Stachovic Jozef01599SVK149176454,57,0
5Durec Martin12290SVK149151972,03,0
6Belak Michal12880SVK149584145,510,0
7Hargas Marek01000SVK149654882,03,0
8Galik Marcel01000SVK149671897,010,0
9Martis Jan01000SVK149699201,03,0
  5. Interchess ZŠ Borský Mikuláš (Elo Ø:1534 / TB1: 125 / TB2: 25)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Nemeckay Rastislav19350SVK14918765H4,07,0
2Visvader Kristof14420SVK149543976,010,0
3Nemeckay Dominik14510SVK149252816,09,0
4Visvader Rudolf12670SVK149582606,59,0
5Zverka Peter Samuel14530SVK73606804U168,59,0
6Drinka Robert13910SVK149337720,00,0
7Buraj Patrik01107SVK149582795,05,0
8Durco Jaroslav01000SVK149659170,00,0
9Kafka Ludovit01000SVK149659250,01,0
  6. ŠK Skalica D (Elo Ø:1531 / TB1: 14 / TB2: 14)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Jarabek Milan17650SVK14928264H0,51,0
2Harasta Marian16900SVK149251920,03,0
3Romanova Ela14960SVK736082381,54,0
4Drabek Martin14650SVK149251255,07,0
5Londinova Jasmina Marie11980CZE23710829U161,02,0
6Tutkova Ludmila12380CZE23730510U162,04,0
7Londin Michal Karol10290CZE23710810U161,03,0
8Dubanova Kristina11280SVK736080922,03,0
9Krakovsky Jakub12400SVK149393392,02,0
10Tutka Stepan01081CZE23730501U162,05,0
11Krakovsky Matej01071SVK149393470,02,0
12Romanova Ema01000SVK149419610,01,0
13Dujsik Radko01041SVK149392660,00,0
14Budinsky Juraj01000SVK149620710,00,0
15Janota Frantisek01000SVK149620980,00,0
16Jancik James01000SVK149662800,01,0
17Kroupova Veronika01000SVK149672190,54,0
18Roman Milan01000SVK149586511,01,0
19Barcak Vladimir01000SVK149711432,04,0
20Kroupa Roman01000SVK149711192,03,0
21Ucnik Matej01000SVK149711270,00,0
  7. ŠK Štefanov B (Elo Ø:1538 / TB1: 13 / TB2: 13)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Klimes Karel16790SVK14929856H2,03,0
2Wallner Juraj16200SVK14929970H2,03,0
3Fajtakova Silvia15020SVK14944600U161,04,0
4Rehak Miroslav01426SVK149394011,02,0
5WCMNovomeska Karin14620SVK149523005,08,0
6Tomasovic Pavol12260SVK149299453,59,0
7Klimesova Gabriela01328SVK149298641,02,0
8Novomesky Roman13330SVK149567804,56,0
9Vozar Adam12470SVK73619116U161,02,0
10Rehakova Natalia01000SVK149666200,02,0
11Rehak Matus01000SVK149666381,02,0
12Bena Pavol01000SVK149642441,02,0
  8. ŠK Nafta Gbely D (Elo Ø:1432 / TB1: 9 / TB2: 9)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Brunovsky Peter19050SVK14913380H3,03,0
2Zajicek Ferdinand17070SVK149143791,04,0
3Hyza Richard12730SVK149501544,510,0
4Ralbovsky Dominik11530SVK149522975,510,0
5Lanza Matej11240SVK149565354,010,0
6Hyza Michal01000SVK149593482,510,0
7Fikarova Monika01000SVK149693000,02,0
8Vyrubal Ondrej01000SVK149568020,01,0
9Brida Jakub01000SVK149650200,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. Interchess ZŠ Borský Mikuláš (Elo Ø:1534, TB1: 125 / TB2: 25)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314BodyPartieElo Ø
1Nemeckay Rastislav19350SVK14918765H1½½½½½½4,071562
2Visvader Kristof14420SVK1495439701101101½½6,0101429
3Nemeckay Dominik14510SVK149252810111100116,091309
4Visvader Rudolf12670SVK149582601111100½16,591189
5Zverka Peter Samuel14530SVK73606804U161111½11118,591079
7Buraj Patrik01107SVK14958279111115,051000
9Kafka Ludovit01000SVK1496592500,011000
  2. ŠO Spartak Myjava B (Elo Ø:1592, TB1: 117 / TB2: 17)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314BodyPartieElo Ø
1Jakubec Milan19950SVK14917114A411,011763
2Otepka Vladimir17320SVK149097311½0½2,041630
3Knapek Adrian13450SVK14953099100½010½14,091481
4Stachovic Jozef01599SVK1491764501101½14,571312
5Durec Martin12290SVK149151971012,031305
6Belak Michal12880SVK14958414000101111½5,5101213
7Hargas Marek01000SVK1496548801+2,031030
8Galik Marcel01000SVK1496718901½½11101+7,0101178
9Martis Jan01000SVK149699200101,031059
  3. Jabuča Petrova Ves - Gbely E (Elo Ø:1589, TB1: 116 / TB2: 16)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314BodyPartieElo Ø
1Kanka Tomas17630SVK14938219H1001½01½½04,5101673
2Kastler Peter17200SVK14912406½101½115,071473
3Mraz Jan16440SVK149338371½111111½8,091313
4Papanek Lubomir15550SVK149119301101101106,091220
5Ralbovsky Milan12630SVK149253890011001½03,591173
8Drabek Pavel01000SVK14969114000½0,541295
  4. Šachový klub Holíč C (Elo Ø:1578, TB1: 111 / TB2: 11)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314BodyPartieElo Ø
1Holiencin Filip17220SVK14914131H11,011496
3Stasek Daniel16370SVK149519241102,031586
4Svrcek Daniel15080SVK14942003½110½½½½4,581589
5Cambal Peter14020SVK14941910½00,521473
6Datko Jan12540SVK14950138000½½1,051593
7Horak Viliam12250SVK14941937112,021144
8Sefcik Oliver12490SVK1494198810½0000½½2,591374
9Sladek Michal13530SVK1493822711,011124
11Suchovsky Martin01000SVK14969939000,021411
12Matula Tomas01000SVK149501701½000001,571173
13Gaza Erik01000SVK149663441½1002,551197
14Sefcik Marek01060SVK14941970000,021000
20Zurek Jakub01000SVK149673751001,031151
  5. ŠK Skalica D (Elo Ø:1531, TB1: 14 / TB2: 14)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314BodyPartieElo Ø
1Jarabek Milan17650SVK14928264H½0,511935
2Harasta Marian16900SVK149251920000,031544
3Romanova Ela14960SVK736082380½011,541699
4Drabek Martin14650SVK14925125½1½½½115,071430
5Londinova Jasmina Marie11980CZE23710829U16011,021435
6Tutkova Ludmila12380CZE23730510U1610102,041223
7Londin Michal Karol10290CZE23710810U160011,031377
8Dubanova Kristina11280SVK736080920112,031303
9Krakovsky Jakub12400SVK14939339112,021276
10Tutka Stepan01081CZE23730501U16000112,051079
11Krakovsky Matej01071SVK14939347000,021227
12Romanova Ema01000SVK1494196100,011153
16Jancik James01000SVK1496628000,011227
17Kroupova Veronika01000SVK1496721900½00,541207
18Roman Milan01000SVK1495865111,011000
19Barcak Vladimir01000SVK1497114300112,041094
20Kroupa Roman01000SVK149711190112,031007
  6. ŠK Štefanov B (Elo Ø:1538, TB1: 13 / TB2: 13)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314BodyPartieElo Ø
1Klimes Karel16790SVK14929856H1102,031517
2Wallner Juraj16200SVK14929970H1102,031564
3Fajtakova Silvia15020SVK14944600U1600011,041464
4Rehak Miroslav01426SVK14939401011,021560
5WCMNovomeska Karin14620SVK14952300½½1½10½15,081445
6Tomasovic Pavol12260SVK14929945½000110013,591240
7Klimesova Gabriela01328SVK14929864101,021144
8Novomesky Roman13330SVK149567801½11014,561025
9Vozar Adam12470SVK73619116U16011,021227
10Rehakova Natalia01000SVK14966620000,021166
11Rehak Matus01000SVK14966638011,021125
12Bena Pavol01000SVK14964244101,021000
  8. ŠK Nafta Gbely D (Elo Ø:1432, TB1: 9 / TB2: 9)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314BodyPartieElo Ø
1Brunovsky Peter19050SVK14913380H11+3,031558
2Zajicek Ferdinand17070SVK14914379½½001,041582
3Hyza Richard12730SVK14950154100½½10½0+4,5101502
4Ralbovsky Dominik11530SVK14952297½0½1001½1+5,5101336
5Lanza Matej11240SVK14956535100100010+4,0101228
6Hyza Michal01000SVK1495934800½000100+2,5101107
7Fikarova Monika01000SVK14969300000,021054
8Vyrubal Ondrej01000SVK1495680200,011000