http://chess-results.com/tnr366104.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1TJ Inbest Dunajov * 445662654,00
2ŠK Dunajská Streda * 3437672252,50
3Slovan Commander5 * 564652249,50
4ŠK Modra44 * 46632151,50
5ŠK Aquamarin Podhájska * 61849,00
6ŠK Prakovce - www.sachovetreningy.sk434 * 4561548,50
7Reinter Snina * 3471345,00
8CVČ VIX Mladosť Žilina2225 * 3451338,00
9ŠKŠ Dubnica nad Váhom354 * 4461240,50
10Liptovská šachová škola21224454 * 71239,00
11ŠK Osuské2235344 * 51138,50
12KŠC Komárno½1213213 * 322,00

Súpisky družstiev

  7. ŠK Osuské (Elo Ø:2333 / TB1: 11 / TB2: 38,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMCvek Robert2524CZE307424Z694,59,0
2IMVykouk Jan2441CZE349658Z706,010,0
3FMJablonicky Martin2322SVK149256216,011,0
4IMBerezjuk Sergej2398CZE312614Z714,07,0
5FMIstona Martin2269SVK149234751,56,0
6FMGasa Andrej2243SVK149056470,04,0
7FMKaras Marek2246SVK149285585,09,0
8FMRohacek Miroslav2222SVK14902877A4241,55,0
9Bury Rastislav2135SVK149075851,05,0
10Jozefek Michal2192SVK149235482,06,0
11Spacek Oliver2195SVK149176291,54,0
12Lintner Igor2201SVK14932970B4251,03,0
13Gasa Patrik2180SVK149251684,58,0
14Hecko Dusan2039SVK149032450,00,0
15Cajka Tibor2115SVK149125460,01,0
16Polasek Filip2067SVK149090570,00,0
17Pericka Tomas1957SVK149090810,00,0
18Nemeckay Rastislav1922SVK149187650,00,0
19Ocko Martin2033SVK149253030,00,0
20Diviak Rastislav1995SVK149082040,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  11. ŠK Osuské (Elo Ø:2333, TB1: 11 / TB2: 38,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMCvek Robert2524CZE307424Z6910½½1½½0½4,592497
2IMVykouk Jan2441CZE349658Z701½½½1½½½½½6,0102485
3FMJablonicky Martin2322SVK149256211½½½½0½½1106,0112451
4IMBerezjuk Sergej2398CZE312614Z71½½10½½14,072400
5FMIstona Martin2269SVK149234750½½½001,562360
6FMGasa Andrej2243SVK1490564700000,042382
7FMKaras Marek2246SVK14928558½½101½½015,092352
8FMRohacek Miroslav2222SVK14902877A42400½011,552356
9Bury Rastislav2135SVK14907585000½½1,052328
10Jozefek Michal2192SVK1492354800½01½2,062268
11Spacek Oliver2195SVK149176291½001,542245
12Lintner Igor2201SVK14932970B425½0½1,032210
13Gasa Patrik2180SVK14925168½½0½01114,582242
15Cajka Tibor2115SVK1491254600,012126

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2018/11/10 o 10:00
š.7  ŠK OsuskéElo-10  ŠKŠ Dubnica nad VáhomElo4 : 4
6.1GM
Cvek, Robert
2524-IM
Cernousek, Lukas
24381 - 0
6.2IM
Vykouk, Jan
2441-FM
Motuz, Karol
23751 - 0
6.3FM
Jablonicky, Martin
2322-IM
Piesik, Piotr
24201 - 0
6.4FM
Gasa, Andrej
2243-FM
Wiewiora, Eneasz
23700 - 1
6.5FM
Karas, Marek
2246-FM
Vojtek, Vladimir
2309½ - ½
6.6FM
Rohacek, Miroslav
2222-IM
Zpevak, Pavel
23420 - 1
6.7
Jozefek, Michal
2192-FM
Walter, Szymon
23120 - 1
6.8
Gasa, Patrik
2180-FM
Bombek, Peter
2195½ - ½
2. kolo dňa 2018/11/11 o 10:00
š.7  ŠK OsuskéElo-11  TJ Inbest DunajovElo2 : 6
6.1IM
Vykouk, Jan
2441-GM
Miton, Kamil
2593½ - ½
6.2FM
Jablonicky, Martin
2322-GM
Antoniewski, Rafal
2500½ - ½
6.3FM
Karas, Marek
2246-GM
Bulski, Krzysztof
2538½ - ½
6.4FM
Rohacek, Miroslav
2222-FM
Jurcik, Martin
23350 - 1
6.5
Bury, Rastislav
2135-
Matejovic, Juraj
22440 - 1
6.6
Jozefek, Michal
2192-IM
Kantorik, Marian
21880 - 1
6.7
Lintner, Igor
2201-
Magat, Jozef
2100½ - ½
6.8
Cajka, Tibor
2115-
Hanko, Pavol
21260 - 1
3. kolo dňa 2018/12/08 o 10:00
š.2  Slovan CommanderElo-7  ŠK OsuskéElo5 : 3
3.1GM
Papp, Gabor
2598-GM
Cvek, Robert
25241 - 0
3.2GM
Antal, Gergely
2552-IM
Vykouk, Jan
2441½ - ½
3.3GM
Ftacnik, Lubomir
2516-FM
Jablonicky, Martin
2322½ - ½
3.4GM
Pacher, Milan
2391-IM
Berezjuk, Sergej
2398½ - ½
3.5IM
Bures, Jaroslav
2384-FM
Gasa, Andrej
22431 - 0
3.6FM
Briestensky, Rastislav
2344-FM
Karas, Marek
22460 - 1
3.7IM
Petran, Peter
2242-
Bury, Rastislav
21351 - 0
3.8
Jancovic, Peter
2299-
Gasa, Patrik
2180½ - ½
4. kolo dňa 2018/12/09 o 10:00
š.3  ŠK Dunajská StredaElo-7  ŠK OsuskéElo6 : 2
4.1GM
Vajda, Levente
2535-IM
Vykouk, Jan
2441½ - ½
4.2IM
Petenyi, Tamas
2418-FM
Jablonicky, Martin
2322½ - ½
4.3IM
Nemeth, Miklos
2488-IM
Berezjuk, Sergej
2398½ - ½
4.4IM
Bokros, Albert
2466-FM
Karas, Marek
22461 - 0
4.5GM
Varga, Zoltan
2451-FM
Rohacek, Miroslav
2222½ - ½
4.6IM
Bagi, Mate
2452-
Bury, Rastislav
21351 - 0
4.7IM
Csonka, Attila Istvan
2374-
Lintner, Igor
22011 - 0
4.8FM
Farkas, Gabor
2357-
Gasa, Patrik
21801 - 0
5. kolo dňa 2019/02/16 o 10:00
š.9  KŠC KomárnoElo-7  ŠK OsuskéElo3 : 5
5.1FM
Jakab, Bela
2324-GM
Cvek, Robert
2524½ - ½
5.2WGM
Cibickova, Zuzana
2239-IM
Vykouk, Jan
24410 - 1
5.3
Molnar, Erno
2194-FM
Jablonicky, Martin
2322½ - ½
5.4
Janko, Zoltan
2238-IM
Berezjuk, Sergej
23980 - 1
5.5FM
Kukel, Imre
2258-FM
Istona, Martin
22691 - 0
5.6
Bottyan, Peter
2188-FM
Karas, Marek
22460 - 1
5.7
Voros, Gellert
2161-
Jozefek, Michal
2192½ - ½
5.8
Joba, Arpad
2054-
Gasa, Patrik
2180½ - ½
6. kolo dňa 2019/02/17 o 10:00
š.12  ŠK Aquamarin PodhájskaElo-7  ŠK OsuskéElo4½:3½
6.1GM
Balog, Imre
2566-GM
Cvek, Robert
2524½ - ½
6.2GM
Mihok, Oliver
2548-IM
Vykouk, Jan
2441½ - ½
6.3GM
Horvath, Csaba
2509-FM
Jablonicky, Martin
23221 - 0
6.4GM
Likavsky, Tomas
2425-IM
Berezjuk, Sergej
23981 - 0
6.5FM
Chovan, Milan
2328-FM
Istona, Martin
2269½ - ½
6.6WIM
Maslikova, Veronika
2225-FM
Karas, Marek
2246½ - ½
6.7FM
Horvath, Mario
2206-
Spacek, Oliver
21950 - 1
6.8
Szucs, Vladimir
2155-
Lintner, Igor
2201½ - ½
7. kolo dňa 2019/03/09 o 10:00
š.7  ŠK OsuskéElo-1  ŠK Prakovce - www.sachovetreningy.skElo3 : 5
4.1GM
Cvek, Robert
2524-IM
Leniart, Arkadiusz
24861 - 0
4.2FM
Jablonicky, Martin
2322-IM
Klekowski, Maciej
2506½ - ½
4.3FM
Istona, Martin
2269-IM
Druska, Juraj
2455½ - ½
4.4FM
Rohacek, Miroslav
2222-GM
Manik, Mikulas
23930 - 1
4.5
Bury, Rastislav
2135-FM
Jacko, Vladimir
2322½ - ½
4.6
Jozefek, Michal
2192-FM
Zambor, Norbert
22920 - 1
4.7
Spacek, Oliver
2195-
Kusiak, Matej
2253½ - ½
4.8
Gasa, Patrik
2180-
Danada, Tomas
22630 - 1
8. kolo dňa 2019/03/10 o 10:00
š.7  ŠK OsuskéElo-4  Reinter SninaElo4½:3½
4.1GM
Cvek, Robert
2524-GM
Babula, Vlastimil
2549½ - ½
4.2IM
Vykouk, Jan
2441-GM
Markos, Jan
2571½ - ½
4.3FM
Jablonicky, Martin
2322-GM
Mrva, Martin
2416½ - ½
4.4FM
Istona, Martin
2269-FM
Krak, Tomas
2275½ - ½
4.5FM
Rohacek, Miroslav
2222-FM
Holtman, Teodor
22611 - 0
4.6
Bury, Rastislav
2135-IM
Pcola, Pavol
2382½ - ½
4.7
Spacek, Oliver
2195-
Sepesi, Samuel
22060 - 1
4.8
Gasa, Patrik
2180-
Fiacan, Robert
22631 - 0
9. kolo dňa 2019/04/12 o 18:00
š.6  ŠK ModraElo-7  ŠK OsuskéElo3 : 5
4.1GM
Balogh, Csaba
2610-GM
Cvek, Robert
2524½ - ½
4.2GM
Martinovic, Sasa
2555-IM
Vykouk, Jan
2441½ - ½
4.3GM
Michalik, Peter
2577-FM
Jablonicky, Martin
23220 - 1
4.4IM
Rigo, Zsolt
2396-IM
Berezjuk, Sergej
2398½ - ½
4.5GM
Stohl, Igor
2489-FM
Karas, Marek
2246½ - ½
4.6IM
Maslik, Miroslav
2366-
Jozefek, Michal
21920 - 1
4.7
Schwarz, Dusan
2314-
Spacek, Oliver
21951 - 0
4.8
Banas, Kamil
2287-
Gasa, Patrik
21800 - 1
10. kolo dňa 2019/04/13 o 13:00
š.8  Liptovská šachová školaElo-7  ŠK OsuskéElo5½:2½
3.1IM
Mazur, Stefan
2435-GM
Cvek, Robert
25241 - 0
3.2GM
Neuman, Petr
2397-IM
Vykouk, Jan
2441½ - ½
3.3IM
Hrabusa, Matej
2406-FM
Jablonicky, Martin
23220 - 1
3.4IM
Rojicek, Vojtech
2386-IM
Berezjuk, Sergej
2398½ - ½
3.5IM
Hausner, Ivan
2349-FM
Istona, Martin
22691 - 0
3.6FM
Haring, Filip
2309-FM
Gasa, Andrej
22431 - 0
3.7FM
Haring, Viktor
2287-FM
Karas, Marek
22461 - 0
3.8GM
Plachetka, Jan
2291-
Jozefek, Michal
2192½ - ½
11. kolo dňa 2019/04/14 o 09:00
š.7  ŠK OsuskéElo-5  CVČ VIX Mladosť ŽilinaElo4 : 4
4.1GM
Cvek, Robert
2524-IM
Pechac, Jergus
2464½ - ½
4.2IM
Vykouk, Jan
2441-GM
Repka, Christopher
2482½ - ½
4.3FM
Jablonicky, Martin
2322-FM
Kociscak, Jiri
24960 - 1
4.4IM
Berezjuk, Sergej
2398-GM
Petrik, Tomas
24751 - 0
4.5FM
Istona, Martin
2269-GM
Jurcik, Marian
24940 - 1
4.6FM
Gasa, Andrej
2243-IM
Nayhebaver, Martin
24640 - 1
4.7FM
Karas, Marek
2246-FM
Zvarik, Martin
23201 - 0
4.8
Gasa, Patrik
2180-
Kostelny, Jozef
22201 - 0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoElo DružstvoBodyPartie%š.
1GMManik Mikulas2393ŠK Prakovce - www.sachovetreningy.sk8,01172,75
2FMJurcik Martin2335TJ Inbest Dunajov8,01172,75
3IMBagi Mate2452ŠK Dunajská Streda8,01172,75
4GMMarkos Jan2571Reinter Snina7,51168,22
5GMJurcik Marian2494CVČ VIX Mladosť Žilina7,51168,24
6GMCzebe Attila2400ŠK Dunajská Streda7,07100,06
7GMStohl Igor2489ŠK Modra7,01163,64
8IMCsonka Attila Istvan2374ŠK Dunajská Streda6,5881,37
9GMFtacnik Lubomir2516Slovan Commander6,5972,23
10IMGazik Igor2253ŠK Aquamarin Podhájska6,51065,06
11IMPechac Jergus2464CVČ VIX Mladosť Žilina6,51159,11
12GMBalogh Csaba2610ŠK Modra6,51159,11
13GMBanusz Tamas2614Slovan Commander6,0875,02
14GMPiorun Kacper2660TJ Inbest Dunajov6,0966,71
15IMMikrut Dariusz2375ŠK Prakovce - www.sachovetreningy.sk6,0966,76
16IMVykouk Jan2441ŠK Osuské6,01060,01
17GMBulski Krzysztof2538TJ Inbest Dunajov6,01060,03
18IMPetran Peter2242Slovan Commander6,01060,06
19FMJablonicky Martin2322ŠK Osuské6,01154,52
20GMVarga Zoltan2451ŠK Dunajská Streda6,01154,54
21FMVojtek Vladimir2309ŠKŠ Dubnica nad Váhom6,01154,55
22IMKantorik Marian2188TJ Inbest Dunajov6,01154,57
23GMAczel Gergely2542ŠK Aquamarin Podhájska5,5778,61
24IMBures Jaroslav2384Slovan Commander5,5868,85
25GMPapp Gabor2598Slovan Commander5,5961,11
26IMPcola Pavol2382Reinter Snina5,5961,16
27IMGazik Viktor2511ŠK Aquamarin Podhájska5,51055,02
28FMJacko Vladimir2322ŠK Prakovce - www.sachovetreningy.sk5,51055,06
29Banas Kamil2287ŠK Modra5,51055,07
30GMAntoniewski Rafal2500TJ Inbest Dunajov5,51150,02
31IMDruska Juraj2455ŠK Prakovce - www.sachovetreningy.sk5,51150,04
32FMHaring Filip2309Liptovská šachová škola5,51150,04
33FMHoltman Teodor2261Reinter Snina5,51150,05
34IMKriebel Tadeas2514Reinter Snina5,0771,43
35GMZilka Stepan2534ŠK Prakovce - www.sachovetreningy.sk5,0955,61
36IMNemeth Miklos2488ŠK Dunajská Streda5,0955,63
37FMKaras Marek2246ŠK Osuské5,0955,65
38IMRigo Zsolt2396ŠK Modra5,01050,03
39GMPetrik Tomas2475CVČ VIX Mladosť Žilina5,01050,03
40FMHaring Viktor2287Liptovská šachová škola5,01145,55
41GMBalog Imre2566ŠK Aquamarin Podhájska4,5675,01
42IMMaslik Miroslav2366ŠK Modra4,5675,05
43IMBokros Albert2466ŠK Dunajská Streda4,5764,34
44IMRojicek Vojtech2386Liptovská šachová škola4,5856,33
45FMBriestensky Rastislav2344Slovan Commander4,5856,35
46FMChovan Milan2328ŠK Aquamarin Podhájska4,5856,35
47Schwarz Dusan2314ŠK Modra4,5856,36
48FMBombek Peter2195ŠKŠ Dubnica nad Váhom4,5856,37
49Gasa Patrik2180ŠK Osuské4,5856,38
50GMBabula Vlastimil2549Reinter Snina4,5950,01
51GMCvek Robert2524ŠK Osuské4,5950,01
52GMMichalik Peter2577ŠK Modra4,5950,02
53IMNayhebaver Martin2464CVČ VIX Mladosť Žilina4,5950,05
54FMFederic Jozef2195ŠK Modra4,5950,07
55IMMazur Stefan2435Liptovská šachová škola4,51045,01
56FMMotuz Karol2375ŠKŠ Dubnica nad Váhom4,51140,93
57GMJakubiec Artur2474TJ Inbest Dunajov4,0580,05
58Fiacan Robert2263Reinter Snina4,0580,08
59GMHorvath Csaba2509ŠK Aquamarin Podhájska4,0666,73
60GMTazbir Marcin2540TJ Inbest Dunajov4,0666,74
61IMHausner Ivan2349Liptovská šachová škola4,0666,74
62GMAntal Gergely2552Slovan Commander4,0757,12
63GMMiton Kamil2593TJ Inbest Dunajov4,0757,12
64FMKociscak Jiri2496CVČ VIX Mladosť Žilina4,0757,13
65IMBerezjuk Sergej2398ŠK Osuské4,0757,13
66FMZambor Norbert2292ŠK Prakovce - www.sachovetreningy.sk4,0757,17
67GMRepka Christopher2482CVČ VIX Mladosť Žilina4,0944,42
68Roubalik Jakub2417ŠKŠ Dubnica nad Váhom4,0944,42
69GMPacher Milan2391Slovan Commander4,0944,44
70GMVajda Levente2535ŠK Dunajská Streda4,01136,41
71IMPetenyi Tamas2418ŠK Dunajská Streda4,01136,42
72IMHrabusa Matej2406Liptovská šachová škola4,01136,42
73GMSocko Bartosz2627TJ Inbest Dunajov3,5487,52
74FMTakacs Laszlo2306ŠK Dunajská Streda3,5570,08
75IMKlekowski Maciej2506ŠK Prakovce - www.sachovetreningy.sk3,5658,33
76Szucs Vladimir2155ŠK Aquamarin Podhájska3,5658,38
77GMKrejci Jan2588ŠK Prakovce - www.sachovetreningy.sk3,5750,01
78IMPonizil Cyril2501ŠKŠ Dubnica nad Váhom3,5750,01
79IMZpevak Pavel2342ŠKŠ Dubnica nad Váhom3,5750,06
80WIMMaslikova Veronika2225ŠK Aquamarin Podhájska3,5750,07
81GMLikavsky Tomas2425ŠK Aquamarin Podhájska3,5938,94
82IMLeniart Arkadiusz2486ŠK Prakovce - www.sachovetreningy.sk3,51131,82
83GMPolak Tomas2528ŠK Aquamarin Podhájska3,0560,03
84FMKostolansky Sebastian Lukas2323Slovan Commander3,0560,08
85Kovacik Emil2093ŠKŠ Dubnica nad Váhom3,0560,08
86GMMihok Oliver2548ŠK Aquamarin Podhájska3,0650,02
87Veres Andrej2228ŠKŠ Dubnica nad Váhom3,0742,97
88IMPiesik Piotr2420ŠKŠ Dubnica nad Váhom3,0837,54
89FMKrak Tomas2275Reinter Snina3,0933,34
90WGMCibickova Zuzana2239KŠC Komárno3,01127,33
91Molnar Erno2194KŠC Komárno3,01127,34
92GMNavara David2733Reinter Snina2,5383,31
93FMWiewiora Eneasz2370ŠKŠ Dubnica nad Váhom2,5462,54
94FMFarkas Gabor2357ŠK Dunajská Streda2,5462,57
95GMMartinovic Sasa2555ŠK Modra2,5550,02
96Sepesi Samuel2206Reinter Snina2,5550,06
97IMSipos Istvan2472KŠC Komárno2,5735,71
98FMZvarik Martin2320CVČ VIX Mladosť Žilina2,5735,76
99CMHros Roman2195Liptovská šachová škola2,5735,77
100Joba Arpad2054KŠC Komárno2,5735,77
101Kostelny Jozef2220CVČ VIX Mladosť Žilina2,5927,86
102GMMrva Martin2416Reinter Snina2,51122,73
103GMSaric Ivan2691ŠK Modra2,02100,01
104IMKozak Adam2450ŠK Modra2,02100,04
105Danada Tomas2263ŠK Prakovce - www.sachovetreningy.sk2,02100,08
106Hanko Pavol2126TJ Inbest Dunajov2,02100,08
107IMCech Pavel2326Liptovská šachová škola2,0366,76
108FMLisko Frantisek2255TJ Inbest Dunajov2,0450,08
109GMNeuman Petr2397Liptovská šachová škola2,0540,01
110Kusiak Matej2253ŠK Prakovce - www.sachovetreningy.sk2,0540,07
111Viczencz Peter2055KŠC Komárno2,0540,08
112Jozefek Michal2192ŠK Osuské2,0633,36
113IMCernousek Lukas2438ŠKŠ Dubnica nad Váhom2,0922,21
114FMKukel Imre2258KŠC Komárno2,01020,06
115IMPinter Erik2341Reinter Snina1,5275,08
116Mydlarik Martin2130ŠK Modra1,5275,08
117Matejovic Juraj2244TJ Inbest Dunajov1,5350,05
118GMPlachetka Jan2291Liptovská šachová škola1,5350,07
119WFMMotycakova Monika2174Liptovská šachová škola1,5437,57
120Spacek Oliver2195ŠK Osuské1,5437,57
121FMRohacek Miroslav2222ŠK Osuské1,5530,04
122Magat Jozef2100TJ Inbest Dunajov1,5530,07
123FMIstona Martin2269ŠK Osuské1,5625,04
124Janko Zoltan2238KŠC Komárno1,5625,05
125Tropp Oliver2189Liptovská šachová škola1,5625,06
126FMJakab Bela2324KŠC Komárno1,51113,62
127Castiglione Mario2249Slovan Commander1,01100,07
128Kovac Andrej2221Slovan Commander1,01100,08
129GMPlat Vojtech2535ŠK Modra1,0250,03
130Vymazal Bronislav2367ŠK Aquamarin Podhájska1,0250,05
131FMWalter Szymon2312ŠKŠ Dubnica nad Váhom1,0250,06
132FMGrubisic Ilija2363Slovan Commander1,0333,33
133FMZetocha Claudiu2315Slovan Commander1,0333,35
134Lintner Igor2201ŠK Osuské1,0333,37
135IMKourousis Epaminondas2390KŠC Komárno1,0425,02
136Bury Rastislav2135ŠK Osuské1,0520,05
137FMVass Frantisek2314ŠK Aquamarin Podhájska1,0520,05
138Szegi Tamas2195KŠC Komárno1,0616,76
139IMMeszaros Michal2358ŠK Dunajská Streda0,5150,07
140IMRachela Milan2329ŠK Dunajská Streda0,5150,07
141Harasta Igor2078CVČ VIX Mladosť Žilina0,5150,07
142WIMMrvova Alena2155Reinter Snina0,5150,07
143Palecek Peter2250Liptovská šachová škola0,5150,08
144Machata Martin2197ŠK Modra0,5150,08
145IMSvoboda Svatopluk2410KŠC Komárno0,5225,01
146GMErdos Viktor2610ŠK Dunajská Streda0,5225,01
147Gajdosik Andrej2017CVČ VIX Mladosť Žilina0,5225,06
148Voros Gellert2161KŠC Komárno0,5225,06
149Pallag Gergely2009KŠC Komárno0,5225,07
150Bottyan Peter2188KŠC Komárno0,5316,77

poznámka: kontumácie sú vynechané



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. ŠK Prakovce - www.sachovetreningy.sk (Elo Ø:2457 / TB1: 15 / TB2: 48,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMKrejci Jan2588CZE322156Z333,57,0
2GMZilka Stepan2534CZE315303Z345,09,0
3IMLeniart Arkadiusz2486POL1124226N3,511,0
4IMKlekowski Maciej2506POL1132717Z323,56,0
5IMDruska Juraj2455SVK149156505,511,0
6GMManik Mikulas2393SVK149007348,011,0
7IMMikrut Dariusz2375POL1112791N6,09,0
8FMJacko Vladimir2322SVK149159285,510,0
9FMZambor Norbert2292SVK14901200A6904,07,0
10Kusiak Matej2253SVK149112132,05,0
11Danada Tomas2263SVK14919362A2292,02,0
12Macejko Miroslav1655SVK149290070,00,0
13Slovinsky Stefan1631SVK149290400,00,0
14Slovinsky Juraj1669SVK149290230,00,0
  2. Slovan Commander (Elo Ø:2470 / TB1: 22 / TB2: 49,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMPapp Gabor2598HUN718602N5,59,0
2GMBanusz Tamas2614HUN722413Z786,08,0
3GMAntal Gergely2552HUN717312Z774,07,0
4GMFtacnik Lubomir2516SVK149000176,59,0
5GMPacher Milan2391SVK149074454,09,0
6IMBures Jaroslav2384CZE322890Z795,58,0
7FMGrubisic Ilija2363SRB924547Z801,03,0
8FMZetocha Claudiu2315SVK149065701,03,0
9Havlicek Libor2302SVK149036790,01,0
10FMBriestensky Rastislav2344SVK149003944,58,0
11IMPetran Peter2242SVK149001146,010,0
12FMKostolansky Sebastian Lukas2323SVK149505963,05,0
13IMFranzen Jozef2221SVK149001810,02,0
14FMRuckschloss Karol2222SVK149003860,00,0
15Jancovic Peter2299SVK149133210,53,0
16Castiglione Mario2249SVK149016411,01,0
17Kovac Andrej2221SVK149127671,01,0
18Privara Igor2177SVK149013400,01,0
19Janos Martin2151SVK149041440,00,0
  3. ŠK Dunajská Streda (Elo Ø:2478 / TB1: 22 / TB2: 52,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMErdos Viktor2610HUN719978Z150,52,0
2GMVajda Levente2535ROU1203975N4,011,0
3IMPetenyi Tamas2418SVK149090904,011,0
4IMNemeth Miklos2488HUN720232Z165,09,0
5IMBokros Albert2466HUN710458N4,57,0
6GMVarga Zoltan2451HUN700509N6,011,0
7IMBagi Mate2452HUN742570Z178,011,0
8GMCzebe Attila2400HUN705268N7,07,0
9IMCsonka Attila Istvan2374HUN716529N6,58,0
10IMMeszaros Michal2358SVK149053290,51,0
11IMRachela Milan2329SVK149031800,51,0
12IMCsiba Dominik2360SVK149132910,00,0
13FMFarkas Gabor2357SVK14908034A2852,54,0
14FMVarga David2323SVK149115150,00,0
15FMTakacs Laszlo2306SVK149188543,55,0
16FMCibulka Vladimir2136SVK149013230,00,0
17Rachela Jozef2024SVK149044890,00,0
18Bugar Peter1951SVK149405070,00,0
19Matis Tibor1856SVK149416430,00,0
20Mezes Kristof1588SVK149370420,00,0
  4. Reinter Snina (Elo Ø:2473 / TB1: 13 / TB2: 45)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMNavara David2733CZE309095Z562,53,0
2GMBabula Vlastimil2549CZE301264Z554,59,0
3GMMarkos Jan2571SVK149034747,511,0
4IMKriebel Tadeas2514CZE330027Z575,07,0
5GMMrva Martin2416SVK149000922,511,0
6FMKrak Tomas2275SVK149037503,09,0
7FMHoltman Teodor2261SVK149337215,511,0
8IMPcola Pavol2382SVK149005725,59,0
9IMPinter Erik2341SVK149028261,52,0
10Sepesi Samuel2206SVK149230842,55,0
11WIMMrvova Alena2155SVK149020360,51,0
12Kravec Patrik2099SVK14923505A4110,00,0
13Pcola Jaroslav st.2096SVK149078100,55,0
14Fiacan Robert2263SVK149031994,05,0
15Skreno Vladimir2175SVK149028930,00,0
16Rajnak Daniel2119SVK149022490,00,0
17Harvan Richard2088SVK14923033A4120,00,0
18Harvan Martin2071SVK149022220,00,0
19Pcola Jaroslav ml.1978SVK149238900,00,0
  5. CVČ VIX Mladosť Žilina (Elo Ø:2427 / TB1: 13 / TB2: 38)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMPechac Jergus2464SVK149269706,511,0
2GMRepka Christopher2482SVK14918781A2134,09,0
3FMKociscak Jiri2496CZE322121Z314,07,0
4GMPetrik Tomas2475SVK149016255,010,0
5GMJurcik Marian2494SVK149075187,511,0
6IMNayhebaver Martin2464SVK14923432A2124,59,0
7FMZvarik Martin2320SVK149085652,57,0
8Kociscakova Alexandra2041SVK149125110,00,0
9Kostelny Jozef2220SVK149034582,59,0
10Kopera Michal2136SVK149069700,56,0
11Harasta Igor2078SVK149037680,51,0
12Koren Jan2115SVK149086700,02,0
13Staffen Richard2021SVK149348760,00,0
14Gajdosik Andrej2017SVK149131780,52,0
15Turcel Jozef2029SVK149109500,01,0
16Kolesar Peter1979SVK149222660,00,0
17Turcan Martin1923SVK149237850,01,0
18Matejov Jaroslav2037SVK14905264A1040,01,0
19Stauder Matej1971SVK149477730,01,0
20Vanekova Darina1000SVK149408410,00,0
  6. ŠK Modra (Elo Ø:2538 / TB1: 21 / TB2: 51,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMSaric Ivan2691CRO14508150Z412,02,0
2GMBalogh Csaba2610HUN718939Z396,511,0
3GMMartinovic Sasa2555CRO14509792Z382,55,0
4GMMichalik Peter2577CZE14907526Z374,59,0
5GMPlat Vojtech2535CZE325740Z401,02,0
6IMRigo Zsolt2396SVK149031725,010,0
7GMStohl Igor2489SVK149000257,011,0
8IMKozak Adam2450HUN753246Z422,02,0
9IMMaslik Miroslav2366SVK149021924,56,0
10Schwarz Dusan2314SVK149038904,58,0
11Banas Kamil2287SVK149021415,510,0
12FMFederic Jozef2195SVK149106594,59,0
13Machata Martin2197CRO14901293N0,51,0
14Dugovic Branislav2174SVK149080260,00,0
15Federic Pavol2120SVK149069960,00,0
16Mydlarik Martin2130SVK149048291,52,0
17Bochnicka Vladimir ml.2079SVK14943450B1460,00,0
18Sobek Michal2073SVK149446260,00,0
  8. Liptovská šachová škola (Elo Ø:2362 / TB1: 12 / TB2: 39)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMMazur Stefan2435SVK149093324,510,0
2GMNeuman Petr2397CZE305243N2,05,0
3IMHrabusa Matej2406SVK149080424,011,0
4IMRojicek Vojtech2386CZE319902N4,58,0
5IMHausner Ivan2349CZE300110N4,06,0
6FMHaring Filip2309SVK14933080B435,511,0
7IMCech Pavel2326CZE302139N2,03,0
8FMHaring Viktor2287SVK14919400B445,011,0
9GMPlachetka Jan2291SVK149000681,53,0
10Tropp Oliver2189SVK149130031,56,0
11CMHros Roman2195SVK149229672,57,0
12WFMMotycakova Monika2174SVK149096261,54,0
13Palecek Peter2250SVK149017730,51,0
14Macko Michal2175SVK149064900,02,0
15Dobrotka Martin2176SVK14900645A3260,00,0
16Mraz Ondrej2165SVK149003350,00,0
17Tropp Frantisek2062SVK149050600,00,0
18Pekar Karol2083SVK149023700,00,0
  9. KŠC Komárno (Elo Ø:2316 / TB1: 3 / TB2: 22)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMSipos Istvan2472HUN720631Z452,57,0
2IMSvoboda Svatopluk2410CZE14903563Z470,52,0
3IMKourousis Epaminondas2390CZE4211626Z461,04,0
4FMJakab Bela2324SVK149331281,511,0
5WGMCibickova Zuzana2239SVK149057793,011,0
6Molnar Erno2194SVK149234083,011,0
7Janko Zoltan2238SVK149058171,56,0
8Szegi Tamas2195SVK14905809A2551,06,0
9FMKukel Imre2258SVK149036362,010,0
10Bottyan Peter2188SVK149028500,53,0
11Voros Gellert2161SVK149179550,52,0
12Szilard Ladislav2117SVK149058500,01,0
13Joba Arpad2054SVK149330472,57,0
14Pallag Gergely2009SVK149122600,52,0
15Goth Gabriel1977SVK149054770,00,0
16Hegedus Roland1925SVK149058410,00,0
17Viczencz Peter2055SVK149317292,05,0
18Grof Stefan1837SVK149054930,00,0
  10. ŠKŠ Dubnica nad Váhom (Elo Ø:2397 / TB1: 12 / TB2: 40,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMCernousek Lukas2438CZE311707N2,09,0
2IMPonizil Cyril2501CZE322202N3,57,0
3Roubalik Jakub2417CZE322237Z224,09,0
4FMMotuz Karol2375SVK149026214,511,0
5IMPiesik Piotr2420POL1136194Z213,08,0
6FMWiewiora Eneasz2370POL1140396Z232,54,0
7FMVojtek Vladimir2309SVK149019196,011,0
8IMZpevak Pavel2342CZE300586N3,57,0
9FMWalter Szymon2312POL1172590Z241,02,0
10Veres Andrej2228SVK149060743,07,0
11FMBombek Peter2195SVK149022304,58,0
12Sukuba Zdeno2129SVK149032700,00,0
13Kovacik Emil2093SVK149027883,05,0
14Podoba Milan2062SVK149025240,00,0
15Orgon Dusan2022SVK149024430,00,0
16Pupak Tomas2057SVK149239630,00,0
17Prasek Ivan2060SVK149237420,00,0
  11. TJ Inbest Dunajov (Elo Ø:2533 / TB1: 26 / TB2: 54)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMPiorun Kacper2660POL1130420Z1106,09,0
2GMSocko Bartosz2627POL1107038Z1113,54,0
3GMMiton Kamil2593POL1111914N4,07,0
4GMAntoniewski Rafal2500POL1111078N5,511,0
5GMBulski Krzysztof2538POL1121499N6,010,0
6GMTazbir Marcin2540POL1122452Z1124,06,0
7GMJakubiec Artur2474POL1103261Z1134,05,0
8FMJurcik Martin2335SVK149075348,011,0
9Matejovic Juraj2244SVK149060401,53,0
10IMKantorik Marian2188SVK149005136,011,0
11FMLisko Frantisek2255SVK149001572,04,0
12Magat Jozef2100SVK149039621,55,0
13Hanko Pavol2126SVK149002622,02,0
14Saga Vladimir2047SVK149051400,00,0
15Vrchovsky Viliam1973SVK149331790,00,0
16Kollar Vladimir1857SVK149070460,00,0
17Vlcek Pavol1911SVK149199070,00,0
18Kaniok Jan1863SVK149197700,00,0
19Brodek Jaroslav1771SVK149249270,00,0
20Chovanec Stefan1640SVK149197370,00,0
  12. ŠK Aquamarin Podhájska (Elo Ø:2505 / TB1: 18 / TB2: 49)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMAczel Gergely2542HUN727709Z255,57,0
2GMBalog Imre2566HUN728446Z264,56,0
3IMGazik Viktor2511SVK149287525,510,0
4GMMihok Oliver2548HUN728012Z283,06,0
5GMHorvath Csaba2509HUN700118Z274,06,0
6GMPolak Tomas2528CZE300560Z293,05,0
7GMLikavsky Tomas2425SVK149004833,59,0
8IMHagara Eduard2407SVK149019430,00,0
9FMVass Frantisek2314SVK149076151,05,0
10Vymazal Bronislav2367CZE318396Z301,02,0
11FMChovan Milan2328SVK149336914,58,0
12IMGazik Igor2253SVK149001496,510,0
13WIMMaslikova Veronika2225SVK149048883,57,0
14FMHorvath Mario2206SVK149009120,01,0
15Szucs Vladimir2155SVK149042923,56,0
16Strachan Jan2148SVK149003430,00,0
17Gulbis Adrian2094SVK149086200,00,0
18Blaho Stefan2058SVK149012500,00,0
19FMBrestak Jan2150SVK149001900,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. TJ Inbest Dunajov (Elo Ø:2533, TB1: 26 / TB2: 54)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMPiorun Kacper2660POL1130420Z110½1½½½11½½6,092522
2GMSocko Bartosz2627POL1107038Z11111½13,542509
3GMMiton Kamil2593POL1111914N½½½½½½14,072467
4GMAntoniewski Rafal2500POL1111078N½½½½½0½½½½15,5112448
5GMBulski Krzysztof2538POL1121499N½½½1½½½½½16,0102411
6GMTazbir Marcin2540POL1122452Z112½1½1½½4,062407
7GMJakubiec Artur2474POL1103261Z113½11½14,052332
8FMJurcik Martin2335SVK14907534½111½10½½118,0112336
9Matejovic Juraj2244SVK1490604001½1,532260
10IMKantorik Marian2188SVK14900513011½½½0½½½16,0112212
11FMLisko Frantisek2255SVK14900157½0½12,042178
12Magat Jozef2100SVK149039621½0001,552279
13Hanko Pavol2126SVK14900262112,022155
  2. ŠK Dunajská Streda (Elo Ø:2478, TB1: 22 / TB2: 52,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMErdos Viktor2610HUN719978Z15½00,522581
2GMVajda Levente2535ROU1203975N1½0½0½½0½0½4,0112533
3IMPetenyi Tamas2418SVK14909090½½0½½½0½0½½4,0112483
4IMNemeth Miklos2488HUN720232Z16½½111½00½5,092487
5IMBokros Albert2466HUN710458N11½1½0½4,572416
6GMVarga Zoltan2451HUN700509N10½½½1½½01½6,0112403
7IMBagi Mate2452HUN742570Z1711½1110½½1½8,0112318
8GMCzebe Attila2400HUN705268N11111117,072260
9IMCsonka Attila Istvan2374HUN716529N½½11111½6,582265
10IMMeszaros Michal2358SVK14905329½0,512342
11IMRachela Milan2329SVK14903180½0,512188
13FMFarkas Gabor2357SVK14908034A285101½2,542238
15FMTakacs Laszlo2306SVK1491885411½013,552226
  3. Slovan Commander (Elo Ø:2470, TB1: 22 / TB2: 49,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMPapp Gabor2598HUN718602N1½1½½1½½05,592561
2GMBanusz Tamas2614HUN722413Z781½1½½11½6,082501
3GMAntal Gergely2552HUN717312Z77½½½½1½½4,072486
4GMFtacnik Lubomir2516SVK14900017½111½1½106,592424
5GMPacher Milan2391SVK149074450½½½001½14,092431
6IMBures Jaroslav2384CZE322890Z79111½½½½½5,582368
7FMGrubisic Ilija2363SRB924547Z800½½1,032414
8FMZetocha Claudiu2315SVK14906570½0½1,032431
9Havlicek Libor2302SVK1490367900,012511
10FMBriestensky Rastislav2344SVK149003941½0011104,582281
11IMPetran Peter2242SVK14900114½01½111½0½6,0102250
12FMKostolansky Sebastian Lukas2323SVK149505961½½½½3,052264
13IMFranzen Jozef2221SVK14900181000,022261
15Jancovic Peter2299SVK1491332100½0,532224
16Castiglione Mario2249SVK1490164111,012258
17Kovac Andrej2221SVK1491276711,012188
18Privara Igor2177SVK1490134000,012225
  4. ŠK Modra (Elo Ø:2538, TB1: 21 / TB2: 51,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMSaric Ivan2691CRO14508150Z41112,022518
2GMBalogh Csaba2610HUN718939Z39½11½0½01½½16,5112505
3GMMartinovic Sasa2555CRO14509792Z38½0½1½2,552438
4GMMichalik Peter2577CZE14907526Z37½½101½0½½4,592431
5GMPlat Vojtech2535CZE325740Z40½½1,022520
6IMRigo Zsolt2396SVK14903172½00½11½½½½5,0102414
7GMStohl Igor2489SVK14900025½½½½½11½½½17,0112337
8IMKozak Adam2450HUN753246Z42112,022307
9IMMaslik Miroslav2366SVK14902192½110114,562292
10Schwarz Dusan2314SVK149038901½0100114,582256
11Banas Kamil2287SVK14902141010½½1110½5,5102241
12FMFederic Jozef2195SVK149106590½½11½0014,592210
13Machata Martin2197CRO14901293N½0,512242
16Mydlarik Martin2130SVK14904829½11,522055
  5. ŠK Aquamarin Podhájska (Elo Ø:2505, TB1: 18 / TB2: 49)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMAczel Gergely2542HUN727709Z251½111½½5,572485
2GMBalog Imre2566HUN728446Z261½1½1½4,562509
3IMGazik Viktor2511SVK1492875211000011½15,5102473
4GMMihok Oliver2548HUN728012Z28½½½1½03,062442
5GMHorvath Csaba2509HUN700118Z2710½11½4,062403
6GMPolak Tomas2528CZE300560Z2901½½13,052415
7GMLikavsky Tomas2425SVK1490048300½½01½½½3,592331
9FMVass Frantisek2314SVK1490761500½0½1,052325
10Vymazal Bronislav2367CZE318396Z30½½1,022308
11FMChovan Milan2328SVK14933691101½1½0½4,582272
12IMGazik Igor2253SVK14900149110½½1½1½½6,5102274
13WIMMaslikova Veronika2225SVK1490488810010½13,572199
14FMHorvath Mario2206SVK1490091200,012195
15Szucs Vladimir2155SVK14904292½1½½½½3,562166
  6. ŠK Prakovce - www.sachovetreningy.sk (Elo Ø:2457, TB1: 15 / TB2: 48,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMKrejci Jan2588CZE322156Z330½½1½½½3,572572
2GMZilka Stepan2534CZE315303Z34½011½1½0½5,092478
3IMLeniart Arkadiusz2486POL1124226N½0010½00½½½3,5112496
4IMKlekowski Maciej2506POL1132717Z321½½1½03,562443
5IMDruska Juraj2455SVK149156500½½½½1½1½0½5,5112412
6GMManik Mikulas2393SVK14900734½½11½11½1½½8,0112342
7IMMikrut Dariusz2375POL1112791N1½11½½½½½6,092290
8FMJacko Vladimir2322SVK14915928011½1½½½0½5,5102251
9FMZambor Norbert2292SVK14901200A690½1110½04,072295
10Kusiak Matej2253SVK1491121310½0½2,052250
11Danada Tomas2263SVK14919362A229112,022188
  7. Reinter Snina (Elo Ø:2473, TB1: 13 / TB2: 45)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMNavara David2733CZE309095Z56½112,532574
2GMBabula Vlastimil2549CZE301264Z551½½½0½½½½4,592546
3GMMarkos Jan2571SVK149034740011111½½1½7,5112481
4IMKriebel Tadeas2514CZE330027Z57110½½115,072455
5GMMrva Martin2416SVK149000920010½0½½0002,5112430
6FMKrak Tomas2275SVK14903750½½1½000½03,092369
7FMHoltman Teodor2261SVK14933721½1111000½0½5,5112341
8IMPcola Pavol2382SVK14900572½½1½1½10½5,592288
9IMPinter Erik2341SVK149028261½1,522308
10Sepesi Samuel2206SVK1492308401½012,552267
11WIMMrvova Alena2155SVK14902036½0,512188
13Pcola Jaroslav st.2096SVK14907810½00000,552214
14Fiacan Robert2263SVK14903199111104,052174
  8. CVČ VIX Mladosť Žilina (Elo Ø:2427, TB1: 13 / TB2: 38)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMPechac Jergus2464SVK1492697011½11½0½0½½6,5112538
2GMRepka Christopher2482SVK14918781A2131100½010½4,092496
3FMKociscak Jiri2496CZE322121Z31½½½10½14,072443
4GMPetrik Tomas2475SVK14901625½½½1½011005,0102413
5GMJurcik Marian2494SVK14907518½½½½½1½11½17,5112403
6IMNayhebaver Martin2464SVK14923432A21210½½001½14,592342
7FMZvarik Martin2320SVK14908565½0010102,572251
9Kostelny Jozef2220SVK149034580100010½02,592329
10Kopera Michal2136SVK149069700½00000,562206
11Harasta Igor2078SVK14903768½0,512009
12Koren Jan2115SVK14908670000,022195
14Gajdosik Andrej2017SVK14913178½00,522278
15Turcel Jozef2029SVK1491095000,012328
17Turcan Martin1923SVK1492378500,012253
18Matejov Jaroslav2037SVK14905264A10400,012055
19Stauder Matej1971SVK1494777300,012155
  9. ŠKŠ Dubnica nad Váhom (Elo Ø:2397, TB1: 12 / TB2: 40,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMCernousek Lukas2438CZE311707N00½0½00½½2,092538
2IMPonizil Cyril2501CZE322202N½1½0½103,572502
3Roubalik Jakub2417CZE322237Z221000½½½½14,092494
4FMMotuz Karol2375SVK149026210½½01½10½½04,5112461
5IMPiesik Piotr2420POL1136194Z210½½00½1½3,082389
6FMWiewiora Eneasz2370POL1140396Z2310½12,542365
7FMVojtek Vladimir2309SVK14901919½½0½101101½6,0112363
8IMZpevak Pavel2342CZE300586N10½½½½½3,572253
9FMWalter Szymon2312POL1172590Z24101,022240
10Veres Andrej2228SVK14906074½½00½1½3,072282
11FMBombek Peter2195SVK14902230½½10½½1½4,582264
13Kovacik Emil2093SVK14902788½½1½½3,052174
  10. Liptovská šachová škola (Elo Ø:2362, TB1: 12 / TB2: 39)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMMazur Stefan2435SVK14909332½1½00½01104,5102548
2GMNeuman Petr2397CZE305243N½½0½½2,052496
3IMHrabusa Matej2406SVK14908042½100½½1000½4,0112476
4IMRojicek Vojtech2386CZE319902N½½½01½1½4,582454
5IMHausner Ivan2349CZE300110N11½01½4,062329
6FMHaring Filip2309SVK14933080B431½1½001½0105,5112394
7IMCech Pavel2326CZE302139N½1½2,032178
8FMHaring Viktor2287SVK14919400B44½000101½1105,0112293
9GMPlachetka Jan2291SVK1490006801½1,532221
10Tropp Oliver2189SVK149130030½½00½1,562306
11CMHros Roman2195SVK1492296710½00102,572279
12WFMMotycakova Monika2174SVK14909626½1001,542251
13Palecek Peter2250SVK14901773½0,512287
14Macko Michal2175SVK14906490000,022258
  12. KŠC Komárno (Elo Ø:2316, TB1: 3 / TB2: 22)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMSipos Istvan2472HUN720631Z450½½½0½½2,572520
2IMSvoboda Svatopluk2410CZE14903563Z470½0,522463
3IMKourousis Epaminondas2390CZE4211626Z46½½001,042472
4FMJakab Bela2324SVK149331280½00½½000001,5112492
5WGMCibickova Zuzana2239SVK14905779010½0½00½½03,0112451
6Molnar Erno2194SVK14923408010½½000½½03,0112371
7Janko Zoltan2238SVK14905817½100001,562369
8Szegi Tamas2195SVK14905809A2550001001,062387
9FMKukel Imre2258SVK1490363600110000002,0102271
10Bottyan Peter2188SVK149028500½00,532263
11Voros Gellert2161SVK14917955½00,522253
12Szilard Ladislav2117SVK1490585000,012287
13Joba Arpad2054SVK14933047½½010½02,572227
14Pallag Gergely2009SVK149122600½0,522183
17Viczencz Peter2055SVK14931729½1½002,052173