http://chess-results.com/tnr460569.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1ŠK Osuské * 471942,50
2MŠK Gabčíkovo * 5541936,00
3KŠC Komárno3 * 5581534,50
4Nitriansky šachový klub Nitra3 * 64541329,00
ŠK Slovan Bratislava B * 4651329,00
6ŠKŠ Dubnica nad Váhom B3 * 5925,50
7ŠK Sparta Považská Bystrica24 * 4827,00
8ŠK Doprastav Bratislava433 * 37728,00
9ŠK Slovan Bratislava C34 * 55727,50
10ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava13253 * 624,00
11ŠO Bátorove Kosihy½44 * 521,50
12ŠK Potônska veža Orechová Potôň0313½ * 010,50

Súpisky družstiev

  4. ŠK Osuské (Elo Ø:2310 / TB1: 19 / TB2: 42,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMCvek Robert2514CZE307424Z903,03,0
2GMPechac Jergus2487SVK14926970B5434,05,0
3FMJablonicky Martin2258SVK14925621A5443,55,0
4GMPlachetka Jan2301SVK14900068B5463,04,0
5FMKaras Marek2232SVK149285582,03,0
6FMRohacek Miroslav2205SVK14902877A5451,54,0
7FMIstona Martin2256SVK149234751,03,0
8Gasa Patrik2200SVK149251685,06,0
9FMGasa Andrej2205SVK149056475,57,0
10Jozefek Michal2224SVK149235483,03,0
11Spacek Oliver2210SVK149176295,06,0
12Gzib David2023SVK149408683,54,0
13Bury Rastislav2110SVK149075851,52,0
14Cajka Tibor2128SVK149125460,00,0
15Hecko Dusan2025SVK149032450,00,0
16Ocko Martin2054SVK149253030,00,0
17Diviak Rastislav2002SVK149082041,01,0
18Pericka Tomas1944SVK149090810,00,0
19Nemeckay Rastislav1936SVK149187650,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  1. ŠK Osuské (Elo Ø:2310, TB1: 19 / TB2: 42,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMCvek Robert2514CZE307424Z901113,032267
2GMPechac Jergus2487SVK14926970B543011114,052234
3FMJablonicky Martin2258SVK14925621A5441½1013,552166
4GMPlachetka Jan2301SVK14900068B546½1½13,042090
5FMKaras Marek2232SVK149285581012,032143
6FMRohacek Miroslav2205SVK14902877A545½0011,542153
7FMIstona Martin2256SVK14923475½0½1,032050
8Gasa Patrik2200SVK149251681111105,062038
9FMGasa Andrej2205SVK149056471½11½½+5,572038
10Jozefek Michal2224SVK1492354811+3,031876
11Spacek Oliver2210SVK1491762911½½1+5,062032
12Gzib David2023SVK149408681½113,542017
13Bury Rastislav2110SVK14907585½11,522046
17Diviak Rastislav2002SVK1490820411,011829

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2019/10/12 o 10:00
š.4  ŠK OsuskéElo-5  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo7 : 1
2.1GM
Cvek, Robert
2514Z90-
Janko, Michal
22551 - 0
2.2FM
Jablonicky, Martin
2258A544-
Slacky, Stanislav
21521 - 0
2.3FM
Karas, Marek
2232-
Pytlik, Pavol
20731 - 0
2.4FM
Rohacek, Miroslav
2205A545-
Koval, Maros
2088A387½ - ½
2.5FM
Istona, Martin
2256-
Jursa, Branislav
1977½ - ½
2.6
Gasa, Patrik
2200-
Prochazka, Jaromir
19521 - 0
2.7FM
Gasa, Andrej
2205-
Kompas, Igor
17821 - 0
2.8
Jozefek, Michal
2224-
Marusic, Martin
17521 - 0
2. kolo dňa 2019/10/13 o 10:00
š.4  ŠK OsuskéElo-8  ŠK Doprastav BratislavaElo4 : 4
2.1FM
Karas, Marek
2232-FM
Sahidi, Samir
2396B3220 - 1
2.2FM
Rohacek, Miroslav
2205A545-
Schwarz, Dusan
2309A3230 - 1
2.3FM
Istona, Martin
2256-FM
Vlcek, Stanislav
22650 - 1
2.4FM
Gasa, Andrej
2205-
Matejovic, Juraj
2216A325½ - ½
2.5
Jozefek, Michal
2224-
Polacik, Igor
21571 - 0
2.6
Spacek, Oliver
2210-FM
Petrik, Stanislav
21261 - 0
2.7
Gzib, David
2023-
Orosi, Peter
20791 - 0
2.8
Bury, Rastislav
2110-
Chovanec, Vladimir
1999½ - ½
3. kolo dňa 2019/11/09 o 10:00
š.9  KŠC KomárnoElo-4  ŠK OsuskéElo3½:4½
1.1WIM
Terbe, Julianna
2281Z122-GM
Pechac, Jergus
2487B5431 - 0
1.2FM
Jakab, Bela
2282-FM
Jablonicky, Martin
2258A544½ - ½
1.3WGM
Cibickova, Zuzana
2254B475-GM
Plachetka, Jan
2301B546½ - ½
1.4FM
Kukel, Imre
2233-FM
Rohacek, Miroslav
2205A5451 - 0
1.5
Molnar, Erno
2229-
Gasa, Patrik
22000 - 1
1.6
Janko, Zoltan
2214-FM
Gasa, Andrej
22050 - 1
1.7
Bottyan, Peter
2161-
Spacek, Oliver
22100 - 1
1.8
Voros, Gellert
2172-
Gzib, David
2023½ - ½
4. kolo dňa 2019/11/10 o 10:00
š.12  ŠO Bátorove KosihyElo-4  ŠK OsuskéElo½ :7½
2.1
Szegi, Tamas
2174-GM
Pechac, Jergus
2487B5430 - 1
2.2
Barczi, Tibor
2074-FM
Jablonicky, Martin
2258A5440 - 1
2.3
Urban, Gabor
1992-GM
Plachetka, Jan
2301B5460 - 1
2.4
Torotto, Antal
1961-
Gasa, Patrik
22000 - 1
2.5
Dvorsky, Jozef
1991-FM
Gasa, Andrej
22050 - 1
2.6
Bona, Juraj
1907-
Spacek, Oliver
2210½ - ½
2.7
Gyarmati, Tihamer
1874-
Gzib, David
20230 - 1
2.8
Bona, Zoltan
1829-
Diviak, Rastislav
20020 - 1
5. kolo dňa 2019/12/07 o 10:00
š.1  Nitriansky šachový klub NitraElo-4  ŠK OsuskéElo1½:6½
1.1FM
Chovan, Milan
2312A823-GM
Cvek, Robert
2514Z900 - 1
1.2
Skreno, Vladimir
2114-GM
Pechac, Jergus
2487B5430 - 1
1.3
Dlhy, Jozef
2072-GM
Plachetka, Jan
2301B546½ - ½
1.4
Chrenko, Kristian
1980-FM
Rohacek, Miroslav
2205A5450 - 1
1.5
Beres, Lukas
2072-
Gasa, Patrik
22000 - 1
1.6
Hlavina, Lubomir
2043-FM
Gasa, Andrej
2205½ - ½
1.7
Batora, Matej
2011-
Spacek, Oliver
2210½ - ½
1.8
Kuna, Martin
1941-
Gzib, David
20230 - 1
6. kolo dňa 2019/12/08 o 10:00
š.4  ŠK OsuskéElo-3  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo6½:1½
1.1GM
Cvek, Robert
2514Z90-
Koutny, Petr
2233Z71 - 0
1.2GM
Pechac, Jergus
2487B543-FM
Bednar, Jaromir
2235A311 - 0
1.3FM
Jablonicky, Martin
2258A544-FM
Bombek, Peter
21650 - 1
1.4GM
Plachetka, Jan
2301B546-
Prasek, Ivan
20421 - 0
1.5
Gasa, Patrik
2200-
Pupak, Tomas
20781 - 0
1.6FM
Gasa, Andrej
2205-
Podoba, Milan
1980½ - ½
1.7
Spacek, Oliver
2210-
Kutny, Marian
19571 - 0
1.8
Bury, Rastislav
2110-
Lasch, Miroslav
20921 - 0
7. kolo dňa 2020/01/25 o 10:00
š.2  ŠK Sparta Považská BystricaElo-4  ŠK OsuskéElo1½:6½
1.1FM
Motuz, Karol
2368A34-GM
Pechac, Jergus
2487B5430 - 1
1.2
Obona, Jan
2159-FM
Jablonicky, Martin
2258A5440 - 1
1.3
Magerciak, Roman
1959-FM
Karas, Marek
22320 - 1
1.4
Gombar, Peter
1907-FM
Istona, Martin
2256½ - ½
1.5
Capak, Stefan
1934-
Gasa, Patrik
22001 - 0
1.6
Kamas, Samuel
1788-FM
Gasa, Andrej
2205- - +
1.7
Malinovsky, Jozef
1718-
Jozefek, Michal
2224- - +
1.8
bez hráča
0-
Spacek, Oliver
2210- - +
8. kolo dňa 2020/02/22 o 10:00
š.4  ŠK OsuskéElo-10  ŠK Potônska veža Orechová PotôňElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2020/02/23 o 10:00
š.4  ŠK OsuskéElo-11  MŠK GabčíkovoElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2020/03/14 o 10:00
š.6  ŠK Slovan Bratislava BElo-4  ŠK OsuskéElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2020/03/15 o 10:00
š.7  ŠK Slovan Bratislava CElo-4  ŠK OsuskéElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoElo DružstvoBodyPartie%š.
1Koloditsova Renata2008MŠK Gabčíkovo6,0785,77
2IMSipos Istvan2461MŠK Gabčíkovo5,0683,31
3Gasa Patrik2200ŠK Osuské5,0683,35
4Hlavina Lubomir2043Nitriansky šachový klub Nitra5,0683,36
5FMFarkas Gabor2355MŠK Gabčíkovo5,0771,41
6IMBerczes Csaba2323MŠK Gabčíkovo5,0771,43
7FMBombek Peter2165ŠKŠ Dubnica nad Váhom B5,0771,44
8Balogh Peter2072MŠK Gabčíkovo5,0771,46
9Berek Geza2205ŠO Bátorove Kosihy4,5675,02
10FMGasa Andrej2205ŠK Osuské4,5675,05
11FMKostolansky Sebastian Lukas2408ŠK Slovan Bratislava B4,5764,31
12FMJakab Bela2282KŠC Komárno4,5764,31
13Molnar Erno2229KŠC Komárno4,5764,33
14Oprea Erik2114ŠK Slovan Bratislava C4,5764,35
15GMPechac Jergus2487ŠK Osuské4,0580,01
16Joba Arpad2098KŠC Komárno4,0580,06
17Pinter Patrik2186Nitriansky šachový klub Nitra4,0580,06
18Spacek Oliver2210ŠK Osuské4,0580,06
19Obona Jan2159ŠK Sparta Považská Bystrica4,0757,13
20FMRuck Tamas2296MŠK Gabčíkovo4,0757,14
21Szucs Vladimir2139MŠK Gabčíkovo4,0757,15
22Sarok Peter2148ŠO Bátorove Kosihy3,5487,53
23Gzib David2023ŠK Osuské3,5487,57
24FMMotuz Karol2368ŠK Sparta Považská Bystrica3,5570,01
25FMJablonicky Martin2258ŠK Osuské3,5570,02
26Barczi Tibor2074ŠO Bátorove Kosihy3,5570,03
27Voros Gellert2172KŠC Komárno3,5570,05
28FMZetocha Claudiu2302ŠK Slovan Bratislava B3,5658,32
29Chlpik Martin2247ŠK Doprastav Bratislava3,5658,32
30Valent Ivan2195ŠK Slovan Bratislava C3,5658,33
31Urbanic Martin2047ŠK Sparta Považská Bystrica3,5658,35
32Sosovicka Jakub2111ŠK Slovan Bratislava B3,5750,06
33Podoba Milan1980ŠKŠ Dubnica nad Váhom B3,5750,07
34GMCvek Robert2514ŠK Osuské3,03100,01
35FMSahidi Samir2396ŠK Doprastav Bratislava3,0475,01
36FMJancovic Peter2307ŠK Slovan Bratislava B3,0475,02
37GMPlachetka Jan2301ŠK Osuské3,0475,03
38Viczencz Peter2152KŠC Komárno3,0475,06
39Krupa Miroslav2092Nitriansky šachový klub Nitra3,0560,04
40Koval Maros2088ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava3,0560,05
41FMBednar Jaromir2235ŠKŠ Dubnica nad Váhom B3,0650,02
42Kalisky Vladimir2127Nitriansky šachový klub Nitra3,0650,03
43Kovacik Emil2109ŠKŠ Dubnica nad Váhom B3,0650,03
44Nestorenko Dmitry2164ŠK Slovan Bratislava B3,0650,04
45Mikusik Marian2025ŠK Sparta Považská Bystrica3,0650,04
46Chlpek Daniel2001ŠK Slovan Bratislava C3,0650,07
47GMMihok Oliver2562Nitriansky šachový klub Nitra2,5383,31
48Krajnak Robert2004ŠK Doprastav Bratislava2,5383,37
49Capak Stefan1934ŠK Sparta Považská Bystrica2,5462,57
50Kovac Andrej2197ŠK Slovan Bratislava B2,5550,03
51Urban Gabor1992ŠO Bátorove Kosihy2,5550,04
52Banszegi Attila2028ŠO Bátorove Kosihy2,5550,06
53Kalmar Tamas2060ŠK Potônska veža Orechová Potôň2,5641,74
54Polacik Igor2157ŠK Doprastav Bratislava2,5641,74
55Janko Zoltan2214KŠC Komárno2,5735,74
56FMDebnar Lubos2294Nitriansky šachový klub Nitra2,02100,02
57Turna Stefan2179ŠK Slovan Bratislava C2,02100,03
58FMPetrik Karol2075ŠK Doprastav Bratislava2,02100,04
59Jozefek Michal2224ŠK Osuské2,02100,06
60Michalek Matej1981ŠK Sparta Považská Bystrica2,02100,07
61FMKolcak Marek2119ŠK Slovan Bratislava B2,02100,08
62WIMTerbe Julianna2281KŠC Komárno2,0366,71
63FMKaras Marek2232ŠK Osuské2,0366,72
64Kubala Jan2186ŠK Slovan Bratislava C2,0366,75
65FMPetrik Stanislav2126ŠK Doprastav Bratislava2,0366,75
66Foglar Ivan1970ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,0366,76
67Privara Igor2182ŠK Slovan Bratislava B2,0366,77
68Batora Matej2011Nitriansky šachový klub Nitra2,0366,77
69Chovanec Vladimir1999ŠK Doprastav Bratislava2,0366,77
70IMFranzen Jozef2220ŠK Slovan Bratislava C2,0450,02
71Orosi Peter2079ŠK Doprastav Bratislava2,0450,05
72Bottyan Peter2161KŠC Komárno2,0450,05
73Pupak Tomas2078ŠKŠ Dubnica nad Váhom B2,0450,06
74Macka Oto2086ŠK Doprastav Bratislava2,0450,06
75Sarkozi Szabolcs2052KŠC Komárno2,0450,07
76Prochazka Jaromir1952ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,0450,07
77Orgon Dusan1978ŠKŠ Dubnica nad Váhom B2,0450,07
78Skreno Vladimir2114Nitriansky šachový klub Nitra2,0540,02
79FMRuckschloss Karol2204ŠK Slovan Bratislava C2,0540,03
80Slacky Stanislav2152ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,0540,03
81Castiglione Mario2243ŠK Slovan Bratislava C2,0633,31
82Jakubek Peter2131ŠK Sparta Považská Bystrica2,0633,32
83Janko Michal2255ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,0728,61
84IMBagi Mate2466ŠK Potônska veža Orechová Potôň1,5275,01
85Dobrotka Martin2214ŠK Sparta Považská Bystrica1,5275,01
86FMKukel Imre2233KŠC Komárno1,5275,03
87Gombar Peter1907ŠK Sparta Považská Bystrica1,5275,05
88Bury Rastislav2110ŠK Osuské1,5275,08
89Matejovic Juraj2216ŠK Doprastav Bratislava1,5350,03
90Veres Andrej2237ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1,5350,03
91Srvatka Igor2163ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1,5350,03
92Meszaros Norbert2102ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1,5350,04
93Breja Stanislav1937ŠK Slovan Bratislava C1,5350,07
94FMRohacek Miroslav2205ŠK Osuské1,5437,53
95Sukuba Zdeno2103ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1,5437,56
96Beres Lukas2072Nitriansky šachový klub Nitra1,5437,56
97Schwarz Dusan2309ŠK Doprastav Bratislava1,5530,01
98FMBorhy Marcell2215MŠK Gabčíkovo1,5530,03
99Vadila Ondrej2025ŠK Slovan Bratislava C1,5530,04
100Sobek Michal2090ŠK Slovan Bratislava B1,5530,05
101Zetocha Adrian1970ŠK Slovan Bratislava B1,5530,05
102Pytlik Pavol2073ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1,5625,04
103GMAczel Gergely2510Nitriansky šachový klub Nitra1,01100,01
104Komora Andrej2303ŠK Doprastav Bratislava1,01100,02
105FMVlcek Stanislav2265ŠK Doprastav Bratislava1,01100,03
106Dolnik Attila2187ŠO Bátorove Kosihy1,01100,03
107WCMJancovicova Andrea1980ŠK Slovan Bratislava B1,01100,07
108Diviak Rastislav2002ŠK Osuské1,01100,08
109FMVojtek Vladimir2263ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1,0250,01
110IMLipka Juraj2404ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1,0250,01
111IMMaslik Miroslav2358ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1,0250,01
112WGMCibickova Zuzana2254KŠC Komárno1,0250,02
113IMPetran Peter2265ŠK Slovan Bratislava C1,0250,02
114Szitasi Janos1995ŠK Potônska veža Orechová Potôň1,0250,03
115Darazs Zoltan2015ŠK Potônska veža Orechová Potôň1,0250,04
116Nemsak Denis2079ŠK Doprastav Bratislava1,0250,04
117Jursa Branislav1977ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1,0250,05
118FMIstona Martin2256ŠK Osuské1,0333,34
119Kolman Richard1999ŠK Slovan Bratislava C1,0333,36
120Kvassay Peter1986ŠK Sparta Považská Bystrica1,0333,36
121Ac Michal2147ŠK Slovan Bratislava B1,0333,37
122FMTakacs Laszlo2185ŠK Potônska veža Orechová Potôň1,0425,01
123Dlhy Jozef2072Nitriansky šachový klub Nitra1,0425,04
124Szocs Ladislav1779ŠK Potônska veža Orechová Potôň1,0425,06
125Koutny Petr2233ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1,0520,01
126Dujava Daniel2113ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1,0520,03
127Dvorsky Jozef1991ŠO Bátorove Kosihy1,0520,05
128Merva Frantisek2024ŠK Potônska veža Orechová Potôň1,0616,73
129Bona Juraj1907ŠO Bátorove Kosihy1,0616,76
130Szegi Tamas2174ŠO Bátorove Kosihy1,0714,31
131FMBriestensky Rastislav2344ŠK Slovan Bratislava C0,5150,01
132Vymazal Bronislav2378ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava0,5150,02
133IMBalogh Tomas2317ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava0,5150,02
134Sulek Viliam2003ŠK Slovan Bratislava C0,5150,07
135Kuna Vladimir1963ŠK Slovan Bratislava C0,5150,07
136Malinovsky Jozef1718ŠK Sparta Považská Bystrica0,5150,08
137Beno Milan1670ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava0,5150,08
138Hricak Vasil2075ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava0,5150,08
139FMChovan Milan2312Nitriansky šachový klub Nitra0,5225,01
140FMMarosi Csaba2028ŠK Potônska veža Orechová Potôň0,5225,03
141Chrenko Kristian1980Nitriansky šachový klub Nitra0,5225,04
142Bochnicka Vladimir1972ŠK Doprastav Bratislava0,5225,04
143Sarmir Milos2060MŠK Gabčíkovo0,5225,06
144Szabo Viktor1481ŠK Potônska veža Orechová Potôň0,5225,07
145Kutny Marian1957ŠKŠ Dubnica nad Váhom B0,5225,07
146Gyarmati Tihamer1874ŠO Bátorove Kosihy0,5225,07
147FMMacko Miroslav2264Nitriansky šachový klub Nitra0,5316,71
148Veselsky Jozef2102ŠK Potônska veža Orechová Potôň0,5316,74
149Magerciak Roman1959ŠK Sparta Považská Bystrica0,5316,75
150Kuna Martin1941Nitriansky šachový klub Nitra0,5316,77

poznámka: kontumácie sú vynechané



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Nitriansky šachový klub Nitra (Elo Ø:2316 / TB1: 13 / TB2: 29)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMMihok Oliver2562HUN728012Z872,53,0
2GMAczel Gergely2510HUN727709Z861,01,0
3FMMacko Miroslav2264SVK14932695B5140,53,0
4FMChovan Milan2312SVK14933691A8230,52,0
5Ondrus Martin2274SVK149133300,00,0
6FMDebnar Lubos2294SVK149007692,02,0
7Skreno Vladimir2114SVK149028932,05,0
8Kalisky Vladimir2127SVK149031213,06,0
9Krupa Miroslav2092SVK149441543,05,0
10Dlhy Jozef2072SVK149016761,04,0
11Chrenko Kristian1980SVK149365420,53,0
12Pinter Patrik2186SVK149019514,05,0
13Beres Lukas2072SVK149236881,54,0
14Hlavina Lubomir2043SVK149204415,06,0
15Batora Matej2011SVK149371822,03,0
16Kuna Martin1941SVK149365770,53,0
17Beres Dominik1967SVK149052300,00,0
18Valovic Stefan1969SVK149089050,01,0
19Beres Tomas1977SVK149551720,00,0
  2. ŠK Sparta Považská Bystrica (Elo Ø:2155 / TB1: 8 / TB2: 27)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMMotuz Karol2368SVK14902621A343,55,0
2Dobrotka Martin2214SVK14900645A361,52,0
3Kostelny Jozef2145SVK14903458A350,55,0
4Jakubek Peter2131SVK149010482,06,0
5Obona Jan2159SVK149039114,07,0
6Michalek Michal2145SVK149087600,00,0
7Mikusik Marian2025SVK149053453,06,0
8Urbanic Martin2047SVK149297323,56,0
9Michalek Matej1981SVK149248892,02,0
10Kvassay Peter1986SVK149118681,03,0
11Magerciak Roman1959SVK149113370,53,0
12Gombar Peter1907SVK149131511,52,0
13Banic Marek1950SVK149083360,00,0
14Capak Stefan1934SVK149096343,55,0
15Belak Stefan1883SVK149098980,00,0
16Budaj Peter2029SVK149083790,00,0
17Kamas Samuel1788SVK149336240,01,0
18Malinovsky Jozef1718SVK149124570,52,0
19Motuzova Marta1780SVK149193460,00,0
  3. ŠKŠ Dubnica nad Váhom B (Elo Ø:2189 / TB1: 9 / TB2: 25,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMVojtek Vladimir2263SVK14901919A301,02,0
2Koutny Petr2233CZE310743Z71,05,0
3FMBednar Jaromir2235SVK14900807A313,06,0
4Veres Andrej2237SVK149060741,53,0
5Kovacik Emil2109SVK149027883,06,0
6Srvatka Igor2163SVK14905175A321,53,0
7FMBombek Peter2165SVK149022305,07,0
8Sukuba Zdeno2103SVK149032701,54,0
9Prasek Ivan2042SVK149237420,02,0
10Pupak Tomas2078SVK149239632,04,0
11Podoba Milan1980SVK149025243,57,0
12Orgon Dusan1978SVK149024432,04,0
13Kutny Marian1957SVK149161850,52,0
14Lasch Miroslav2092SVK149048100,01,0
15Krajcovic Alojz1815SVK149100980,00,0
16Tomko Michal1747SVK149461300,00,0
17Sliva Frantisek1748SVK149081660,00,0
18Duda Daniel1498SVK149151890,00,0
19Kutny Marian1503SVK149218120,00,0
  5. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava (Elo Ø:2260 / TB1: 6 / TB2: 24)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMLipka Juraj2404SVK149004751,02,0
2IMMaslik Miroslav2358SVK14902192A1971,02,0
3Vymazal Bronislav2378CZE318396Z410,51,0
4Janko Michal2255SVK149072672,07,0
5IMBalogh Tomas2317SVK149008580,51,0
6Dujava Daniel2113SVK149156691,05,0
7Slacky Stanislav2152SVK149078282,05,0
8Meszaros Norbert2102SVK149237181,53,0
9Pytlik Pavol2073SVK149122872,57,0
10Koval Maros2088SVK14911531A3873,05,0
11Foglar Ivan1970SVK14911639A1983,04,0
12Hricak Vasil2075SVK149072320,51,0
13Jursa Branislav1977SVK149323931,02,0
14Puchovsky Ladislav1973SVK149119650,00,0
15Prochazka Jaromir1952SVK149102843,05,0
16Kompas Igor1782SVK149277130,01,0
17Marusic Martin1752SVK149213751,03,0
18Beno Milan1670SVK149011700,51,0
19Cebo Vladimir1517SVK149012180,01,0
  6. ŠK Slovan Bratislava B (Elo Ø:2228 / TB1: 13 / TB2: 29)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMKostolansky Sebastian Lukas2408SVK14950596B5934,57,0
2FMZetocha Claudiu2302SVK149065703,56,0
3FMJancovic Peter2307SVK149133213,04,0
4Kovac Andrej2197SVK149127672,55,0
5Nestorenko Dmitry2164UKR14129728N3,06,0
6Zetocha Adrian1970SVK149504301,55,0
7Sobek Michal2090SVK14944626B6001,55,0
8Sosovicka Jakub2111SVK14929210B6013,57,0
9Privara Igor2182SVK149013402,03,0
10Ac Michal2147SVK149003191,03,0
11FMKolcak Marek2119SVK149002202,02,0
12Fabry Robert2079SVK149013580,00,0
13Travenec Igor2102SVK149007000,00,0
14FMTepper Frantisek2008SVK149006100,00,0
15Djubek Boris2020SVK149002030,00,0
16FMMikulas Dusan1969SVK149005210,00,0
17WCMJancovicova Andrea1980SVK149028851,01,0
18Sturc Jan1937SVK149228190,00,0
19Sturc Gustav1923SVK149023030,01,0
  7. ŠK Slovan Bratislava C (Elo Ø:2230 / TB1: 7 / TB2: 27,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMBriestensky Rastislav2344SVK149003940,51,0
2Castiglione Mario2243SVK149016412,06,0
3IMPetran Peter2265SVK149001141,02,0
4IMFranzen Jozef2220SVK149001812,04,0
5FMRuckschloss Karol2204SVK149003862,05,0
6Valent Ivan2195SVK149017493,56,0
7Turna Stefan2179SVK149032292,02,0
8Vadila Ondrej2025SVK149446421,55,0
9Kubala Jan2186SVK149059732,03,0
10Hacik Radomir2110SVK149014630,00,0
11Janos Jozef2072SVK149029400,00,0
12Oprea Erik2114SVK149046164,57,0
13Kolman Richard1999SVK149049931,03,0
14Cambel Vladimir1975SVK149089300,00,0
15Sulek Viliam2003SVK149026720,51,0
16Kuna Vladimir1963SVK149061800,51,0
17Mrkvik Jan1927SVK149335350,00,0
18Breja Stanislav1937SVK149007181,53,0
19Chlpek Daniel2001SVK149406983,06,0
20Compel Daniel1837SVK149526450,01,0
  8. ŠK Doprastav Bratislava (Elo Ø:2264 / TB1: 7 / TB2: 28)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMSahidi Samir2396SVK14936372B3223,04,0
2Schwarz Dusan2309SVK14903890A3231,55,0
3FMVlcek Stanislav2265SVK149020011,01,0
4Komora Andrej2303SVK149008401,01,0
5Chlpik Martin2247SVK14923351A3243,56,0
6Matejovic Juraj2216SVK14906040A3251,53,0
7FMDudas Jan2222SVK149005800,00,0
8Bochnicka Vladimir1972SVK14943450B3260,52,0
9WFMVrbova Niki2142SVK14906341B3270,01,0
10Nemsak Denis2079SVK149178661,02,0
11Polacik Igor2157SVK149050512,57,0
12FMPetrik Stanislav2126SVK149013662,04,0
13FMPetrik Karol2075SVK149002382,03,0
14Orosi Peter2079SVK149138102,04,0
15Macka Oto2086SVK149087432,04,0
16Bednar Jan2018SVK149045510,02,0
17Krajnak Robert2004SVK149049772,53,0
18Chovanec Vladimir1999SVK149078602,03,0
19Valovic Matus2073SVK149402130,00,0
20Helbich Branislav1952SVK149047800,01,0
  9. KŠC Komárno (Elo Ø:2257 / TB1: 15 / TB2: 34,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMKourousis Epaminondas2387CZE42116260,00,0
2WIMTerbe Julianna2281HUN708780Z1222,03,0
3FMJakab Bela2282SVK149331284,57,0
4WGMCibickova Zuzana2254SVK14905779B4751,02,0
5FMKukel Imre2233SVK149036361,52,0
6Molnar Erno2229SVK149234084,57,0
7Janko Zoltan2214SVK149058172,57,0
8Bottyan Peter2161SVK149028502,04,0
9Voros Gellert2172SVK149179553,55,0
10Szilard Ladislav2117SVK149058501,01,0
11Joba Arpad2098SVK149330475,06,0
12Viczencz Peter2152SVK149317293,04,0
13Sarkozi Szabolcs2052SVK149416602,04,0
14Berza Stefan2020SVK149012771,01,0
15Pallag Gergely2009SVK149122600,00,0
16Goth Gabriel1980SVK149054771,01,0
17Hegedus Roland1928SVK149058410,00,0
18WCMKovarikova Maria1705SVK149550400,02,0
19Gyuricsek Szilard1741SVK149414810,00,0
  10. ŠK Potônska veža Orechová Potôň (Elo Ø:2129 / TB1: 0 / TB2: 10,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMBagi Mate2466HUN742570Z1091,52,0
2FMTakacs Laszlo2185SVK14918854A8011,04,0
3FMMarosi Csaba2028HUN702510N0,52,0
4Darazs Zoltan2015HUN717576N1,02,0
5FMCibulka Vladimir2154SVK14901323B8000,00,0
6Veselsky Jozef2102SVK14900726B8060,53,0
7Merva Frantisek2024SVK149080851,06,0
8Vegh Vince1917SVK14910926A7960,02,0
9Kalmar Tamas2060SVK149159952,56,0
10Szitasi Janos1995SVK149095101,02,0
11Meszaros Lorant1921SVK149052210,06,0
12Both Lajos1701SVK149066270,05,0
13Szocs Ladislav1779SVK149062521,04,0
14Rozsas Daniel1644SVK149476840,01,0
15Szabo Viktor1481SVK149453550,52,0
16Sido Daniel1580SVK149166650,01,0
17Lelkes Geza1471SVK149108880,04,0
  11. MŠK Gabčíkovo (Elo Ø:2271 / TB1: 19 / TB2: 36)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMSipos Istvan2461HUN720631N5,06,0
2FMFarkas Gabor2355SVK149080345,07,0
3FMBorhy Marcell2215HUN770787Z141,55,0
4IMBerczes Csaba2323HUN721522N5,07,0
5FMRuck Tamas2296HUN706973Z134,07,0
6FMKrajnak Martin2209SVK14903130A660,00,0
7Olle Peter2169HUN711276Z1240,00,0
8Szucs Vladimir2139SVK14904292A694,07,0
9Balogh Peter2072SVK149143955,07,0
10Sarmir Milos2060SVK14901889A670,52,0
11Koloditsova Renata2008SVK149277056,07,0
12Kosar Mikulas1852SVK149072750,01,0
13Meszaros Nikolas1799SVK149405400,00,0
14Bertalan Balint1852SVK149254940,00,0
15Kosar Mikulas1572SVK149083870,00,0
16Sandor Stefan1563SVK149143280,00,0
  12. ŠO Bátorove Kosihy (Elo Ø:2100 / TB1: 5 / TB2: 21,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Szegi Tamas2174SVK149058091,07,0
2Berek Geza2205HUN7356124,56,0
3Dolnik Attila2187SVK149065891,01,0
4Sarok Peter2148HUN716618Z883,54,0
5Barczi Tibor2074SVK149071513,55,0
6Urban Gabor1992SVK149115742,55,0
7Torotto Antal1961SVK149038650,55,0
8Dvorsky Jozef1991SVK149300131,05,0
9Banszegi Attila2028HUN723630Z892,55,0
10Bona Juraj1907SVK149498221,06,0
11Szaraz Vojtech1829SVK149079330,02,0
12Pallag Gyorgy1886SVK149071780,00,0
13Gyarmati Tihamer1874SVK149058250,52,0
14Bona Zoltan1829SVK149130110,01,0
15Barczi Viktor1842SVK149073560,00,0
16Kralova Katarina1923SVK149273300,00,0
17Cseplo Stefan1731SVK149144760,01,0
18Joba Ferdinand1729SVK149459160,01,0
19Labsky Balazs1555SVK149504560,00,0
20Fazekas Gabriel1392SVK149613930,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  2. MŠK Gabčíkovo (Elo Ø:2271, TB1: 19 / TB2: 36)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMSipos Istvan2461HUN720631N½1½1115,062258
2FMFarkas Gabor2355SVK149080341½1½1105,072201
3FMBorhy Marcell2215HUN770787Z140010½1,552126
4IMBerczes Csaba2323HUN721522N½11½½½15,072135
5FMRuck Tamas2296HUN706973Z1311110004,072098
8Szucs Vladimir2139SVK14904292A6910011014,072057
9Balogh Peter2072SVK14914395½11½1½½5,071998
10Sarmir Milos2060SVK14901889A670½0,522184
11Koloditsova Renata2008SVK149277051½½11116,072004
12Kosar Mikulas1852SVK1490727500,012001
  3. KŠC Komárno (Elo Ø:2257, TB1: 15 / TB2: 34,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
2WIMTerbe Julianna2281HUN708780Z1221102,032374
3FMJakab Bela2282SVK149331281½½½0114,572282
4WGMCibickova Zuzana2254SVK14905779B475½½1,022283
5FMKukel Imre2233SVK149036361½1,522166
6Molnar Erno2229SVK14923408½101½1½4,572105
7Janko Zoltan2214SVK14905817010½0102,572071
8Bottyan Peter2161SVK1490285000112,041929
9Voros Gellert2172SVK1491795510½113,552116
10Szilard Ladislav2117SVK14905850+1,010
11Joba Arpad2098SVK149330471111+05,062052
12Viczencz Peter2152SVK14931729½11½3,042053
13Sarkozi Szabolcs2052SVK1494166010102,041969
14Berza Stefan2020SVK14901277+1,010
16Goth Gabriel1980SVK14905477+1,010
18WCMKovarikova Maria1705SVK14955040000,021982
  4. Nitriansky šachový klub Nitra (Elo Ø:2316, TB1: 13 / TB2: 29)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMMihok Oliver2562HUN728012Z8711½2,532255
2GMAczel Gergely2510HUN727709Z8611,012233
3FMMacko Miroslav2264SVK14932695B51400½0,532238
4FMChovan Milan2312SVK14933691A8230½0,522364
6FMDebnar Lubos2294SVK14900769112,022189
7Skreno Vladimir2114SVK14902893½½0½½2,052283
8Kalisky Vladimir2127SVK14903121010½1½3,062146
9Krupa Miroslav2092SVK14944154110½½3,052123
10Dlhy Jozef2072SVK149016760½½01,042189
11Chrenko Kristian1980SVK149365420½00,522091
12Pinter Patrik2186SVK14901951½½1114,052038
13Beres Lukas2072SVK149236880½011,542029
14Hlavina Lubomir2043SVK14920441111½½15,061974
15Batora Matej2011SVK14937182½½12,031953
16Kuna Martin1941SVK14936577½000,532034
18Valovic Stefan1969SVK1490890500,012098
  5. ŠK Slovan Bratislava B (Elo Ø:2228, TB1: 13 / TB2: 29)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMKostolansky Sebastian Lukas2408SVK14950596B593½½011½14,572336
2FMZetocha Claudiu2302SVK1490657001½0113,562249
3FMJancovic Peter2307SVK14913321½½113,042163
4Kovac Andrej2197SVK14912767½½½½½2,552145
5Nestorenko Dmitry2164UKR14129728N01½01½3,062137
6Zetocha Adrian1970SVK1495043000½011,552035
7Sobek Michal2090SVK14944626B60001½001,552122
8Sosovicka Jakub2111SVK14929210B601½0½1½103,572038
9Privara Igor2182SVK149013401½½2,032069
10Ac Michal2147SVK149003190101,032002
11FMKolcak Marek2119SVK14900220112,021677
17WCMJancovicova Andrea1980SVK1490288511,011959
19Sturc Gustav1923SVK1490230300,011980
  6. ŠKŠ Dubnica nad Váhom B (Elo Ø:2189, TB1: 9 / TB2: 25,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMVojtek Vladimir2263SVK14901919A30½½1,022259
2Koutny Petr2233CZE310743Z7010001,052383
3FMBednar Jaromir2235SVK14900807A31½½1½0½3,062273
4Veres Andrej2237SVK1490607401½1,532151
5Kovacik Emil2109SVK1490278811½00½3,062127
6Srvatka Igor2163SVK14905175A3201½1,532096
7FMBombek Peter2165SVK1490223001½1½115,072091
8Sukuba Zdeno2103SVK14903270½0½½1,542064
9Prasek Ivan2042SVK14923742000,022230
10Pupak Tomas2078SVK1492396311002,042140
11Podoba Milan1980SVK14902524011½½½03,572016
12Orgon Dusan1978SVK1490244311002,041882
13Kutny Marian1957SVK14916185½00,522042
14Lasch Miroslav2092SVK1490481000,012110
  7. ŠK Sparta Považská Bystrica (Elo Ø:2155, TB1: 8 / TB2: 27)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMMotuz Karol2368SVK14902621A341½1103,552279
2Dobrotka Martin2214SVK14900645A361½1,522211
3Kostelny Jozef2145SVK14903458A350000½0,552237
4Jakubek Peter2131SVK14901048½0½½½02,062160
5Obona Jan2159SVK14903911110½1½04,072158
7Mikusik Marian2025SVK149053451011003,062049
8Urbanic Martin2047SVK1492973210½1½½3,562024
9Michalek Matej1981SVK14924889112,022015
10Kvassay Peter1986SVK149118681001,032001
11Magerciak Roman1959SVK14911337½000,532072
12Gombar Peter1907SVK149131511½1,521994
14Capak Stefan1934SVK149096341½+013,552001
17Kamas Samuel1788SVK14933624-0,010
18Malinovsky Jozef1718SVK14912457½-0,522134
  8. ŠK Doprastav Bratislava (Elo Ø:2264, TB1: 7 / TB2: 28)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMSahidi Samir2396SVK14936372B32211103,042256
2Schwarz Dusan2309SVK14903890A32301½001,552338
3FMVlcek Stanislav2265SVK1490200111,012256
4Komora Andrej2303SVK1490084011,012204
5Chlpik Martin2247SVK14923351A32401½1½½3,562220
6Matejovic Juraj2216SVK14906040A325½½½1,532161
8Bochnicka Vladimir1972SVK14943450B326½00,522146
9WFMVrbova Niki2142SVK14906341B327-0,012073
10Nemsak Denis2079SVK14917866101,022049
11Polacik Igor2157SVK1490505100½½-½12,572117
12FMPetrik Stanislav2126SVK1490136601-12,042049
13FMPetrik Karol2075SVK149002380112,022103
14Orosi Peter2079SVK14913810½01½2,042058
15Macka Oto2086SVK1490874310½½2,042049
16Bednar Jan2018SVK149045510-0,021946
17Krajnak Robert2004SVK149049771½12,531851
18Chovanec Vladimir1999SVK14907860½1½2,031884
20Helbich Branislav1952SVK1490478000,012008
  9. ŠK Slovan Bratislava C (Elo Ø:2230, TB1: 7 / TB2: 27,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMBriestensky Rastislav2344SVK14900394½0,512263
2Castiglione Mario2243SVK149016410½001½2,062363
3IMPetran Peter2265SVK14900114101,022272
4IMFranzen Jozef2220SVK1490018110012,042244
5FMRuckschloss Karol2204SVK14900386001012,052206
6Valent Ivan2195SVK14901749½1½0½13,562197
7Turna Stefan2179SVK14903229112,022059
8Vadila Ondrej2025SVK149446420½0½½1,552159
9Kubala Jan2186SVK14905973½1½2,032097
12Oprea Erik2114SVK149046161½011014,572070
13Kolman Richard1999SVK14904993½½01,032091
15Sulek Viliam2003SVK14902672½0,511959
16Kuna Vladimir1963SVK14906180½0,512103
18Breja Stanislav1937SVK14900718½½½1,532012
19Chlpek Daniel2001SVK1494069811½½003,061962
20Compel Daniel1837SVK1495264500,012119
  10. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava (Elo Ø:2260, TB1: 6 / TB2: 24)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMLipka Juraj2404SVK14900475½½1,022326
2IMMaslik Miroslav2358SVK14902192A197011,022331
3Vymazal Bronislav2378CZE318396Z41½0,512309
4Janko Michal2255SVK1490726701010002,072290
5IMBalogh Tomas2317SVK14900858½0,512114
6Dujava Daniel2113SVK149156690½½001,052180
7Slacky Stanislav2152SVK14907828001102,052143
8Meszaros Norbert2102SVK1492371801½1,532074
9Pytlik Pavol2073SVK149122870001+0½2,572127
10Koval Maros2088SVK14911531A387½½1103,052058
11Foglar Ivan1970SVK14911639A19801+13,041920
12Hricak Vasil2075SVK14907232½0,512008
13Jursa Branislav1977SVK14932393½½1,022164
15Prochazka Jaromir1952SVK1491028401+013,051982
16Kompas Igor1782SVK1492771300,012205
17Marusic Martin1752SVK1492137500+1,032095
18Beno Milan1670SVK14901170½0,512011
19Cebo Vladimir1517SVK1490121800,012119
  11. ŠO Bátorove Kosihy (Elo Ø:2100, TB1: 5 / TB2: 21,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Szegi Tamas2174SVK149058090½0000½1,072372
2Berek Geza2205HUN7356121½11014,562218
3Dolnik Attila2187SVK1490658911,011917
4Sarok Peter2148HUN716618Z881½113,542158
5Barczi Tibor2074SVK14907151101½13,552158
6Urban Gabor1992SVK14911574½00112,552088
7Torotto Antal1961SVK14903865½00000,552145
8Dvorsky Jozef1991SVK14930013000101,052088
9Banszegi Attila2028HUN723630Z89010½12,551970
10Bona Juraj1907SVK1494982200½½001,062036
11Szaraz Vojtech1829SVK14907933000,022013
13Gyarmati Tihamer1874SVK14905825½00,521990
14Bona Zoltan1829SVK1491301100,012002
17Cseplo Stefan1731SVK1491447600,011907
18Joba Ferdinand1729SVK1494591600,011934
  12. ŠK Potônska veža Orechová Potôň (Elo Ø:2129, TB1: 0 / TB2: 10,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMBagi Mate2466HUN742570Z1091½1,522326
2FMTakacs Laszlo2185SVK14918854A8010½0½1,042302
3FMMarosi Csaba2028HUN702510N0½0,522209
4Darazs Zoltan2015HUN717576N101,022184
6Veselsky Jozef2102SVK14900726B806½000,532213
7Merva Frantisek2024SVK149080850100001,062216
8Vegh Vince1917SVK14910926A796000,022217
9Kalmar Tamas2060SVK14915995½½½½½02,562154
10Szitasi Janos1995SVK14909510101,022289
11Meszaros Lorant1921SVK149052210000000,062107
12Both Lajos1701SVK14906627000000,052095
13Szocs Ladislav1779SVK1490625200011,042040
14Rozsas Daniel1644SVK1494768400,012088
15Szabo Viktor1481SVK14945355½00,521987
16Sido Daniel1580SVK1491666500,012214
17Lelkes Geza1471SVK1491088800000,042035