M l á d e ž :
MSR mládeže 2019 - hráči ŠK Osuské
história
Bratislava - Veľkonočný turnaj šachových nádejí 2012
BSS - 2008 - Turnaj šachových nádejí B12
BSS - 2007 - Fide open
BSS - 2007 - Turnaj šachových nádejí B12
BSS - 2007 - Vianoce
Budmerice 2008 - do 14. rokov
Budmerice 2008 - do 20. rokov
Budmerice 2007 - mládežnícky turnaj
Budmerice 2005 - mládežnícky turnaj
Budmerice 2004 - mládežnícky turnaj
Dorastenecká liga 2013/2014 -
krajské kolo TT
-
medzikraj TT a BA
-
semifinále
-
finále
Dorastenecká liga 2012/2013 -
krajské kolo TT
medzikraj TT a BA
semifinále západ
finále
Dorastenecká liga 2011/2012 -
medzikraj TT a BA
-
semifinále
-
finále
Dorastenecká liga 2009/2010 -
krajské kolo TT
-
semifinále
-
finále
Dorastenecká liga 2008/2009 -
krajské kolo TT
-
finále
Dorastenecká liga 2006/2007
Dorastenecká liga 2004/2005
Dorastenecká liga 2003/2004
Grand Prix mládeže 2011/2012 -
Tirnavia GPX
Tirnavia - U20
Hlohovec
Štefanov
Štefanov-U20
Dubnica
Bratislava
Trakovice
Semifinále západ
FINÁLE C11 D11
Grand Prix mládeže 2010/2011 -
Petržalka
Dúbravka
Veľké Leváre
Hlohovec
Semifinále
Finále
Grand Prix mládeže 2009/2010 -
Trakovice
-
semifinále západ (D11,D14, C11)
-
finále
Grand Prix mládeže 2008/2009 -
semifinále
-
finále
Grand Prix mládeže 2007/2008 - finále vo Vrútkach, 14.6.2008
Koník - letný tábor -
2007
2007 - Fotografie
2008
2009
2010
2012
Majstrovstvá Európskej únie -
2004 - B 10
2006 - B 12
2008 - B 14
2009 - B 14
2013 - B 14
2014 - B 16
Majstrovstvá Európy
2005 - chlapci do 10 rokov
2007 - chlapci do 12 rokov
2011 - chlapci do 12 rokov
2012
Majstrovstvá Slovenska
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2019 - hráči ŠK Osuské
Majstrovstvá Slovenska juniorov
2011
2012
2013
Majstrovstvá sveta
2006 - B12
2007 - B12
2010 - U12
2010 - U20
Memoriál Ondreja Rintela 2007
Memoriál Vratislava Hory 2010
Nitra - o pohár riaditeľky CVČ Domino
Open vysočina 2006
Panónske hry 2006
Pobeskydí
2009 - turnaj do 8 rokov
2011 - U12
Regionálny šachový festival mládeže
2001/2002
2002/2003
2003/2004
2004/2005
2005/2006
2005/2006-Fotografie
2006/2007
2007/2008
2008/2009
2009/2010
2010/2011
Spektrum Chess Žilina 2010
Školské majstrovstvá základných a stredných škôl
Brezová 2007
Ružomberok 2014
Talent CUP
2009
2010
Tatranská Lesná
2006 - OPEN FIDE
2007 - OPEN národný
Trakovice 2010 do 20 rokov
V4
Turnaj družstiev 2008
Turnaj družstiev 2010
Open Liptov 2010
Open Liptov B 2010
Turnaj družstiev 2011
2011 - U11
Turnaj družstiev 2012
Turnaj družstiev 2013
2013 - U11
Turnaj družstiev 2014
2014 - U15
Veľká cena Banskej Bystrice
2006
2007
Veľká cena Brezovej - rapid šach žiackych družstiev
2000
2001
2002 - Majstrovstvá SR žiakov
2004
2005
Veľká cena Brezovej 2003 - rapid šach jednotlivcov - súčasť Regionálneho festivalu mládeže 2003
Záhorácka žiacka šachová liga 2010/2011
Zimné sústredenie mládeže 2008 - Brezová
Žubrienky - letný tábor -
2007
2007 - Fotografie
2008 - A turnaj
2008 - B turnaj
2009
2009 - turnaj TSM
2010